sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
AORTA BOJUJE S DEPKOU!!! 2
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 612, 613, 614, 615, 616  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Agnes
a Krocan :D


Joined: 23 Apr 2008
Posts: 3464
Location: flight level over 195 (19500 ft)

PostPosted: Thu 12.6.2008 12:16    Post subject: Reply with quote

děkuji Exuško, i tobě přeji to samé!
_________________

BŮH JE MÝM DRUHÝM PILOTEM
Back to top
View user's profile Send private message  
hope
Válenka Domácí


Joined: 18 Jan 2007
Posts: 29000

PostPosted: Thu 12.6.2008 12:16    Post subject: Reply with quote

když chlapovi nabídneš sex vždycky po něm šáhne a následky jsou mu jedno..
Taky chlap sáhne po tom co je pro něj pohodlnější, a výhodnější..
Neříkám, že chlapům rozumim, narazila jsem fakt mockrát..
Ale tim, že mam za přitele "upřímnýho a férovýho kluka" ano tak si skutečně říká Laughing Rolling Eyes Tak mi spoustu problémů vysvětuje, jakože mi překládá chlapštinu Laughing
No nic to nemění na tom, že svou ex, která pro něj byla životní láskou a utratil za ní a její problémy všechny úspory, který mu rodiče a prarodiče léta spořili, opustil ji proto, že ona chtěla miminko a svatbu a o ničem jiným nemluvila..No a s tim já musím žít.. moje kamarádky se vesele vdávaj a roděj a já mám vztah někde na urovni 17ti letých puberťáků Rolling Eyes
Ale abych mu nekřivdila, myslim, že se to v něm postupně láme.. ještě tak 10 let a třeba porodim taky..
Moje dítě mi bude před kamarádama říkat babi..
_________________
Všechno jde když se chce? Dokud nemusí chtít taky někdo další...
Back to top
View user's profile Send private message  
Velveta
kytky 6, meta: 9850
kytky 6, meta: 9850


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 9462

PostPosted: Thu 12.6.2008 12:27    Post subject: Reply with quote

hope - Taky jsem nějak nezažila chlapa, co by odmítnul sex Laughing ale tak zovna třeba toho sexu vůbec nelituju. Bylo to hrozně dlouho co jsem to zažila naposled a celkově se mi to líbilo. Navíc on to dělal pro mě, já jsem si to jen užívala a on z toho nakonec neměl nic.

Jinak mezi náma se to zkazilo asi v momentě, kdy mu volala když tu byl u mě a on jí to zvednul. Ty věci jsem slyšet vůbec neměla.
Back to top
View user's profile Send private message  
spanish
Guest





PostPosted: Thu 12.6.2008 12:30    Post subject: Reply with quote

hope, 'babi' je jeste dobry,moje dite mi nebude rikat nijak,protoze bude predstirat ze me vubec nezna Laughing a ja jsem obcas povazovana za vnucku svyho otce,nahodou je nekdy i vtipne (ale uz jsem byla i za jeho milenku,to uz mi tak dobry neprislo)Cool
Back to top
 
mokosha
kytky 1, meta: 175
kytky 1, meta: 175


Joined: 31 Oct 2007
Posts: 166

PostPosted: Thu 12.6.2008 12:48    Post subject: Reply with quote

Quote:
že ona chtěla miminko a svatbu a o ničem jiným nemluvila..No a s tim já musím žít.. moje kamarádky se vesele vdávaj a roděj a já mám vztah někde na urovni 17ti letých puberťáků


hope, ani nevíš, jak ti v tomhle rozumim...u nás se to bohužel ani v dohledné budoucnosti měnit nebude Crying or Very sad
Back to top
View user's profile Send private message  
hope
Válenka Domácí


Joined: 18 Jan 2007
Posts: 29000

PostPosted: Thu 12.6.2008 12:51    Post subject: Reply with quote

tak u nás taky ne, ale baví mě ta naivita a jemu se asi líbí, že čekám..ale spí se mnou bez čehokoliv na ochranu a tvrdí že je mu to fuk.. no už vidim jak mě odkopne i s dítětem.
_________________
Všechno jde když se chce? Dokud nemusí chtít taky někdo další...
Back to top
View user's profile Send private message  
mokosha
kytky 1, meta: 175
kytky 1, meta: 175


Joined: 31 Oct 2007
Posts: 166

PostPosted: Thu 12.6.2008 12:53    Post subject: Reply with quote

tak to by zase snad neudělal ne? když už by bylo vymalováno...teda ten můj snad ne (taky naivita? he Cool Ale zase, ten můj by se mnou bez nějaký ochrany nespal, tak moc ho ty děti strašej Confused
Back to top
View user's profile Send private message  
Velveta
kytky 6, meta: 9850
kytky 6, meta: 9850


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 9462

PostPosted: Thu 12.6.2008 12:56    Post subject: Reply with quote

hope - Já zůstanu sama s dítětem docela jistě Confused já se už pomalu smiřuju s tím, že jsem v tom Laughing
Back to top
View user's profile Send private message  
hope
Válenka Domácí


Joined: 18 Jan 2007
Posts: 29000

PostPosted: Thu 12.6.2008 12:58    Post subject: Reply with quote

jako to je muj sen, já to říkám pořád, být soběstačná svobodná matka.. Laughing Laughing naivita Laughing
_________________
Všechno jde když se chce? Dokud nemusí chtít taky někdo další...
Back to top
View user's profile Send private message  
Velveta
kytky 6, meta: 9850
kytky 6, meta: 9850


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 9462

PostPosted: Thu 12.6.2008 13:00    Post subject: Reply with quote

hope - Ale mě třeba představa svobodný matky nepřijde vůbec nějak děsná Smile ale soběstačná bych fakt nebyla Laughing a já si nedovedu představit, že by mě měli naši živit i s dítětem.
Back to top
View user's profile Send private message  
hope
Válenka Domácí


Joined: 18 Jan 2007
Posts: 29000

PostPosted: Thu 12.6.2008 13:03    Post subject: Reply with quote

já si myslim, že by se na mě (nás) nevykašlal, on je takovej citlivka a má potřebu se o někoho starat, až mě to sere..
Včera říkal, že by naše dítě naučil ve 3 měsících hrát na playstationu Laughing Laughing
Jako ale muj přítel rozhodně neni kvalitní otec co se genetiký informace týče Embarassed JAko vážně mám strach..to že moje dítě bude tlustý, s tim se dá pracovat..ale jinak Bojik
_________________
Všechno jde když se chce? Dokud nemusí chtít taky někdo další...
Back to top
View user's profile Send private message  
Velveta
kytky 6, meta: 9850
kytky 6, meta: 9850


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 9462

PostPosted: Thu 12.6.2008 13:09    Post subject: Reply with quote

hope - Ale s tou genetickou informací to nebude zas tak hrozný, ne? Smile a já si přesně taky myslím, že by se na vás rozhodně nevykašlal.

Zato já budu opravdu svobodná matka a zůstanu na krku rodičům. Už vidím jak by svej slečně řekl "promiň, v září se žením" Laughing
Back to top
View user's profile Send private message  
mokosha
kytky 1, meta: 175
kytky 1, meta: 175


Joined: 31 Oct 2007
Posts: 166

PostPosted: Thu 12.6.2008 13:29    Post subject: Reply with quote

hope, to mi připomíná jednoho, kterej prej svýho syna už jako mimino bude brát do hospody a naučí ho hrát na hracích automatech Laughing Rolling Eyes , tak jsem se ptala, co když bude mít třeba holku, tak se na mě podíval s takovym nevěřícnym pohledem a prej, že to se jemu nemůže stát Laughing co by s ní prej dělal Laughing
já si zase myslim, že ten můj má super genetickou výbavu a to "otcování" by mu šlo, tím víc je mi líto, že ho děti tak pruděj. Ale já děti chci a pořídim si je za každou cenu, takže se časem taky připojím do klubu svobodných matek Laughing
Back to top
View user's profile Send private message  
hope
Válenka Domácí


Joined: 18 Jan 2007
Posts: 29000

PostPosted: Thu 12.6.2008 13:34    Post subject: Reply with quote

za a) se bojim, že by zdědilo tu sebelítostivou povahu po matce Embarassed teda tchýni, + tukový boule a tu její nemoc (je to vrozený a dědičnost vyloučená není)..Jako moje rodina je co se tohohle týče v pohodě..jako křečový žíly nepovažuju za konec světa..možná fotrovu povahu trošku ano..

Jako ten muj by byl super táta, a kdyby dítě mělo jeho oči, tak se z něj asi poseru..
_________________
Všechno jde když se chce? Dokud nemusí chtít taky někdo další...
Back to top
View user's profile Send private message  
Crazy girl
kytky 6, meta: 7450
kytky 6, meta: 7450


Joined: 04 Jan 2007
Posts: 7214

PostPosted: Thu 12.6.2008 19:27    Post subject: Reply with quote

Velvet,ja bych to ted taky nechala byt,ale sem tam mu napsala normalne,aby videl,ze se snazis o urcity kontakt...treba mas taky takove ty tve stavy,kdy se ti to najednou v tobe bori a ani nevis proc to tak je...Normalne bych komunikovala a dokud by on nerekl,ze s ni zustane,nevzdala bych se jeste...bud zase ta prima a v pohode holka..ten rozhovor byl nejaky blby?Myslim tim pro tebe? Confused
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 612, 613, 614, 615, 616  Next
Page 613 of 616

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms