sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
extravagantný image/oblečenie
Goto page Previous  1, 2, 3
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Móda
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Nikolaos
Agent Provocateur


Joined: 26 Jan 2007
Posts: 2820
Location: Circus of damned

PostPosted: Wed 9.5.2007 18:57    Post subject: Reply with quote

Court wrote:
Mne to od Nikolaos pripada extravagantni. Extravagance je pro me neco, za cim se ohlednu, co ma vtip, jiskru, napad, neco, co ostatni v davu nemaji. Muzou to byt barevne boty nebo zajimave punchohy nebo klidne cerny tricko.
Neco uplne jineho je sokujici obleceni, treba spis hnusne nez co jineho a to se schvalne neohlednu, protoze nechci tem lidem delat radost. Laughing
Ja se oblekam z meho pohledu extravagantne, protoze se oblikam stroze a obycejne a to je v urcitem prostredi extravagance.

Na Gizmikovi mi pripada extravagantni vse, protoze on nosi cervene kalhoty, nebo kalhoty s puntiky anebo holcici dziny a taky moje kabelky Very Happy ale vetsinou jen jednu takovou vec, jinak je obyc ... extravagance neni podle me nutne neco, ceho se vylozene leknete



s tou poslednou vetou nemôžem len súhlasiť takú predstavu mám aj ja.
Ešte ma teda fascinuje, že na niekom oblečenie vyzerá extravagantne a na inom tá istá vec lacno /cirkusansky, nevkusne/. No stalo sa to už aj mne, že som to prepískla a fakt mi to nesvedčalo. viď. moj pokus s nohavicami pod kolená +výrazné pruhované podkolienky. Tak to bolo dosť mimo ale na niekom je to skvelé.
Až budem mať viac času pokúsim sa hodiť aj iné.
Čo sa týka toho, že pre niekoho je to čajíček bohužiaľ Slovenská zem je konzervatívna Laughing takže, na naše pomery je to na ulici extravagantné až až
ešte sa mi zdá úžasné také to "oblečenie a lá dáma" vysoké lodičky, červené pery, úzka sukňa, vyčesané vlasy, výrazný make-up
Ale seba si v tom neviem predstaviť Laughing
_________________
Vykašli se na to zlato, Ty nemůžeš za to, že mi je, tak jak mi je, nejsi to Ty, je to jen chemie.
Back to top
View user's profile Send private message  
BaBetka
není svatá, je jen žena


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 5928
Location: Forbidden Planet

PostPosted: Wed 9.5.2007 19:13    Post subject: Reply with quote

BaBetka wrote:
Nikolaos.. ty obrázky, co jsi sem dala.. to s extravagancí podle mě nemá nic společného, aspoň podle mě je to čajíček Laughing


Já tím nemyslela nic špatného a už vůbec jsem tím nechtěla říct, že bych byla nějak přehnaně extravagantní a měla ti to nějakým způsobem dokazovat. Zeptala ses co si o tom myslíme a já řekla svůj názor, that´s all Wink
Back to top
View user's profile Send private message  
Nikolaos
Agent Provocateur


Joined: 26 Jan 2007
Posts: 2820
Location: Circus of damned

PostPosted: Wed 9.5.2007 19:16    Post subject: Reply with quote

ja som ti len odpísala tiež som tým nič nemyslela len to, že som zvedavá kde máš tú hranicu čo je ex... ty. Mohla by si hodiť napr. obrázky alebo tak. Preto som túto tému zakladala aby každý niečo napísal ukázal etc.
A hlavne mne nejde o to, čo si myslíte o nejakých pár veciach čo som sem dala ale chcela som rozprúdiť diskusiu. Exclamation Cool
_________________
Vykašli se na to zlato, Ty nemůžeš za to, že mi je, tak jak mi je, nejsi to Ty, je to jen chemie.
Back to top
View user's profile Send private message  
celita
kytky 7, meta: 11650
kytky 7, meta: 11650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 11225

PostPosted: Wed 9.5.2007 20:09    Post subject: Reply with quote

Shrew wrote:


nevíte kde se dá na netu koupit ty trička s předělávkama značek jako je tady na obrázku Mc Donald? Znám toho plno, Chicqita, Snickers, Shell, Danone, prostě je toho mraky, nevíte o tom??[/img]

Shrew v Krakatau v pasaži svetozor na vaclavaku
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Móda All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3
Page 3 of 3

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms