sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Jak vám zvoní telefon?
Goto page 1, 2, 3 ... 14, 15, 16  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Řečičky, názory, etc.
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Leňula
Feet planted firmly in the sky


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 18369

PostPosted: Wed 23.5.2007 21:15    Post subject: Jak vám zvoní telefon? Reply with quote

Máte radši mp3ky, nebo normální zvonění? A co tam máte momentálně? Lekají se lidi, když Vám zazvoní telefon? Razz

Já mám znělku k Happy Tree Friends Cool Když jsem ještě neměla nový telefon, ujížděla jsem hrozně dlouho na znělce k Maxipsu Fíkovi... Laughing
_________________
I will kill you so hard you will die to death!

“We don’t need a list of rights and wrongs, tables of dos and don’ts: we need books, time, and silence. Thou shalt not is soon forgotten, but Once upon a time lasts forever.”


Last edited by Leňula on Wed 23.5.2007 21:21; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website  
waxeipahdeth
kytky 8, konec
kytky 8, konec


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 27125

PostPosted: Wed 23.5.2007 21:19    Post subject: Reply with quote

Radši mám polyfonní vyzvánění, reálnou hudbu špatně slyším Laughing Momentálně mám Losing My Religion od R.E.M (polyfonní) a když mi volá mamka tak písničku, kterou jsem si nahrála z TV, jmenuje se to Nina Pedigree od kapely Intestino Grueso a je to úplně ulítlý mexický punk Twisted Evil A na kámošku mám Včelí medvídky ve formátu mp3.
Back to top
View user's profile Send private message  
sl.megi
kytky 5, meta: 4650
kytky 5, meta: 4650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 4471

PostPosted: Wed 23.5.2007 21:20    Post subject: Reply with quote

Já mám už docela mobil vykopávku, takže mp3 nevedu. Mám nějaké ty polyfonní, ale stejně to věčně neslyším, protože mi to hraje moc potichu Laughing. Ale tak pro zajímavost, mám třeba Adamsovu rodinu na rodinu,Friends na přátelé Very Happy, Boba a Bobka na budík a ještě něco tam mám, ale moc si na tom neujíždím Smile.

Lidi se asi nelekají, protože to neslyší Laughing a když, tak si myslím, že to nestačí ani postřehnout co to je.
_________________
Zmáknu to!
Back to top
View user's profile Send private message  
hope
Válenka Domácí


Joined: 18 Jan 2007
Posts: 29000

PostPosted: Wed 23.5.2007 21:22    Post subject: Reply with quote

mám mp3, na každýho jinou písničku, ale některý mám i midi, ty co se mi líbí..
happy three frends mám na Brách..třeba přítel zvoní jako November rain.. máma..U2 withyou or without you
_________________
Všechno jde když se chce? Dokud nemusí chtít taky někdo další...
Back to top
View user's profile Send private message  
Felicity
Master


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 9379

PostPosted: Wed 23.5.2007 21:22    Post subject: Reply with quote

Mam tam mp3 vyzvaneni, nejakou pohodovou jazzovou melodii Smile sms pipnuti je taky diskretni, lidi se nelekaji. Sam nemam rad hlasity, takze jsem ohleduplny k okoli. V mhd navic vypinam zvoneni uplne a nechavam jen vibrace. Extra nesnasim hlasity pipani nokii Zvracik nejradsi bych dotycnymu ten mobil prohodil okynkem.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website  
Mo Cuishle
kytky 8, meta: 17650
kytky 8, meta: 17650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 17148

PostPosted: Wed 23.5.2007 21:24    Post subject: Reply with quote

edit
_________________
Bye
Back to top
View user's profile Send private message  
kecka
kytky 6, meta: 7850
kytky 6, meta: 7850


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 7778
Location: v moři čokolády

PostPosted: Wed 23.5.2007 21:24    Post subject: Reply with quote

Mám melodii z přátel, akorát když mi volá mamka tak teletubies Embarassed , ale zvonění mám nastavený hodně potichu takže se ještě nikdo nelekl. Spíš se lidi otáčí, když mi volá táta, ptž on si myslí, že když jsem v jinym městě tak musí do telefonu hodně křičet abych ho slyšela (odnaučit to prostě nejde) Laughing
Back to top
View user's profile Send private message  
hope
Válenka Domácí


Joined: 18 Jan 2007
Posts: 29000

PostPosted: Wed 23.5.2007 21:25    Post subject: Reply with quote

já zase v Mhd, mobil vubec nezvedám..když to neni něco uplně nutnýho..
_________________
Všechno jde když se chce? Dokud nemusí chtít taky někdo další...
Back to top
View user's profile Send private message  
Man of the world
caballero


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 2846

PostPosted: Wed 23.5.2007 21:26    Post subject: Reply with quote

mám I feel good od Jamese Browna.Tahle písničk je skvělá.má ji asi tak dva roky a neměnil bych a jinak mám klasické vibrování nad jehož intenzitou se většina mých kamarádek(holek) podivuje Laughing
_________________
Miluj hluboce a vasnive. Muzes se pritom zranit, ale je to jediny zpusob,jak zit svuj zivot.
Back to top
View user's profile Send private message  
Mo Cuishle
kytky 8, meta: 17650
kytky 8, meta: 17650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 17148

PostPosted: Wed 23.5.2007 21:27    Post subject: Reply with quote

edit
_________________
Bye
Back to top
View user's profile Send private message  
Snowy
pocketful of sunshine


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 23092

PostPosted: Wed 23.5.2007 21:27    Post subject: Reply with quote

Já mám upravenou mp3 - I´m a bitch:) Ale vždycky se strašně leknu, takže už mi to asi moc dlouho nevydrží Laughing
_________________
▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲


Last edited by Snowy on Wed 23.5.2007 21:29; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
melly
:-)


Joined: 07 Jan 2007
Posts: 2770

PostPosted: Wed 23.5.2007 21:28    Post subject: Reply with quote

Ja mam mp3, na obycajne zvonenie mam teraz Tide is high, ale to tak menim priebezne. A na priatela mam uz asi dva roky Forever and for always od Shanie. Love A predtym som nanho mala na starom mobile znelku perinbaby, na co reagujem doteraz - ked niekde pocujem, uz som strehu a chcem lovit mobil Laughing
_________________
www.melly.sk

Nejaké moje články o pozitívnom myslení, osobnostnom rozvoji, rozhovory so zaujímavými ľuďmi apod. V minulosti mi téma pozitívneho myslenia dosť pomohla. Mojím snom je, aby sa o tom dozvedelo čo najviac ľudí, možno to pomôže niekomu ďalšiemu alebo sa aspoň usmeje a jeho život bude o kúsok lepší... Ak poznáte niekoho, koho to zaujíma alebo by mu to mohlo pomôcť, budem rada ak ma odporučíte Smile
www.facebook.com/pekne.citanie
Back to top
View user's profile Send private message  
kecka
kytky 6, meta: 7850
kytky 6, meta: 7850


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 7778
Location: v moři čokolády

PostPosted: Wed 23.5.2007 21:30    Post subject: Reply with quote

mamka křičí o trošku míň Laughing

posledně jsme zašli na zahrádku na pizzu a volal mi tata, lidi se otačeli...a ještě ty jeho hovory

On: Dáš v poledne králikum
Já: jo
On: Obili tem v prostredni kralikarne, chleba tem nahore a tomu vpravo dole dve pampelisky
Ja: dobre
On: a nezapomen jim vymenit vodu
Ja: no jo
On: No tak čau


a ještě to z tatove strany probiha cely v hanackym nařeči, všichni kolem se fakt bavi Laughing
Back to top
View user's profile Send private message  
indulona
kytky 6, meta: 7450
kytky 6, meta: 7450


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 7319
Location: Malé velké město

PostPosted: Wed 23.5.2007 21:31    Post subject: Reply with quote

Mám polyfoní a jelikož už si do toho křápu nemohu nic dalšího stahovat, hraje mi Wake me up when september ends.
Back to top
View user's profile Send private message  
Lenore
___________________


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 29868

PostPosted: Wed 23.5.2007 21:34    Post subject: Reply with quote

Já mám vyzvánění tak hrozně potichu, že ho většinou vůbec neslyším, takže je celkem jedno, co tam mám za melodii Laughing

Když mi volá někdo "cizí" tak mám klasický zvonění telefonu. U přítele mám znělku z majora Zemana Mr. Green , u mámy Akta X, u spolužáků z gymplu Y.M.C.A., u lidí z boardu něco divnýho neidentifikovatelnýho... no jo, už jsem to hodně dlouho neměnila. Přitom mám těch melodií stažených spoustu. Ale nějak to neřeším.

Moc nemám ráda vyzvánění typu - zvoní ti mobil, zvoní ti mobil, tak to zvedni, dělej... má to asi působit originálně, ale přijde mi to spíš blbý Confused
Ale tak je mi to celkem jedno, cizí vyzvánění mě nepobuřuje. Pokud to není zrovna v nevhodnou chvíli.
Například nedávno na koncertu Pražského jara někomu do Sibelia začal zvonit Vivaldi na mobilu.. no fakt trapný Evil or Very Mad
_________________
queerer than we can suppose
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Řečičky, názory, etc. All times are GMT + 1 Hour
Goto page 1, 2, 3 ... 14, 15, 16  Next
Page 1 of 16

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms