sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Ctitelé
Goto page Previous  1, 2, 3, ... 55, 56, 57  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti
View previous topic :: View next topic  
Author Message
terinas
kytky 8, konec
kytky 8, konec


Joined: 05 Jan 2007
Posts: 26560

PostPosted: Sat 28.4.2007 12:29    Post subject: Reply with quote

E.x.i.l.i.a wrote:
Já jsem nikdy žádnýho ctitele neměla a už vůbec ne takového, který by mě uháněl Embarassed Sad Vždycky jsem ctitelka já Confused


Mám to taky tak. Bud jsme tak krásný, že si na nás nikdo netroufne ani pomyslet nebo jsme obludky boardu Laughing
Back to top
View user's profile Send private message  
Lothórien
kytky 7, meta: 12150
kytky 7, meta: 12150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12074

PostPosted: Sat 28.4.2007 12:31    Post subject: Reply with quote

ed


Last edited by Lothórien on Fri 6.6.2008 20:23; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Lenore
___________________


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 29883

PostPosted: Sat 28.4.2007 12:33    Post subject: Reply with quote

Já už žádný ctitele nemám a jsem spokojená. I když si taky říkám, že jsem asi teď nějaká hnusná, když mě nikdo nechce Laughing Jo a vlastně taky krutá, bezcitná a zlá, na to nesmím zapomínat Mr. Green

Nebo to možná bude tím, že téměř nevycházím z domu.
_________________
queerer than we can suppose
Back to top
View user's profile Send private message  
terinas
kytky 8, konec
kytky 8, konec


Joined: 05 Jan 2007
Posts: 26560

PostPosted: Sat 28.4.2007 12:34    Post subject: Reply with quote

Lothórien wrote:
A myslite ze je o co stat? Wink
Tak samozřejmě o ty naprosto poblázněný, co holku pronásledují na každým kroku, nestojím, ale nějakýho decentního bych klidně brala. Je to milý a holku to potěší ne? Smile
(ted mluvím o těch normálních, nepsychopatech Very Happy )
Back to top
View user's profile Send private message  
bublinka111
never satisfied


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 7448

PostPosted: Sat 28.4.2007 12:39    Post subject: Reply with quote

šrľwr
_________________
all i wanna do is have some fun....)


Last edited by bublinka111 on Fri 27.3.2009 1:31; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
gigli
kytky 7, meta: 14150
kytky 7, meta: 14150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 14087

PostPosted: Sat 28.4.2007 12:40    Post subject: Reply with quote

Lothórien wrote:
Laughing a ty si fakt myslis, ze to nekoho odradi? Zminky o pritelich taky zrovna nepusobi, vzdyt co chlapu se ridi heslem "nikoho nema, dokud neni se mnou" Rolling Eyes


ale moje hnusný ksichty zabíraj. já žádnýho pořádnýho ctitele nikdy neměla (možná tak kdysi u nás na diskotéce, ale takovým těm ožralejm cvokům, co mi vzdychali u baru, že se topí v mých modrých očích, stačilo říct něco jako, že jsem militantní feministka nebo používat hodně cizích slov), protože jak ucítim náznak uctívání, házim zpátečku a nejsem zrovna přívětivá. takže ctitel se brzy zase odectí.
ale já tu zpátečku házim občas už preventivně, takže pak odrazuju ctitele i jinejm slečnám, co by o ně stály ("ahoj, holky, nemůžeme si přisednout?" - "rozhodně ne!")

btw. teď v pátek v práci na party jsem viděla jednoho super psychopata v akci. celej večer úplně v transu koukal na jednu holku, furt jí pronásledoval a něco jí řikal. vypadal opravdu šíleně, mlel něco o osudovém setkání a že jí nechce ztratit, co jsem tak chytla. já být tou holkou, tak zdrhám, protože bych se bála, že mě za chvíli ten týpek někam odvleče, rozřeže a nacpe si mě do baťůžku.
Back to top
View user's profile Send private message  
Dellores
kytky 6, meta: 8250
kytky 6, meta: 8250


Joined: 21 Mar 2007
Posts: 8193

PostPosted: Sat 28.4.2007 12:44    Post subject: Reply with quote

evianek - no, tak te je docela složitá situace Confused. Tak pokud ti to nebude vyloženě otravovat život, tak to nechej tak a snad ho to časem přejde. A pokud to nepůjde jinak, tam mu rázně říct ať jde někam ... Ale to bych se zase bála, že mě to bude stát místo. Tak nevím Rolling Eyes.
Back to top
View user's profile Send private message  
waxeipahdeth
kytky 8, konec
kytky 8, konec


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 27125

PostPosted: Sat 28.4.2007 13:31    Post subject: Reply with quote

terinas wrote:
Lothórien wrote:
A myslite ze je o co stat? Wink
Tak samozřejmě o ty naprosto poblázněný, co holku pronásledují na každým kroku, nestojím, ale nějakýho decentního bych klidně brala. Je to milý a holku to potěší ne? Smile
(ted mluvím o těch normálních, nepsychopatech Very Happy )

Tak tak Cool Škoda, no Sad
Back to top
View user's profile Send private message  
Velveta
kytky 6, meta: 9850
kytky 6, meta: 9850


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 9459

PostPosted: Sat 28.4.2007 13:55    Post subject: Reply with quote

Já mám kolem 10 těch decentních a psychopata žádnýho, tak jsem spokojená Smile Jen kdyby některej aspoň stál za hřích Laughing I když...dneska jeden na brigádě...málem mě srazil vozíkem s paletama včera, tak se od tý doby zdravíme. Taky se pořád potkáváme a dneska na mě i hvízdal z dálky aby mi mohl zamávat Smile jej
Back to top
View user's profile Send private message  
Rose Madder
kytky 4, meta: 2950
kytky 4, meta: 2950


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 2773

PostPosted: Sat 28.4.2007 14:59    Post subject: Reply with quote

Snowy wrote:
jak by chtěl, abych byla matka jeho dětí apod. Shocked


Tohle mi taky jeden rikal. Bylo to docela drsny, ptz jeho manzelka sedela opodal a drzela na kline jejich syna. A on mi poseptal: "Jeho matkou jsi mohla byt ty." Tak to uz mi prijde moc Rolling Eyes Kdyby vedela...

Nedavno jsem mela jednoho ctitele v hospode. Poslal mi na papirku telefonni cislo Smile Akorat to byl docela chudak, ptz jsem tam sedela s bandou pripitych holek, takze z toho byl nakonec celkem trapas Smile

Pred nedavnem me taky zastavil na ulici jeden chlap (typ uchyl Smile), jestli bych s nim nekdy nekam nezasla.

Tak me napadlo - Rikate o svych ctitelich svym partnerum? Historku z hospody jsem vypravela priteli a segra mi rikala, ze to pry bylo nevhodne, tak nevim Smile
_________________
Jakmile začne člověk přemýšlet, přestává žít...
Back to top
View user's profile Send private message  
gigli
kytky 7, meta: 14150
kytky 7, meta: 14150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 14087

PostPosted: Sat 28.4.2007 15:03    Post subject: Reply with quote

rose, když je to takhle nárazově, tak se chlubim. o nic nejde, toho člověka už stejně nejspíš neuvidim.
kdyby to byl někdo, s kym musim být v kontaktu (práce, škola atd.), tak bych se ho snažila zbavit nějak potichu a přítele bych s tim nezatěžovala. mě by stresovalo, kdybych věděla, že ho v práci uhání nějaká holka.
Back to top
View user's profile Send private message  
maxmiliana
kytky 8, konec
kytky 8, konec


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 30684

PostPosted: Sat 28.4.2007 15:06    Post subject: Reply with quote

nemáte právo číst tento příspěvek


Last edited by maxmiliana on Mon 12.5.2008 12:17; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
mariposa
kytky 6, meta: 8650
kytky 6, meta: 8650


Joined: 04 Jan 2007
Posts: 8306
Location: u něho...

PostPosted: Sat 28.4.2007 15:17    Post subject: Reply with quote

Mám pár ctitelů, ale naštěstí to nejsou žádní maniaci. Občas si pokecáme, vyměním pár zpráv a jak se to zvrtává k tomu, že za mnou jede tak to je špatný. Teď mi jeden volal a říkal jestli by teda mohl přijet, že už sedá do auta a za 5 minut je u mě. To mi je hrozně nepříjemné a řeknu mu důrazné Ne. Jenže příště to zas zkouší znova Confused Já ho beru jako kamaráda, ale on to pořád ne a ne pochopit..To je můj ctitel už tak 3 roky a pořád ho to nechce pustit. Pak jsou tady takovýti chvilkoví nosiči pizzy, "autobusoví" a školní..Někdy je to příjemné a zalichotí ale zas čeho je moc toho je příliš

Příteli říkám všechno. Mamka mi říká, že sem blbá..Jenže já bych si pak před ním připadala blbě
_________________
věřím
Back to top
View user's profile Send private message  
bublinka111
never satisfied


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 7448

PostPosted: Sat 28.4.2007 15:30    Post subject: Reply with quote

ja tiez poviem vzdy priatelelovi ak nahodou niekto po mne vyjde" a smejeme sa na tom...trebars este ked som robila barmanku tak cisla som dostavala casto a vzdy som mu to vravela a bavili sme sa na tom, trebars na frazach a kecoch na ktore chcu chlapi babu dostat. Wink
_________________
all i wanna do is have some fun....)
Back to top
View user's profile Send private message  
Lenore
___________________


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 29883

PostPosted: Sat 28.4.2007 16:46    Post subject: Reply with quote

Já mu taky všechno vyslepičím Laughing Ale zase ne úplně všechno, to bych si i připadala trapně, kdybych mu měla vyprávět o každým chlapovi, co mě oslovil na ulici. Jenom takový ty vtipný příhody.
On je naštěstí v pohodě a zasměje se tomu. Ale třeba před bývalým jsem se musela tvářit, že jsem za celý den žádnýho chlapa ani neviděla. Natož nějakýho ctitele, to bych pak musela hodinu poslouchat, jak ho půjde zabít Rolling Eyes
_________________
queerer than we can suppose
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3, ... 55, 56, 57  Next
Page 2 of 57

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms