sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Topolánek nevyloučil, že je Talmanová těhotná
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Řečičky, názory, etc.
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Lucrezia
kytky 5, meta: 7050
kytky 5, meta: 7050


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 6667

PostPosted: Sun 1.7.2007 20:24    Post subject: Reply with quote

broocinka - jsou to taky jenom lidi, no Rolling Eyes Laughing
ja myslim, ze si proste clovek nevybere. Nevera je snad neco uplne normalniho v dnesni dobe Confused , myslim, ze at je tam kdokoliv, vzdycky by tam neco takoveho bylo a bude...moralne na vysi neni pulka republiky Laughing

me je to vpodstate jedno, jestli jsou reprezentanti naseho statu verni nebo ne, protoze je mi to proste ukradeny. Prezentuji se horsima vecma, nez ze vystridaji partnerku do postele.
Back to top
View user's profile Send private message  
Kyo
kytky 5, meta: 7050
kytky 5, meta: 7050


Joined: 25 May 2007
Posts: 6874

PostPosted: Sun 1.7.2007 20:28    Post subject: Reply with quote

zas Paroubek to mel doma s manzelkou narozdil ot Topolanka asi vyrikany. Takze u nej pochybuju ze to byla nevera. Ze je mu s nekym lip... no je to smutny ale zivot ma clovek jeden.
_________________
Doba kráčí vpřed a svět se předhání. Už i blbci mají vyšší vzdělání.
Back to top
View user's profile Send private message  
Rose Madder
kytky 4, meta: 2950
kytky 4, meta: 2950


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 2773

PostPosted: Mon 2.7.2007 8:48    Post subject: Reply with quote

Kyo wrote:
Takze u nej pochybuju ze to byla nevera.


Podle me si to s manzelkou vyrikaval az pote, co ji byl neverny a zacal premyslet o ukonceni vztahu Wink Takze nevera tomu vyrikavani jiste predchazela. Nebo je to tak aspon logicke.

Ale mohlo to byt treba uplne jinak.

Jinak ja tim byla docela sokovana, ale uprimne receno me to snad ani neprekvapuje. Laska na cely zivot je utopie.
_________________
Jakmile začne člověk přemýšlet, přestává žít...
Back to top
View user's profile Send private message  
Nightwish
kytky 3, meta: 1550
kytky 3, meta: 1550


Joined: 20 Jan 2007
Posts: 1511

PostPosted: Mon 2.7.2007 9:42    Post subject: Reply with quote

Rose Madder wrote:

Jinak ja tim byla docela sokovana, ale uprimne receno me to snad ani neprekvapuje. Laska na cely zivot je utopie.

Mně to taky docela překvapilo,říkala jsem si,že z tý naivity asi nikdy nevyrostu Embarassed jak Paroubková bránila svýho manžela,když byl nařčen z toho zneužívání třeba,nebo jak mu stála po boku po volbách a tak..přišlo mi,že jejich vztah je fajn i po tolika letech a najednou tohle...
zajímalo by mě,co ty chlapy (Clintona,Topolánka,Paroubka nebo třeba Šípa,Prachaře) vede k tomu, najít si mladší babu..nuda ve vztahu,stereotyp,to,že jejich žena stárne a není už pro ně atraktivní?Upřímně je mi těch žen docela líto Crying or Very sad
_________________
-léta už tajím svoji příslušnost, v zemi co vyměnila hrubost za slušnost-
Back to top
View user's profile Send private message  
Rose Madder
kytky 4, meta: 2950
kytky 4, meta: 2950


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 2773

PostPosted: Mon 2.7.2007 9:48    Post subject: Reply with quote

[quote="Nightwish"]
Rose Madder wrote:

zajímalo by mě,co ty chlapy (Clintona,Topolánka,Paroubka nebo třeba Šípa,Prachaře) vede k tomu, najít si mladší babu..nuda ve vztahu,stereotyp,to,že jejich žena stárne a není už pro ně atraktivní?Upřímně je mi těch žen docela líto Crying or Very sad


Obecne bych rekla, ze stereotyp a "manzelska nuda" je duvodem, ktery vede radu zen a muzu k nevere. Krasne zazitky zaniknou v sedi kazdodennosti a pak prijde nekdo, kdo vsedni dny projasni a nevera je na svete. Samozrejme tech duvodu muze byt vic - vzajemne odcizeni apod. U techto muzu hraje roli i faktor moci - pro radu zen se tak stavaji atraktivni a prilezitost dela zlodeje...

Asi tak bych to videla. Ja jsem spis uz skepticka. Naivita me nejak opustila. Snazim se zit spis pritomnosti....protoze zitra uz muze byt vsechno jinak.
_________________
Jakmile začne člověk přemýšlet, přestává žít...
Back to top
View user's profile Send private message  
broocinka
nevim, fakt nevim.


Joined: 20 Jan 2007
Posts: 225

PostPosted: Mon 2.7.2007 15:42    Post subject: Reply with quote

Rose: Já soufám, že ůláska na celý život není utopie. Je vzácná,a le utopie - to bych neřekla. Tajně doufám, že u něs s přítelem to ta láska na celý život bude. Člověk nikdy neví,a le přijde mi, že v dnešní době se lidi vzdávají pratnera až moc lehce. Lehce ho nahrazují někým jiným.
Back to top
View user's profile Send private message  
Shrew
_______________


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 21743

PostPosted: Mon 2.7.2007 15:49    Post subject: Reply with quote

no co jsem slyšela, tak ve Francii se Ségoléne Royal rozvádí a chystá o tom napsat knihu, aby ji v příštích volbách volilo víc lidí Laughing myslím, že Topolánek je vůl, ale aspoň tak okatě nevystavuje co z toho kdo chce vytěžit Laughing
_________________
Lidé si brání ve štěstí, protože stále vidí minulost lepší, než byla, přítomnost horší, než je, a budoucnost jinou, než bude.
Back to top
View user's profile Send private message  
Nightwish
kytky 3, meta: 1550
kytky 3, meta: 1550


Joined: 20 Jan 2007
Posts: 1511

PostPosted: Mon 2.7.2007 15:58    Post subject: Reply with quote

broocinka wrote:
Rose: Já soufám, že ůláska na celý život není utopie. Je vzácná,a le utopie - to bych neřekla. Tajně doufám, že u něs s přítelem to ta láska na celý život bude. Člověk nikdy neví,a le přijde mi, že v dnešní době se lidi vzdávají pratnera až moc lehce. Lehce ho nahrazují někým jiným.

Taky mi to tak připadá..ale přijde mi,že tohle dělají hlavně muži, takoví ti postarší,co mají pocit,že jim ujel vlak a chtějí se s mladší partnerkou vrátit? do mladých let..neznám ženu,která by něco takového udělala..a myslím si,že často nejde o to,že by se ten muž rázem zamiloval a potkal konečně "tu pravou", vlastně vůbec nevím,jestli jde v těchto vztazích o plnohodnotný láskyplný vztah,ale asi jsem dost zaujatá,protože nevěru nesnáším Evil or Very Mad
_________________
-léta už tajím svoji příslušnost, v zemi co vyměnila hrubost za slušnost-
Back to top
View user's profile Send private message  
mucka
kytky 5, meta: 4650
kytky 5, meta: 4650


Joined: 12 Jan 2007
Posts: 4557

PostPosted: Mon 2.7.2007 16:27    Post subject: Reply with quote

Já jen nechápu, že to někoho pohoršuje. Jsou to normální lidi jako my, nevíme, co za tím bylo, proč to u nich skončilo a přijde mi hloupý to řešit a otírat se o ně, jak je to hnusný.
Back to top
View user's profile Send private message  
Nightwish
kytky 3, meta: 1550
kytky 3, meta: 1550


Joined: 20 Jan 2007
Posts: 1511

PostPosted: Mon 2.7.2007 16:40    Post subject: Reply with quote

mucka-vždyť tu neděláme nic hroznýho, právě že z toho, co oni dělají,by si člověk mohl myslet, že je nevěra normální, ale pro mě není, nepřijde mi, že bychom se do nich tady nějak opírali, za nevěru bych kritizovala svého strejdu stejně tak, jako třeba Topolánka
_________________
-léta už tajím svoji příslušnost, v zemi co vyměnila hrubost za slušnost-
Back to top
View user's profile Send private message  
Nicky...
kytky 5, meta: 7050
kytky 5, meta: 7050


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 6943
Location: FUČ

PostPosted: Mon 2.7.2007 17:01    Post subject: Reply with quote

Nightwish wrote:

Taky mi to tak připadá..ale přijde mi,že tohle dělají hlavně muži, takoví ti postarší,co mají pocit,že jim ujel vlak a chtějí se s mladší partnerkou vrátit? do mladých let..neznám ženu,která by něco takového udělala..a myslím si,že často nejde o to,že by se ten muž rázem zamiloval a potkal konečně "tu pravou", vlastně vůbec nevím,jestli jde v těchto vztazích o plnohodnotný láskyplný vztah,ale asi jsem dost zaujatá,protože nevěru nesnáším Evil or Very Mad

Ona se hlavně liší nevěra u mužů a u žen. Ženská když je nevěrná, tak je to obvykle proto, že jí ve vztahu něco chybí a hledá lásku a pochopení u někoho druhého. Chlapi podvádějí, i když jsou ve vztahu spokojení, většinou hledají rozptýlení, únik ze stereotypu. Samozřejmě se může stát, že se zamilují a pak už je to trochu o něčem jiném.

Ale nedosuzovala bych Paroubka ani Topolánka za to, že opustili svoje manželky. Nikdo z nás nezná okolnosti, za kterých se to stalo. Já si dokážu představit, že člověk si někoho vezme, ale po čase potká osobu, se kterou si třeba rozumí ještě líp a zamiluje se do ní. Proto přece ještě není špatný člověk.

Ale samozřejmě neobhajuju nevěru. Vést dlouhodobě paralelní vztahy není správné a vždycky to někomu ubližuje. Confused


Last edited by Nicky... on Mon 2.7.2007 17:23; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
mucka
kytky 5, meta: 4650
kytky 5, meta: 4650


Joined: 12 Jan 2007
Posts: 4557

PostPosted: Mon 2.7.2007 17:06    Post subject: Reply with quote

Nightwish, myslela jsem spíš to, co psala Broocinka. Ono to nikdy není tak černobílé. Navíc do toho nevidíme, nevíme, jestli si třeba rozuměli, jestli neměli nějaké problémy, to je pak těžké soudit, že si našel někoho jiného.
Back to top
View user's profile Send private message  
Nightwish
kytky 3, meta: 1550
kytky 3, meta: 1550


Joined: 20 Jan 2007
Posts: 1511

PostPosted: Mon 2.7.2007 17:20    Post subject: Reply with quote

Nicky...-tomu rozumím a souhlasím s tebou,mně se spíš nelíbí právě ty paralelní vztahy,kdy třeba Topolánek žil s manželkou a bylo veřejně známé,že má milenku a tak,pak se dlouze zdráhal se k ní přiznat a dodnes je manželem jiné..když už se tedy zamiluje do jiné,měl by se k tomu postavit a rozvést se s tou, které při svatbě odříkával svůj slib,říká se v něm přece něco o vzájemné úctě a věrnosti,ne?
mucka-soudím podle rozhovorů s nimi,domů jim samozřejmě nevidím,ale to asi nikdo,stejně si ale myslím,že jako veřejně známé osoby prostě musí počítat s tím,že budou posuzováni a souzeni i podle osobního života,určitě si tím dost voličů popudil proti sobě,nemusí se nám to líbit,ale je to tak Embarassed
_________________
-léta už tajím svoji příslušnost, v zemi co vyměnila hrubost za slušnost-
Back to top
View user's profile Send private message  
mucka
kytky 5, meta: 4650
kytky 5, meta: 4650


Joined: 12 Jan 2007
Posts: 4557

PostPosted: Mon 2.7.2007 17:31    Post subject: Reply with quote

To je jasný, máš pravdu.
Back to top
View user's profile Send private message  
Nicky...
kytky 5, meta: 7050
kytky 5, meta: 7050


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 6943
Location: FUČ

PostPosted: Mon 2.7.2007 17:33    Post subject: Reply with quote

Nightwish, jasný . Hlavně když už se to provalí tak je trapné zapírat a snažit se to nějak ututlat. A štve mě, když se k tomu ten nevěrník nedokáže postavit jako chlap a s jednou to férově ukončit. I když tahle situace není moc jednoduchá ani pro toho chlapa. Confused
Bohužel takové případy neznám jen z vyprávění.
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Řečičky, názory, etc. All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Page 7 of 9

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms