sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Svobodné matky
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Mo Cuishle
kytky 8, meta: 17650
kytky 8, meta: 17650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 17148

PostPosted: Tue 22.5.2007 21:49    Post subject: Reply with quote

edit
_________________
Bye
Back to top
View user's profile Send private message  
Court
kytky 4, meta: 3350
kytky 4, meta: 3350


Joined: 04 Jan 2007
Posts: 3269
Location: Klub rváčů

PostPosted: Tue 22.5.2007 22:00    Post subject: ed Reply with quote

edit
_________________
Never complain. Never explain.
Back to top
View user's profile Send private message  
Dellores
kytky 6, meta: 8250
kytky 6, meta: 8250


Joined: 21 Mar 2007
Posts: 8193

PostPosted: Tue 22.5.2007 22:20    Post subject: Re: Svobodné matky Reply with quote

LadyCroft wrote:
chtěla bych se zeptat jaké máte zkušenosti v okolí se svobodnými matkami. Prostě jim někdo udělal dítě, pak je odkopl. Jak se s tim vyrovnávají?Mají dostatek peněz na živobytí?pomáhají jim rodiče?

Nebo taky druhá možnost že žena chce dítě ale nechce chlapa a nechá si to od nějakého udělat a vychovává dítě sama jako svobodná matka. Co si o tom myslíte?


Ano znám, moje kamarádka je svobodná matka. Prostě měla kluka, stalo se a on prostě ještě neměl na to aby byl otcem, tak se rozešli. Její maminka jí pomáhá, bydlí u ní.

A pokud chce nějaká žena dítě a chlapa ne, tak je to její věc. Nijak mě to nepobuřuje, když jí to tak vyhovuje, tak proč ne. Ale já bych to tak nechtěla. Já chci všechno hezky po pořádku, svatba a potom dítě.
Back to top
View user's profile Send private message  
Matylda
kytky 6, meta: 8650
kytky 6, meta: 8650


Joined: 23 Jan 2007
Posts: 8575

PostPosted: Wed 23.5.2007 5:58    Post subject: Reply with quote

Mam kamarádku, má dítě s chlapem, kterej byl do života nepoužitelnej, bohužel to poznala až když byla těhotná. Byl to notorickej lhář. Rozešla se s nim a vychovávala dceru sama, bydlela ve svym bytě, co jí koupili rodiče. U toho dělala dálkově školu, dodělávala si maturitu. Jednou jsem jí vzala do práce na internet a dali jsme jí spolu inzerát do seznamky a hned si tam našla přítele, dneska s nim má už druhý dítě Razz
Znám jednu ženskou, má 4 děti a každý snad s jinym a je sama, na to bych asi neměla, ale třeba jí to vyhovuje.
No a já chci děti s chlapem, čili s manželem Wink
Back to top
View user's profile Send private message  
Matylda
kytky 6, meta: 8650
kytky 6, meta: 8650


Joined: 23 Jan 2007
Posts: 8575

PostPosted: Wed 23.5.2007 6:00    Post subject: Reply with quote

A nemam nic proti svobodnejm matkám, ale myslim si, že ten element otce tam hodně chybí. Na dětech to bejvá znát, ale nikoho tim nechci urazit. Asi to neni pravidlo.
Back to top
View user's profile Send private message  
mexxie
kytky 5, meta: 5250
kytky 5, meta: 5250


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 5143

PostPosted: Wed 23.5.2007 6:43    Post subject: Re: Svobodné matky Reply with quote

LadyCroft wrote:
Nebo taky druhá možnost že žena chce dítě ale nechce chlapa a nechá si to od nějakého udělat a vychovává dítě sama jako svobodná matka. Co si o tom myslíte?

Tak tohle mi v tuto chvíli (= v mém věku a aktuální situaci) přijde jako varianta hodně přitažená za vlasy Confused
Jak psala Max, chlapi přece nejsou jenom spermobanky. Pořídit si dítě s tím, že muže k jeho výchově nepotřebuju, je podle mě hrozně sobecké a bezohledné k tomu malému.
Jasně, v životě se může stát cokoliv a ženská na výchovu může zůstat sama. Ale jít do toho cíleně s tím, že na to chci být sama, aby mi do toho nějaký přiblblenec nekecal Rolling Eyes To je fakt hnusný. Nadáváte tady na chlapy, jak se k ženským chovají jako hovada, a přitom tohle je jedna z nejhnusnějších věcí, kterou může žena muži provést.
_________________
Když si člověk postaví dům, vždycky zpozoruje, že se při tom naučil něčemu, co měl rozhodně znát, než začal stavět.
Back to top
View user's profile Send private message  
maxmiliana
kytky 8, konec
kytky 8, konec


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 30733

PostPosted: Wed 23.5.2007 7:19    Post subject: Re: Svobodné matky Reply with quote

nemáte právo číst tento příspěvek


Last edited by maxmiliana on Mon 12.5.2008 12:18; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Nereide
kytky 2, meta: 500
kytky 2, meta: 500


Joined: 16 Jan 2007
Posts: 463
Location: ve světě fantazie

PostPosted: Wed 23.5.2007 7:21    Post subject: Reply with quote

Moje kamarádka je svoboná matka. Otěhotněla s klukem, s kterým ani pořádně nechodila. On se zřekl veškerých práv na dítě, není uvedenej ani v rodným listě. Dva měsíce před porodem a pak v šestinedělí bydlela u svých rodičů, pak šla zpátky do svýho bytu. Má ročního krásnýho chlapečka, dodělává si dálkově maturitu (měla pouze výuční list) a má práci na částečný úvazek. Všechno vzládá v pohodě, absolutně bez cizí finanční podpory.
Já když už jsem nechodila s ex, ale pouze jsme spolu spali, strašně moc jsem chtěla jeho dítě, ale jen to dítě, ne jeho, ale vím, že kdybych otěhotněla, postavil by se k tomu zodpovědně. O což já jsem nestála. A on o dítě nestál, musela bych teda na to jí podvodem, tejně vysadit prášky a pak říct, že selhali. Na to bych ale fakt neměla. Teď už chci mít jen mimíska se svým přítelem a vím, že on se mnou taky.
_________________
Tak ty chceš umřít? A co já, lásko, a co já? Mám trčet na tomhle světě, který bez tebe je zpustlejší než chlív?
Back to top
View user's profile Send private message  
Theresa
I'm Brandy. The slutty cheerleader.


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 35514

PostPosted: Wed 23.5.2007 8:44    Post subject: Reply with quote

ed
_________________
Zhmotňujeme-li pochybnosti, pak se naše přání nenaplní, neboť se za ně nepostavíme, vlastně to ani nechceme. Jak myslíme, tak se stane.


Last edited by Theresa on Tue 21.8.2007 19:12; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Matylda
kytky 6, meta: 8650
kytky 6, meta: 8650


Joined: 23 Jan 2007
Posts: 8575

PostPosted: Wed 23.5.2007 8:47    Post subject: Reply with quote

Jo, tak ponižovat a ubližovat ale může stejně tak máma, která jakožto svobodná matka sama psychicky nezvládá výchovu dítěte.
Back to top
View user's profile Send private message  
Theresa
I'm Brandy. The slutty cheerleader.


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 35514

PostPosted: Wed 23.5.2007 8:51    Post subject: Reply with quote

ed
_________________
Zhmotňujeme-li pochybnosti, pak se naše přání nenaplní, neboť se za ně nepostavíme, vlastně to ani nechceme. Jak myslíme, tak se stane.


Last edited by Theresa on Tue 21.8.2007 19:57; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Matylda
kytky 6, meta: 8650
kytky 6, meta: 8650


Joined: 23 Jan 2007
Posts: 8575

PostPosted: Wed 23.5.2007 8:59    Post subject: Reply with quote

Jo? Jak kdy. Koukni třeba na Kláru Mauerovou Rolling Eyes Nikdy nemůžeš předem vědět, jak dítě budeš zvládat, může bejt hyperaktivní, citově závislý atd. A když je na to ženská sama, myslim, že je to horší.
Back to top
View user's profile Send private message  
Rhiannon
Mrs. Bunny


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 10336
Location: Somewhere over the rainbow

PostPosted: Wed 23.5.2007 9:02    Post subject: Reply with quote

Ja mam kamarada, ktery to chce naopak. On ma rad deti a chtel by dite, ale nechce k tomu tu zenskou Very Happy
_________________
I don't want to be your other half, I believe that 1 and 1 make 2
Back to top
View user's profile Send private message  
Theresa
I'm Brandy. The slutty cheerleader.


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 35514

PostPosted: Wed 23.5.2007 9:02    Post subject: Reply with quote

ed
_________________
Zhmotňujeme-li pochybnosti, pak se naše přání nenaplní, neboť se za ně nepostavíme, vlastně to ani nechceme. Jak myslíme, tak se stane.


Last edited by Theresa on Tue 21.8.2007 20:00; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Theresa
I'm Brandy. The slutty cheerleader.


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 35514

PostPosted: Wed 23.5.2007 9:04    Post subject: Reply with quote

ed
_________________
Zhmotňujeme-li pochybnosti, pak se naše přání nenaplní, neboť se za ně nepostavíme, vlastně to ani nechceme. Jak myslíme, tak se stane.


Last edited by Theresa on Tue 21.8.2007 19:59; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
Page 2 of 10

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms