sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Důvody rozchodů, dlouhodobé vztahy
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Řečičky, názory, etc.
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Lenore
___________________


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 29894

PostPosted: Thu 3.5.2007 18:16    Post subject: Reply with quote

No já mám asi náročný požadavky Embarassed Chci bydlet někde v centru, nejlépe na těch Vinohradech, kde jsem teď. Prostě mi to vyhovuje, nesnáším periferie, kde jede autobus jednou za půl hodiny Confused
Potřebuju nutně k životu aspoň metro, když už ne přímo byt v centru.

A on chce navíc bydlet v baráku jeho rodičů, což mi vadí už jenom z toho důvodu, že by to bylo jeho a ne naše a navíc je to přesně v lokalitě, která se mi "hnusí" Embarassed

Ono to fakt vypadá, že si hrozně vymýšlím blbosti, ale pro mě je to prostředí důležitý. Tady jsem úplně šťastná, kdykoli třeba v noci si můžu jít nakoupit za roh, všude jsem za chvíli, je to tady pěkný... prostě bych nechtěla bydlet někde, kde chcípnul pes (tam u něj třeba ani nejde zařídit pořádný internet Confused )
_________________
queerer than we can suppose
Back to top
View user's profile Send private message  
waxeipahdeth
kytky 8, konec
kytky 8, konec


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 27125

PostPosted: Thu 3.5.2007 18:19    Post subject: Reply with quote

My taky máme ten pohled na budoucnost odlišný. Teda, že se chcem vzít a mít 3 děti na tom se shodnem Mr. Green ale můj sen (už několik let) je odstěhovat se do Prahy, najít si tam práci a konečně ŽÍT, ptž ten náš zapadákov mě ubíjí. Jenže přítel nechce, ptž tu má práci, kamarády, rodinu a narozdíl ode mě se tu nenudí a nic mu to nechybí.
Když ale tak přemejšlím tak žádný z mých vážnějších bývalých nechtěl do Prahy, všichni chtěli zůstat tady Myslik
Back to top
View user's profile Send private message  
zuza
kytky 6, meta: 8250
kytky 6, meta: 8250


Joined: 23 Jan 2007
Posts: 8192

PostPosted: Thu 3.5.2007 18:23    Post subject: Reply with quote

nazor na bydleni jsme meli vzdycky jiny, ale ted to zacina byt dost velky problem, ktery neumim vyresit,
me je dobre v praze (v lete budu kupovat byt), on ma dum na vesnici v horach (rozestaveny, trigeneracni s obrovskou zahradou=nekoncici drina)
jeho prani by bylo abych tam sla hned a poridili jsme si deti, ja souhlasila s tim, ze na materskou tam pujdu ale az cca za tri roky, byly jsme zvykli zit vpodstate vikendove, ale ja to prestavam zvladat - pres tyden chodit do prace a o vikendu mu pomahat s necim na zahrade Rolling Eyes
asi jsem strasne lina Embarassed Sad ale ja proste takovy zivot nechci a nevim co mam delat, protoze ho miluju Sad
Back to top
View user's profile Send private message  
waxeipahdeth
kytky 8, konec
kytky 8, konec


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 27125

PostPosted: Thu 3.5.2007 18:27    Post subject: Reply with quote

Lenore, zuza Arrow Mám to přesně jak vy, taky potřebuju k životu ruch, centrum velkého města apod. Ale přítel velkoměsta prý nesnáší. a taky nevím jak z toho. Buď odejdu-ale sama. Nebo zůstanu tady, ale hluboko uvnitř budu furt nešťastná, ptž to tu prostě nemám ráda
Sad
Back to top
View user's profile Send private message  
Lothórien
kytky 7, meta: 12150
kytky 7, meta: 12150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12074

PostPosted: Thu 3.5.2007 18:28    Post subject: Reply with quote

ed


Last edited by Lothórien on Sun 25.5.2008 17:11; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
waxeipahdeth
kytky 8, konec
kytky 8, konec


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 27125

PostPosted: Thu 3.5.2007 18:34    Post subject: Reply with quote

Loth Arrow Nevím, ale věřím, že je tam mnohem víc příležitostí než tady. Jak v té práci tak v zábavě. Aspoň jsem o tom byla vždy přesvědčená Myslik Právě včera mi kamarádi říkali, že když byli kdysi v Pze tak se chtěli jít bavit a nenašli žádnou "normální" hospodu. Co tím mysleli to nevím, ale řekla jsem jim, že to bude asi proto, že jsou prostě vidláci Embarassed
A přítel mi zas tvrdil, že žádný z jeho známých co tam byli práci nesehnali-ale to jsou děsní alkáči tak se ani nedivím.
Teď to asi zas bude vypadat, že s ním do budoucna nepočítám, ale jestli si tady nenajdu dobrou práci tak asi fakt odejdu, i kdyby on zůstal tady. Já jsem tu fakt nešťastná.
Back to top
View user's profile Send private message  
Lenore
___________________


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 29894

PostPosted: Thu 3.5.2007 18:35    Post subject: Reply with quote

No on to ani neni rodinej barák, je to normální činžák a on počítá s tím, že tam dostane větší byt. Teď tam má garsonku.
Já bych si to představovala tak, že ten byt tam pronajmeme a za utržený peníz si budeme moct dovolit lepší bydlení v centru Mr. Green
Ale nevím, jak ho o tom přesvědčím Confused
_________________
queerer than we can suppose
Back to top
View user's profile Send private message  
Man of the world
caballero


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 2846

PostPosted: Thu 3.5.2007 18:41    Post subject: Reply with quote

exi Arrow ono se v praze musíš trochu vyznat a je fakt že sehnat třeba v centru nějakou "normální" hospodu může být problém. Ale já jakožto bývalý Pražák a v tuhle chvíli denně dojíždějící z periferie a do budoucna zase Pražák mohu říci že být přímo v Praze,respektive třeba 20 minut od centra je nepopsatelný luxus a nedá se to snad ničím dost vykompenzovat
_________________
Miluj hluboce a vasnive. Muzes se pritom zranit, ale je to jediny zpusob,jak zit svuj zivot.
Back to top
View user's profile Send private message  
Lothórien
kytky 7, meta: 12150
kytky 7, meta: 12150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12074

PostPosted: Thu 3.5.2007 18:43    Post subject: Reply with quote

ed


Last edited by Lothórien on Sun 25.5.2008 17:11; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Nocturmas
_____________


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 6700

PostPosted: Thu 3.5.2007 19:22    Post subject: Reply with quote

Mě to taky jednu dobu tahlo do Prahy, ale jak to tady čtu, tak jsem rad, že mě to pustilo Laughing Navic když si to vemu kolem a kolem, tak tady mam všechno co potřebuju... zatim přechodně bydlim u přitelkyně ve 2+1, ale v horizontu 5-6 let planuju stavět dum... mam k dispozici pěkny pozemek na naši zahradě, kolem ktere se ted rozrostly luxusni rodinne domky, takže to jednou bude hodně dobra čtvrt a my budeme v jejim centru Cool

Co se dlouhodobych vztahu tyče, tak jsme v nich myslim realista a rozhodně se nehodlam rozchazet jen proto, že to jednou vyprcha... asi by bylo naivni myslet si, že to takhle nadherne bude cely život... myslim, že v každem dlouholetem vztahu nastane doba, kdy si jeden druhemu polezeme na nervy, ale pak to zase odezni a proto bych se z vlastni iniciativy s nerozešel (pokud se z ni samozřejmě nestane alkoholička, fetačka, gemblerka, nebo jine asocialni individuum) Obzvlaště v připadě, že by se snad objěvila nějaka jina... každy vztah si prostě projde nepřijemnymi fazemi a nikdo se tomu nikdy nevyhne, takže nema smysl z něho utikat kvuli každe hovadině... Taky myslim, že děti tomu daji taky uplně jiny rozměr, je to naprosto něco jineho... strašně moc to změni pohled na svět (asi to zni odemě dost zvlastě, obzvlaste když ani vlastni děti jeste nemam Laughing ) ale už za tu kratkou dobu co s nima bydlim, jsem si uvědomil spoustu věci a taky na budoucnost se divam jinak... je to takove nepopsatelne, mam i strasnou radost z toho, když se holkam něco povede, (třebas včera uplne mistrovsky zpracovaly jednoho klučinu na hřisti co je otravoval Laughing ) Nebo když si na něco hrajeme, nebo cvičime a tancujeme na maxim turbulenc (což už mimochodem nemuzu ani slyset) Laughing je to takove zvlastni, ale strasne pekne Very Happy I když kolikrat nebezpečne Embarassed Tudle jsem se nechal unest, když jsem dělal s Adelkou letadlo, ztratil balanc a nechybělo moc, abych s ni flaknul o skřin Embarassed To mě uplně polil pot, ja z toho v šoku a holky vysmate... jeste ze u toho nebyla Raďa, ta by mě asi zabila Pisknik
_________________
Píše do sněhu, bez použití rukou.
Back to top
View user's profile Send private message  
Lenore
___________________


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 29894

PostPosted: Thu 3.5.2007 19:40    Post subject: Reply with quote

No on nemá problém, že by nechtěl bydlet v centru, taky mu to tady vyhovuje. Spíš prostě chce z nějakýho (pro mě nepochopitelnýho) důvodu bydlet tam. Asi si to už nějak naplánoval a je na tom "zaháknutej". Taky tam má zahrádku, i když teď už na ní nemá vůbec čas. Dřív se tomu docela věnoval, tak to bych i chápala.
A pak má argument, že byty v centru jsou strašně drahý a tam bysme bydleli zadarmo. To je fakt. Ale já bych to vyřešila tím, že bysme ten byt pronajímali.
A taky chce bydlet ve vlastním (to já bych taky radši)... ale přijde mi, že splácet hypotéku nebo platit nájem vyjde finančně skoro na stejno.
_________________
queerer than we can suppose
Back to top
View user's profile Send private message  
Nocturmas
_____________


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 6700

PostPosted: Thu 3.5.2007 19:44    Post subject: Reply with quote

No jen s tim malým rozdílem, že když tu hypoteku doplatiš, tak jsi vpodstatě milionař Wink Laughing
_________________
Píše do sněhu, bez použití rukou.
Back to top
View user's profile Send private message  
cloo
kytky 5, meta: 5850
kytky 5, meta: 5850


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 5784

PostPosted: Fri 4.5.2007 6:35    Post subject: Reply with quote

Exi Arrow ty mi pripominas me pred par lety. Taky se mi me rodne mesto zdalo jako hrozny zapadakov. Vzdycky jsem chtela do Prahy nebo do ciziny. Nakonec jsem jela do zahranici a jsem rada, protoze kdybych neodjela, tak bych si stezovala porad. A ted bych sve rodne mesto nevymenila ani za nic. Mam tu rodinu a kamarady. I po prijezdu ze zahranici jsem chtela do Phy, ale ted uz bych tam nesla. Financne jsem na tom lepe nez v Pze, jelikoz platim nizky najem a nemusim splacet hypoteku.

Takze urcite vyjed, jinak si budes stezovat porad a sama uvidis, kde se ti bude libit vic. Vratit se muzes vzdycky.
Back to top
View user's profile Send private message  
cloo
kytky 5, meta: 5850
kytky 5, meta: 5850


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 5784

PostPosted: Fri 4.5.2007 6:36    Post subject: Reply with quote

Nocturmas wrote:
No jen s tim malým rozdílem, že když tu hypoteku doplatiš, tak jsi vpodstatě milionař Wink Laughing


A kdyz platis cely zivot podnajem, tak udelas milionarem pronajimatele. Laughing
Back to top
View user's profile Send private message  
Koogi
can't ask why about love
kytky 8, meta: 25650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 24680

PostPosted: Fri 4.5.2007 10:31    Post subject: Reply with quote

mexxie wrote:
Mně docela děsí jedna věc. S přítelem spolu budeme 3 roky a takové to období bláznivé zamilovanosti už prostě pominulo. Zatím to ale ani nevypadá, že bychom dospěli do stadia bydlení-svatba-děti. Kam dál ale ten vztah směřovat, aby se vyvíjel?
Bojím se, že to na tom krachne. Vím, že bát se takových věcí je blbost, protože se tomu dá jenom těžko zabránit a až to přijde, tak to přijde, a to už bude na strach pozdě. Stejně nad tím ale v poslední době musím přemýšlet Confused

S bývalým jsme se rozešli po 4 letech, protože jsme ten vztah prostě přechodili. Nechci, aby se to stalo znova. Třeba je to ale jenom normální běh věcí? Třeba jsem sériová monogamistka Laughing


No tak tohle jsou přesně moje myšlenky a "strachy". Mám tyhle "potíže" už od září. A bojím se toho co ty. S bývalým jsme se rozešli taky po 4 letech, žádný úplně konkrétní důvod nebyl, prostě už to nebylo ono a nebavilo nás to. A je fakt, že to taky nikam nesměřovalo. Je zvláštní, že v tý době, jsme oba byli v Praze a mě VŮBEC nenapadlo, že bych s ním chtěla bydlet. Až teď zpětně vidím, že jsem se fakt za čtyři roky hodně změnila - to říkám proto, že vždycky mám tendenci říkat "já jsem furt stejná, od dvaceti jsem nijak nedospěla". Tak v tomhle jsem se změnila hodně, ale je to asi přirozený.
_________________
Look in the mirror and ask your soul if you're alright. Put out the glitter that your soul hides behind.
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Řečičky, názory, etc. All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
Page 7 of 8

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms