sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
AORTA BOJUJE S DEPKOU!!! 2
Goto page 1, 2, 3 ... 614, 615, 616  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti
View previous topic :: View next topic  
Author Message
jannie
SMALL CRIME


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 1959
Location: ARCHER reality

PostPosted: Wed 16.5.2007 14:17    Post subject: AORTA BOJUJE S DEPKOU!!! 2 Reply with quote

předchozí zde http://sfera.pravy.net/viewtopic.php?t=16&postdays=0&postorder=asc&start=3480
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website  
Janeira
.


Joined: 22 Jan 2007
Posts: 42006

PostPosted: Wed 16.5.2007 17:13    Post subject: Reply with quote

hrozně moc si přeju zažít takovou tu počáteční fázi vztahu,tu krásnou bezstarostnou zamilovanost,to okouzlení.ty chvíle,kdy se fakt chodí na ty rande,fakt se na to chystat,všechno to prožívat,to jak se na mě podíval a kontrolovat jestli mi napsal.
pomalu se tyhle moje touhy shodujous těma co jsem měla v 15,ale ono se toho od těch 15 moc nezměnilo. Rolling Eyes jasně,několik lásek,pár chození,nějaký ty úlety či jak to nazvat.ale pořád ne to co bych si představovala.
občas když vidím jaký holky si dokážou udržet dlouhodobý vztahy (s odpuštěním fakt ty co mají v hlavě vymeteno) je pak samozřejmě otázka s jakýma klukama jsou,ale jsou,mají někoho kdo je má rád. Dogeyes

píšu blbiny,mě je prostě jen smutno,je mi líto všeho co jsem zkazila,co jsem ztratila a i toho že ted chci to co fakt nemá cenu.
Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
_________________
We can be heroes just for one day.
Back to top
View user's profile Send private message  
la fraise
.


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 26039
Location: back in town

PostPosted: Wed 16.5.2007 17:18    Post subject: Reply with quote

janeira wrote:
hrozně moc si přeju zažít takovou tu počáteční fázi vztahu,tu krásnou bezstarostnou zamilovanost,to okouzlení.ty chvíle,kdy se fakt chodí na ty rande,fakt se na to chystat,všechno to prožívat,to jak se na mě podíval a kontrolovat jestli mi napsal.
pomalu se tyhle moje touhy shodujous těma co jsem měla v 15,ale ono se toho od těch 15 moc nezměnilo. Rolling Eyes jasně,několik lásek,pár chození,nějaký ty úlety či jak to nazvat.ale pořád ne to co bych si představovala.
občas když vidím jaký holky si dokážou udržet dlouhodobý vztahy (s odpuštěním fakt ty co mají v hlavě vymeteno) je pak samozřejmě otázka s jakýma klukama jsou,ale jsou,mají někoho kdo je má rád. Dogeyes

píšu blbiny,mě je prostě jen smutno,je mi líto všeho co jsem zkazila,co jsem ztratila a i toho že ted chci to co fakt nemá cenu.
Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

pod to bych se mohla podepsat... jeste kdyz vedle sebe vidim kamosku, ktere to po dlouhe dobe vyslo, zrovna, kdyz jsem to ukoncila, vzdala... ale vidim nadeji v letosnim lete, ani nevim proc, stejne budu jen zklamana... promin, jany, neplnohodnotna reakce Rolling Eyes
_________________
We're happy free confused and lonely in the best way. It's miserable and magical, oh, yeah.
Back to top
View user's profile Send private message  
greenwood
seja feliz, menina


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 28439

PostPosted: Wed 16.5.2007 17:25    Post subject: Reply with quote

a ja to mam presne naopak...vubec nechci nejakou tu pocatecni fazi,nevim,ale strasne me to desi....desi a znechucuje me predstava mit nekoho novyho...cim dal tim vic...a to uz to bude mesic...
_________________
"Valeu a pena? Tudo vale a pena se a alma não é pequena" ~ Fernando Pessoa, Mensagem, Mar Português

“It’s dark because you are trying too hard.
Lightly child, lightly. Learn to do everything lightly.
Yes, feel lightly even though you’re feeling deeply.
Just lightly let things happen and lightly cope with them."
Back to top
View user's profile Send private message  
Merykara
point of no return


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 17711
Location: VePř

PostPosted: Wed 16.5.2007 17:29    Post subject: Reply with quote

mesic neni zadna doba, zeno.
a navic - ta pocatecni faze ma taky neco do sebe. netusila jsem, ze bych tohle nekdy jetse rekla, ale je to vazne fajn.
_________________
Every now and then the stars align, boy and girl meet by the great design.
Could it be that you and me are the lucky ones?
Back to top
View user's profile Send private message  
greenwood
seja feliz, menina


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 28439

PostPosted: Wed 16.5.2007 17:33    Post subject: Reply with quote

ja vim,zeno, ze ta pocatecni faze ma neco do sebe, ale i tak me to neprestava desit a znechucovat Rolling Eyes ja proste nechci zazivat zase nejakou takovou tu nejistotu, nechci... Embarassed
a hlavne v dlouhodobem casovem horizontu se stejne nevyskytuje nikdo,kdo by za to stal Laughing
_________________
"Valeu a pena? Tudo vale a pena se a alma não é pequena" ~ Fernando Pessoa, Mensagem, Mar Português

“It’s dark because you are trying too hard.
Lightly child, lightly. Learn to do everything lightly.
Yes, feel lightly even though you’re feeling deeply.
Just lightly let things happen and lightly cope with them."
Back to top
View user's profile Send private message  
Suny
..........................


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12995

PostPosted: Wed 16.5.2007 17:34    Post subject: Reply with quote

edit
_________________

If you want to make God laugh, tell him about your plans.

-Woody Allen-


Last edited by Suny on Sun 20.5.2007 10:49; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Merykara
point of no return


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 17711
Location: VePř

PostPosted: Wed 16.5.2007 17:39    Post subject: Reply with quote

vsak jeste neprisel ten spravny cas, jen pockej. navic - vzdycky si nakonec muzes vzit me a byt se mnou stastna az do smrti.

suny - matury se neboj, ani v nejmensim. i kdybys nedostala jednicku - tak co. tyden na dva predmety je strasne moc casu, vubec se tim nestresuj.
chlap se taky vyresi, je trosku nefer nebo jak to nazvat, ze te necha se v tom placat ted, ale to zvladnes. ber to jako challenge; zvladnes to i pres nepriznive podminky.
ale chapu, ze to musi byt hodne zly, kdyz uz dostavas i depku z veku a stari/mladi. to se mne stava opravdu v tech nejsmutnejsich pripadech.
_________________
Every now and then the stars align, boy and girl meet by the great design.
Could it be that you and me are the lucky ones?
Back to top
View user's profile Send private message  
greenwood
seja feliz, menina


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 28439

PostPosted: Wed 16.5.2007 17:41    Post subject: Reply with quote

mery- jj,ja si te vazne vezmu a budem spolu bydlet v tom krasnym byte,cos nasla Dementnik
_________________
"Valeu a pena? Tudo vale a pena se a alma não é pequena" ~ Fernando Pessoa, Mensagem, Mar Português

“It’s dark because you are trying too hard.
Lightly child, lightly. Learn to do everything lightly.
Yes, feel lightly even though you’re feeling deeply.
Just lightly let things happen and lightly cope with them."
Back to top
View user's profile Send private message  
Suny
..........................


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12995

PostPosted: Wed 16.5.2007 17:45    Post subject: Reply with quote

edit
_________________

If you want to make God laugh, tell him about your plans.

-Woody Allen-


Last edited by Suny on Sun 20.5.2007 10:49; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Merykara
point of no return


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 17711
Location: VePř

PostPosted: Wed 16.5.2007 17:47    Post subject: Reply with quote

hele suny a nemuzete to proste probrat ted hned? ja teda vubec nevim, o co jde, ale tohle odkladani je hrozny a kontraproduktivni.
_________________
Every now and then the stars align, boy and girl meet by the great design.
Could it be that you and me are the lucky ones?
Back to top
View user's profile Send private message  
Suny
..........................


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12995

PostPosted: Wed 16.5.2007 17:49    Post subject: Reply with quote

edit
_________________

If you want to make God laugh, tell him about your plans.

-Woody Allen-


Last edited by Suny on Sun 20.5.2007 10:49; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
kecka
kytky 6, meta: 7850
kytky 6, meta: 7850


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 7778
Location: v moři čokolády

PostPosted: Wed 16.5.2007 17:53    Post subject: Reply with quote

zku....a diplomka, metodiku nemuzu napsat ani za zlaty prase, proste nevim, copak za to muzu, ze sem v zivote nic podobnyho nepsala. Je me z toho akorat blbe. Za tyden uz to ma lezet v kniharstvi a ja jeste nemam hotovou praktickou, metodiku, diskuzi a na zaver jsem jeste ani nesahla. Neda se to stihnout. Ta čuza ze studijniho me ma tento tyden zapsat praxi...dneska to tam nebylo, zitra tam nejsou takze jestli to neudela v patek tak jeste budu muset behat kolem praxe. Jako by me nemohla uz pred mesicem kdyz jsem to tam nesla rict jestli me to uzna nebo ne.

citim se vyčerpana a blba Crying or Very sad
Back to top
View user's profile Send private message  
greenwood
seja feliz, menina


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 28439

PostPosted: Wed 16.5.2007 17:58    Post subject: Reply with quote

suny-tak to zkus napsat o co jde,treba prijdeme tady na "nejaky reseni"...nebo se ti aspon ulevi....i kdyz....tot otazka Confused
_________________
"Valeu a pena? Tudo vale a pena se a alma não é pequena" ~ Fernando Pessoa, Mensagem, Mar Português

“It’s dark because you are trying too hard.
Lightly child, lightly. Learn to do everything lightly.
Yes, feel lightly even though you’re feeling deeply.
Just lightly let things happen and lightly cope with them."
Back to top
View user's profile Send private message  
Shrew
_______________


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 21743

PostPosted: Wed 16.5.2007 18:07    Post subject: Reply with quote

kecko, to bude dobrý..je toho prostě moc, do všeho stresy a tak..to přejde!
držím palce!

suny: ty taky neboj, maturita je první důležitá zkouška, ale v žádném případě není ta nejdůležitější. hlavně zachovat duchaplnost a pohotovost Smile hele já byla tak vystresovaná, že jsem všechno zapomněla, ani na Orwellovu Zvířecí farmu kterou mám moc ráda, jsem si nevzpomněla a tak jsem místo toho řekla, že se mi tahle literatura vůbec nelíbí, že to není můj šálek čaje a vykecávala jsem se o Shakespearovi... Laughing na maturu se nedá dokonale naučit NIKDY! pochybnosti vždycky jsou, ale čím víc se stresuješ, tím je to horí. Já jela den před maturou s kámoškou na výlet do Prahy a pak ještě na pohár a bylo to super! Very Happy žádný strach,ono se ti bude třeba zdát, že se a matuře všechno posere, ale výsledek bude v pohodě! Ty jsi chytrá a zodpovědná holka, ty TO DÁŠ! Wink
a k tomu tvýmu : být tebou, budu se snažit být k nemu co nejupřímnější a otevřít se mu. dát do toho všanc sebe a pak uvidíš - protože pokud to on neocení a neodpustí ti, nestojí za to. Ale už žádné lhaní nebo vymýšlení. Nevím co a proč jsi dělala, ale jistě jsi k tomu měla ospravedlňující důvod, i kdyby tím důvodem měla být tvoje vlastní blbost, pud sebezáchovy, pocity neštěstí či co. nevím co jsi mu udělala, ale snad víš, jak to myslím...to platí všude Wink
_________________
Lidé si brání ve štěstí, protože stále vidí minulost lepší, než byla, přítomnost horší, než je, a budoucnost jinou, než bude.
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti All times are GMT + 1 Hour
Goto page 1, 2, 3 ... 614, 615, 616  Next
Page 1 of 616

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms