sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné jaro!
Co si vlastne muzou VS kantori dovolit?
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Škola
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Lothórien
kytky 7, meta: 12150
kytky 7, meta: 12150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12074

PostPosted: Fri 18.5.2007 15:15    Post subject: Reply with quote

ed


Last edited by Lothórien on Fri 6.6.2008 10:37; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Geike
°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°


Joined: 19 Jan 2007
Posts: 12596
Location: Ostrava/Brno

PostPosted: Fri 18.5.2007 17:24    Post subject: Reply with quote

hmmm, je fakt že o tomhle tématu taky dost přemýšlím, máme na škole profesora na mikro a makro, a ten si opravuje písemky vyloženě podle nálady...běžně se stává, že dva lidi napíšou to samé a někdo má bod a někdo ne, prostě si řekne že proleze 50 procent a přizpůsobí opravy podle toho... Evil or Very Mad ...v pondělí mě čeká makro a jen se modlím ať mám štěstí a jsem v té dobré půlce...tam už to fakt není o tom co člověk umí, ale o tom jakou má pan profesor náladu... Rolling Eyes

a co třeba vážně, ale vážně nechápu je, jak můžou někoho vyhodit třeba ve čtvrťáku nebo v páťáku...nechápu svědomí toho člověka, já bych z toho nemohla spát, že jsem někomu takhle svým způsobem podělala život (i když je fakt, že občas si za to ti lidi můžou sami, ale třeba to co tu popisovala loth je fakt maras=(...)
Back to top
View user's profile Send private message  
Zenoa
25.9.2002


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 1333
Location: ...in crazy town...

PostPosted: Fri 18.5.2007 17:59    Post subject: Reply with quote

alishka - co to bylo za profesory?
_________________
" ‘Cause what we are is victims of fun, come on, come on, the fun has just begun! "
Back to top
View user's profile Send private message  
Kitty*
Guest





PostPosted: Mon 28.5.2007 12:38    Post subject: Reply with quote

Shocked Mad Confused Sad Ty jo kdyz to tady tak ctu, tak se skoro bojim na nakou vejsku jit...
Back to top
 
broocinka
nevim, fakt nevim.


Joined: 20 Jan 2007
Posts: 225

PostPosted: Tue 29.5.2007 19:10    Post subject: Reply with quote

Já vám povím co si můžou dovolit. Všechno.
Můj vedoucí bakalářské práce si to alespoň myslí.
Nemluvím o tom, že mi vracel k přepracování jím odsouhlasenou práci 2 dny před odevzdáním. Teď mi vrátil práci k přepracování již svázanou, odsouhlasenou a to 15 dní před státnicema!!! Tak jsme to předělala, převázala a on si zmizel a nemůžu ho sehnat. Ani na ústavu neví kde je. A já potřebuju zítra odevzat index s jeho podpisem.¨Bez toho nemůžu ke státnicícm.
Já se půjdu odstřelit. Jsem hotová, nevím co mám dělat a už mě to nebaví.
Back to top
View user's profile Send private message  
margax
...


Joined: 31 Jan 2007
Posts: 1453

PostPosted: Tue 29.5.2007 21:20    Post subject: Reply with quote

broocinka - to je strasny!!!! ja to nechapu...co to uci sakra za lidi?? me to prijde jak vsechno bejvaly komousi a ze se tim mstej...nebo ja nevim co...teda aspon 3/4 nasi katedry sou bejvaly komoussky krysy...ach jo...nase skolstvi je v katastrofalnim stavu...jak si jen toohle muzou dovolit? kurva, oni si vystudovali jeste zadaco, bez problemu...a nam tohle delaj....co za to maj? Dogeyes Crying or Very sad
Back to top
View user's profile Send private message  
lambretta
kytky 6, meta: 8650
kytky 6, meta: 8650


Joined: 21 May 2007
Posts: 8450
Location: AT HOME

PostPosted: Wed 30.5.2007 10:20    Post subject: Reply with quote

tak ja si zatim az na jednu vyjimku nemuzu stezovat, ucitele jsou hodni, da se s nima domluvit i mimo konzultacni hodiny, o vsem nas radsi informuji trikrat, o exkurzi (na te jsem nebyla) meli vsichni dost informaci dokonce i s pribliznym casovym rozvrhem, ze obcas nekdo neprijde se stane ale z vice nez 99% napisou email ze to nebude
ta vyjimka je ucitel, kvuli kteremu v prvnim semestru asi pulka rocniku neudelala matiku(ale ne proto ze by nam to nechtel dat, on proste neumi ucit, ale kdyz za nim nekdo sel, tak mu to ochotne vysvetloval, jenze proste nesrozumitelne), jeden kluk si stezoval,ze neumi ucit, oni si to overili a tento predmet uz uci nekdo jiny
Back to top
View user's profile Send private message  
kecka
kytky 6, meta: 7850
kytky 6, meta: 7850


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 7778
Location: v moři čokolády

PostPosted: Wed 30.5.2007 10:23    Post subject: Reply with quote

broocinka: tak to je sila

ostatnim muzu jenom poradit aby si vedouciho diplomky vybirali taky podle toho, jak o nem mluvi ti, co uz meli tu cest
Back to top
View user's profile Send private message  
Man of the world
caballero


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 2846

PostPosted: Wed 30.5.2007 11:58    Post subject: Reply with quote

já si také nemohu stěžovat,nejsem úplně vzorný student,ale i když jsme občas svou chybou něco opomněl tak mi vyšli vstříc a občas i něco odpustili.Asi mám holt štěstí na lidi
_________________
Miluj hluboce a vasnive. Muzes se pritom zranit, ale je to jediny zpusob,jak zit svuj zivot.
Back to top
View user's profile Send private message  
maxmiliana
kytky 8, konec
kytky 8, konec


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 30622

PostPosted: Wed 30.5.2007 12:01    Post subject: Reply with quote

nemáte právo číst tento příspěvek


Last edited by maxmiliana on Mon 14.4.2008 9:19; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Lothórien
kytky 7, meta: 12150
kytky 7, meta: 12150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12074

PostPosted: Wed 30.5.2007 20:32    Post subject: Reply with quote

ed


Last edited by Lothórien on Fri 6.6.2008 10:37; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
kecka
kytky 6, meta: 7850
kytky 6, meta: 7850


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 7778
Location: v moři čokolády

PostPosted: Wed 30.5.2007 20:34    Post subject: Reply with quote

já si vybrala vedoucího a potom navrhla téma. Jasne ze kazdej vedouci se zameruje na neco jineho a ten muj je jedinej ve skole, kterej se venuje tematu, ktery jsem psala ja. Ale kdybych vedela, ze je to trotl tak bych si v oblasti dani urcite vybrala jine tema, kterym se zabyva nekdo, kdo by mi sedl vic

Pokud si nekdo vybere tema, ktery uz je vypsany, tak samozrejme vedouciho dostane pridelenyho...nicmene prednost se dava kreativite studentu
Back to top
View user's profile Send private message  
Shrew
_______________


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 21743

PostPosted: Thu 31.5.2007 7:08    Post subject: Reply with quote

edit
_________________
Lidé si brání ve štěstí, protože stále vidí minulost lepší, než byla, přítomnost horší, než je, a budoucnost jinou, než bude.


Last edited by Shrew on Tue 4.3.2008 18:37; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
mexxie
kytky 5, meta: 5250
kytky 5, meta: 5250


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 5143

PostPosted: Thu 31.5.2007 9:51    Post subject: Reply with quote

Včera jsem byla na fakultě, zrovna probíhají státnice (snad všichni mí kamarádi už je mají Razz *závidějící smajlík*), a holky byly na prášky z jednoho učitele na teorku. Obecně se ví, že nesnáší ženské. Takové ty řeči, že nemají na právech co dělat, že patří k plotně, to se ví, to on na přednáškách říká.
Ale včera ty holky docela drtil, řekla bych, že až ponižoval. Jedné řekl, že je jak hrací automat, že stačí zmáčknout čudlík a ona spustí Shocked A další nenechal ani domluvit, že to má moc našrocené a že ho takové znalosti nezajímají. Celkově to bylo asi dost drsné.
Vůbec nevím, co bych dělala, kdyby mi něco takového řekl u státnic Confused A divím se, že takové chování kolegové akceptují. Protože já mít takového spolupracovníka, tak ho asi pošlu do p***. Vážně. Nesnáším takové burany.
_________________
Když si člověk postaví dům, vždycky zpozoruje, že se při tom naučil něčemu, co měl rozhodně znát, než začal stavět.
Back to top
View user's profile Send private message  
Alshwarya
kytky 8, meta: 21650
kytky 8, meta: 21650


Joined: 29 Apr 2007
Posts: 20994

PostPosted: Thu 31.5.2007 10:04    Post subject: Reply with quote

edit


Last edited by Alshwarya on Wed 10.3.2010 18:53; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Škola All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
Page 2 of 6

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms