sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Lidi z města versus lidi z vesnice
Goto page 1, 2, 3 ... 18, 19, 20  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Řečičky, názory, etc.
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Dellores
kytky 6, meta: 8250
kytky 6, meta: 8250


Joined: 21 Mar 2007
Posts: 8193

PostPosted: Mon 7.5.2007 13:17    Post subject: Lidi z města versus lidi z vesnice Reply with quote

Takže holky můžem pokračovat Laughing.
Back to top
View user's profile Send private message  
Theresa
I'm Brandy. The slutty cheerleader.


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 35499

PostPosted: Mon 7.5.2007 13:20    Post subject: Reply with quote

ed
_________________
Zhmotňujeme-li pochybnosti, pak se naše přání nenaplní, neboť se za ně nepostavíme, vlastně to ani nechceme. Jak myslíme, tak se stane.


Last edited by Theresa on Tue 21.8.2007 11:12; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
villete
vrrrr raf raf


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 28814

PostPosted: Mon 7.5.2007 13:21    Post subject: ed Reply with quote

edit
Back to top
View user's profile Send private message  
Dellores
kytky 6, meta: 8250
kytky 6, meta: 8250


Joined: 21 Mar 2007
Posts: 8193

PostPosted: Mon 7.5.2007 13:21    Post subject: Reply with quote

No jo no Confused.
Back to top
View user's profile Send private message  
Dellores
kytky 6, meta: 8250
kytky 6, meta: 8250


Joined: 21 Mar 2007
Posts: 8193

PostPosted: Mon 7.5.2007 13:23    Post subject: Reply with quote

Jasně, že se to nedá říkat na jednotlivce. Myslíme to tak obecně. Třeba ses měla narodit na vesnici Villete Laughing.
Back to top
View user's profile Send private message  
josie
Chcem sa smiať navždy!
kytky 6, meta: 9050


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 9012

PostPosted: Mon 7.5.2007 13:24    Post subject: Reply with quote

ja sama nie som zo ziadneho velkomesta, ale som proste taky mestsky typ- v zahrade neviem nic spravit, nechodim na hriby, nepoznam take nieco ako palenie Dura, alebo pochovavanie basy ci co to je Laughing
moj priatel je vsak z dediny, kde je asi 100 obyvatelov Laughing to som napisala tak odbrucha, ale mozno je to aj pravda, strasny zapadakov Laughing a proste obcas je tam vidiet ten rozdiel medzi nami... ved ja neviem ani na tych zabavach tancovat Laughing som sa u nich zucastnila zabijacky, nech neta si nemyslia ze som nejaka fiflena Cool booze, ono to tam vsetko chlastalo a proste vsetko to tam bolo take dedinske....jedna krcma, jedny mini potraviny.... musela som preliezat cez plot, to som este nikdy nerobila, ja radsej chodim dverami Razz ale ty dellores si pisala, ze by si chcela byvat na dedine....tak ja asi nie..mne by to strasne vadilo..kazdy ta ohovara, vsetko o tebe vie.....eeee to ja radsej nie
Back to top
View user's profile Send private message  
Dellores
kytky 6, meta: 8250
kytky 6, meta: 8250


Joined: 21 Mar 2007
Posts: 8193

PostPosted: Mon 7.5.2007 13:29    Post subject: Reply with quote

No, přítel je taky z vesnice, ale tam to není až tak extrémní. Sice tam taky mají jednu hospodu, ale žádné zabíjačky se tam nedělají, teda alespoň přítelova rodina se jich neúčastní. Přítel teda neumí ani pořádně posekat trávu snad Laughing, kolem baráku nedělá nic, ale mě se tam strašně líbí jak třeba jdou všichni na fotbal. Všichni se tam znají a potom po zápase všichni společně sedí a když vyhrajou, tak je to úplně nejlepší Laughing. Nebo když můžu prostě ráno výlézt ven na zahradu, dát si kafíčko atd. Grilování večer a takové věci, to mám strašně ráda.
Back to top
View user's profile Send private message  
Theresa
I'm Brandy. The slutty cheerleader.


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 35499

PostPosted: Mon 7.5.2007 13:30    Post subject: Reply with quote

ed
_________________
Zhmotňujeme-li pochybnosti, pak se naše přání nenaplní, neboť se za ně nepostavíme, vlastně to ani nechceme. Jak myslíme, tak se stane.


Last edited by Theresa on Tue 21.8.2007 11:05; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
josie
Chcem sa smiať navždy!
kytky 6, meta: 9050


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 9012

PostPosted: Mon 7.5.2007 13:31    Post subject: Reply with quote

Dellores wrote:
Všichni se tam znají a potom po zápase všichni společně sedí.



a chlastaju Laughing
Back to top
View user's profile Send private message  
Dellores
kytky 6, meta: 8250
kytky 6, meta: 8250


Joined: 21 Mar 2007
Posts: 8193

PostPosted: Mon 7.5.2007 13:38    Post subject: Reply with quote

ed


Last edited by Dellores on Fri 13.8.2010 22:39; edited 2 times in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Man of the world
caballero


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 2846

PostPosted: Mon 7.5.2007 13:39    Post subject: Reply with quote

já teď bydlím na vesnici kde máme jen autobusovou zastávku a nějakou hospodu. třeba obchod s potravinami a ani poštu tu nemáme,vůbec nic.

Ale abych vás netahal za nos,tak žiju v Praze.

Ale mám takové určité porovnání. Jak jsem psal,žiju na neuvěřitelné vesnici,zatím asi jen 4 roky,ale i kdybych tu žil 5let tak se asi nic nezmění. J8 jsem ani nějak moc nestál o to aby mě místní obyvatélé přijali a ani oni nestáli o mě takže já je úspěšně ignoruju,ne protože bych si říkal že jsem něco víc nebo něco takového,ale protože oni se ke mě chovají neuvěřitelně hloupě.
Navíc mi vyhovuje taková ta anonymita,nemám potřebu mezi ně zapadat i jejich formy zábavy mě nijak nelákají. Mám své koníčky,které jsou spíš slučitelné se životem ve městě a mě úplně vyhovují. Tím nechci říci že jsme nějaký městský floutek, vůbec.
A upřímně já třeba o nějakou srdečnost lidí z vesnice vůbec netojím,nepotřebuju aby mě každý poznával a já nevím co ještě,mám rád určitou anonymitu.

Vyhovuje mi život v Praze a bydlet někde kde bych nemohl být kdykoliv chci v Praze bych nechtěl

Jinak to že jsem namyšlený frajírek si o mě mylsí hodně lidí úplně běžně,většinou je mi to úplně fuk,lepší pak překvapit mile než nemile
_________________
Miluj hluboce a vasnive. Muzes se pritom zranit, ale je to jediny zpusob,jak zit svuj zivot.
Back to top
View user's profile Send private message  
josie
Chcem sa smiať navždy!
kytky 6, meta: 9050


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 9012

PostPosted: Mon 7.5.2007 13:41    Post subject: Reply with quote

akoze, jeden jeho kamarat videl moj dom a bol vtedy mierne opity a neviem ci bol slepy alebo co, ale nas dom mu prisiel strasne obrovsky a neviem co, takze tam po celej dedine roztrubil, ze som najbohatsia z ....(domyslite si mesto)..poviem vam, to sa vam fakt krasne zoznamuje s jeho kamaratmi, rodicmi...ked viete, ze oni si uz o vas dopredu myslia svoje....
Back to top
View user's profile Send private message  
Dellores
kytky 6, meta: 8250
kytky 6, meta: 8250


Joined: 21 Mar 2007
Posts: 8193

PostPosted: Mon 7.5.2007 13:42    Post subject: Reply with quote

Tak taky bych nechtěla žít v nějakém zapadákově. Ale prostě na vesnici, kde je kousek město a v něm je všechno co potřebuju Wink. A většinou má na vesnici každý svoje auto, takže v tomhle já bych problém neviděla. Horší by bylo, kdybych to auto neměla no.
Back to top
View user's profile Send private message  
Koogi
can't ask why about love
kytky 8, meta: 25650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 24680

PostPosted: Mon 7.5.2007 13:52    Post subject: Reply with quote

Dellores wrote:
Nebo když můžu prostě ráno výlézt ven na zahradu, dát si kafíčko atd. Grilování večer a takové věci, to mám strašně ráda.


Tak ale tohle všechno můžeš přece dělat i ve městě, pokud máš barák se zahradou nebo zahrádku samotnou.

Mně rozhodně vyhovuje město, na vesnici bych žít teď nechtěla. I když až budu starší, tak bych tam asi žila ráda Smile Nemusím bydlet přímo v pze, ale ve větším městě (tzn aspoň 30tisicí obyvatel) určitě jo. A to, že jsou lidi na vesnici úplně jiný je určitě pravda. Jako někdy jsou i výjimky, ale ty já teda moc neznám Smile Projevuje se to úplně ve všem, od způsobu mluvení, trávení času (jak už bylo řečeno) až po hraní fotbalu třebas Mr. Green Tady na boardu to ale vůbec nepociťuju, jestli je někdo z vesnice nebo z města. U hodně lidí ani nevím, odkud vlastně jsou.
_________________
Look in the mirror and ask your soul if you're alright. Put out the glitter that your soul hides behind.
Back to top
View user's profile Send private message  
terka.23.k
kytky 4, meta: 4050
kytky 4, meta: 4050


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 3853

PostPosted: Mon 7.5.2007 13:58    Post subject: Reply with quote

no tak ja ziju ve vesnici, kde je neco kolem 70obyvatel, a jenom jedna holka v mem veku Smile ja bych nemohla bydlet jinde, uz to tu mam prilis rada...ty nase vesnicke akce a tak, to je mazec....a ze se bavim se starsima lidma, to mi vubec nevadi Laughing Laughing nechapu, jak lidi ve meste muzou zit s tim, ze tam vsechny neznaji....me se prave ta neanonymita libi...
a obchod tu treba nemame vubec, nebo hospodu...proste nic, kdo nekam chce, muze si zajet do vedlejsich dedin, navic se mi libi, ze se lidi z tech okolnich vesnic vzdycky sejdou na jedne akci....je to takove lepsi nez kdybysme byli ze stejneho mesta

a taky mam pocit, ze lidi z mesta, at uz maleho nebo vetsiho o neco prichazeji, ja nevim, jak bych prozila detstvi, ani jak bych zila ted, bydlet ve meste...nic by me tam asi nenaplnovalo.....a jeste se mi libi ten nas vesnicky vzduch a ze tu skoro vubec nejezdi auta!!! kdyz jsem ve meste, tak je to nekdy pekny hnus, ten smrad..
_________________
hledám ticho co zastavím za chodu
za chodu ticha hledám svobodu
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Řečičky, názory, etc. All times are GMT + 1 Hour
Goto page 1, 2, 3 ... 18, 19, 20  Next
Page 1 of 20

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms