sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Epilátory
Goto page Previous  1, 2, 3  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Krása
View previous topic :: View next topic  
Author Message
BaBetka
není svatá, je jen žena


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 5928
Location: Forbidden Planet

PostPosted: Mon 30.4.2007 22:54    Post subject: Reply with quote

pam wrote:
já mám epilátor s takovou chladící hlavicí, která se dá do mrazáku (je v tom taková tekutina, skoro jako voda) a pak se připne ke strojku a má to při holení chladit.


Já totéž-philips satin ice optima, ale tu chladící hlavici nepoužívám, zdržuje to a bolí to stejně. Holím si tím ale jen ruce a břicho, na nohy si netroufám, to si radši zajdu na vosk ke kosmetičce Bojik
Back to top
View user's profile Send private message  
Grapefruita
believes in a perfect love


Joined: 20 Feb 2007
Posts: 4244

PostPosted: Tue 1.5.2007 10:03    Post subject: Reply with quote

Já mám Braun Silk Épil Eversoft a nevyměnila bych ho Smile . Oholení mi rozhodně nevydrží tři týdny, jak tvrdí lživá reklama, ale takový týden až 10 dní určitě. Problém, jak tu někdo psal, je v tom, že ty malé chloupky to nebere, takže nohy nikdy nejsou úplně hladké - to řeším tak, že si po oholení epilátorem nohy ještě namokro přejedu žiletkou. Někdy mě nebaví to zdlouhavě holit, tak něco vynechám a doholím to žiletkou, ale potom mi ty chloupky, které se epilátoru vyhnuly, dorostou samozřejmě rychleji Evil or Very Mad Ale jinak jsem spokojená, kromě trvalé laserové epilace je to nejlepší způsob.
Byla jsem kdysi (asi 2x) i u kosmetičky na vosku, ale odradilo mě, že mi ten vosk pak pořádně nesmyla a řekla mi: "To si umejete doma, že jo..." a já měla punčocháče, takže jsem šla domů oblepená Twisted Evil Twisted Evil
A za ty prachy to taky nestojí, epilátor mi vydrží tak 5 let (jeden už jsem zničila, používám je od 17-ti). Ale i tak.
Back to top
View user's profile Send private message  
BaBetka
není svatá, je jen žena


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 5928
Location: Forbidden Planet

PostPosted: Tue 1.5.2007 11:02    Post subject: Reply with quote

Grape.. já jakožto stálá a častá zákaznice Laughing (to je spíš k pláči než k smíchu), platím u své kosmetičky za depilaci celého těla voskem 200, někdy 220 kč Twisted Evil
Back to top
View user's profile Send private message  
Grapefruita
believes in a perfect love


Joined: 20 Feb 2007
Posts: 4244

PostPosted: Tue 1.5.2007 23:35    Post subject: Reply with quote

Babetka - no já jsem platila taky tak nějak, ale mě zase odradil ten přístup Laughing (taky spíš k pláči) ...
Back to top
View user's profile Send private message  
Flowing_
kytky 8, meta: 24650
kytky 8, meta: 24650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 24420

PostPosted: Thu 3.5.2007 11:05    Post subject: Reply with quote

Já mám Brown Silk Épil duo plus Smile ale moc ho nepoužívám, trvá to hrozně dlouho, mně baví se holit žiletkou, nijak mně to nevadí...
_________________
.
Back to top
View user's profile Send private message  
snoopyys
kytky 3, meta: 1450
kytky 3, meta: 1450


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 1383

PostPosted: Sun 27.5.2007 11:03    Post subject: Reply with quote

holky a co ta TRVALÁ LAISEROVÁ DEPILACE?
Back to top
View user's profile Send private message  
lucuska
kytky 4, meta: 2750
kytky 4, meta: 2750


Joined: 11 Jan 2007
Posts: 2735

PostPosted: Sat 9.6.2007 9:52    Post subject: Reply with quote

vzhledem k její ceně s ní tady moc zkušenosti nebudou
Back to top
View user's profile Send private message  
pam
kytky 7, meta: 12650
kytky 7, meta: 12650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12166

PostPosted: Sat 9.6.2007 15:25    Post subject: Reply with quote

...


Last edited by pam on Sun 19.12.2010 17:36; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
mexxie
kytky 5, meta: 5250
kytky 5, meta: 5250


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 5143

PostPosted: Sat 9.6.2007 20:28    Post subject: Reply with quote

Koogi wrote:
Já na epilátor taky nedám dopustit. Ta bolest se mi líbí, ale ono to pak po více aplikacích už stejně skoro nebolí. A s těma chloupkama to mám jako Theresa Smile jsou slabý a dají se vytrhnout i normálně rukou Smile Akorát mě občas štve, že mi nějaký začne zarůstat Rolling Eyes

Já to vidím úplně stejně jako bobik Mr. Green
Škubání mi nevadí, protože už to skoro ani nebolí a někdy jdou ty chloupky i vytrhnout rukou. Je fakt, že dorůstají postupně, ale to mě zas tak neštve. V zimě to neřeším a v létě to doholím žiletkou (Venus Laughing Cool ). Normálně bych se musela holit denně, takhle třeba jenom 2x, 3x týdně (a třeba až týden dva po škubání). Občas chloupky ale zarůstají, a to je teda hnus. To mám úplně rozškrábané nohy, furt se škrábu, jak to svědí Embarassed
Jinak mám nějaký obstarožní strojek Braun, dostala jsem ho někdy v 17 a stále funguje Mr. Green
Back to top
View user's profile Send private message  
Byzzy
kytky 8, meta: 19650
kytky 8, meta: 19650


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 19599

PostPosted: Sun 10.6.2007 8:20    Post subject: Reply with quote

Mexxie - tak to máme stejný problém, taky mám nohy doškrábané Sad Jak vidím zarostlý chloupek páčím ho ven a pak tam mám samé boláky Sad

Jinak já taky už jen škubu - a dělám to třeba každý týden nebo i víckrát, ale vůbec mi to nevadí. Škubu u televize na ručníku. Bolest necítím vůbec (jen pod kolenem).

A holky, škubete jen lýtka nebo i stehna?
Back to top
View user's profile Send private message  
mexxie
kytky 5, meta: 5250
kytky 5, meta: 5250


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 5143

PostPosted: Sun 10.6.2007 8:40    Post subject: Reply with quote

Byzzy, já si škubu jenom lýtka. A třísla teda. Tam mi ty chloupky přijdou ještě horší než na nohách, takže ven s nima! Laughing
Back to top
View user's profile Send private message  
Byzzy
kytky 8, meta: 19650
kytky 8, meta: 19650


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 19599

PostPosted: Sun 10.6.2007 8:49    Post subject: Reply with quote

Já si teď podruhé škubala taky třísla a auva zatím (ale tam to roste po škubání pomaleji než nohy a nemám ježka). Ale pořád mě straší myšlenka, že si ti nějak nazlobím lymfatické uzliny Confused
Back to top
View user's profile Send private message  
catherin
kytky 1, meta: 150
kytky 1, meta: 150


Joined: 09 Jan 2007
Posts: 145

PostPosted: Sun 10.6.2007 9:55    Post subject: Reply with quote

Ja mam epilator brauna a chloupky mi po nem nezarustaji.
Vytrhavam jen na lytkach, na stehnech jsem se nikdy neholila, prijde mi z ety chlpupky jsou svetlounke a neprekazeji. Vlastne, kdybych si je holit zacala, tak bych pak pekne skrabala apichala a kdybych s tim jednou zacala, tak bych uz musela porad a to me od toho odradilo, takze jsem zstala jen o lytek. Ziletku uz pouzivam jne v podpazi a dole se holim taky strojkem.
nekdy je to docela problem, kdyz jsem zvykla na strojek a pak jedu nekam, kde neni elektrika nebo ho sebou nechci tahat. Po ziletce se cela osypu, takze docela pitomy
Back to top
View user's profile Send private message  
Byzzy
kytky 8, meta: 19650
kytky 8, meta: 19650


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 19599

PostPosted: Sun 10.6.2007 9:58    Post subject: Reply with quote

catherin - braun jsem měla taky a mám myslím i teď (jsem lína se jít podívat) a stejně zarůstají - to asi nebude stojkem Sad
Back to top
View user's profile Send private message  
catherin
kytky 1, meta: 150
kytky 1, meta: 150


Joined: 09 Jan 2007
Posts: 145

PostPosted: Sun 10.6.2007 10:03    Post subject: Reply with quote

Byzz: nekdo s tim ma problemy e zarustanim a nepomuze mu zadny strojek. To samy s tou bolesti, nekdo muze mit obstarozni strojek se kteyrm ho to nebude bolet anekdo muze mit zhavou novinku a bude u toho kricet bolesti, je to dany prahem citlivosti.
Me to taky boli, kdyz jsou chloupky delsi, treba 2 tydny netrhany, ale kdyz se holim kazdy tyden, tak je to leharo:)
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Krása All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3  Next
Page 2 of 3

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms