sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Pití :)
Goto page Previous  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Zdraví
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Ruth A.
sort of mental masturbation


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 18441

PostPosted: Thu 3.5.2007 20:55    Post subject: Reply with quote

Ruth A. wrote:
Nejraději mám obyčejnou vodu, ale jsem háklivá na značky - nejraději mám Rajec, Dobrou vodu, Formina, snesu Aquilu a kojeneckou vodu, čas od času Korunní, jinak taky ochucené vody bez cukru (Aquila Aquabeauty apod.)
Jinak piju čaje, všechny možné - maté, ovocné, bylinkové, pur-ehr, mám ráda sladké čaje (ale ne doslazované), mátový, lipový, občas zelený, ale moc nemusím černý čaj
kávu nepiju nikdy, s výjimkou kapučína, ale nedávám si ho moc často
z limonád nepiju nic, ne že by mi to nechutnalo, ale to si dám raději jinou kalorickou nezdravou bombu než flašku Fanty, když už tak jedině Pepsi light s kapkou citronu
chutná mi mléko(nejraději polotučné nebo nízkotučné, plnotučné jedině "spešl" jako Actimel apod.), kakao je taky super
taky piju domácí džus, když udělá babička, těm z krabky moc nevěřím

Jo a alkohol nepiju nikdy, ani trošičku. Fujky.
Back to top
View user's profile Send private message  
sawatdee
kytky 5, meta: 5550
kytky 5, meta: 5550


Joined: 24 Jan 2007
Posts: 5334

PostPosted: Thu 3.5.2007 22:23    Post subject: Reply with quote

denne musim vypit aspon 2l ciste vody (v posl.dobe jen z kohoutku)
jinak nepohrdnu jakoukoliv mirne perlivou
mam strasne rada acidofilni mliko (normalni nesnasim)
kafe nepiju vubec
zato vinko piju pres vikendy na litry Rolling Eyes (ale to mi ted konci)
kdyz se prede mnou ocitne panak neceho,tak ho vypiju,sice mam par, co nemusim(myslivec,fernet...ale kdyz uz jsem v nalade,tak je mi to jedno Embarassed
v posl. dobe jsem zacla pit bylinkove caje (akne tea, otylka tea Laughing )
z dzusu rajcatovy obcas,mnam
z limonad miluju cocacolu light,ale pravou zadne napodobeniny ani pepsi
takove ty zlute sra*ky nemusim,ble,tim myslim i fanty,sprite a ja nevim co vsechno, z toho jsem akorat nafoukla jak jsou sycene
_________________

If it makes you happy
It can't be that bad
If it makes you happy
Then why the hell are you so sad...
Back to top
View user's profile Send private message  
kubinka
kytky 3, meta: 1750
kytky 3, meta: 1750


Joined: 22 Jan 2007
Posts: 1684

PostPosted: Fri 4.5.2007 10:39    Post subject: Reply with quote

tak já piju hlavně vodu, obyčejnou neperlivou, dřív jsme kupovali balené, ale teď už mi to příjde zbytečné, když teče pitná z kohoutku..je často kvalitnější a hlavně ekologičtější
ráno piju ovocný čaj, mám ráda i bylinné, momentálně pohankový a taky Kloubík Wink
mlíko nepiju vůbec, jen občas o víkendu kakao, jinak mám radši různé zakysané nápoje
sladkým vodám a džusům se snažím vyhýbat, ale občas si dám třeba kofolu
a co se týče alkoholu, tvrdé můj žaludek nesnáší, takže piju víno, bílé i červené, ale jen občas
když to tady tak čtu, tak já piju pod průměrem, někdy když jsem doma a nemám žádnou aktivitu, stačí mi litr a něco tekutin, většinou to poznám podle frekvence chození na záchod Laughing ale nechápu, jak někdo může vypít 4, 5 litrů tekutin denně, já bych asi nedělala nic jiného než běhala na záchod a taky to podle mě už zatěžuje ledviny
Back to top
View user's profile Send private message  
lisette
kytky 3, meta: 1750
kytky 3, meta: 1750


Joined: 10 Jan 2007
Posts: 1675
Location: Apollo

PostPosted: Fri 4.5.2007 11:14    Post subject: Reply with quote

Nerozlišujem medzi ránom, obedom, večerou, stále pijem mierne perlivú tomu naturu, ale často zhreším s citronovou kofolou Embarassed
do školy si tiež nosím vodu, občas si dokúpim cappy ice fruit
do hospody nechodím, reštaurácie tiež veľmi často nenavštevujem, ale ked už, tak si dám colu
denne vypijem okolo 3litrov vody, niekedy aj viac Smile
Back to top
View user's profile Send private message  
terrynka
kytky 7, meta: 13150
kytky 7, meta: 13150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 13139

PostPosted: Fri 4.5.2007 11:15    Post subject: Reply with quote

Mym hrichem je jablecny 100% dzus, ten miluju a pila bych ho po litrech, ale nemuzu... Evil or Very Mad Takze piju nejradsi sodovky neslazene cukrem, ale umelym sladidlem a vodu, jedine bez bublinek, obcas caj s medem a citronem. Kafe nepiju, mleko a kakao malokdy. Alkohol zridka a kdyz uz, tak likery. Smile
Denne vypiju cca 4 litry tekutin a kupodivu na zachode porad nesedim Laughing
Back to top
View user's profile Send private message  
Theresa
I'm Brandy. The slutty cheerleader.


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 35514

PostPosted: Fri 4.5.2007 11:16    Post subject: Reply with quote

ed
_________________
Zhmotňujeme-li pochybnosti, pak se naše přání nenaplní, neboť se za ně nepostavíme, vlastně to ani nechceme. Jak myslíme, tak se stane.


Last edited by Theresa on Mon 20.8.2007 14:52; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Tevi.
kytky 8, meta: 19650
kytky 8, meta: 19650


Joined: 22 Jan 2007
Posts: 19346
Location: vedle blázince

PostPosted: Sat 5.5.2007 10:19    Post subject: Reply with quote

Tak k snídani piju většinou kafe.
Mlíko moc nepiju ani čaje teď už.
Zachutnaly mi neslazené minerálky ( rajec jemně perlivá Love)
Miluju jahodovej džus ... já mám ráda snad všechny džusy - kromě jablkovýho a colu light .. ale často si tohle nedopřávám.
Když v hospodě nechci pít, tak si dám tu colu light nebo jahodovej džus. A když pít chci Laughing , tak červený víno, zelenou (moje slabost Embarassed ), jahodovej polar, peach vodku ... atd... a když jsem jo hodně v náladě, tak už je mi pak jedno, co chlastam Laughing
_________________

* Žena nepotřebuje toho, kdo nepotřebuje ji.**
Back to top
View user's profile Send private message  
Koogi
can't ask why about love
kytky 8, meta: 25650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 24680

PostPosted: Sat 5.5.2007 13:06    Post subject: Reply with quote

Já piju jen neperlivou vodu, je to moje nejoblíbenější pití. Barevný limonády mi vůbec nechutnají, výjimečně si dám colu. Ochucené minerálky taky nemusim. Hlavně totiž nesnáším jakýkoliv bublinky. Kafe mi nechutná, čaj piju v zimě hodně, jinak tak 1 šálek denně. Džusy taky hodně výjimečně a často si je pak ředím stejně vodou (nejradši mám grep, malinu a ananas). A úplně nejlepší je meruňkovej, takovej ten hustej, mňam! Ale mají ho málokde Confused A mám hodně ráda si dát do džbánku vodu a kolečka citronu nebo limetky.
V restauraci teda většinou neperlivou vodu nebo střik, záleží na příležitosti. Jo a mlíko piju, nejradši bio od Olmy.
Z alkoholickýho zbožňuju mochito, daquiri, martini a bílý víno (střik). Jinak o nic moc nejevím zájem Laughing Ještě tak jahodový Polar mi chutná Razz tequila a pak čistá vodka (Finlandie, Smirnoff) na party. Jo a "špiritus" u Bruillard doma Very Happy
Denně vypiju maximálně 2l vody, spíš míň.
_________________
Look in the mirror and ask your soul if you're alright. Put out the glitter that your soul hides behind.
Back to top
View user's profile Send private message  
Dellores
kytky 6, meta: 8250
kytky 6, meta: 8250


Joined: 21 Mar 2007
Posts: 8193

PostPosted: Sun 6.5.2007 16:38    Post subject: Reply with quote

Kafe piju, bez něj bych být nemohla Embarassed. Čaj piju taky a hodně, vlastně celý den. Hlavně sypané a nejlépe ještě bylinkové. Vodu piju, ale z kohoutku, balená mi nechutná a navíc zastávám názor, že voda z kohoutku je zdravější. Nejradši ji mám s citrónem nebo limetkou. Cola mi chutná, ale raději mám perlivé minerálky. A z alkoholu, miluju pivo Razz, hlavně v létě někde na terase, mochito taky miluju. Víno mám ráda taky, ale musí být kvalitní, nějaké dražší a červené. Z bílého mi je špatně. Potom vodku, bílý rum a beton mám taky ráda když je chuť. A co se týče džusů, tak mám ráda jahodový a meruňkový, ale ty hodně husté. Ne ty řídké. Jo a taky banánový. Řekla bych, že vypiju denně něco kolem 2 litrů.
Back to top
View user's profile Send private message  
Tornado_Lou
kytky 6, meta: 8250
kytky 6, meta: 8250


Joined: 12 Jan 2007
Posts: 7870

PostPosted: Sun 6.5.2007 19:05    Post subject: Re: Pití :) Reply with quote

Ja piju nejradsi obycejnou vodu nebo mineralku, ale neochucenou...nejradsi mam Podebradku, Mattonku a Magnesii
tu piju behem dne...ve skole...
k snidani nejcasteji kakao
vecer caje (ovocny, bylinkovy, cerny)

v hospode nejcasteji pivo...davam prednost plzni...chutna mi i Budvar, Gambrinus
mam rada i vino, ale to si davame spis doma v rodinnem kruhu (nejaky dobry chilsky nebo francouzsky)...i moravsky sou moc dobry
co se tyce lihovin...tequilla (stribrna) a zelena s kapucinkem Embarassed (to me naucili pit na lyzaku)...jinak ty vice procentni moc dobre nesnasim...jooo jeste martini a konak

mleko piju polotucny

a za den toho vypiju celkem malo (ani ne 2 litry)...snazim se to dodrzovat, ale vetsinou do sebe dostanu tak litr, litr a pul
Back to top
View user's profile Send private message  
Matylda
kytky 6, meta: 8650
kytky 6, meta: 8650


Joined: 23 Jan 2007
Posts: 8575

PostPosted: Mon 7.5.2007 6:09    Post subject: Reply with quote

Mam zrovna čajový období, nejradši mam slazený ochucený černý čaje zn. Pickwick, Teekanne a ty lepší Smile Zelený nemam moc ráda, ovocný taky piju, ale mín.

Pro doplnění tekutin piju nejvíc ochucený minerálky a vodu se sirupem z květu černýho bezu. Občas ředěný džusy. Nejlepší jsou od Chiquity.

Mlíko nepiju.

Když někde sedíme, piju většinou nealko (nejen proto, že pak často řídim), většinou džus se sodou. Když piju, piju bud jen víno (radši mam červený) nebo jen tvrdej (citrus nebo hořkej fernet) a někdy si udělám dobře s ginem s tonikem (Beefeater).
Back to top
View user's profile Send private message  
bublinka111
never satisfied


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 7448

PostPosted: Tue 24.7.2007 19:08    Post subject: Reply with quote

momenetlane milujem obycajnu jemne sytenu mineralku s limetami a cerstvou matou, obcas ak chcem nieco sladsie, frknem do toho kusok grepoveho dzusu alebo lyzicku medu a riadnu davku ladu...je to super osviezujuce
_________________
all i wanna do is have some fun....)
Back to top
View user's profile Send private message  
Tevi.
kytky 8, meta: 19650
kytky 8, meta: 19650


Joined: 22 Jan 2007
Posts: 19346
Location: vedle blázince

PostPosted: Tue 24.7.2007 20:35    Post subject: Reply with quote

Tevi. wrote:
Tak k snídani piju většinou kafe.
Mlíko moc nepiju ani čaje teď už.
Zachutnaly mi neslazené minerálky ( rajec jemně perlivá Love)
Miluju jahodovej džus ... já mám ráda snad všechny džusy - kromě jablkovýho a colu light .. ale často si tohle nedopřávám.
Když v hospodě nechci pít, tak si dám tu colu light nebo jahodovej džus. A když pít chci Laughing , tak červený víno, zelenou (moje slabost Embarassed ), jahodovej polar, peach vodku ... atd... a když jsem jo hodně v náladě, tak už je mi pak jedno, co chlastam Laughing


a dost mi zachutnalo teď pivo Love Embarassed
_________________

* Žena nepotřebuje toho, kdo nepotřebuje ji.**
Back to top
View user's profile Send private message  
Stribog
kytky 1, meta: 75
kytky 1, meta: 75


Joined: 24 Jul 2007
Posts: 73

PostPosted: Tue 24.7.2007 23:05    Post subject: Reply with quote

V prubehu dne piju neslazene, jemne prelive mineralky nebo vodu se sirupem. Mam rada kafe, denne si davam minimalne jeden vetsi hrnek. Rano vetsinou prave kafe nebo kakao, k obědu kofolu. Kdyz si jdeme nekam sednout, tak bud colu, dzus nebo zase kofolu, protoze pivo nepiju...
V prumeru vypiju tak 2l tekutin, nekdy vic, nekdy min.
Back to top
View user's profile Send private message  
Ruth A.
sort of mental masturbation


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 18441

PostPosted: Wed 25.7.2007 8:23    Post subject: Reply with quote

piju:
vodu-během dne, vždy neperlivou a bez příchutě, tak 1-3litry
čaje-většinou ráno a večer, když jsem doma, tak i přes den, takže 1-5 šálků (po 350ml), ráno černý piju, přes den ovocné, bylinkové,rooibos, zelený apod.
mléko, kefír-leju si to ráno do čaje, jinak občas ten kefír..., mléko mám ráda odtučněné čerstvé
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Zdraví All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Next
Page 3 of 11

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms