sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Svobodné matky
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti
View previous topic :: View next topic  
Author Message
LadyCroft
bojovnice!!!


Joined: 22 Jan 2007
Posts: 13356
Location: flight level over 195 (19500 ft)

PostPosted: Wed 23.5.2007 13:45    Post subject: Reply with quote

greenwood wrote:
maxmiliana wrote:
Matylda wrote:
Každopádně kdybych jednou chtěla dítě bez chlapa, zajdu si do spermobanky, ne? Very Happy
A to jde, kdyz je zena neprovdana?


myslim,ze to nejde...

jj nejde to.

ano, já vím že je to sobecký-jak říká Mexx a Max. Ale když žena ví že s žádným chlapem nevydrží nebo prostě ví že se s ní po čase stejně rozvede, co má dělat když chce dítě? Sad

já jsem právě jednu noc celou propřemýšlela o tomto.
Jsem problémový člověk, dalo by se říct že jsem hodně velký sobe protože jsem jedináček. Vždycky jsem měla mamku pro sebe a s nikým jsem se o ní a o nic jiného nedělila. Z toho mi právě vyrostl komplex někoho vlastnit jen pro sebe, takže předem vzdávám to, že se někdy vdám nebo budu mít nějaký dobrý vztah protože všechny moje dlouholeté vztahy šli stejně po 4 a po 2 letech do kytek. A chci dítě. Chtěla bych něco, co by jednou tady po mně zůstalo....
_________________
women who behave rarely make history
Back to top
View user's profile Send private message  
Chocolate
Jedem das Seine und mir das Beste:-)


Joined: 08 Jan 2007
Posts: 8069

PostPosted: Wed 23.5.2007 14:02    Post subject: Reply with quote

Theresa wrote:
cloo wrote:
Theres Arrow tech vajicek se dava vetsinou vice, aby tam ta sance byla vyssi. Proto maji umele oplodnene zeny casto dvojcata.

To ja vim ze byvaji vicecetna tehotenstvi,ale stejne je to poradna palka.Doufam, ze ve vetsine pripadu ason trochu pojistovna prispeje, protoze pak by ty deti mohli mit jen lidi co maj penize.


pojistovna plati 3 pokusy, ale jen zenam do 40 let
Back to top
View user's profile Send private message  
Theresa
I'm Brandy. The slutty cheerleader.


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 35514

PostPosted: Wed 23.5.2007 14:45    Post subject: Reply with quote

ed
_________________
Zhmotňujeme-li pochybnosti, pak se naše přání nenaplní, neboť se za ně nepostavíme, vlastně to ani nechceme. Jak myslíme, tak se stane.


Last edited by Theresa on Tue 21.8.2007 19:26; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Chocolate
Jedem das Seine und mir das Beste:-)


Joined: 08 Jan 2007
Posts: 8069

PostPosted: Wed 23.5.2007 15:03    Post subject: Reply with quote

nevedela jsem, ale nasla jsem tohle:

Úspěšnost IVF — to je počet těhotných na počet provedených embryotransferů neklesla od roku 2003 pod 40%. A v současné době se pohybuje kolem 50%.

kazdopadne na zacatku tehotenstvi jsem prolizala kdejakou diskuzi o tehu a parkrat zabrousila i do diskuse o IVF a bylo to hrozne depresivni... hodne casto doufani, nadeje a pak zklamani a smutek...a pak zase znovu Sad musi to byt hrozny neco takovyho zazivat Confused

ed: ja se diky tobe Theres kazdej den neco novyho dozvim Laughing vcera rotoped, dneska uspesnost IVF...ty blaho Smile
Back to top
View user's profile Send private message  
melly
:-)


Joined: 07 Jan 2007
Posts: 2770

PostPosted: Wed 23.5.2007 15:25    Post subject: Reply with quote

Ako chapem, ked sa manzelstvo nevydari alebo ten dotycny zduchne ked zamiesi na babatko, alebo sa z neho vykluje uplne blbec - to vsetko chapem a myslim, ze tie zeny su velmi statocne. Ale priviest dieta ZAMERNE na svet tak, aby nemalo otca sa mi vobec nepaci. Ani trochu. Evil or Very Mad Mozno som konzervativna, ale myslim, ze o tomto viem dost a na svedomie by som si to nevzala. Pride mi to velmi sebecke.
_________________
www.melly.sk

Nejaké moje články o pozitívnom myslení, osobnostnom rozvoji, rozhovory so zaujímavými ľuďmi apod. V minulosti mi téma pozitívneho myslenia dosť pomohla. Mojím snom je, aby sa o tom dozvedelo čo najviac ľudí, možno to pomôže niekomu ďalšiemu alebo sa aspoň usmeje a jeho život bude o kúsok lepší... Ak poznáte niekoho, koho to zaujíma alebo by mu to mohlo pomôcť, budem rada ak ma odporučíte Smile
www.facebook.com/pekne.citanie
Back to top
View user's profile Send private message  
Theresa
I'm Brandy. The slutty cheerleader.


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 35514

PostPosted: Wed 23.5.2007 17:18    Post subject: Reply with quote

ed
_________________
Zhmotňujeme-li pochybnosti, pak se naše přání nenaplní, neboť se za ně nepostavíme, vlastně to ani nechceme. Jak myslíme, tak se stane.


Last edited by Theresa on Wed 22.8.2007 9:09; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
melly
:-)


Joined: 07 Jan 2007
Posts: 2770

PostPosted: Wed 23.5.2007 17:22    Post subject: Reply with quote

Minimalne studujem aj o tom. A mam skusenosti aj z osobneho zivota, nie priamo na sebe.
_________________
www.melly.sk

Nejaké moje články o pozitívnom myslení, osobnostnom rozvoji, rozhovory so zaujímavými ľuďmi apod. V minulosti mi téma pozitívneho myslenia dosť pomohla. Mojím snom je, aby sa o tom dozvedelo čo najviac ľudí, možno to pomôže niekomu ďalšiemu alebo sa aspoň usmeje a jeho život bude o kúsok lepší... Ak poznáte niekoho, koho to zaujíma alebo by mu to mohlo pomôcť, budem rada ak ma odporučíte Smile
www.facebook.com/pekne.citanie
Back to top
View user's profile Send private message  
courten
kytky 5, meta: 4650
kytky 5, meta: 4650


Joined: 04 Jan 2007
Posts: 4502

PostPosted: Wed 23.5.2007 17:30    Post subject: Reply with quote

Já mam v tomhle jasno, že jestli si nenajdu chlapa, ale budu zajištěná a budu vědět, že dítěti můžu dát dostatek všeho, tak si ho pořídim určitě sama. Protože vim, že dítě chci určitě a život by mě bez něj asi nebavil a nechci to nechat záviset na mým štěstí s chlapama...
_________________
Ona je rebel
kouří na zastávce
jí to chutná
v týhle válce
a její vnitřní orgány
tolerují její rebelství.
Back to top
View user's profile Send private message  
maxmiliana
kytky 8, konec
kytky 8, konec


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 30733

PostPosted: Wed 23.5.2007 17:57    Post subject: Reply with quote

nemáte právo číst tento příspěvek


Last edited by maxmiliana on Wed 7.5.2008 7:44; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Theresa
I'm Brandy. The slutty cheerleader.


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 35514

PostPosted: Wed 23.5.2007 17:59    Post subject: Reply with quote

ed
_________________
Zhmotňujeme-li pochybnosti, pak se naše přání nenaplní, neboť se za ně nepostavíme, vlastně to ani nechceme. Jak myslíme, tak se stane.


Last edited by Theresa on Wed 22.8.2007 9:02; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
mexxie
kytky 5, meta: 5250
kytky 5, meta: 5250


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 5143

PostPosted: Wed 23.5.2007 18:26    Post subject: Reply with quote

Hele, a proč vy vlastně chcete mít děti?
Dneska jsem nad tím přemýšlela... A pro mě je dítě vyústění vztahu dvou lidí. To nejlepší z nás obou.
Když jsem byla sama, nikdy mě mateřské pudy nechytaly. Teda ne, že bych v tu dobu děti nenáviděla, ale prostě jsem vůbec nepřemýšlela nad tím, že bych si je měla pořizovat.

Nedokážu si představit, že bych si udělala dítě jen tak s někým, kdo by byl zrovna po ruce a ochotný. Tak to prostě nechci. K dítěti patří vztah a pocit, že jeho otec je nejlepší chlap na světě.
Uvědomuju si, že můj pohled na věc je asi dost idealistický a snad i naivní, ale tak to prostě vidím.
_________________
Když si člověk postaví dům, vždycky zpozoruje, že se při tom naučil něčemu, co měl rozhodně znát, než začal stavět.
Back to top
View user's profile Send private message  
Theresa
I'm Brandy. The slutty cheerleader.


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 35514

PostPosted: Wed 23.5.2007 19:10    Post subject: Reply with quote

ed
_________________
Zhmotňujeme-li pochybnosti, pak se naše přání nenaplní, neboť se za ně nepostavíme, vlastně to ani nechceme. Jak myslíme, tak se stane.


Last edited by Theresa on Wed 22.8.2007 9:02; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
waxeipahdeth
kytky 8, konec
kytky 8, konec


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 27125

PostPosted: Wed 23.5.2007 19:25    Post subject: Reply with quote

mexxie Arrow OK, ty to vidíš tak, že kdybys neměla chlapa tak bys nechtěla ani dítě. Ale je spousta ženských, které mají mateřské pudy i bez chlapa. Jak už jsem říkala, to "musí" zůstat bezdětné jen proto, že je např. nikdo nechce? Rolling Eyes To by bylo dost nefér.
Mmch, snad nikdo si neudělá dítě "jen tak" Shocked Pokud si ho fakt udělá s nějakým chlapem, ptž zrovna nikdo jiný nebyl po ruce tak to asi znamená, že po něm opravdu moc touží a nechce zůstat bezdětná. Jen proto, že neměla štěstí na chlapy. A jak už jsem psala, pořád lepší dítě vychovávat sama než v dysfunkční "rodině".
Back to top
View user's profile Send private message  
courten
kytky 5, meta: 4650
kytky 5, meta: 4650


Joined: 04 Jan 2007
Posts: 4502

PostPosted: Wed 23.5.2007 19:28    Post subject: Reply with quote

maxmiliana wrote:
Neprestava me fascinovat formulka "kdyz budu zajistena"...
Fakt nevim jak bych dosahla stavu, kdy "budu zajistena" a nebudu muset byt cely den v praci a jeste se zvladnu naplno venovat diteti.


Já sem to myslela tak, že budu mít hlavně svoje bydlení a nebudu bydlet někde v podnájmu, u kterýho nevim, kdy mě vyhodí.
_________________
Ona je rebel
kouří na zastávce
jí to chutná
v týhle válce
a její vnitřní orgány
tolerují její rebelství.
Back to top
View user's profile Send private message  
melly
:-)


Joined: 07 Jan 2007
Posts: 2770

PostPosted: Wed 23.5.2007 19:39    Post subject: Reply with quote

Zamysla sa niekto aj nad poziciou dietata? Nie ze JA zostanem bezdetna a MNA ziaden chlap nechce a MNE sa ozyvaju materske pudy... ale ze dieta?
_________________
www.melly.sk

Nejaké moje články o pozitívnom myslení, osobnostnom rozvoji, rozhovory so zaujímavými ľuďmi apod. V minulosti mi téma pozitívneho myslenia dosť pomohla. Mojím snom je, aby sa o tom dozvedelo čo najviac ľudí, možno to pomôže niekomu ďalšiemu alebo sa aspoň usmeje a jeho život bude o kúsok lepší... Ak poznáte niekoho, koho to zaujíma alebo by mu to mohlo pomôcť, budem rada ak ma odporučíte Smile
www.facebook.com/pekne.citanie
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
Page 4 of 10

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms