sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Váš názor
Goto page 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Lenka
kytky 3, meta: 1750
kytky 3, meta: 1750


Joined: 06 Jan 2007
Posts: 1677

PostPosted: Wed 9.5.2007 6:44    Post subject: Váš názor Reply with quote

Měla jsem králíčka který mi hodně přirostl k srdci,byl menší likvidátor,likvidoval koberec,kable,vše gumové,postel,jelikož byl v pubertě tak hodně čůral bokem aby značkoval.Ale mi to nevadilo,byl to můj miláček. Ale manžel měl na něho těžkou averzi,cokoliv udělal tak po něm řval a naháněl ho a pak ho zavřel,pak sem to schytala i já tím že byl nasraný jak papuč.Králíček mi dával najevo že má rád jen mě.Pro klid v rodině sem králíčka darovala jedné slečně co zvířátka miluje stejně jako já a vím že o něho bude skvěle a s láskou postaráno.Na jednu stranu si říkám že tam po něm nebude nikdo křičet když něco provede,že slečna na něho bude mít daleko více času než sem měla já protože nepracuje atp. a na druhou stranu pořád bulím.

Moc se stím trápím a pořád brečím a proto chci vědět váš názor na tuto věc,anebo celkově na věc různých ústupků partnerovi/partnerce.
Back to top
View user's profile Send private message  
Matylda
kytky 6, meta: 8650
kytky 6, meta: 8650


Joined: 23 Jan 2007
Posts: 8575

PostPosted: Wed 9.5.2007 6:57    Post subject: Reply with quote

Tohle je těžký. Já osobně si neumim představit, že bych se vzdala milovanýho zvířete kvůli partnerovi. Náš pes (původně můj) občas potřebuje dát najevo, že dělá něco špatně, ale když na něj je přítel hnusnej, dám mu najevo, že to přehání. Už na začátku jsem mu řekla, že se psa nevzdám. Ale má ho rád a moc mi s nim pomáhá.
Tys někdy proti jeho chování ke králíčkovi zakročila? Na jednu stranu chápu tvoje rozhodnutí, přece jen králíček ted bude milovanej bez toho, aniž by na něj někdo byl ošklivej, což je pro něho určitě lepší. Ale pro tebe to znamená trápení a stesk, než to přijmeš, a dost velkej ústupek partnerovi. Já bych to asi nedokázala. Jednou mu to vyčteš.
Back to top
View user's profile Send private message  
Lenka
kytky 3, meta: 1750
kytky 3, meta: 1750


Joined: 06 Jan 2007
Posts: 1677

PostPosted: Wed 9.5.2007 7:01    Post subject: Reply with quote

Jo,několikrát sem mu řekle ať není na něho hnusnej,nebo že když mě štve on tak ho taky hned neprodávám atp.
No já si myslím že vyčtu,to určitě jo,ale zase možná ne,já sem typ člověka co něteré věci v sobě dusí až je udusí a nic neřekne.
Back to top
View user's profile Send private message  
Matylda
kytky 6, meta: 8650
kytky 6, meta: 8650


Joined: 23 Jan 2007
Posts: 8575

PostPosted: Wed 9.5.2007 7:02    Post subject: Reply with quote

A to je možná špatně. Lituješ toho rozhodnutí?
Back to top
View user's profile Send private message  
Lenka
kytky 3, meta: 1750
kytky 3, meta: 1750


Joined: 06 Jan 2007
Posts: 1677

PostPosted: Wed 9.5.2007 7:03    Post subject: Reply with quote

A jak,já pořád bulím,tak moc mi chybí,doprdele.........
Back to top
View user's profile Send private message  
Lenka
kytky 3, meta: 1750
kytky 3, meta: 1750


Joined: 06 Jan 2007
Posts: 1677

PostPosted: Wed 9.5.2007 7:06    Post subject: Reply with quote

A teďka sem pořád ještě zavřená doma,takže se vtom pěkně pitvám atp.

Ale zase můžu chodit králíčka navštěvovat kdykoliv chci,ta slečna je moje kamarádka
Back to top
View user's profile Send private message  
Lenka
kytky 3, meta: 1750
kytky 3, meta: 1750


Joined: 06 Jan 2007
Posts: 1677

PostPosted: Wed 9.5.2007 7:08    Post subject: Reply with quote

A tak se snažím upínat všechnu svou zvířecí lásku na kočku která oto stejně nestojí a sem jí ukradená.
Back to top
View user's profile Send private message  
Matylda
kytky 6, meta: 8650
kytky 6, meta: 8650


Joined: 23 Jan 2007
Posts: 8575

PostPosted: Wed 9.5.2007 7:08    Post subject: Reply with quote

Lenka wrote:
A jak,já pořád bulím,tak moc mi chybí,doprdele.........


Já si myslim, že to byla chyba.. Víš jak, ty ted trpíš a navíc on viděl, že jseš schopná kvůli němu udělat i takhle velkej ústupek.. Může toho pak využívat.. Ale hlavní je to, že tobě ted je hrozně. Jestli na tebe je schopnej koukat a nic neudělat, nesnažil se ti v tom zabránit, tak nevim, no. To je od něj dost hnusný.
Back to top
View user's profile Send private message  
Lenka
kytky 3, meta: 1750
kytky 3, meta: 1750


Joined: 06 Jan 2007
Posts: 1677

PostPosted: Wed 9.5.2007 7:12    Post subject: Reply with quote

No taky je problém.....jak říkám on netuší že se trápím...normálně komunikuju,směju se,jak sem ho dávala pryč tak sem nehla brvou atd. A pak jdu třeba na záchod a vybulím se,nebo v noci a vyjdu a zase se tvářím ok,on to vůbec netuší
Back to top
View user's profile Send private message  
Matylda
kytky 6, meta: 8650
kytky 6, meta: 8650


Joined: 23 Jan 2007
Posts: 8575

PostPosted: Wed 9.5.2007 7:34    Post subject: Reply with quote

Lenka wrote:
No taky je problém.....jak říkám on netuší že se trápím...normálně komunikuju,směju se,jak sem ho dávala pryč tak sem nehla brvou atd. A pak jdu třeba na záchod a vybulím se,nebo v noci a vyjdu a zase se tvářím ok,on to vůbec netuší


Víš, že ve vztahu je základ komunikace? Takhle si zaděláváš na slušný problémy..
Back to top
View user's profile Send private message  
mucka
kytky 5, meta: 4650
kytky 5, meta: 4650


Joined: 12 Jan 2007
Posts: 4557

PostPosted: Wed 9.5.2007 7:48    Post subject: Reply with quote

Já bych ho pryč nedala, neříkám, kdyby měl alergii, ale nechápu, proč mu tak vadil, že ho nemohl snést, když viděl, že ho máš ráda Confused Tohle se mi moc nelíbí. Co jsi udělala, jsi udělala, s tím už asi nic neděláš, buď jen ráda, že ho má kamarádka, u které se snad bude mít dobře a hlavně že ho můžeš vídat. Každopádně mě chování tvého přítele - i tvoje - minimálně zaráží, neumím si představit, že by přítel nesnášel moje zvířátko a já ho dala kvůli tomu pryč.
Back to top
View user's profile Send private message  
Matylda
kytky 6, meta: 8650
kytky 6, meta: 8650


Joined: 23 Jan 2007
Posts: 8575

PostPosted: Wed 9.5.2007 7:49    Post subject: Reply with quote

mucka wrote:
Já bych ho pryč nedala, neříkám, kdyby měl alergii, ale nechápu, proč mu tak vadil, že ho nemohl snést, když viděl, že ho máš ráda Confused Tohle se mi moc nelíbí. Co jsi udělala, jsi udělala, s tím už asi nic neděláš, buď jen ráda, že ho má kamarádka, u které se snad bude mít dobře a hlavně že ho můžeš vídat. Každopádně mě chování tvého přítele - i tvoje - minimálně zaráží, neumím si představit, že by přítel nesnášel moje zvířátko a já ho dala kvůli tomu pryč.


... a ještě dělala, že jsem v pohodě.. Confused
Back to top
View user's profile Send private message  
Lenka nepř.
Guest





PostPosted: Wed 9.5.2007 8:02    Post subject: Reply with quote

No já ho dala kamarádce hlavně kvuli králíčkovi protože on by po něm vždycky řval kdyby něco zničil a myslím že pro králíčka bude lepší když bude někde kde se po něm křičet nebude.
Back to top
 
lucyynka
kytky 5, meta: 4350
kytky 5, meta: 4350


Joined: 17 Feb 2007
Posts: 4177

PostPosted: Wed 9.5.2007 8:04    Post subject: Reply with quote

Myslím, že v první řadě by jsi měla dát svoje city najevo. To, že se trápíš sama uvnitř sebe, nic neřeší. Řekni mu, jak tě to trápí a zkus si s ním o tom promluvit. Pokud tě má rád, měl by tě pochopit...
Back to top
View user's profile Send private message  
hope
Válenka Domácí


Joined: 18 Jan 2007
Posts: 29000

PostPosted: Wed 9.5.2007 8:21    Post subject: Reply with quote

muj názor? myslim si, že bych nedala pryč žádný zvíře kvuli partnerovi..co bude dělat, až mu třeba dítě počůrá postel, nebo rozbije jeho mobil? třeba jsem magor, ale já tyhle projevy vždycky spojuju.. protože to třeba vypovídá o toleranci a trpělivosti..no, ale na druhou stranu trpělivost není bezedná u nikoho..Snažila bych se to vyřešit nějakým kompromisem..i za cenu toho, že králík bude po většinu času zavřenej.. A taky bych neskrvala svý city
_________________
Všechno jde když se chce? Dokud nemusí chtít taky někdo další...
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti All times are GMT + 1 Hour
Goto page 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
Page 1 of 10

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms