sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Ohrané téma...prsa
Goto page Previous  1, 2, 3, 4 ... 126, 127, 128  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Krása
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Guest






PostPosted: Sat 26.5.2007 20:38    Post subject: Reply with quote

Jinak mě se třeba líbí, jak to má Dara Rolins,má je docela přirozený narozdíl od jiných, na kterých je to poznat na první pohled.
Back to top
 
Chocolate
Jedem das Seine und mir das Beste:-)


Joined: 08 Jan 2007
Posts: 8069

PostPosted: Sat 26.5.2007 20:43    Post subject: Reply with quote

Mne se ten pristup hope taky libi. Ja bych pak proste mela pocit, ze uz to nejsem ja, stydela bych se asi sama pred sebou za to, ze jsem podlehla nejakemu obecnemu mineni o krase. Asi bych se spis snazila se s tema prsama nejak smirit, akceptovat je a treba se i pokusit je mit rada.
Back to top
View user's profile Send private message  
Guest






PostPosted: Sat 26.5.2007 21:14    Post subject: Reply with quote

Já jsem zkoušela se s tím smířit. Na chvíli to jde, ale po nějaký době mi to vždycky začne vadit. Takový to smíření napořád u mě asi nenastane, proto mě napadá operace jako řešení, jinak z toho budu mít komplexy asi pořád Confused
Back to top
 
pecička
*Discipline, Drive, Determination*


Joined: 21 Jan 2007
Posts: 43090

PostPosted: Sat 26.5.2007 21:30    Post subject: Reply with quote

edit
Back to top
View user's profile Send private message  
kika
kytky 8, meta: 25650
kytky 8, meta: 25650


Joined: 20 May 2007
Posts: 25333

PostPosted: Sat 26.5.2007 21:37    Post subject: Reply with quote

Cool


Last edited by kika on Wed 4.6.2008 22:12; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
jirka
...


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 8350

PostPosted: Sat 26.5.2007 21:43    Post subject: Reply with quote

reknu to milionty. Holky, neblbnete s velikosti prsu. Nekterym se libi maly, nektermy velky. Ja vim ze vas trapi, ale proc to? Musite prijmout jaka jste, a nedelat si s tim hlavu.

Jen tak mezi nama, me se libi maly prsa...
_________________
[i]štestí je dar
]
Back to top
View user's profile Send private message  
ally
kytky 1, meta: 75
kytky 1, meta: 75


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 72

PostPosted: Sat 26.5.2007 21:49    Post subject: Reply with quote

já mám prsa hodně maličký (kdybych změřila obvod přes prsa a těsně pod nima, tak ten rozdíl bude fakt zanedbatelnej) a i když mě občas napadne, že kdyby byly větší, bylo by to fajn, tak ale i přesto už jsem na ty svoje zvyklá, mám je ráda a na operaci bych nešla. důvodů mám spoustu, ale jsou tu vesměs uvedený, tak se nebudu opakovat po ostatních.

hoste, jestli tě to fakt tak moc trápí (což teda asi jo), nejsi schopná se s tím smířit a není ti líto do toho ty peníze vrazit, tak asi není důvod proč do toho nejít...
ale holt musíš počítat se všema rizikama, který můžou nastat... co když se ta operace vážně nepovede? co pak? půjdeš na další?... budeš pak spokojenější než teď?
Back to top
View user's profile Send private message  
Geike
°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°


Joined: 19 Jan 2007
Posts: 12596
Location: Ostrava/Brno

PostPosted: Sun 27.5.2007 0:40    Post subject: Reply with quote

mám to stejně jako ally, mám podprdu 75A, někdy 70A, ale mám to štěstí že mě to nijak netrápí, jsem s tím smířená, neřeším to...

gueste myslím že musíš zvážit, jestli ti ty rizika a všechno kolem stojí za to, jestli ten rozdíl bude opravdu takový, že ti to psychicky pomůže...nevím, no, já se do tohohle nedokážu vžít, ale je fakt že si umím představit, že kdybych měla z něčeho na svém těle opravdu komplex a neměla to ráda, tak bych se asi snažila nějak tu část "opravit" (nemyslím jen plastiku, prostě cokoliv...)...to fakt záleží na tom jak velký je to pro tebe problém...

(já jsem takhle trochu uvažovala o operaci očí, mám dost dioptrií a tím že nosím čočky mě to zatím netrápí, ale přemýšlela jsem že možná jednou přijde čas kdy budu zvažovat pro a proti toho nechat si do sebe vrtat...nevím, zatím jsem v životě byla na jedné operaci a momentálně bych do sebe schválně rýpat nenechala, přece jen je to umělý zásah do těla, a těch asi čím míň tím líp...)
Back to top
View user's profile Send private message  
terrynka
kytky 7, meta: 13150
kytky 7, meta: 13150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 13139

PostPosted: Sun 27.5.2007 9:04    Post subject: Reply with quote

Koogi wrote:
já mám prsa taky malý (ale já je teda zbožňuju Razz ), ale NIKDY bych do toho nešla. neumím si představit, že by mi někdo něco cizího rval takovým maličkým otvorem a pak bych to mohla nahmatat. já bych se toho štítila nebo tak něco, jsem na tohle hrozná. šroub v koleni nenahmatáš, ale tohle jo Bojik

Ja jsem stejneho nazoru. proste bych to nechtela, nehlede na to, ze se mi to fakt nelibi. Svoje maly prsa (80A) mam rada a nevymenila bych je za nic.
Navic, kluci tohle opravdu neresi tolik, jako holky.
Back to top
View user's profile Send private message  
terrynka
kytky 7, meta: 13150
kytky 7, meta: 13150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 13139

PostPosted: Sun 27.5.2007 9:12    Post subject: Reply with quote

Geike, ja mezi timhle a tim Tvym problemem vidim dost velky rozdil Smile
Back to top
View user's profile Send private message  
Janeira
.


Joined: 22 Jan 2007
Posts: 42006

PostPosted: Sun 27.5.2007 9:12    Post subject: Reply with quote

já taky nemám prsa. (fakt mi to nevymlouvejte,na fotkách mámvětšinou pushupky)
hoodně ztěží by se daly nazývat jedničkama,navíc mám ted ještě každý jiný. Embarassed ale i tohle jsem řešila se 2 Embarassed klukama a ničeho by si ani nevšimli,kdybych jim to neřekla-což nesouvisí s velikostí ale vypovídá to trošku o jejich přístupu.(samo že jak kterýho)

ale pokud jde o tebe,nikdo ti neporadí,ty musíš vědět,jestli by ti to tak pomohlo.
já za sebe říkám,že tohle je věc,který se bojím a nedokázala bych žít s pocitem,že na mě něco cizího,co vydávám za svoje.ty moje "nic" nejsou sice ideální,víc by mi slušely větší,ano,líbí se mi tak dvojky..ale co-přesně jak už holky řekly-tyhle jsou jen moje.
_________________
We can be heroes just for one day.
Back to top
View user's profile Send private message  
Tornado_Lou
kytky 6, meta: 8250
kytky 6, meta: 8250


Joined: 12 Jan 2007
Posts: 7870

PostPosted: Sun 27.5.2007 9:51    Post subject: Reply with quote

Mo Cuishle wrote:
btw. viděli jste film "Ženy pro měny?"


ja to videla...jedna zena tam sla na plastiku, protoze mela povisly prsa po kojeni...a behem filmu tam sla celkem 3krat na preoperovani, protoze se ji porad neco nezdalo..jednou mela moc velky dvorce, pak zase jednu bradavku mensi ci co...no nevim, jestli ji to stalo za to...na konci se mi zdala uz docela nestastna Rolling Eyes
Back to top
View user's profile Send private message  
user_33
kytky 5, meta: 4350
kytky 5, meta: 4350


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 4347

PostPosted: Sun 27.5.2007 10:07    Post subject: Reply with quote

Koogi wrote:
mně se taky víc líbí malý a ještě menší Razz Laughing
Mne taky. Mr. Green Sice mam maly prsa, ale nevadi mi, vsem se zatim libily a i ja si k nim postupne nasla cestu... Laughing Nesbalim chlapa na prsa, ale na svoji inteligenci. ( Laughing )
Back to top
View user's profile Send private message  
Lenore
___________________


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 29921

PostPosted: Sun 27.5.2007 10:47    Post subject: Reply with quote

Mně se líbí, jak vždycky holky píšou, jak vůbec žádný prsa nemají a musejí nosit push-upku. Kdyby žádný nebyly, tak ani nemáte co dát do tý podprsenky. Takže nevěřim Razz

Znám teda jednu holku, která nemá opravdu žádný prsa a podprsenku nenosí, protože by jí byla fakt na nic. A je naprosto v pohodě, mindrák z toho nemá, s klukama není problém.

Zase teda chápu, že to občas na člověka dolehne. Zvlášť když si vezmu ten tlak společnosti. Já si občas připadám divně, že ze svých jedniček nemám mindráky Laughing Protože mi to okolí pořád "vnucuje", ale já jsem fakt spokojená a líbí se mi. (zase mám trauma z jiných věcí, to si člověk nevybere Mr. Green)

Ale jestli máš pocit, že ti to pomůže, tak si je nech zvětšit, je to tvoje věc. Myslím, že komplikace můžou nastat (jako u každé operace), ale na dobrý klinikách je to riziko minimální.
_________________
queerer than we can suppose
Back to top
View user's profile Send private message  
Guest






PostPosted: Sun 27.5.2007 17:19    Post subject: Reply with quote

No právě když mam na tý push-upce triko, tak to není vidět že tam nic není Laughing

mně se třeba celkem líbí tyhle, ne všechny, ale většina jo:)

[prsa]http://www.plastikapraha.cz/pred-po-obrazky/zvetseni-prsou-augmentace-mammaplastika[/prsa]
Back to top
 
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Krása All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3, 4 ... 126, 127, 128  Next
Page 3 of 128

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms