sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Snídaně
Goto page 1, 2, 3, 4  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Zdraví
View previous topic :: View next topic  
Author Message
kecka
kytky 6, meta: 7850
kytky 6, meta: 7850


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 7778
Location: v moři čokolády

PostPosted: Thu 26.4.2007 16:51    Post subject: Snídaně Reply with quote

pro mě nejdůležitější jídlo dne, proto zakládám téma

Je pro vás snídaně důležitá nebo do sebe ráno nenacpete nic ani za zlatý prase? Nebo prostě jenom nestíháte, ptž je vám cennější pár minut spánku.

A co snídáte nejradši?

Já bez snídaně nejsem schopná vyjít z domu, jsem pak celej den protivná a nervozni. Akorát když mám ten den zkoušku tak toho moc nesnim, ale aspon čaj a kousek ovoce i před zkouškou mít musim. Nejradši mám musli se 40% ovoce bez přidaného cukru od emca a do toho ještě kousek čerstvyho ovoce a s mlikem, pečivo s trochou masla a šunkou a občas si s přítelem děláme míchaný vajíčka se šunkou a k tomu mliko, ale to jenom málokdy.

Strašně ráda mám snídaně ve dnech, kdy nikam nemusim spěchat. To si klidně hovim hodinku v pyžamku, všechno v klidku a pohodičce a pak mam většinou přijemny den Razz
Back to top
View user's profile Send private message  
Chennile
šenyl


Joined: 04 Jan 2007
Posts: 1152

PostPosted: Thu 26.4.2007 17:01    Post subject: Reply with quote

Pro mě je to taky hlavní jídlo dne a taky toho snim asi nejvíc... No, jak kdy.
Musim se nasnídat hned jak vstanu, jinak bych umřela. A tak teď umírám, protože musim brát nějaký léky ráno nalačno a nesmim po nich hodinu jíst a ještě je pořádně zapít vodou, takže to pro mě jsou extra muka.

Nejradši snídám sladký pečivo, třeba tvarohový plundry, ty mam moc ráda... Love
Dřív sem hodně jedla různý zrní s jogurtem, ale na to už většinou nemám vůbec chuť a ani by mi to nestačilo.
Taky mám ráda topinky se šunkou a sýrem a k tomu zeleninu, pak si dám ještě něco sladkýho, k tomu min. jeden čaj, džus a někdy ještě kafe. Very Happy

Snídám asi tak hodinu, minimálně. Je to pro mě příjemná část dne, vždycky se na ní těšim už když jdu spát. Cool
Back to top
View user's profile Send private message  
kecka
kytky 6, meta: 7850
kytky 6, meta: 7850


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 7778
Location: v moři čokolády

PostPosted: Thu 26.4.2007 17:05    Post subject: Reply with quote

já se na snidani taky už večer těšim a vždycky si plánuju, co si ráno dám
Back to top
View user's profile Send private message  
henessy
to je vsetko


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 1712
Location: vetrak:)))

PostPosted: Thu 26.4.2007 17:10    Post subject: Reply with quote

Ja sa tiez tesim na ranajky a najradsej ich mam ces vikend. To sa nemusim nikam ponahlat a v klude si ich uzijem Wink
Najcastejsie ranajkujem musli(vlocky) s mliekom alebo jogurtom,alebo hrianky s pomazankou a sunkou, syrom. A k tomu pijem bud mlieko,alebo mineralku a ked mame caj,tak si dam caj.
Bez ranajok by som bola v skole nervozna a nevedela by som sa sustredit, urcite ich musim mat
_________________
mejk sam faking noiz
-----Memento-----
lesik:)
Back to top
View user's profile Send private message  
indulona
kytky 6, meta: 7450
kytky 6, meta: 7450


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 7319
Location: Malé velké město

PostPosted: Thu 26.4.2007 17:25    Post subject: Reply with quote

Když vstávám ráno do školy, tak nesnídám. Při představě, že bych měla něco takhle brzy sníst je mi špatně. Ovšem jakmile dojedu do školy, tak mám hlad, obvykle si něco zakousnu.

Jinak o víkendech snídám, většinou nějakou buchtu či koláč nebo něčím namazaný rohlík a čaj.
Back to top
View user's profile Send private message  
Suny
..........................


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12995

PostPosted: Thu 26.4.2007 17:45    Post subject: Reply with quote

Tak já mám snídaně (taky) nejraději z celýho dne a sním toho hrozně moc, miluju hotelový snídaně (švédský stoly) atd.

nejvíc mi chutná klasická houska se sýrem (plátkovým) nebo třeba s máslem a medem (marmeládou), pak míchaný vajíčka (i když ty jím jen vyjímečně), a hlavně sladký (koláče, dortíky atd), ovocný kompoty,.... když jsem spala před měsícem v hotelu v praze, tak sem nemohla dospat rána, jak jsem se těšila na snídani a jedla jsem snad hodinu Smile

Ale bohužel ve všední dny moc nesnídám, jelikož nejsem schopná vstát a tak nestíhám .... takže si kupuju ve škole v bufetu něco málo a to už není ono.
_________________

If you want to make God laugh, tell him about your plans.

-Woody Allen-
Back to top
View user's profile Send private message  
Ruth A.
sort of mental masturbation


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 18437

PostPosted: Thu 26.4.2007 17:50    Post subject: Re: Snídaně Reply with quote

Je pro vás snídaně důležitá nebo do sebe ráno nenacpete nic ani za zlatý prase? Nebo prostě jenom nestíháte, ptž je vám cennější pár minut spánku.

Po ránu si radši přispím, stejně hned po probuzení nejsem schopná jíst, asi až za půl hodiny, tou dobou jsem ale už na cestě do školy. Takže snídám těsně před začátkem 1.vyučovací hodiny ve třídě.


A co snídáte nejradši?

Mám to spojený i se svačinou, takže je toho hodně: nejradši pečivo, jogurty a ovoce. Doma místo pečiva raději sladkou ovesnou kaši s vařeným sušeným ovocem, taky jogurt a ovoce.

Dřív jsem hodně snídala takové ty cereálie s mlékem, ale odvykla jsem si a už mi to moc nechutná.
Back to top
View user's profile Send private message  
shuki
Open Your Eyes


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 23826

PostPosted: Thu 26.4.2007 17:52    Post subject: Reply with quote

Rano bych rada snidala, ale nestiham.. Radsi si prispim a najim se az ve skole.
_________________
I don't care what you think about me, James Blunt thinks I'm beautiful ^^
Back to top
View user's profile Send private message  
Terez1990
kytky 6, meta: 8650
kytky 6, meta: 8650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 8458

PostPosted: Thu 26.4.2007 17:52    Post subject: Reply with quote

miluju snídaně .. asi už to není nejoblíbenější jídlo dne (momentálně mám nejradši večeře Embarassed Confused ), ale dřív jsem měla nejradši právě snídaně .. nevím, proč se to změnilo ..
každopádně ale snídám s chutí, ráda a hlavně z povinnosti Laughing .. bylo by mi nejspíš špatně, kdybych se nenajedla ..
často snídám pečivo s ovocným tvarohem a s ovocem, nebo ovesnou kaši, někdy pečivo se sýrem, músli s jogurtem .. nemám v tom žádný řád, snídám podle toho, na co mám ráno chuť ...
_________________
it is what it is
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website  
edit_no_90
kytky 4, meta: 4050
kytky 4, meta: 4050


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 3765

PostPosted: Thu 26.4.2007 17:52    Post subject: Reply with quote

Já miluju jakýkoli jídlo, takže snídaně nejsou výjimkou, a teď jak nesmím moc jíst, tak obzvlášť Laughing

Snídám buď celozrnný chleba nebo knackebröt s nějakou lučinou nebo tartarem, posypaný semínkama, nebo ovesnou kaši vl. výroby, nebo müsli s mlíkem a ovoce nebo ten koktejl, co teďka piju. Ale pomalu se začínám přeorientovávat na slaný snídaně, jelikož kvůli těm sladkejm koktejlům, co mám místo jídel, mi sladký jídla začínají lízt i ušima Rolling Eyes
Teďka zrovna zuřivě hledám touster ( Vzteklik ), abych si mohla ráno dělat toustík třebas se sýrem Love
Back to top
View user's profile Send private message  
mamba
Alexithymia


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 14844

PostPosted: Thu 26.4.2007 17:59    Post subject: ed Reply with quote

edit
Back to top
View user's profile Send private message  
Kess
kytky 5, meta: 7050
kytky 5, meta: 7050


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 6825

PostPosted: Thu 26.4.2007 18:14    Post subject: Reply with quote

já taky miluju snídaně Love (taky se na ně těším od večera Laughing )
snídám dvoufázově - ráno trošku vloček s jogurtem/mlékem a nějaký ovoce, kdybych měla čekat, až budu moc jíst ve škole, tak asi zdechnu, protože to je za čtyři hodiny (vstávám v šest) a to už bych měla fakt OBŘÍ HLAD. ve škole si pak dávám nějaký celozrnný pečivo se sýrem a zas ovoce. případně když chci hřešit tak nějakou sladkost (BeBe DR atd).
trošku mě mrzí, že nestíhám pít nic teplýho ráno, to mi chybí Sad (ale že bych kvůli tomu vstávala o půl hoďky dřív, to opravdu nehrozí (: o víkendech si to vynahrazuju + miluju ten pocit, že si můžu dát co chci, aniž bych si to musela chystat večer předem:)
Back to top
View user's profile Send private message  
cooky
kytky 3, meta: 1350
kytky 3, meta: 1350


Joined: 23 Jan 2007
Posts: 1254

PostPosted: Thu 26.4.2007 18:22    Post subject: Reply with quote

Já nesnídám skoro nikdy Embarassed Výjimečně se probudím s pocitem hladu, to si pak dám třeba kus rohlíku se salámem nebo džemem. Většinou do sebe ráno nic nenacpu, jenom čaj.
Back to top
View user's profile Send private message  
Nocturmas
_____________


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 6700

PostPosted: Thu 26.4.2007 18:36    Post subject: Reply with quote

Snidam a snidam stale to same, vločky zalete mlekem Very Happy Někdy to ale vyměnim a do mleka naopak přisypu vločky Wink
_________________
Píše do sněhu, bez použití rukou.
Back to top
View user's profile Send private message  
Corey
@ng3


Joined: 03 Feb 2007
Posts: 2348

PostPosted: Thu 26.4.2007 19:09    Post subject: Reply with quote

Kess wrote:

trošku mě mrzí, že nestíhám pít nic teplýho ráno, to mi chybí Sad (ale že bych kvůli tomu vstávala o půl hoďky dřív, to opravdu nehrozí (: o víkendech si to vynahrazuju + miluju ten pocit, že si můžu dát co chci, aniž bych si to musela chystat večer předem:)


brouku vař si do hrničku čaj před spanim a rano ho ohřeješ v mikrovelle:) tak to delam ja:) bez čaje bych z domu neyšla:)
_________________
lepší shořet než vyhasnout..
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Zdraví All times are GMT + 1 Hour
Goto page 1, 2, 3, 4  Next
Page 1 of 4

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms