sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Last minute zájezdy k moři
Goto page 1, 2  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Řečičky, názory, etc.
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Grapefruita
believes in a perfect love


Joined: 20 Feb 2007
Posts: 4244

PostPosted: Wed 23.5.2007 10:24    Post subject: Last minute zájezdy k moři Reply with quote

Hledala jsem podobné téma přes search, a nenašla, tak jestli tu už něco takového je, tak mě prosím odkažte a tohle vyhoďte do Žumpy...

Uvažovala jsem o nějakém last minute zájezdu, na který bych jela třeba v srpnu, v červenci chci zůstat v Praze a vydělat si na něj Smile
Jaké máte zkušenosti s podobnými zájezdy? Jedná se mi o to, aby to bylo u moře, a pokud možno ne moc drahé, samozřejmě...doprava klidně autobusem, to mi neva. Máte nějakou prověřenou cestovku, se kterou jste byli, popř. jezdíte pravidelně? Zajímavé odkazy, tipy atd. ...
Back to top
View user's profile Send private message  
Merykara
point of no return


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 17715
Location: VePř

PostPosted: Wed 23.5.2007 10:29    Post subject: Reply with quote

http://sfera.pravy.net/viewtopic.php?p=141980#141980

neni to primo "last minute", ale mam takovy dojem, ze tam mozna neco i najdes.
_________________
Every now and then the stars align, boy and girl meet by the great design.
Could it be that you and me are the lucky ones?
Back to top
View user's profile Send private message  
Koogi
can't ask why about love
kytky 8, meta: 25650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 24680

PostPosted: Wed 23.5.2007 10:49    Post subject: Reply with quote

Grape, my byli s přítelem na lastu před dvěma rokama. Jeli jsme s exim tours. Všechno bylo naprosto super, nenašla bych nic, co bych jim vytkla. Bylo to do Chorvatska, busem.
Ještě jsem slyšela chválu na Blue Style.
_________________
Look in the mirror and ask your soul if you're alright. Put out the glitter that your soul hides behind.
Back to top
View user's profile Send private message  
Grapefruita
believes in a perfect love


Joined: 20 Feb 2007
Posts: 4244

PostPosted: Wed 23.5.2007 10:54    Post subject: Reply with quote

Dík za tip, já jsem totiž dost líná něco složitě hledat, těch cestovek je jako malejch psů Rolling Eyes Tak si radši vyslechnu nějaký tipy Smile Pojedu nejspíš sama, takže mě to snad vyjde ještě levněji. Letecky nechci ani omylem, nebudu vyhazovat nějaký 4000 za letištní poplatky. Bus mi nevadí. Teď ještě do jaký země jet, ale to už je detail Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message  
Koogi
can't ask why about love
kytky 8, meta: 25650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 24680

PostPosted: Wed 23.5.2007 11:09    Post subject: Reply with quote

Ty pojedeš fakt sama? Shocked To bych nikdy nejela. Taky jsem mockrát nemohla jet s přítelem, ale radši jsem nejela sama. Na to jsem moc srab, i když bych se tam pak možná skamarádila. Ale já bych byla smutná z každýho páru, co by prošel kolem mě. Na tohle jsem hrozná Rolling Eyes
_________________
Look in the mirror and ask your soul if you're alright. Put out the glitter that your soul hides behind.
Back to top
View user's profile Send private message  
bublinka111
never satisfied


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 7448

PostPosted: Wed 23.5.2007 11:11    Post subject: Reply with quote

ja by som asi bala ist sama... Bojik ale na last minute sa chystame tento rok aj my, najskor do bulharska, ptz nielenze zajazdy su tam lacne ale aj mozes si tam aj viac"dovolit" ako trebars v grecku, spaniesku a pdo/jedlo, alkohol, odevy su lacne/ Wink my pojdeme asi v auguste, ale chystame sa to zhanat tak tyzden- dva pred odchdoom/ ja by som naopak ale sla radsej lietadlom/
_________________
all i wanna do is have some fun....)
Back to top
View user's profile Send private message  
Merykara
point of no return


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 17715
Location: VePř

PostPosted: Wed 23.5.2007 11:27    Post subject: Reply with quote

ja jsem byla loni s fischerem na kypru, hledala jsem to pres www.invia.cz
_________________
Every now and then the stars align, boy and girl meet by the great design.
Could it be that you and me are the lucky ones?
Back to top
View user's profile Send private message  
mucka
kytky 5, meta: 4650
kytky 5, meta: 4650


Joined: 12 Jan 2007
Posts: 4557

PostPosted: Wed 23.5.2007 12:33    Post subject: Reply with quote

Nejlepší je hledat přes internetové cestovní agntury, které mají nabídky většiny velkých CK, mívají i snadné filtrování a můžeš objevit nejlepší ceny Wink
Back to top
View user's profile Send private message  
Dellores
kytky 6, meta: 8250
kytky 6, meta: 8250


Joined: 21 Mar 2007
Posts: 8193

PostPosted: Wed 23.5.2007 15:38    Post subject: Reply with quote

Grape - my jedem příští týden a taky to je last minute. Našel to ten druhý pár co letí s náma. Letíme s Čedokem a oni si nechali na email posílat všechny lasty, no a potom vybrali to Řecko. Máme to s polopenzí, na 12 dní, letecky a se vším všudy to stálo 11.000,- pro jednoho. Jinak to stojí 20.000,- pro jednoho, takže myslím, že cena dost dobrá Wink.
Back to top
View user's profile Send private message  
Chocolate
Jedem das Seine und mir das Beste:-)


Joined: 08 Jan 2007
Posts: 8069

PostPosted: Wed 23.5.2007 15:43    Post subject: Reply with quote

ja jsem byla jednou na lastu s Firo tour v Chorvatsku a cena byla pohadkova. Jinak jsem s nima i jinak byla vzdycky spokojena, tuhle cestovku mam rada
http://www.firo.cz/
Back to top
View user's profile Send private message  
mucka
kytky 5, meta: 4650
kytky 5, meta: 4650


Joined: 12 Jan 2007
Posts: 4557

PostPosted: Wed 23.5.2007 15:57    Post subject: Reply with quote

Jéé Dellores a kam přesně a jaký hotel? Není to Kréta? Abys neletěla s kolegyněmi Laughing Tak ať se vám tam líbí ! Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message  
Infinita.tristeza
kytky 3, meta: 1550
kytky 3, meta: 1550


Joined: 21 Jan 2007
Posts: 1533
Location: Praha

PostPosted: Wed 23.5.2007 20:09    Post subject: Reply with quote

Já jsem byla loni s našima na last minute na Thassosu, už si přesně nepamatuju kolik nás to stálo na osobu, bylo to nějak kolem 13 - 14 tis. z původních 20 tis. Objednali jsme si to cca 10 dnů před odletem.
Je fajn to potom furt sledovat na netu, já právě loni koukala dopoledne a odpoledne, když už jsme si chtěli zamluvit jinej hotel jsem našla tenhle zlevněnej o další tisíce, no bylo to štěstí.

Jinak doporučuju CK Firo Tour a jednou jsme byli s Inexem a taky fajn. A úplně poprvé jsme byli v Chorvatsku s Viktorií a taky super.
Naopak jsme měli blbýho delegáta s Čedokem, ale je pravda, že loňská delegátka taky nebyla extra informovaná a dělala schůzky v blbou dobu.

A taky tě obdivuju, že se chceš vydat na dovolenou úplně sama Praise
Já bych si nešla ani sama sednout do baru Laughing
_________________
Milovat a udržet je nejlepší; milovat a ztratit je druhá nejlepší možnost.
Back to top
View user's profile Send private message  
Grapefruita
believes in a perfect love


Joined: 20 Feb 2007
Posts: 4244

PostPosted: Wed 23.5.2007 20:32    Post subject: Reply with quote

Koogi wrote:
Ty pojedeš fakt sama? Shocked To bych nikdy nejela. Taky jsem mockrát nemohla jet s přítelem, ale radši jsem nejela sama. Na to jsem moc srab, i když bych se tam pak možná skamarádila. Ale já bych byla smutná z každýho páru, co by prošel kolem mě. Na tohle jsem hrozná Rolling Eyes


No to já budu smutná možná taky, ale pro mě je prostě priorita někam jet, nejlíp k moři, páč jsem 3 roky byla nejdál v Německu a leze mi to na mozek, byla jsem zvyklá aspoň každej druhej rok vypadnout...
Toho jet sama se tolik nebojím, protože jsem už byla takhle sama, a v devatenácti. Nikdo se mnou nechtěl a neměl čas jet, tak jsem si objednala týdenní zájezd s aerobikem ve Francii...nakonec to nebylo nejhorší, byla jsem na pokoji s podobně starýma holkama, co tam byly s matkama. Vždycky to nemusí dopadnout tak dobře, to je mi jasný, ale já si říkám, že by se tolik nestalo Smile Za ten necelej rok, co tady v Praze bydlím sama v bytě, jsem si na samotu dost zvykla, naopak mám strach, že se ze mě stává asociál, neboť kolikrát nemám na lidi náladu, nerada chodím někam po městě se spolužákama, radši sama, a když vidím někoho známýho, tak kolikrát zdrhám, abych se nemusila nuceně bavit a měla svůj klid Shocked
Takže bych to brala jako takovou relaxaci, viděla jsem víc takových slečen, co jely někam samy, a to je fakt Smile Jde o to, že s přítelem budu moct někam jet tak za 10 let, a do té doby to přece neprotrpím, nenechám si život protéct mezi prsty. Jasně, že by bylo lepší jet s nějakou kamarádku, ale obávám se, že takovou kamarádku, která by si na léto dělala stejné plány jako já, prostě NEMÁM. A určitě nejsem sama, kdo má takový "problém." Já to prostě jako problém neberu.
Back to top
View user's profile Send private message  
Dellores
kytky 6, meta: 8250
kytky 6, meta: 8250


Joined: 21 Mar 2007
Posts: 8193

PostPosted: Wed 23.5.2007 22:54    Post subject: Reply with quote

mucka wrote:
Jéé Dellores a kam přesně a jaký hotel? Není to Kréta? Abys neletěla s kolegyněmi Laughing Tak ať se vám tam líbí ! Very Happy


Jedeme na Olympskou riviéru Very Happy.
Back to top
View user's profile Send private message  
mucka
kytky 5, meta: 4650
kytky 5, meta: 4650


Joined: 12 Jan 2007
Posts: 4557

PostPosted: Thu 24.5.2007 7:56    Post subject: Reply with quote

Dellores Arrow fakt? Shocked Já jedu na Olympskou rivéru v září Very Happy A která oblast nebo hotel? My jedeme nakonec do Leptokarie, Poseidon Palace. To mi pak musíš říct, jak se ti tam líbilo Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Řečičky, názory, etc. All times are GMT + 1 Hour
Goto page 1, 2  Next
Page 1 of 2

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms