sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Pití :)
Goto page 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Zdraví
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Flowing_
kytky 8, meta: 24650
kytky 8, meta: 24650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 24420

PostPosted: Thu 3.5.2007 12:08    Post subject: Pití :) Reply with quote

Co nejraději pijete? Na snídani, k obědu, k večeři? Co pijete v hospodě, co si objednáváte v restauraci k jídlu.

Pijete minerálky? Střídáte je, nebo pijete pořád tu stejnou?
A co mlíko? Nízkotučný, plnotučný nebo polotučný?

Kolik vypijete tekutin za den?
_________________
.


Last edited by Flowing_ on Thu 3.5.2007 12:18; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Nikky
kytky 5, meta: 6650
kytky 5, meta: 6650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 6390

PostPosted: Thu 3.5.2007 12:12    Post subject: Reply with quote

K snídani piju pokaždý černej čas s citronem. Přes den docela dost obyčejnou mírně perlivou vodu. Ale většinou když jsme v restauraci tak si dávám colu. Už je to zvyk no. A z alkoholu piju hodně bílý víno, nebo stříček, a z tvrdýho skoro nic...když už tak zelenou, zlatýho puschkina, jeltzina a takový sladký pití jako je Bayiles..
Back to top
View user's profile Send private message  
Flowing_
kytky 8, meta: 24650
kytky 8, meta: 24650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 24420

PostPosted: Thu 3.5.2007 12:17    Post subject: Reply with quote

Já k snídani vždycky čaj, většinou bílej nebo ovocnej, o víkendu černej. Přes den ovocný džusy nebo ledovej čaj - buď koupenej nebo si ho dělám sama (hodně cukru a hodně citronu).
Teď sem si oblíbila džus Hello bílý hrozen Love nebo často piju pomerančovo-broskvovej džus.

V hospodě piju většinou pivo a v restauraci k jídlu si objednávám colu (taky tradice) nebo džus.

Minerálky nepiju skoro vůbec, protože mně nechutná snad žádná kromě jablečné Mattoni.

A za den vypiju tak 2 litry.
_________________
.
Back to top
View user's profile Send private message  
shuki
Open Your Eyes


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 23826

PostPosted: Thu 3.5.2007 12:41    Post subject: Reply with quote

Vetsinou piju citronovy mineralky a nebo multivitaminovy dzusy. V hospode klasicky pivo, kdyz nechci kalit tak jahodovej dzus nebo matonku.
_________________
I don't care what you think about me, James Blunt thinks I'm beautiful ^^
Back to top
View user's profile Send private message  
Grapefruita
believes in a perfect love


Joined: 20 Feb 2007
Posts: 4244

PostPosted: Thu 3.5.2007 12:47    Post subject: Reply with quote

Já piju přes den normální neperlivou vodu, je prý nejlepší Very Happy Každý den si koupím tu 1,5litrovku a snažím se ji zlikvidovat, občas načnu i další.

Ráno k snídani piju detoxikační nebo čínský bílý čaj, většinou bez cukru nebo s umělým sladidlem. Někdy si do něj dávám citron. Taky hodně chodím do čajoven, kde vždycky napůl s kámoškou "padne" aspoň konvička neslazeného čaje různých druhů. Ovocný jsem měla taky ráda, teď už moc ne.

Z džusů mám ráda klasický 100%ní pomerančový a mulťák a moje speciální úchylky jsou Relaxy: hruškový a banánový Love

Skoro nikdy nepiju černé kafe, nechutná mi. Když už, dám si mléčné Latté nebo capuccino. Jednou za uherák v kavárně čokoládu se šlehačkou.

Z alkoholu piju poslední dobou jen bílé, nebo bílý střik (prý má tukožroutské účinky Cool ), málokdy na akci si dám malé pivo, a jinak mým nejoblíbenějším alkoholickým nápojem je džus s vodkou a sladké blivajzy typu Berentzen apod.
Back to top
View user's profile Send private message  
Theresa
I'm Brandy. The slutty cheerleader.


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 35499

PostPosted: Thu 3.5.2007 12:53    Post subject: Reply with quote

ed
_________________
Zhmotňujeme-li pochybnosti, pak se naše přání nenaplní, neboť se za ně nepostavíme, vlastně to ani nechceme. Jak myslíme, tak se stane.


Last edited by Theresa on Mon 20.8.2007 13:52; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Snowy
pocketful of sunshine


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 23092

PostPosted: Thu 3.5.2007 12:57    Post subject: Reply with quote

Já piju každý ráno kafe. Přes den tak 3 litry neperlivé vody a občas si koupím Aquilu Aquabeauty, tu zbožňuju :P
_________________
▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲
Back to top
View user's profile Send private message  
Theresa
I'm Brandy. The slutty cheerleader.


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 35499

PostPosted: Thu 3.5.2007 13:05    Post subject: Reply with quote

ed
_________________
Zhmotňujeme-li pochybnosti, pak se naše přání nenaplní, neboť se za ně nepostavíme, vlastně to ani nechceme. Jak myslíme, tak se stane.


Last edited by Theresa on Mon 20.8.2007 13:51; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Chocolate
Jedem das Seine und mir das Beste:-)


Joined: 08 Jan 2007
Posts: 8069

PostPosted: Thu 3.5.2007 13:10    Post subject: Re: Pití :) Reply with quote

K snídani piju džus, nejradši pomeranč nebo grapefruit, ale vždycky 100%, nesnášim ty přislazované a umělé. K snídani pak ještě kávu s mlékem.

Přes den piju vodu a jemně perlivou minerálku. Sladké minerálky nesnášim, zrovna tak všechny ty coly, fanty a tak.

Hodně piju různé čajíčky, v těch se vyžívám.

Mléko polotučné, protože vápníku je tam stejně jako v plnotučném a tuk navíc nepotřebuju.

K jídlu si dávám většinou Malzbier, nevím jestli je něco takového v ČR, ale je to bez alkoholu a vyloženě prý vhodné pro těhotné kvůli nějakým vitamínům.

Kolik vypiju celkem nevím, ale snad dost, piju pořád něco a pořád lítam na záchod Embarassed
Back to top
View user's profile Send private message  
la fraise
.


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 26039
Location: back in town

PostPosted: Thu 3.5.2007 13:30    Post subject: Reply with quote

K snidani piju neco teplyho, vetsinou caj-malinovej, nebo matovej s medem a citronem, malokdy kafe s mlikem, kdyz tak treba o vikendu, ale to spis kakao. To jsem se naucila pit i vecer pred spanim, no a myslim, ze to byla docela blbost.

Pres den piju vodu bez bublinek, nebo dzusy, vyhradne stoprocentni, nejradsi pomeranc, nebo jablko. Mliko piju polootucny.

V restauraci si dam vetsinou colu light, nebo pivo. Kdyz jdu parit, tak bud mojito, malibu, pivo nebo vodku s dzusem.

Celkove denne vypiju tak 2,5l.
_________________
We're happy free confused and lonely in the best way. It's miserable and magical, oh, yeah.
Back to top
View user's profile Send private message  
waxeipahdeth
kytky 8, konec
kytky 8, konec


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 27125

PostPosted: Thu 3.5.2007 13:44    Post subject: Reply with quote

K snídani piju černý čaj a o víkendech kakao. Jinak přes den obyčejnou vodu z kohoutku, ptž nic jinýho doma většinou nemáme Rolling Eyes a když už máme tak citronovou minerálku nebo multivitaminový džus.
Jinak v hospodě si nejčastěji objednávám pivo, kofolu a v poslední době Mattonku nebo Rajec, z tvrdších stříbrnou tequilu Love nebo jablíčko, ale to už jen výjimečně.
Mléko v poslední době nepiju vůbec, nikdy jsem ho extra nemilovala a teď jsem furt nachlazená a ono zahleňuje. Jinak polotučné.
A nemám ráda kafe, sem tam si dám akorát vídeň. Ale chutná mi ledové kafe v té krabičce, to je mňam.
Kolik toho za den vypiju to přesně nevím, ale myslím, že dost.
Back to top
View user's profile Send private message  
Jana
kytky 5, meta: 4650
kytky 5, meta: 4650


Joined: 18 Jan 2007
Posts: 4639

PostPosted: Thu 3.5.2007 14:02    Post subject: Re: Pití :) Reply with quote

ráno: džus, je jedno jaký, kávu nepiju, čaj jen když se mi chce
přes den piju většinou slazené džusy, mám ráda Kofolu a Colu

z minerálek jedině Mattoni, všech druhů příchutí Cool

nechutná mi: mléko, Poděbradka, ty levné džusy z Tesca apod.

když jsem v hospodě, dám si jedině malé pivo, světlé, velké nevypiju na posezení

v restauraci: většinou to je Sprite, nebo banánový džus - ten miluju

čaje: piju jen ovocné, když sem nemocná tak citronový

denně vypiju 1,5 - 2 l tekutin
Back to top
View user's profile Send private message  
little_B
...malá bosorka...


Joined: 04 Jan 2007
Posts: 4904

PostPosted: Thu 3.5.2007 14:22    Post subject: Reply with quote

Tak to sa musím hanbiť, ako vás tak čítam, ja väčšinou vypijem len 1-1,5 l tekutín denne Embarassed ...

Väčšinou pijem čaj, striedam zelený s čiernym a ovocným. Doma občas nejaký ten džús...

A mlieko nemám rada, iba ak kakao...
_________________
Prax ukazuje, že žena vydrží ešte desaťkrát toľko vo chvíli, keď vyhlasuje, že už nevydrží. Niektoré typy aj dvadsaťkrát.
Je to dobré. Zachráni to mnohé vzťahy, ktoré stoja za to.
Je to zlé. Udržiava pri živote aj vzťahy, ktoré stoja za hovno už dávno.
Back to top
View user's profile Send private message  
Lucrezia
kytky 5, meta: 7050
kytky 5, meta: 7050


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 6667

PostPosted: Thu 3.5.2007 14:49    Post subject: Reply with quote

nejvic asi bylinkovej caj(budto domaci anebo kupovany jedine sypany), nebo mate, nekdy cerny caj.
Kdyz jdu do restaurace, davam si caj asi nejcasteji, klidne i v lete si dam teply caj(obcas na me cisnici divne hledi, ale doted jsem nepochopila, co je na tom? Paranoidnik )

pak obcas mineralku. Z 99% neslazenou.

Jo a jeste mam rada dzusy. Nejvic merunkovej Love ten ale skoro nikde nemaji. Kdyz se v restauraci zeptam, jake maji dzusy, cisnik rekne obvykle "vsechny", a pak za dve minuty prijde s tim, ze merunkovej nema Laughing Vzteklik
Back to top
View user's profile Send private message  
Flowing_
kytky 8, meta: 24650
kytky 8, meta: 24650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 24420

PostPosted: Thu 3.5.2007 14:54    Post subject: Reply with quote

Lucre, já sem teď objevila něco úžasnýho Laughing V Albertovi v chladícím boxu se sýrama a jogurtama mají ve skleněné lahvi různý ovocný nektary, minulej týden sem si koupila meruňkovej, je to fakt mazec, je to strašně hustý a je prostě poznat že je to doopravdy z meruňek. A stojí to jenom 25,- je toho myslim litr
_________________
.
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Zdraví All times are GMT + 1 Hour
Goto page 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Next
Page 1 of 11

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms