sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Milujeme ty kteří nás odmítají, odmítáme ty kteří nás milují
Goto page Previous  1, 2, 3, 4  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Mykéna
kytky 7, meta: 14150
kytky 7, meta: 14150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 13976

PostPosted: Sat 5.5.2007 23:09    Post subject: Reply with quote

Z toho souvětí v nadpisu bych vyškrtla tu 2. větu (mě nikdo nemiluje a jinak bych se nebránila... Laughing ) a sedí to na mě
Back to top
View user's profile Send private message  
snoopyys
kytky 3, meta: 1450
kytky 3, meta: 1450


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 1383

PostPosted: Sun 6.5.2007 8:47    Post subject: Reply with quote

Mari Arrow zkus to a uvidíš. Taky se ti asi pak nebude moc chtít ale lepsí je litovat toho co jste udelali nez neudelali ne?
Back to top
View user's profile Send private message  
Mari
addicted..
kytky 8, meta: 21650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 21243
Location: in my own time

PostPosted: Sun 6.5.2007 10:09    Post subject: Reply with quote

ja to zkusim, uz jen proto, ze mi to randeni uz chybi Laughing
_________________
♪♪♪
Back to top
View user's profile Send private message  
snoopyys
kytky 3, meta: 1450
kytky 3, meta: 1450


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 1383

PostPosted: Sun 6.5.2007 11:42    Post subject: Reply with quote

a když už jsme u toho randění kam nejraději chodíte? Ven, do kaváren nebo někam na jídlo? a pokud do nějakého podniku. Jak platíte?
Back to top
View user's profile Send private message  
Aduška
zjisti, kdo jsi, a tím se staň.


Joined: 19 Jan 2007
Posts: 735

PostPosted: Sun 6.5.2007 12:34    Post subject: Reply with quote

snoopyys. wrote:
Aduško Arrow tak povídej. Já jsem jela domu a vzpomněla jsem si na svého starého kámoše (před 3 rokami nejlepšího). On mě měl moc rád a já byla ráda, že o mě někdo stojí, ale jelikož on byl pořád veselá kopa brala jsem to vše z legrace. Pak jsem ho seznamila se svojí kamoškou a oni spolu začali chodit. Hrozně jim to preju, ale prisla jsem o nej. Hlavne jako o kamarada. Uvedomovala jsem si ze vztah milostny nikdy nevydrzi tak dlouho jako pratelsky, proto jsem s nim nechodila. Bohuzel pratelstvi se vzdalovalo. Ta divcina na me zarlila a tak moc nedovolovala aby jsme se spolu vidali (treba za nim furt chodila kdyz jsem byli sami).

Jak uz jsem psala mam pritele ale je to jak na houpacce. Kdyz jsem jela domu vzpomnela jsem si na toho kamarada a reknu vam malem jsem se v buse rozbrecela Sad... Ted jsem se koukala na fotky pritele a hrozne mi chybi.. no chapete to?


cenzura.
Možná že jenom s tou holkou zapoměl (nebo chtěl zapomenout)
na to trápení, že tě nemůže mít?? Docela to chápu, a stejně tak i tebe chápu.. Je škoda když se některý věci nedají vrátit zpět Crying or Very sad
_________________
Srdce lidské má příliš mnoho snů, než aby mohlo být šťastno.


Last edited by Aduška on Mon 7.5.2007 10:51; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
snoopyys
kytky 3, meta: 1450
kytky 3, meta: 1450


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 1383

PostPosted: Sun 6.5.2007 12:38    Post subject: Reply with quote

Aduška Arrow a nechceš to s tím klukem ještě jednou zkusit? Pokud ty s tím bývalím pokecáte v pohodě a on by o tebe měl zájem proč to ještě jednou nezkusit? Možná že kdybych měla druhou sanci s tím nej kámošem dopadlo by to jinak, ale možná taky ne. Citim se blbe kdyz to takhle pisu a mám kluka.
Back to top
View user's profile Send private message  
Aduška
zjisti, kdo jsi, a tím se staň.


Joined: 19 Jan 2007
Posts: 735

PostPosted: Sun 6.5.2007 16:53    Post subject: Reply with quote

snoopyys wrote:
Aduška Arrow a nechceš to s tím klukem ještě jednou zkusit? Pokud ty s tím bývalím pokecáte v pohodě a on by o tebe měl zájem proč to ještě jednou nezkusit? Možná že kdybych měla druhou sanci s tím nej kámošem dopadlo by to jinak, ale možná taky ne. Citim se blbe kdyz to takhle pisu a mám kluka.

cenzura.
Neciť se blbě, vždyť o tom jen přemýšlíš Wink
_________________
Srdce lidské má příliš mnoho snů, než aby mohlo být šťastno.
Back to top
View user's profile Send private message  
snoopyys
kytky 3, meta: 1450
kytky 3, meta: 1450


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 1383

PostPosted: Sat 19.5.2007 8:35    Post subject: Reply with quote

holky ja jsem uplne neschopna! S tim klukem jsem 20 dni a ja nevim jestli ho mam rada Sad. Nechci mu ublizit, ale proste nevim.
Back to top
View user's profile Send private message  
Crazy girl
kytky 6, meta: 7450
kytky 6, meta: 7450


Joined: 04 Jan 2007
Posts: 7214

PostPosted: Sat 19.5.2007 10:14    Post subject: Reply with quote

snoopyys wrote:
holky ja jsem uplne neschopna! S tim klukem jsem 20 dni a ja nevim jestli ho mam rada Sad. Nechci mu ublizit, ale proste nevim.


ja po 20 dnech chozeni,prozivam vzdy ty samy pocity..Zamilovat se,mi trva tak 2 mesice..bohuzel se omlouvam,ale nevim jestli to neni nejaky kamarad,z ktereho se vylihnul partner..pak bych nad tom premyslela..ale v opacnem pripade,klidek Wink
Back to top
View user's profile Send private message  
honey
kytky 7, meta: 13150
kytky 7, meta: 13150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12750

PostPosted: Sat 19.5.2007 10:31    Post subject: Reply with quote

snoopys, jestli Tě to trochu uklidní, já jsem se s přítelem chtěla rozejít první dva měsíce snad třikrát (dokonce jsem se s ním málem rozešla, kdyby mi to nerozmluvil) .. a teď jsme spolu skoro dva roky Wink

ale je zase pravda, že jsem se s jedním rozešla po necelém týdnu.... to byl právě kamarád a já si řekla: zkusíme to.
Back to top
View user's profile Send private message  
LadyCroft
bojovnice!!!


Joined: 22 Jan 2007
Posts: 13356
Location: flight level over 195 (19500 ft)

PostPosted: Sat 19.5.2007 11:15    Post subject: Reply with quote

ano, jsem v tom už taky Sad v příšerný situaci.
Měla jsem pět let kluka, pak jsem se s nim rozešla kvůli tomu dementovi co s nim mám nyní problémy. On na mně stále po ty tři roky nezanevřel. Když vidí jak jsem zkončila tak se mi snaží být oporou a pomocí, furt mi zvedá sebevědomí, říká mi že chce aby ze mně byla zase jeho milá holčička co má své cíle a co se stále směje, že ten bastard za to zaplatí co ze mně udělal, atd... vim že ten kluk by mně v životě nenechal ve štychu, vždy by se postavil za mně, miluje děti,chce rodinu, vzal by si mně, je šikovný, má slušné peníze atd atd...jenže já jsem blbá. už ho nechci zpátky. nejde to
_________________
women who behave rarely make history
Back to top
View user's profile Send private message  
Orsej
wants to break free
kytky 6, meta: 8250


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 8142
Location: Bohemian Kingdom

PostPosted: Mon 23.7.2007 12:26    Post subject: Reply with quote

Zákon posunu o jednoho, jak to nazvala Bára Nesvatbová v jednom rozhovoru. Taky je toho v mým okolí teď nějak požehnaně. Zrovna včera jsem seděla s kamarádkama a známe to vlastně všechny. Oni dvě milují takové ty dokonalé iluze a přitom jednu z nich chtěl vážně nádhernej skvělej kluk, ale pro ni je jenom kamarád. Nedokáže to ani zkusit. A ji zbožňuje ten, kterýho bych vlastně chtěla já. Nechápu, proč je to tak složitý.
_________________
Open your eyes, look up to the sky and see...
Back to top
View user's profile Send private message  
Mari
addicted..
kytky 8, meta: 21650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 21243
Location: in my own time

PostPosted: Mon 23.7.2007 21:00    Post subject: Reply with quote

snoopys - tak jak to u tebe vypada?

orsej - souhlasim s tebou, kamoska pekna holka, chytra, chce kluka, ktery vypada dobre, ale je to strasnej hulvat, pritom ji chtelo tolik kluku, hezkejch, ale hlavne normalnich -> a vsichni skoncili v tom lepism pripade jako kamaradi
_________________
♪♪♪
Back to top
View user's profile Send private message  
snoopyys
kytky 3, meta: 1450
kytky 3, meta: 1450


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 1383

PostPosted: Tue 24.7.2007 8:21    Post subject: Reply with quote

Mari Arrow Achjo u mě je to ted uplně jiný. S tím klukem jsem se rozešla a teď mam zas jiné trápení. Na jednu stranu jsem strašně šťastná protože jsem začala chodit s klukem kterýho mam ráda a je to hrozně super! Problém je že ho moje dost dobrá kámoška má ráda 3 roky!!! On ji nechce. Ona to nemůže pochopit a pořád mu píše a tak. On se snaží být hodný a možná i dřív se mu i líbila já to přesně nevím a tak se k ní chová jako kámoš. Není na ni hnusný nic prostě v pohodě. Ona je z toho hrozně nadšená ale zas na druhou stranu si vždycky něco namlouvá a pak je sklamaná.
Před nějakou dobou (možná jsem to psala) mi řekl že se mu líbim už hrozně dlouho atd. Já jsem to vůbec nečekala pže to byl vždycky kámoš (ikdyž jsem přemýšlela že by to s ním nebylo marný, ale to jen tajně). O prázdninách jsem s nim zašla jen tak pokecat a pak ještě jednou a teď spolu chodíme. Něco takovéh jsem dlouho (nebo nikdy?) nezažila.
Problém je ta kamarádka. Až se to doví .... raději to nechci vědět! Nevím jestli jí to říct co nejdřív nebo počkat jak se ten náš vztah vyvrbí. Budu s ní chodit ještě rok do školy a navíc mi na ní zaleží.... Confused Proč je to vždycky tak složity?!!
Back to top
View user's profile Send private message  
Mari
addicted..
kytky 8, meta: 21650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 21243
Location: in my own time

PostPosted: Tue 24.7.2007 8:27    Post subject: Reply with quote

snoopys -> jee, tak to ti nezavidim Sad snad ti to dobre dopadne s kamaradkou

jinak nas ceka taky rozchod - cely prazdniny se neuvidime a jeste pred nima jsem nam chtela dat pauzu,m jenze on z toh udelal, jakoze si chci uzivat, najit si nekoho jinyho atd. atd., tak jsem to nechala byt, ze to zvladnem... jenze jsem se zacla vidat s byvalym a vypada o, ze se dame zase dohromady Embarassed
a ted nevim, jestli pokat do zari a rozejit se s nim, az se uvidime... nebo to udelat pres telefon Confused
_________________
♪♪♪
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3, 4  Next
Page 3 of 4

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms