sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Vztahy vs. financie
Goto page Previous  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Tornado_Lou
kytky 6, meta: 8250
kytky 6, meta: 8250


Joined: 12 Jan 2007
Posts: 7870

PostPosted: Sun 3.6.2007 17:22    Post subject: Reply with quote

Kdyby se muj partner dostal do financnich nesnazi a ja byhc vedela, ze sem schopna mu bez problemu pomoct, udelala bych to.
Shrew, on bude spis problem v tom, ze nekteri chlapi, cim vice maji, tim mensi maji chut se o penize delit...

Obecne k tematu...myslim si, ze kdyz zena vydelava vyrazne vic, ze to ten chlap nese tezce...
...co se tyce me, ja bych jednou chlapa, co bude ochoten byt na materske uvitala Laughing
Back to top
View user's profile Send private message  
Shrew
_______________


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 21743

PostPosted: Sun 3.6.2007 17:24    Post subject: Reply with quote

jako že je škudla? no je to možný..on totiž asi bude fakt bohatej...je podnikatel a přitom bydlí v malým paneláku




ad finance: chtěla bych jednou vydělávat tolik, abych nebyla na chlapovi závisklá a mohla kdykoliv odejít a živit se sama. jinak je mi fuk, kdo vydělává víc
_________________
Lidé si brání ve štěstí, protože stále vidí minulost lepší, než byla, přítomnost horší, než je, a budoucnost jinou, než bude.
Back to top
View user's profile Send private message  
Mishaaa
Love dogs <3


Joined: 21 Jan 2007
Posts: 9016

PostPosted: Sun 3.6.2007 17:29    Post subject: Reply with quote

chtěla bych jednou vydělávat tolik, abych nebyla na chlapovi závisklá a mohla kdykoliv odejít a živit se sama. jinak je mi fuk, kdo vydělává víc

tak presne tohle si myslim i ja...a taky to rada pripomenu priteli kdyz ma pripominky ke skole Cool Laughing ale jinak si myslim,ze vetsina chlapu to nese dost tezce kdyz zenska vydelava vic Cool
_________________
Pokud je láska nesmrtelná,potom pevně věřím,že se po smrti setkám se všemi psy mého života,když pro nic jiné,tak pro to moře lásky,které nás spojovalo.... Love
Back to top
View user's profile Send private message  
Tornado_Lou
kytky 6, meta: 8250
kytky 6, meta: 8250


Joined: 12 Jan 2007
Posts: 7870

PostPosted: Sun 3.6.2007 17:29    Post subject: Reply with quote

ja taky udelam maximum pro to, abych byla samostatna...dneska sem resila, ze bych si rada vyhledove koupila nejakej byt. Babicka se ptala na co, at si radsi najdu chlapa s bytem...ale ja ji rikala, ze on si v 50ti najde nejakou dvacitku a me vykopne na ulici...chtela bych mit vlastni jistoty (i kdyz se vzdycky muzu vratit k rodicum Laughing )

No a jeste k Nocturmasovi...v zivote jsou chvile, kdy se clovek dostane do nesnazi...pokud ma nekdo radsi sve konto nez partnera, bude asi chyba nekde jinde...
Back to top
View user's profile Send private message  
Nocturmas
_____________


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 6700

PostPosted: Sun 3.6.2007 17:35    Post subject: Reply with quote

Ja nepsal, že bych ji nepujčil za žadnych okolnosti Wink
Jinak k těm podnikatelum... to že je někdo podnikatel zdaleka neznamena, že ma i penize Laughing
_________________
Píše do sněhu, bez použití rukou.
Back to top
View user's profile Send private message  
Court
kytky 4, meta: 3350
kytky 4, meta: 3350


Joined: 04 Jan 2007
Posts: 3269
Location: Klub rváčů

PostPosted: Sun 3.6.2007 17:56    Post subject: ed Reply with quote

edit
_________________
Never complain. Never explain.
Back to top
View user's profile Send private message  
hope
Válenka Domácí


Joined: 18 Jan 2007
Posts: 29000

PostPosted: Sun 3.6.2007 18:22    Post subject: Reply with quote

no tak já mám ted podobný problém jako kámoška Shrew, dlužím už dlouho 2000,- ex příteli, dlouho proto, že je to z doby kdy jsme spolu ještě byli a on dělal velkorysého že to nechce zpátky.. jenže ted je v podle něj tíživé finanční situaci (protože jeho přítelkyně chtěla jet na týden do Paříže a donutila ho to celé zaplatit) tak je chce zpátky, myslim, že na to má právo, a jek je to fér nebo neni..to je fuk..navíc, když si o to říkal, choval se ke mě po icq jak ke kusu hadru, no takhle se mnou nejednal fakt nikdy..bylo mi z toho docela špatně.. tak to píšu příteli, ne kvuli penězum, ale kvuli tomu jak jsem se v tu chvíli cítila..On se zeptal kolik mu dlužím, a já že 2000,- a on, ok, dám ti je..
Přítel vydělává mín než ex..a žádný peníze si od něj brát nebudu, jako moc si toho vážim, je moc hodnej, ale radši se budu cítit blbě před ex než před přítelem..
Stačí, že si takhle připadám jako překážka a příživník..
_________________
Všechno jde když se chce? Dokud nemusí chtít taky někdo další...
Back to top
View user's profile Send private message  
Tornado_Lou
kytky 6, meta: 8250
kytky 6, meta: 8250


Joined: 12 Jan 2007
Posts: 7870

PostPosted: Sun 3.6.2007 18:31    Post subject: Reply with quote

Hope, ja bych si v tomto pripade nechala pomoct...co se tyce minulosti, je vzdycky lepsi mit "cisty stul"...a priteli to muzes treba vracet postupne po mensich castkach...
Back to top
View user's profile Send private message  
Nocturmas
_____________


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 6700

PostPosted: Sun 3.6.2007 18:37    Post subject: Reply with quote

Ja bych to na noveho přitele taky nepřevaděl... to už radši vracet po častkach tomu ex, tohle je jen oddaleni problemu... ja mam vubec s pujčkama hodně špatne zkušenosti a bracha mě tim neskutečně vytači...
_________________
Píše do sněhu, bez použití rukou.
Back to top
View user's profile Send private message  
hope
Válenka Domácí


Joined: 18 Jan 2007
Posts: 29000

PostPosted: Sun 3.6.2007 18:41    Post subject: Reply with quote

No přítel mi řekl dám ti je.. že já koza prostě nevydělám víc Confused No možná si od přítele vezmu tisíc a druhej dám z výplaty a hold se nějak uskromnim..odsunu nový kolečka do bruslí o měsíc(loni jsem to odsunula o rok Laughing )ten maraton stejně jet nemužu tak co..
_________________
Všechno jde když se chce? Dokud nemusí chtít taky někdo další...
Back to top
View user's profile Send private message  
Tornado_Lou
kytky 6, meta: 8250
kytky 6, meta: 8250


Joined: 12 Jan 2007
Posts: 7870

PostPosted: Sun 3.6.2007 18:43    Post subject: Reply with quote

jo hope, to je rozumny

Nocturmasi, hope psala, ze to ex potrebuje nutne na dovolenou, takze nejake splatky by mu asi byly k nicemu Wink
Back to top
View user's profile Send private message  
hope
Válenka Domácí


Joined: 18 Jan 2007
Posts: 29000

PostPosted: Sun 3.6.2007 18:52    Post subject: Reply with quote

ale ne že to nutně potřebuje, byl na dovolený a ted má málo, jenže to co já vydělám za měsíc má on asi tak za dva dny..jen ted kvuli škole nemuže vydělávat, tak má málo..No to je jedno, mu to vrátim a budu mít klid.. s přítelem to nějak vyřešim.. jen je blbý, že přítel bude mít narozeniny a jaksi to značně omezí moje možnosti na dárku, ale co, stejně by mu největší radost udělal anální sex Laughing
_________________
Všechno jde když se chce? Dokud nemusí chtít taky někdo další...
Back to top
View user's profile Send private message  
Court
kytky 4, meta: 3350
kytky 4, meta: 3350


Joined: 04 Jan 2007
Posts: 3269
Location: Klub rváčů

PostPosted: Mon 4.6.2007 7:46    Post subject: ed Reply with quote

edit
_________________
Never complain. Never explain.
Back to top
View user's profile Send private message  
lambretta
kytky 6, meta: 8650
kytky 6, meta: 8650


Joined: 21 May 2007
Posts: 8458
Location: AT HOME

PostPosted: Mon 4.6.2007 12:42    Post subject: Reply with quote

me pritel rekl ze mu nebude vadit kdyz budu mit treba vic nez on (bere to tak ze se budem mit oba lip) jen me stve ze pokud to tak bude tak ze nechce byt doma s deckem........ja ho teda jeste dlouho neplanuju ale pokud bych vydelavala vic tak bych chtela aby s nim byl doma on..........
Back to top
View user's profile Send private message  
Shrew
_______________


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 21743

PostPosted: Tue 12.6.2007 19:56    Post subject: Reply with quote

muž v domácnosti..taky by se mi to líbilo..ale nevadilo by mi, kdyby ne..radši se budu doma mazlit s mimčem než lítat a stresovat se v práci
_________________
Lidé si brání ve štěstí, protože stále vidí minulost lepší, než byla, přítomnost horší, než je, a budoucnost jinou, než bude.
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Next
Page 2 of 11

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms