sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Snídaně
Goto page Previous  1, 2, 3, 4  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Zdraví
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Suga
kytky 5, meta: 4950
kytky 5, meta: 4950


Joined: 08 Jan 2007
Posts: 4897
Location: Kde mám ty fialový kytky?!

PostPosted: Thu 26.4.2007 19:12    Post subject: Reply with quote

Já nechápu jak někdo může vstávat třeba o 20minut dřív jen kvůli tomu aby se najed. To fakt radši spím. Pokud je ráno velký hlad, vypiju mlíko s trochou kávy a kakaa a pak je v bříšku suprově, nebo při cestě sním banán pak čekám na normální jídlo větší.
_________________
To mi chutná Razz
Back to top
View user's profile Send private message  
Mo Cuishle
kytky 8, meta: 17650
kytky 8, meta: 17650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 17148

PostPosted: Thu 26.4.2007 19:14    Post subject: Reply with quote

edit
_________________
Bye
Back to top
View user's profile Send private message  
Laura
kytky 7, meta: 13650
kytky 7, meta: 13650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 13155

PostPosted: Thu 26.4.2007 19:16    Post subject: Reply with quote

já snídám vždy a za jakejkoli okolností a i když jsem jinak přizpůsobivá a moc neremcám, tak když mi nekdo brání v snídani Vzteklik ( už jsem myslím jednou psala o příšerným režimu na táboře - budíček - rozcvička(nalačno!!) volno na uklízenín a hygienu Shocked Evil or Very Mad ) a až pak teprv snííídaně=).. i když absolutně nesstíhám, neco sníst musím, ani mě to neva, já jím rychle Laughing
opravdu se mi nedělá ráno špatně, já jsem schopná se ráno aji přežrat Rolling Eyes ..nejhorší jsou víkendy, kdy já vstanu(brzo) a tak lehce se nasnídám a přijede táta z nákupu s plnýma košema a já jediná vlastně snídám podruhé, ale zato pořádně=)

všechny možný cereálie a musli jsou strašně dobrý, ale já je nejím.. protože zaprvé nedodržím porci, na druhé jsou hodně sladké, za třetí mám po nich jen hlad a za čtvrté nejsem schopná je jíst jen na snídani,jakmile je otevřenej balíček, kroužíme kolem toho se ségrou celej den jak mlsný vosy...sečteno a podtrženo = tloustnu po tom, tak to dom nekupuju..

kaše - jáhlová, pohanková, mix obilninová...sladím si je trochu medem a jakmle ju dojím mám chut si dát ještě neco, takže je taky omezuju...navíc kvůli mlíku Brecik ..který omezuju kvuli akne

když jsem v dobré hubnoucí kondici Twisted Evil - snídám knakebroty s gervais...když v horší - knuspi s máslem a trochu ovoce

když je doma čerstvý chleba, je mi líto to nejíst, že by se vyhodil=))takže ten s máslem a solí..nebo šunkou když je..

a když zrovna je mi to uplně jedno a vesele nabírám nebo mám před měsíčkama, klidně snídám pečivo nebo cokoli s medem, a vyštrachám ráno aji nejakou čokoládu nebo sladkost

kdybych si měla vybrat, snídám buchty Cool naštěstí se nekupujou.. a když už nekdy tak jsou sežrány už večer

vlastně skoro vždy mám na snídani trochu medu..miluju ho,nekdy si dám jen tak lžičku dve samotný nebo s oříškama=), nebo si naberu hrst rozinek
_________________
The only way out is through

Advice is what we ask for when we already know the answer but wish we didn't
Back to top
View user's profile Send private message  
terka.23.k
kytky 4, meta: 4050
kytky 4, meta: 4050


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 3853

PostPosted: Thu 26.4.2007 19:33    Post subject: Reply with quote

ja jsem posledni asi tri roky vubec nesnidala....byvalo mi blbe....ale ted jsem se to naucila a je to o hodne lepsi Wink mivam vetsinou rohlik s necim anebo jogurt s musli (ten ted porad Laughing ), vyjimecne nejake buchty
ale treba caj si nedelam na snidani skoro vubec, protoze za tech 20min, co snidam, caj jeste porad neni dost vychladly na to, aby se dal pit Laughing
_________________
hledám ticho co zastavím za chodu
za chodu ticha hledám svobodu
Back to top
View user's profile Send private message  
Tevi.
kytky 8, meta: 19650
kytky 8, meta: 19650


Joined: 22 Jan 2007
Posts: 19340
Location: vedle blázince

PostPosted: Fri 27.4.2007 7:07    Post subject: Reply with quote

Dlouhý roky jsem nesnídala, ale před měsícem jsem si řekla, že už by to takhle dál nešlo, tak jsem začala snídat. Sice to šlo docela špatně ( bylo mi na zvracení, nikdy jsem totiž po ránu neměla ani trošičku hlad), ale teď už jsem si zvykla, dokonce mám ráno hlad. A zjistila jsem, že je ten den daleko lepší, když se ráno nasnídám - nejsem tak nervózní a odpoledne mě nechytá "žravá".

Ráno si dopřávám věci, který bych si večer nedala ( chleba s nugetou, sladký pečivo, a takový ty ne moc zdravý věci.). A když nespěchám, tak si dám k tomu ještě kafe nebo kakao. Jenže většinou spěchám, takže to zapiju buď studeným mlékem nebo vodou Embarassed .

Kolikrát taky myslim na snídani, když se chystám jít spát. Embarassed

závěr: jsem ráda, že jsem se naučila snídat Razz
_________________

* Žena nepotřebuje toho, kdo nepotřebuje ji.**
Back to top
View user's profile Send private message  
Koogi
can't ask why about love
kytky 8, meta: 25650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 24680

PostPosted: Fri 27.4.2007 9:29    Post subject: Reply with quote

Snídaně mám hodně ráda, ale to já jakýkoliv jídlo. Ale na snídani se skoro vždycky fakt těšim. Ráno nechvátám, radši si přivstanu a všechno dělám v klidu (někdy se ale stane - jako třeba dnes - že mi to tak úplně nevyjde).
Snídám nejradši bílý jogurt s rozmačkaným banánem, ovesnýma vločkama a s pár piškotama. Často jsou to různým cornflakes nebo musli s mlíkem, ovesnou kaši s ovocem nebo troškou bio marmelády. Občas něco sladkýho, ale to už spíš málokdy (i když po sladkým pečivu bych se utloukla). A ovocný čaj, bez něj by to nešlo.
Hrozně ráda snídám s přítelem, když máme hodně času. Uděláme si musli do společný misky, uvaříme si čaj a přítel kafíčko a přítel udělá toustíky.
_________________
Look in the mirror and ask your soul if you're alright. Put out the glitter that your soul hides behind.
Back to top
View user's profile Send private message  
Chocolate
Jedem das Seine und mir das Beste:-)


Joined: 08 Jan 2007
Posts: 8069

PostPosted: Fri 27.4.2007 9:49    Post subject: Reply with quote

snidam s manzelem i kdyz jeden z nas odchazi driv, ale proste spolecne snidane si nedokazeme odpustit Smile

v tydnu spis zdrave - celozrnne pecivo, biochleba, syry, ja ruzne pomazanky, vzdycky na to nejakou zeleninu, kavu s mlekem a dzus (ted ujizdim na grapefruitu Love )

o vikendu na zdravou vyzivu kaslem, jeden z nas jede do pekarny pro cerstve housky, syrove housky, cokoladove croissanty, obcas nejaky kolac, ten druhy zatim udela michana vajicka, kavu... minuly tyden jsme letos poprve snidali venku na terase, to je tak uzasny, jedli jsme snad ve hodiny. Pohodova snidane je uzasnej zacatek dne.
Back to top
View user's profile Send private message  
Nikky
kytky 5, meta: 6650
kytky 5, meta: 6650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 6390

PostPosted: Fri 27.4.2007 9:52    Post subject: Reply with quote

Chocolate - to zní úžasně Dogeyes

Já nesnídala nikdy. a ted to taky občas porušuju.. Embarassed mám ráno nějakej divnej žaludek, nebere mi to co mám ráda...jsem přecpaná během půl minuty a už prostě nemůžu....
Back to top
View user's profile Send private message  
Matylda
kytky 6, meta: 8650
kytky 6, meta: 8650


Joined: 23 Jan 2007
Posts: 8575

PostPosted: Fri 27.4.2007 10:00    Post subject: Reply with quote

Já dřív nemohla bez snídaně odejít z domu, ale ted vstávám dost brzo a jsem líná, tak si radši tu necelou hodku počkám na snídani v práci, kupuju si cestou sladký pečivo v pekařství. Sama se divim, že tu hodinu zvládám bez jídla, dřív se mi už dělalo blbě a měla jsem strašnej hlad. Ted to je v pohodě. Nejradši už ale nemam snídani, ale oběd Wink
Back to top
View user's profile Send private message  
Bruillard
....


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 1996

PostPosted: Fri 27.4.2007 14:24    Post subject: Reply with quote

Já snídaně miluju, ale jen s přítelem o víkendu Smile To vždycky vstaneme, uděláme si do konvičky čaj a taky spoustu džusu. Pak jeden udělá vajíčka se slaninou a rajčatama a druhý opeče tousty a připraví stůl. Často si dáváme taky sladké pečivo, hlavně štrůdl a nebo croissanty s čokoládou a k tomu kakao. A teď se těším hrozně moc na snídaně na zahrádce, protože se budem stěhovat a já miluju snídat venku, takže si to tam budu nosit dokud nebude taková zima, že to nepude Smile)

V týdnu ale moc nesnídám, jsem líná vstát i o minutu dřív než musím, takže doma nejím a snídám až v práci. Většinou müsli nebo jogurt s ovocem, ale máme tady hodnou asistentku a tam nám párkrát do týdne dělá ráno ovesnou kaši s čerstvýma jahodama, tak tu mám hrozně ráda.
Back to top
View user's profile Send private message  
*emma*

kytky 3, meta: 1950


Joined: 07 Jan 2007
Posts: 1926

PostPosted: Sun 29.4.2007 13:30    Post subject: Reply with quote

Od pondeli do patku, kdyz musim do skoly, tak nesnidam, jednak casto nestiham a taky nejsem hned po ranu na jidlo zvykla. O vikendu, kdyz mam moznost si prispat a vstavam treba v 10, v 11, tak to se pak vetsinou najim.
Back to top
View user's profile Send private message  
hope
Válenka Domácí


Joined: 18 Jan 2007
Posts: 29000

PostPosted: Sun 29.4.2007 15:42    Post subject: Reply with quote

napadlo vás někoho proč se říka snídani snídaně? jakože Daně za sny? hezký Laughing nebo že projíme prachy na daně?Na slovensku to maj jasný..

Snažim se snídat.. občas mi to nevyjde, např. když vstávým v 5 do práce, nebo na trenink..po treninku se najim.. ale v práci je to horší..taky nesnídám, když jsem u přítele a jedu ráno do školy, nebo on do práce.. protože jeho máma ještě spí (ano jeho máma např v pul desáté ještě spí) a spív obývaku a do kuchyně se musí přes obývák..když jedu od přítele domu tak je to dobrý, najim se o 3/4 hodiny později doma..no ale když jedu do školy tak mám první jídlo třeba až v jednu..
snídám většinou vločky s mlíkem..když mám o víkendu volno, což je svátek, dopřeju si třeba sladký pečivo, klidně něco z čokoládou protože vim, že budu celej den lítat nekde venku..
mám ráda kafe s mílem a s cukrem, ale pak se mi po něm chce pořád čůrat, takže když se mi zrovna nehodí lítat pořád na záchod, tak piju čaj..
_________________
Všechno jde když se chce? Dokud nemusí chtít taky někdo další...
Back to top
View user's profile Send private message  
edit_no_90
kytky 4, meta: 4050
kytky 4, meta: 4050


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 3765

PostPosted: Sun 29.4.2007 16:44    Post subject: Reply with quote

Hope:

snídaně < snídání < snídat <sjídat (moje teorie je, že se dřív dojídaly = "sjídaly" zbytky z minulého dne.. nevím).
Back to top
View user's profile Send private message  
honey
kytky 7, meta: 13150
kytky 7, meta: 13150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12750

PostPosted: Sun 29.4.2007 16:52    Post subject: Reply with quote

Ááá, Ochu .... od této doby budu jen sjídat Laughing (i když zbytky třeba od večeře by nebyly na můj žaludek to nejlepší eňo ňuňo Paranoidnik )

Jinak já se snažím snídat. Snídat zdravě. Nejlépe mi opravdu je, když si můžu dát jogurt, do toho ovoce, musli. Znáte to, aorťácká klasika Smile . Jenže poslední dobou se mi nechce myslet na jogurty (který doma věčně nejsou! Evil or Very Mad ) a tak si obvykle dám nějakou kalorišn bombu, abych zbytek dne mohla litovat svého skutku Laughing .....A, jak už bylo řečeno, mám ráda snídaně s přítelem. Teplý čaj, kakao, džusy .... palačinky s domácí marmeládou - nebo míchaný vajíčka Love a povídání.
Back to top
View user's profile Send private message  
Berus
kytky 3, meta: 1750
kytky 3, meta: 1750


Joined: 06 Jan 2007
Posts: 1650

PostPosted: Sun 29.4.2007 16:54    Post subject: Reply with quote

Já nedokážu vstávat na budík tak, abych se ještě stihla nasnídat, takže když jdu na půl osmou do školy, moje snídaně vypadá tak, že si cestou z trolejbusu koupím koblihu. Embarassed Ale když mám času dost, tak snídám snad i zdravě.
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Zdraví All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3, 4  Next
Page 2 of 4

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms