sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Neschopná udělat rozhodnutí :) Dojíždět nebo ne?
Goto page Previous  1, 2, 3
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti
View previous topic :: View next topic  
Author Message
bublinka111
never satisfied


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 7448

PostPosted: Fri 18.5.2007 10:38    Post subject: Reply with quote

rozhodla by som sa podla toho co ma taha domov. mna by teda vlastna izba a podobne veci netahali, ale rozhodovala by som sa podla toho ake mam vztahy s rodicmi, surodencami, ci na mna doma cakaju nejaki kamarati, priatel, ci mam co doma robit, alebo trebars aj psik ako pises ty.
ja byvam cez tyzden v trnave kde studujem a tam nemam nikoho , takze stade vzdy chcem co najskor vypadnut a beriem to len ako nutene zlo. doma sice nemam najlepsie vztahy s nasimi a co sa tyka pohody tak ta je vacsia na private/ trebars ze si mozem lahnut do postele s pivoma a cigarom vr uke, mozem mat bordel, nik ma nebuzeruje a podobne..ale zas mna to domov taha kvoli kamaratom, priatelovi, kvoli tomu ze TAM kde studujem som sice sama sebe panou, ale nemam tam vlastne nikoho, ziaden program, okrem ucenia , citania, sledovania TV, a doma je furt co robit, ci uz s partou a hlavne s priatelom, takze to su veci ktore mna tahaju domov.
musis vsak sama zvazit kde je ti lepsie, ci ti ide hlavne o klud, sukormie, pokoj, ktory asi na intru nemas
_________________
all i wanna do is have some fun....)
Back to top
View user's profile Send private message  
alishka
kytky 7, meta: 12150
kytky 7, meta: 12150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 11964

PostPosted: Fri 18.5.2007 11:46    Post subject: Reply with quote

a zkousela sis o tom promluvit s rodici? jaky nazor by na to meli oni? to by taky asi nebylo od veci, treba ti poradi. Wink
Back to top
View user's profile Send private message  
Aduška
zjisti, kdo jsi, a tím se staň.


Joined: 19 Jan 2007
Posts: 735

PostPosted: Fri 18.5.2007 20:37    Post subject: Reply with quote

Tornado_Lou wrote:
Ja bych zvolila internat...stejne se jednou budes muset osamostatnit...tak proc to neudelat driv?navic, jestli mas v Praze konicky, kamarady a zabavu?Doma mas asi vic soukromi, ale mas tam jeste neco, co te tam tahne???


Pejska. Ona Žanetka je taková moje opora. Kdo nemá psa, asi to nemůže pochopit, ale já jí opravdu miluju, je jako moje dítě Love
Když jsem pryč, mám pocit, že je tam sama, že bych se jí měla víc věnovat..
A s tím soukromím, ono je to pro mě docela důležitý. Protože se tam nemůžu absolutně učit, nemůžu se pustit do vůbec žádné práce, ostatní mě hrozně ruší.
Jasně, že to má každý jinak..
Osamostatnit jsem se chtěla, s tím jsem na intr šla Very Happy I když je otázka, jestli jsi samostatnější na internátě, nebo u rodičů. Asi je to hodně individuální..
Každopádně do konce střední tady zůstat rozhodně neplánuju.
Teď do konce roku si vyzkouším dojíždění, a podle toho se prostě rozhodnu. Na intru mi bylo řečeno, že je to možné, že příští rok se vrátit můžu.

Jsem vám moc vděčná, že jste mi radily, ani jsem tolik příspěvků nečekala Very Happy Jen jsem potřebovala cizí pohled, děkuju moc Wink
_________________
Srdce lidské má příliš mnoho snů, než aby mohlo být šťastno.
Back to top
View user's profile Send private message  
Aduška
zjisti, kdo jsi, a tím se staň.


Joined: 19 Jan 2007
Posts: 735

PostPosted: Thu 24.5.2007 19:56    Post subject: Reply with quote

bublinka111 wrote:

ja byvam cez tyzden v trnave kde studujem a tam nemam nikoho , takze stade vzdy chcem co najskor vypadnut a beriem to len ako nutene zlo. doma sice nemam najlepsie vztahy s nasimi a co sa tyka pohody tak ta je vacsia na private/ trebars ze si mozem lahnut do postele s pivoma a cigarom vr uke, mozem mat bordel, nik ma nebuzeruje a podobne..ale zas mna to domov taha kvoli kamaratom, priatelovi, kvoli tomu ze TAM kde studujem som sice sama sebe panou, ale nemam tam vlastne nikoho, ziaden program, okrem ucenia , citania, sledovania TV, s


A co zkusit si tam najít nějaký koníček? Určitě by bylo lepší jednou týdně někam zajít, co já vím, zaplavat si, tancovat nebo podobně... To by ti ten pobyt určitě zpříjemnilo a možná bys i našla nějaké nové přátele.... Wink
_________________
Srdce lidské má příliš mnoho snů, než aby mohlo být šťastno.
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3
Page 3 of 3

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms