sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Váš názor
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Suny
..........................


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12995

PostPosted: Wed 9.5.2007 12:49    Post subject: Reply with quote

shar, a proč by měl vycházet vstříc manžel a ne ona? Když bude mít alergii na srst nebo roztoče, tak to je taky ok že doma bude mít okolo sebe zvíře jen proto, že ho jeho manželka není schopná dát pryč? já chápu, že toho králíká má ráda, ale já bych teda vyšla vstříc chlapovi, kterýho jsem si vzala a chci s ním být dalších několik desítek let.

Víte co? kdyby sem nepsala ona ale její manžel, tak zas budete stát za ním, že ho chápete a že byste doma taky nechtěly mít sklípkana, to je to samý.

Matyldo, nevím, co jsi nepochopila.
_________________

If you want to make God laugh, tell him about your plans.

-Woody Allen-
Back to top
View user's profile Send private message  
Matylda
kytky 6, meta: 8650
kytky 6, meta: 8650


Joined: 23 Jan 2007
Posts: 8575

PostPosted: Wed 9.5.2007 12:50    Post subject: Reply with quote

Podle mě kdo nemá rád zvířata, nemá rád ani lidi.
Back to top
View user's profile Send private message  
Suny
..........................


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12995

PostPosted: Wed 9.5.2007 12:51    Post subject: Reply with quote

Matylda wrote:
Podle mě kdo nemá rád zvířata, nemá rád ani lidi.

Laughing to je názor do pranice Smile

Já zvířata miluju, jen nemusím kočky (přijdou mi falesný) a všechny hlodavce, prostě k tomu nemám vztah, ale já bych dala pryč i psa, kdyby vadil mýmu MANŽELOVI! Snažila bych se to vyřešit, ale kdyby prostě nesnášel psy a on by nám ještě demoloval byt, tak by se nedalo nic jinýho dělat, dala bych ho třeba našim a jezdila za ním.
_________________

If you want to make God laugh, tell him about your plans.

-Woody Allen-
Back to top
View user's profile Send private message  
Matylda
kytky 6, meta: 8650
kytky 6, meta: 8650


Joined: 23 Jan 2007
Posts: 8575

PostPosted: Wed 9.5.2007 12:53    Post subject: Reply with quote

Suny, tady bylo řečeno, že alergie je samozřejmě pádnej důvod dát zvíře pryč. Já musela kvůli přítelově alegrii dát pryč 2 potkany. Kdybych se přistěhovala k příteli, kterej by měl doma zvíře, kterýho já se štítim (třeba černou vdovu Shocked ), určitě bych se jí nesnažila vyšachovat. Je to blbost. Je to jeho vášen, oblíbený zvíře, tudíž bych to tolerovala. Nepochopila jsem to s tou scénou! On by moh bejt nakonec rád, že se mu snažila vyhovět. Sice to nezvládla, ale snažila se. A je fajn, že má králíčka zase doma. Bude štastnější. A o to by mu mělo jít.
Back to top
View user's profile Send private message  
Suny
..........................


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12995

PostPosted: Wed 9.5.2007 12:53    Post subject: Reply with quote

a netrvdím, že jeho chování je úplně ok, mohli to myslím oba dva rozumně vyřešit, aby byli spokojení oba. Tohle je z extrému do extrému.
_________________

If you want to make God laugh, tell him about your plans.

-Woody Allen-
Back to top
View user's profile Send private message  
maxmiliana
kytky 8, konec
kytky 8, konec


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 30733

PostPosted: Wed 9.5.2007 12:53    Post subject: Reply with quote

nemáte právo číst tento příspěvek


Last edited by maxmiliana on Mon 12.5.2008 12:16; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Matylda
kytky 6, meta: 8650
kytky 6, meta: 8650


Joined: 23 Jan 2007
Posts: 8575

PostPosted: Wed 9.5.2007 12:54    Post subject: Reply with quote

Demolování bytu se dá zabránit. U králika celkem dobře. Pouštět ho jen někdy a hlídat ho přitom.
Back to top
View user's profile Send private message  
maxmiliana
kytky 8, konec
kytky 8, konec


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 30733

PostPosted: Wed 9.5.2007 12:55    Post subject: Reply with quote

nemáte právo číst tento příspěvek


Last edited by maxmiliana on Mon 12.5.2008 12:16; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Shar-
kytky 3, meta: 950
kytky 3, meta: 950


Joined: 18 Jan 2007
Posts: 940

PostPosted: Wed 9.5.2007 12:56    Post subject: Reply with quote

Shar- wrote:
kdyby to bylo kvůli alergii nebo vážným rodinným důvodům, ale tohle mi jako důvod nepřipadá


Kdyby měl přítel zvíře a věděla bych, jak moc na něm lpí, tak bych ho rozhodně nenutila dát ho pryč. Třeba je to v nějakých případech neúnosný, ale myslím, že to rozhodně není případ malého králíka. Navíc se o něj stará nejspíš Lenka(když ho manžel nesnáší), takže po něm uklidí. A když je při výběhu pod dozorem, tak moc škody nenadělá. Nám zezačáku okousal pár židlí. Ale to snad není výjimka, je to jako pořídit si psa, ten taky zezačáku může počůrat koberce a roztrhat boty. Ty bys dala psa pryč proto, že by ho tvůj přítel/manžel nesnášel?
Back to top
View user's profile Send private message  
kecka
kytky 6, meta: 7850
kytky 6, meta: 7850


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 7778
Location: v moři čokolády

PostPosted: Wed 9.5.2007 12:56    Post subject: Reply with quote

Pokud by me zviře demolovalo dum nebo byt tak bych ho bud dovnitr nepoustela (kdyby slo o dum se zahradou a o psa nebo kocku) nebo holt kralik bude v klicce a poustet ho pod dohledem a hlavne vychovavat. Je zajimave, ze nase kocka zna presne hranice a nikdy ji nenapadlo skrabat nabytek, jen jednou udelala louzicku a bylo ji durazne vysvetleno ze tohle ne a od te doby se chova doma slusne.
Back to top
View user's profile Send private message  
Felicity
Master


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 9379

PostPosted: Wed 9.5.2007 12:56    Post subject: Reply with quote

Matylda wrote:
Demolování bytu se dá zabránit. U králika celkem dobře. Pouštět ho jen někdy a hlídat ho přitom.
Coz se dle toho co pise Lenka nedelo. Kdyby na nej davala pozor, tak nemaji ponicenou vybavu. Pritelka ma doma taky kralika, casto ho pousti z klece a nemaji zniceny nic, kdyz se chce, vsechno de Smile
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website  
Shar-
kytky 3, meta: 950
kytky 3, meta: 950


Joined: 18 Jan 2007
Posts: 940

PostPosted: Wed 9.5.2007 12:57    Post subject: Reply with quote

keca Arrow my máme kočku u babi a taky je neuvěřitelně vychovaná Laughing a přitom jsme si jí vzali jako odloženou z ulice.

Lenka Arrow je pravda, že pod dozorem škodu nenadělá, zkus ho pouštět tak a uvidíš, co na to manžel.
Back to top
View user's profile Send private message  
Suny
..........................


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12995

PostPosted: Wed 9.5.2007 12:57    Post subject: Reply with quote

Matyldo: promin, ale kdyby můj manžel dal pryč sklípkana a za dva dny mi ho donesl zpět, tak se strašně naštvu, přišlo by mi, že si ze mě snad dělá srandu.

Já nevím, co je nepochopitelnýho na tom, že někomu vadí zničený byt (ježiši, kdyby mi jednou jedinkrát překousl kabel, tak bych vylítla z kůže - samozřejmě by byl rozdíl kdyby mi to udělal králík kterýho nemam ráda a nebo můj milovaný pes) a on ho evidentně rád nemá, vadí mu ... já kdybych měla přítele co by měl pavouka nebo potkana, tak budu doufat, že brzy umře Embarassed štítím se toho, nemůžu se na to v podstatě ani dívat, hned mam husí kůži a bála bych se chodit po bytě, aby to na mě někde nevybaflo a kdyby mi ještě potkat čůral po postele a sem tam něco rozkousl, tak opravdu nevím, proč bych to pořád měla tolerovat. Kdyby měl možnost to dát kamarádovi, myslím, že každý člověk by tohle udělal ... pak to vypadá, že má raději králika, než manžela.
_________________

If you want to make God laugh, tell him about your plans.

-Woody Allen-
Back to top
View user's profile Send private message  
kecka
kytky 6, meta: 7850
kytky 6, meta: 7850


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 7778
Location: v moři čokolády

PostPosted: Wed 9.5.2007 12:57    Post subject: Reply with quote

Matylda wrote:
Demolování bytu se dá zabránit. U králika celkem dobře. Pouštět ho jen někdy a hlídat ho přitom.


Pamatuju si kdyz si Lenka Flafyho porizovala, myslim ze ho trochu rozmazlila. Pokud to tak opravdu je pak manzelovi rozumim. Nevidim duvod, proc by zvire melo nicit byt.
Back to top
View user's profile Send private message  
Byzzy
kytky 8, meta: 19650
kytky 8, meta: 19650


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 19604

PostPosted: Wed 9.5.2007 12:58    Post subject: Reply with quote

Mám názor jako Felicity - díváte se na jen ze strany chudáky Lenky, které manžel nedovolil doma králíčka - to že byl králík demolátor už nevidíte. Všechno moc škodí.

Máme doma morče a vím jak mi vadí, že sem tam kousne do kabelu. Ted mi pokousal i kabel od notebooku Evil or Very Mad Má zákaz chodit volně po pokoji, kde kabely jsou a tím se to dá řešit. Ale nevím co bych dělala v případě, že by mi okousával postel a jiný nábytek a koberce Sad To bysme ho asi prostě ven jen tak volně bez dorozu pouště nemohli.

A k přiteli bych si takové zvířátko nevzala. V bytě je spoustu věcí na zemi (doma toho tolik nemáme) a ven z klece by prostě nemohl.
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
Page 3 of 10

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms