sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Co si vlastne muzou VS kantori dovolit?
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Škola
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Byzzy
kytky 8, meta: 19650
kytky 8, meta: 19650


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 19591

PostPosted: Thu 31.5.2007 10:24    Post subject: Reply with quote

U nás taky nebyla možnost volby vedoucího - já se o to snažila, našla jsem si jiného i svoje téma, ale bylo smeteno ze stolu. Takže jsem byla u "dědka" se který se od prváku nesnášíme, protože v jeho případě mám opravdu problém s "autoritou". Nemám zač ho uznávat a nelíbí se mi jeho chování k nám a mu zase moje.
Ale ve většině případů už vím, jak mu to "oplatit" - na jeho zkoušky se učím a nedám mu jediný důvod mě nějak nachytat Smile (ostatně tohle platilo na přísnou učitelku).

Diplomku mi v závěru ohodnotil dobře, myslím, že u státnic nebude nikoho shazovat (snad) protože náš neúspěch pro něj znamená i jeho neúspěch.

Jinak - dovoluje si na nás dost, několikrát mě vyhodil z kabinetu (a to se slovovy, tam jsou dveře a vypadněte), v hodině mi řekl, at už držím hubu (něco jsem říkala spolužákovi) atd. no je to prostě despota.

Ale v celkovém sumáři jsem na škole moc spokojená a bude se mi stýskat!
Back to top
View user's profile Send private message  
melly
:-)


Joined: 07 Jan 2007
Posts: 2770

PostPosted: Thu 31.5.2007 11:40    Post subject: Reply with quote

My mame vacsinu vyucujucich velmi dobrych a ferovych, najma v porovnani s tym co pocujem inde. Shocked U nas maximalne tak nepridu na konzultacky alebo je vynimocne niekto neprijemny.

Za to vcera som pocula pripad jednej slecny. Sla na skusku a ked si vytiahla otazky, mimovolne si zamrmlala nieco ako "fuu, to je stastie" . Nahodou ju zacul skusajuci, ktory ju nasledne vyrazil s FX so slovami "To nema byt o stasti" Shocked Rolling Eyes Mad
_________________
www.melly.sk

Nejaké moje články o pozitívnom myslení, osobnostnom rozvoji, rozhovory so zaujímavými ľuďmi apod. V minulosti mi téma pozitívneho myslenia dosť pomohla. Mojím snom je, aby sa o tom dozvedelo čo najviac ľudí, možno to pomôže niekomu ďalšiemu alebo sa aspoň usmeje a jeho život bude o kúsok lepší... Ak poznáte niekoho, koho to zaujíma alebo by mu to mohlo pomôcť, budem rada ak ma odporučíte Smile
www.facebook.com/pekne.citanie
Back to top
View user's profile Send private message  
broocinka
nevim, fakt nevim.


Joined: 20 Jan 2007
Posts: 225

PostPosted: Thu 31.5.2007 13:36    Post subject: Reply with quote

Tak:
bakalářka je odevzdaná, index taktéž. aLe co mi napsal za posudek? Shocked Sad Confused Evil or Very Mad
Je divné, že když jsme se ho ptala, jakou bych ještě mohla použít litaraturu, tak řekl, že neví, ted mi do posudku vyčetl, že tam nenám ty a ty knihy. To samé oponent.
Back to top
View user's profile Send private message  
Shrew
_______________


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 21743

PostPosted: Thu 31.5.2007 13:39    Post subject: Reply with quote

broocinka : tedy to jsou podrazy Confused ale hlavně že to máš odevzdané!!! Very Happy
_________________
Lidé si brání ve štěstí, protože stále vidí minulost lepší, než byla, přítomnost horší, než je, a budoucnost jinou, než bude.
Back to top
View user's profile Send private message  
alishka
kytky 7, meta: 12150
kytky 7, meta: 12150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 11958

PostPosted: Thu 31.5.2007 21:21    Post subject: Reply with quote

Zenoa wrote:
alishka - co to bylo za profesory?

Zen, promin, precetla jsem si to az ted..
nevim jmeno, ale je to nekdo na teoretickym bakalari, dela zivocisny obor ta holka..
nekdo na chemii
Back to top
View user's profile Send private message  
Mishaaa
Love dogs <3


Joined: 21 Jan 2007
Posts: 9016

PostPosted: Thu 31.5.2007 22:10    Post subject: Reply with quote

heh, tak jeden muj ucitel na vysce si muze dovolit snad secko a stejne ho nevyhodija Laughing od manipulaci s testy po ponizovani studentu atd..je toho moc... Confused ale bedna na dany predmet je..akorat straaaasne arogantni Laughing na jednicku to umi on, na dvojku buh a na trojku mozna nektery z nas...pekne co Laughing
Back to top
View user's profile Send private message  
LadyCroft
bojovnice!!!


Joined: 22 Jan 2007
Posts: 13356
Location: flight level over 195 (19500 ft)

PostPosted: Mon 24.11.2008 19:41    Post subject: Reply with quote

holky tak jsem se dneska s opravdovou uzkostí vrátila z přednášky z EKO.už zase....

možná některá kdo chodí na Karlovku znáte profesora Janderu - učí ekonomiku,nějakou elektrotechniku apod...
v hodnocení kantorů je jako mega postrach, každý na něj nadává a nenávidí ho. a vypadá to že tenhle člověk si vybral na naší škole mně...

dneska jsem myslela že vzteky rozkopu všechny popelnice v okolí naší školy.

abych se dostala k jádru.
Jsem nejspíš poněkud výraznější jedinec, což se mi bohužel dost často vymstí. A taky mi držka mele o stošest...poprvé když mi profesor sejmul při hodině, tak jsem uznala že to byl fakt stěr a držela pusu. Říkala jsem si tak co, holt si potřebuje nahonit ego a dávat najevo že on je tady jednička...mlčela jsem a počítala.

Další den jsem seděla v první lavici, on si mně opět změřil pohledem. Byla jsem absolutně sticha. Najednou mi vyvolal a páčil ze mně před těmi stovkami lidí nějakou odpověď. Jenže nejhorší je, že když se po mně něco chce před tolika lidma, hlava se mi prostě zablokuje a nemyslí takže jsem pochopitelně neřekla nic, i když jsem pozděli odpověď fakt věděla a přišla bych na ní. Takže mi sejmul zase nějakou ostrovidnou hláškou.

Další přednáška - seděli jsme v hloučku, já měla hlavu u jedné holky protože mi něco říkala. opět mně vyvolal (z těch 200 lidí!!! no chápete to, proč pořád mně?) a já opět neměla odpověď protože se ho bojim... (samozřejmně později mi jeho otázka přišla triviální) no a tak se na mně rozeřval že dělam bordel a vyrazil mně z přednášky... (musela jsem jít na tu samou druhý den, abych o látku nepřišla)

dneska už ale pohár trpělivosti přetekl. seděla jsem vepředu, něco jsme opět počítali. když se ptal celé třídy, řekla jsem asi 5x správnou odpověď a na mně vůbec nereagoval. ale když něco správného řekl jiný člověk, hned byl pochválen. potom se něco počítalo a někdo vzadu zařval nějakou vtipnou hlášku. A ON SEJMUL MNĚ, PROTOŽE SI MYSLEL ŽE JSEM TO ŘEKLA JÁ A DOST DRSNĚ MI ZA TO SJEL... tohle už jsem vážně nepobrala. málem jsem vzteky utekla ze třídy...
a dodělalo to tím, že se ptal na jednu otázku, já odpověděla DEFINICÍ PŘESNĚ Z UČEBNICE (naštěstí jsem jí měla u sebe) a on mi totálně před celou třídou zesměšnil že takovou odpověď nechtěl apod... (třída se mi po hodině celkem zastala, prý že by to samé řekli taky, že to bylo v té učebnici) říkal - hm tak to jsme se zase nasmáli, to je opravdu vtipný konec hodiny...pak někdo na tu odpověď reagoval a hlavně že po 10 minutách z něj vypadlo něco podobného, co jsem řekla já Exclamation Exclamation Exclamation

no já jsem uplně hotová, bojim se jít ke zkoušce protože vim že mi tam totálně přidusí..nevim co mam dělat, asi budu muset odejít ze školy, protože vim, že tohle s nim fakt nedam.jsem z toho totálně zoufalá,nevím co mam dělat!!
_________________
women who behave rarely make history
Back to top
View user's profile Send private message  
Siddalae
kytky 6, meta: 8250
kytky 6, meta: 8250


Joined: 04 Sep 2008
Posts: 7971

PostPosted: Mon 24.11.2008 19:45    Post subject: Reply with quote

nemáte právo číst tento příspěvek
_________________
neměli na guláš přesto byli nejbohatší na zemi protože neznali závist jež blahobyt promění v mindráky
Back to top
View user's profile Send private message  
LadyCroft
bojovnice!!!


Joined: 22 Jan 2007
Posts: 13356
Location: flight level over 195 (19500 ft)

PostPosted: Mon 24.11.2008 19:46    Post subject: Reply with quote

já jsem z toho ale uplně na nervy Sad je to fakt magor. znáš ho?učí i na chemický a asi i u vás..

já se uplně bojím jít na zítřejší cvíčko... prostě ze mně udělá vždycky toho největšího kokota tím, jak mi vyvolá a čeká na mojí reakci a když mu sázim správné odpovědi bez vyvolání tak si mně nevšímá.
_________________
women who behave rarely make history
Back to top
View user's profile Send private message  
Siddalae
kytky 6, meta: 8250
kytky 6, meta: 8250


Joined: 04 Sep 2008
Posts: 7971

PostPosted: Mon 24.11.2008 19:49    Post subject: Reply with quote

Něco mi to říká, ale nevím. No tak když z toho budeš na nervy, tak si s tím nepomůžeš. U nás jsou taky takovýhle experti...ale nakonec to vždycky dali, ikdyž se chovali jak idioti o přednáškách. Takže hlavu vzhůru
_________________
neměli na guláš přesto byli nejbohatší na zemi protože neznali závist jež blahobyt promění v mindráky
Back to top
View user's profile Send private message  
LadyCroft
bojovnice!!!


Joined: 22 Jan 2007
Posts: 13356
Location: flight level over 195 (19500 ft)

PostPosted: Mon 24.11.2008 19:50    Post subject: Reply with quote

nemáte právo číst tento příspěvek
_________________
women who behave rarely make history
Back to top
View user's profile Send private message  
Siddalae
kytky 6, meta: 8250
kytky 6, meta: 8250


Joined: 04 Sep 2008
Posts: 7971

PostPosted: Mon 24.11.2008 19:53    Post subject: Reply with quote

Prosím tě fakt se tím netrap, vždycky jsou další možnosti. U nás si to většinou po... kluci Laughing a v pohodě.
_________________
neměli na guláš přesto byli nejbohatší na zemi protože neznali závist jež blahobyt promění v mindráky
Back to top
View user's profile Send private message  
LadyCroft
bojovnice!!!


Joined: 22 Jan 2007
Posts: 13356
Location: flight level over 195 (19500 ft)

PostPosted: Mon 24.11.2008 19:55    Post subject: Reply with quote

no já prej vydam za dva kluky Laughing co mi vždycky učitele říkali. ale opravdu musim říct že jsem se po té první jeho ozvěně hodně zklidnila protože jsem se ho začala bát a od té doby se do mně strefuje i když fakt mlčím a snažím se sedat dopředu a mezi lidi co neznam

díky moc Sid...
_________________
women who behave rarely make history
Back to top
View user's profile Send private message  
maxmiliana
kytky 8, konec
kytky 8, konec


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 30671

PostPosted: Mon 24.11.2008 21:59    Post subject: Reply with quote

nemáte právo číst tento příspěvek
Back to top
View user's profile Send private message  
Ruth A.
sort of mental masturbation


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 18433

PostPosted: Mon 24.11.2008 22:17    Post subject: Reply with quote

u nás si někteří kantoři dělají srandu ze slovenských studentů Bicovnik
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Škola All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
Page 3 of 6

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms