sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
New Yorker, Kenvelo, Orsay, C&A, Terranova, Takko...
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Móda
View previous topic :: View next topic  
Author Message
la fraise
.


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 26039
Location: back in town

PostPosted: Tue 8.5.2007 15:06    Post subject: Reply with quote

V New Yorkru si obcas neco koupim, ale prevazne tam nakupuju jen doplnky. Ale treba letos tam maji i krasny botky. Taky se tam chystam koupit par tech obycejnejch bavlnenejch kratockejch kratasu.

C&A-tam moc nenakupuju, mam nejaky tricka z Clockhousu a taky, kdyz uz tak spis doplnky.

Z Terranovy mam jedno bolerko, ale jeho kvalita me nejak nepresvedcila k dalsi koupi. Laughing

V Kenvelu jsem nakupovala hodne driv, ale ted uz taky ne, naposledy pred dvema lety tricka.

Takko, tam si obcas koupim tricko, kdyz jde treba vylozene o modni trend o kterym vim, ze leto neprezije tak je vyhodou levna cena.

V zare, orsayi a h&m nakupuju pravidelne.
_________________
We're happy free confused and lonely in the best way. It's miserable and magical, oh, yeah.
Back to top
View user's profile Send private message  
Audrey
kytky 2, meta: 550
kytky 2, meta: 550


Joined: 23 Jan 2007
Posts: 536

PostPosted: Tue 8.5.2007 15:08    Post subject: Reply with quote

pam wrote:
New Yorker : nemám moc ráda, jednak u nás ho mají děsně narvanej věcma a blbě se tam chodí (mají tam jeden stojan vedle druhýho, narvaný věci na ramínkách a mezi tím se mám prodírat, když vždycky polovinu věcí shodím Laughing )

Přesně, to mi na New Yorkeru strašně vadí. Mám odtud jedno hezký tričko, jinak nic.
Z Terranovy mám všeho všudy jeden svetr - ten ale tahám pořád. Jinak mi to tam příjde jako dost velká hadrárna.
Do Kenvela chodím celkem ráda, sehnala jsem tam pár dobrých triček a pláťáky.
Do C&A chodím hlavně kvůli Clockousu, tam si kupuju společenštější košile nebo kalhoty.
Z Orsaye mám zimní budnu (maximální spokojenost), věci tam mají hezký. Z Takka nemám nic.
Ráda nakupuju v Zaře.
Back to top
View user's profile Send private message  
Ruth A.
sort of mental masturbation


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 18439

PostPosted: Tue 8.5.2007 16:25    Post subject: Reply with quote

NY Arrow Nic mi nesedí ani se mi moc nelíbí

Orsay Arrow Kdysi jsem tam chodila okukovat, nebyly peníze. Dneska mě jejich věci moc neberou.

Kenvelo Arrow Na sportovní hadry je to dobrý krám, jinak nic moc.

C&A Arrow To mám docela ráda.

Takko Arrow Nikdy jsem tam nebyla, neznám...

Terranova Arrow Hrůza, samé hrozné zkušenosti. Never ever...
Back to top
View user's profile Send private message  
cooky
kytky 3, meta: 1350
kytky 3, meta: 1350


Joined: 23 Jan 2007
Posts: 1254

PostPosted: Tue 8.5.2007 17:45    Post subject: Reply with quote

NY - u nás není, takže nemůžu soudit.
Orsay - tam pro změnu nechodím Laughing
Kenvelo - tam nakupuju hodně. Sice ty věci nejsou moc kvalitní, ale dost věcí se mi tam líbí
C&A - můj favorit
Takko - odtud mám taky pár pěkných kousků..za příznivý ceny..super
Terranova - nenadchne, ale ani neurazí..moc tam nechodím
Back to top
View user's profile Send private message  
honey
kytky 7, meta: 13150
kytky 7, meta: 13150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12750

PostPosted: Tue 8.5.2007 18:58    Post subject: Reply with quote

NY jsem měla dřív ráda, jenže teď když tam jdu, je tam buď draho, nebo narváno. Ale mám odtamtud pár triček (protože mám ráda jednoduché a dlouhé -> ty tam jsou za dobrou cenu). Jinak tam lozím jedině tehdy, když vidím slevy ...

Kenvelo ráda nemám, přijde mi, že tam jsou jednak věci předražené a druhak věci nekvalitní. Tričko, které tam je za 299, seženu i v NY div ne za polovic. Jediné, co se mi líbí, jsou džínové minisukně, ale osm stovek za ni hold nedám.

Orsay mám ráda, protože splňuje dvě moje kritéria: nedbalá elegance a nadčasovost. Pak se mi MOC! líbí pásky, jenže -jako obvykle- asi bych do nich nevrazila tolik, kolik po mně chtějí. (takže shrnutí = ve slevách jdu do Orsay jako první!)

C&A
mám ráda jen díky doplňkům - ty tam jsou fakt hezké a levné. Jinak nic moc, přijde mi to moc usedlé.

Terranovu ráda nemám, protože jsou to podle mého jen hadry na podlahu Embarassed (fakt kvalita jak ....) a Takko je takové neslané, nemastné - mám pocit, že si v naši společnosti neudělalo ještě to pravé jméno (nebo jak to říct). Mám z něj jeden pásek a byla to spíš náhoda, protože co tam teď vídím - hrůza


shrnuto a podtrženo: nejradši stejně nakupuji v sekáčích, protože tam zas není taková šance, že to bude mít každý druhý ve škole a ty ceny .... Twisted Evil
Back to top
View user's profile Send private message  
Flowing_
kytky 8, meta: 24650
kytky 8, meta: 24650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 24420

PostPosted: Thu 17.5.2007 15:01    Post subject: Reply with quote

New Yorker - tam se mně líbí jak co, občas tam sou nádherný věci, ale někdy vůbec

Kenvelo - taky nic moc věci, nějak to není můj styl

Orsay - tam chodím často, spousta vecí se mně líbí, ale skoro nic od tam nemám, protože mně to nesedí. Ale společenský věcy tam kupuju.

C&A - tam nechodím vůbec

Terranova - tam nakupuju nejčastěji, je to můj nejoblíbenější obchod

Takko - tam nechodím, nic se mně tam většinou nelíbí
_________________
.
Back to top
View user's profile Send private message  
Tornado_Lou
kytky 6, meta: 8250
kytky 6, meta: 8250


Joined: 12 Jan 2007
Posts: 7870

PostPosted: Thu 17.5.2007 15:08    Post subject: Reply with quote

V Takku sem nikdy nebyla, v Kenvelu ani nepamatuju (ale obcas tam maji krasny sperky)...CaA a Terranovu posledni dobou nevyhledavam

v New Yorkru se mi libi pradlo...i obleceni tam obcas stoji za to
obleceni v Orsey se mi libi, ale jak uz psala Flow, maloco mi sedi...M je mi velky, S maly...asi mam anomalni postavu Laughing

U me vede Zara Love ...a taky se mi libi Kasha
Back to top
View user's profile Send private message  
little_B
...malá bosorka...


Joined: 04 Jan 2007
Posts: 4904

PostPosted: Thu 17.5.2007 15:11    Post subject: Reply with quote

Takže:

New Yorker Arrow mám ho celkom rada, kupujem si tam hlavne tričká s dlhým aj krátkym rukávom, občas spodné prádlo a mám odtiaľ jedny rifle, ktoré zbožňujem (ale bohužiaľ som tam odvtedy žiadne dobré rifle nevidela Confused ). A tiež tam občas kúpim niečo pre priateľa...

Kenvelo Arrow tento obchod nemusím, dávnejšie (kým u nás nebol NY) som si tam sem-tam niečo kúpila, ale teraz už vôbec. Tie veci mi prídu fest handrové, bez strihu, kvalita mínus 10 bodov...

Takko Arrow odtiaľ zatiaľ nič nemám, takže neviem posúdiť

C & A Arrow obrovské sklamanie, tešila som sa, že bude konečne aj v BA, ale nič tam dokopy nemajú...

Orsay Arrow mám čoraz viac rada, majú tam pekné veci, ale bohužiaľ sú raz-dva vypredané, takže tam človek musí chodiť dosť často, aby si ulovil niečo vo svojej veľkosti Sad

Terranova Arrow to isté ako Kenvelo
_________________
Prax ukazuje, že žena vydrží ešte desaťkrát toľko vo chvíli, keď vyhlasuje, že už nevydrží. Niektoré typy aj dvadsaťkrát.
Je to dobré. Zachráni to mnohé vzťahy, ktoré stoja za to.
Je to zlé. Udržiava pri živote aj vzťahy, ktoré stoja za hovno už dávno.
Back to top
View user's profile Send private message  
hope
Válenka Domácí


Joined: 18 Jan 2007
Posts: 29000

PostPosted: Thu 17.5.2007 15:30    Post subject: Reply with quote

NY Arrow ne
CA Arrow ne
kenvelo Arrow ne
takko Arrow občas se tam něco najde
HM Arrow lavně spodní prádlo
_________________
Všechno jde když se chce? Dokud nemusí chtít taky někdo další...
Back to top
View user's profile Send private message  
bublinka111
never satisfied


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 7448

PostPosted: Thu 17.5.2007 15:35    Post subject: Reply with quote

kenvelo neznasam, najma moja dovera k nim klesla uplne potom co som tam nasla za 1600 sveter ktory si kupil priatel u cinana za 400 len s visackou kenvelo Cvoknik
new yorker vobec , obcas spodne pradlo, su to handry a strasne predrazene na to ze po dvoch vypratiach sa na trikach pustaju nitky, ocka, na jednom sa mi dokonca len tak z nicoho nci urobila diera urpostred brucha Rolling Eyes , potom som stade mala jedno tielko" na vecer" s flitrami, ktore hoci som ich prala v rukach opadali..
takko.. obcas tam nieco kupim naposledy som tam zohnala krasne cereven saty s bodkami, vyplati sa tam nakupovat vo vypredaji
orsay - tiez obcas nieco vo vypredaji , no maju tam malo sportovych triciek takze malokedy
teranova- dakedy som tam kupovala dost ale teraz s ami zda ze sli dost dole vodou, rifle nikdy, bud ich nezapnem alebo su mi kratke, takze obcas nejake trika
_________________
all i wanna do is have some fun....)
Back to top
View user's profile Send private message  
Grapefruita
believes in a perfect love


Joined: 20 Feb 2007
Posts: 4244

PostPosted: Thu 17.5.2007 15:48    Post subject: Reply with quote

Takko nemusím, nikdy jsem tam nebyla, ani tam nikdy nechci. U Kenvela jsem si párkrát kdysi něco koupila, ale teď už dlouho ne, nelíbí se mi to, není to můj styl - a jak někdo psal, kvalita neodpovídá ceně.
NY naopak miluju, tam bych nakupovala pořád, stejně jako Nicky jsem jednu dobu nakupovala džíny jen tam, protože mi vyhovuje, že si je můžu vybrat a vyzkoušet sama, a věděla jsem, které přesně mi sedí, a nemusela se tak rvát do x modelů, abych zjistila, že mi skoro nic nesedí jako v jiných obchodech. Stejně tak CA, ale jenom oddělení pro mladé - Clockhouse, ty ostatní věci jsou pro usedlé dámy, to je fakt. HM mi občas přijdou jako hadry, taky docela přemrštěné. Ale dobré kousky se tam dají najít. K Orsayi jsem si vytvořila docela špatný vztah k Plzni, přišlo mi to tam takové "umolousané" a jako pro patnáctileté holky Confused Toho pocitu jsem se už nezbavila.
Terranovu nesnáším, jsou to příšerné hadry, nekvalitní, lezou z nich nitě a hlavně to nosí každý, což mě od nakupování tam definitivně odradilo.
Back to top
View user's profile Send private message  
mamba
Alexithymia


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 14844

PostPosted: Thu 17.5.2007 16:26    Post subject: ed Reply with quote

edit
Back to top
View user's profile Send private message  
Janeira
.


Joined: 22 Jan 2007
Posts: 42006

PostPosted: Thu 17.5.2007 16:28    Post subject: Reply with quote

mám to tak nějak podobně jako mamba. Wink no jo,jsem trošku líná psát. Very Happy
_________________
We can be heroes just for one day.
Back to top
View user's profile Send private message  
Theresa
I'm Brandy. The slutty cheerleader.


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 35513

PostPosted: Thu 17.5.2007 16:29    Post subject: Reply with quote

ed
_________________
Zhmotňujeme-li pochybnosti, pak se naše přání nenaplní, neboť se za ně nepostavíme, vlastně to ani nechceme. Jak myslíme, tak se stane.


Last edited by Theresa on Tue 21.8.2007 14:33; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Nells
kytky 4, meta: 2350
kytky 4, meta: 2350


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 2205

PostPosted: Thu 17.5.2007 17:17    Post subject: Reply with quote

HM jsem posledni dobou dost nemela rada, ale kdyz jsem vesla do toho obchodu na Vaclavaku, tak jsem nestacila mrkat Shocked tam jsou o 100% lepsi hadry nez vsude jinde v HM, nespravedlnost Evil or Very Mad
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Móda All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
Page 3 of 6

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms