sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Nasi ,,milacci"
Goto page 1, 2  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Řečičky, názory, etc.
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Theresa
I'm Brandy. The slutty cheerleader.


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 35499

PostPosted: Thu 26.4.2007 15:40    Post subject: Nasi ,,milacci" Reply with quote

Tema o vasich milaccich, ale trochu jinak. A doufam,ze tu jeste neni.

Mate taky mezi svyma vecma sve favority a milacky? Hrnky, talire, polstarky nebo pribor cokoliv k cemu chovate silne city? Nebo jste meli a ztratu jste oplakali.
Muzete hazet i fotky.
_________________
Zhmotňujeme-li pochybnosti, pak se naše přání nenaplní, neboť se za ně nepostavíme, vlastně to ani nechceme. Jak myslíme, tak se stane.


Last edited by Theresa on Mon 20.8.2007 8:37; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
bublinka111
never satisfied


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 7448

PostPosted: Thu 26.4.2007 15:48    Post subject: Re: Nasi ,,milacci" Reply with quote

moj milacek je skipko je to plysovy neviem co pso/zajac ale ja od malicka zijem v domienke ze to je kengura a podla toho som mu dala meno skipko/podla toho serialu o kengure skippie Wink
kazdopadne berem ho vsade sebou nikdy som bez neho nespala od svojich 4 rokov
_________________
all i wanna do is have some fun....)
Back to top
View user's profile Send private message  
mamba
Alexithymia


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 14844

PostPosted: Thu 26.4.2007 15:51    Post subject: ed Reply with quote

edit
Back to top
View user's profile Send private message  
honey
kytky 7, meta: 13150
kytky 7, meta: 13150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12750

PostPosted: Thu 26.4.2007 16:02    Post subject: Reply with quote

edit


Last edited by honey on Tue 26.2.2008 19:57; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Suny
..........................


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12995

PostPosted: Thu 26.4.2007 16:04    Post subject: Reply with quote

No takových věcí mám docela dost.

Jako malá jsem dostala k vánocům obraz psa a on hrozně špatně držel na stěně a jednou nějak spadnul a zapadl pod postel a já doma brečela že nejdu do školy, že ho nenecham za tou postelí, takže táta s bráchou museli stěhovat postel (hodně těžkou) abych ho vylovila Smile

A vůbec ke všem plyšákům mám citovej vztah ... nikdy bych je nedala pryč.
A můj top je:
Hejhula Laughing je to nějakej pes nebo co a přivezl mi ho táta, když byl v Číně

pak králík, kterýho sem dostala před cca 3lety od mámi k vánocům (už od cca 10let plyšáky nedostávám, ale tohle mělo trochu důvod) a to je asi můj největší miláček, mám ho v posteli a až budu bydlet i v Praze, tak si ho budu určitě vozit s sebou Laughing

a plno dalších, jsem líná to vypisovat Embarassed ale plyšáků mám strašně moc a k 99% mám nějaký vztah.

Taky si vzpomínám, že jako malá jsem milovala jeden hrníček (opět se psem) a mámě se jednou omylem rozbil a já se kvůli tomu rozbrečela, takže jsme okamžitě museli jet kupovat novej, ale už to samozřejmě nebylo ono Laughing

No a pak obrovskej vztah mám k malinký myšičce (je to jakoby odznáček, růžová myška, která drží v ručičkách takový kamínek - je to hrozně hezký, i teď se mi to líbí) a tu jsem dostala od našich, když jsme se stěhovali z Prahy, ten den si dodnes pamatuju, i když mi byly jen 4, brácha dostal autíčko na ovládání a já tuhle myšku ...
_________________

If you want to make God laugh, tell him about your plans.

-Woody Allen-
Back to top
View user's profile Send private message  
kecka
kytky 6, meta: 7850
kytky 6, meta: 7850


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 7778
Location: v moři čokolády

PostPosted: Thu 26.4.2007 16:06    Post subject: Reply with quote

zeleny plyšovy hroch od prvniho přitele, mam ho sice v krabici pod posteli, ale pekne zabalenyho, aby se na nej neprašilo a při každym uklidu si ho prohližim, je to takova nestvura oškliva Embarassed

a hrneček s fialovou kravičkou od kamarádky, nikdo jinej z něj pit nesmi

a na notebook mi taky nikdo sahat nesmi, pritel jen když mu to dovolim a nikomu jinymu bych to nedovolila, to je muj nejvetsi milaček

autičko, mam ho tedka vyfoceny tak až přijedu domu hodim fotky do vycvaku. autičko taky pučuju jenom příteli a jsem ráda, že takový vozítko mám. To je asi můj miláček největší a nejvěrnější

edit: a taky mám vztah k odznačku ve tvaru kapky krve, kterou jsem dostala za svůj první odběr
Back to top
View user's profile Send private message  
henessy
to je vsetko


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 1712
Location: vetrak:)))

PostPosted: Thu 26.4.2007 17:15    Post subject: Reply with quote

Ja nemam ziadne taketo veci, ku ktorym by som mala vylozene citovy vztah ale bez coho nemozem byt je maly vankusik na spanie.Proste strasne zle sa mi spi, pokial ho nemam.Musim mat velky a este tento maly.
_________________
mejk sam faking noiz
-----Memento-----
lesik:)
Back to top
View user's profile Send private message  
n1ckn4m3
kytky 1, meta: 175
kytky 1, meta: 175


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 160

PostPosted: Thu 26.4.2007 17:28    Post subject: Reply with quote

Mam velkou zelenou plysovou zelvu kterou uz leeta pouzivam jako polstar, protoze nadherne drzi tvar.. vsude ji beru s sebou a ani vlastne nevim jestli jsem na ni nejak ultra citove vazanej.. to asi ne.. ale suprove se na ni spi Smile takze tam kde travim nejvic noci je ted i moje zelva.

a pak mam cerstve plysovou pandu od B. <3 a na tu jsem teda asi vic vazanej nez na zelvu.. s tou spim casto v naruci Embarassed

zelva je ale bezvadna i na jiny veci nez na spani.. Twisted Evil (modri jiz vedi) Very Happy

EDIT: panda je vyborna munice na hazeni po chrapajicim spolubydlovi. Laughing
_________________
I've gone waddle about


Last edited by n1ckn4m3 on Thu 26.4.2007 19:25; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Lenore
___________________


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 29894

PostPosted: Thu 26.4.2007 17:32    Post subject: Reply with quote

Hmm.. já jsem citově vázaná asi na všechny svoje věci. Vždycky jsem dostávala hysterák, když máma chtěla něco vyhodit Laughing
To je zajímavý, na lidi tak vázaná nejsem Mr. Green

Ale výjimečné postavení má lesní skřítek Walteri. Toho když někdo pomlouvá (třeba že je ošklivej), tak jsem zlá Evil or Very Mad Je to totiž můj kamarád a plní mi přání Cool Jo a ještě nesnáším, když o něm někdo říká, že je to plyšák. Protože za a) je pletenej z vlny b) je to lesní skřítek a ne žádná věc Laughing
_________________
queerer than we can suppose
Back to top
View user's profile Send private message  
greenwood
seja feliz, menina


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 28439

PostPosted: Thu 26.4.2007 17:39    Post subject: Reply with quote

takze:
plysovy hroch jmenem Terezka- moje prvni plysova hracka, na kterou si pamatuju vic, dodneska si pamatuju ten obchod, kde jsme ho kupovali (segra si tam tehda koupila Soptika, taky ho ma dodnes Razz )
plysovy los Alois, Herbert, Albert- darek od strejdy, od rodicu a toho posledniho jsem si kupovala sama
hroch p.Zeleny- toho jsem dostala od maminky k mikulasi ted naposled
posltar, ktery jsem dostala od O. ( Crying or Very sad )-k lonskym narozkam
ususeny kytky, co mi visi nad posteli
moje diare Moleskine- miluju je,jsou tak krasny Love
muj hrnek Starbucks Coffee- od segry z parize Very Happy
_________________
"Valeu a pena? Tudo vale a pena se a alma não é pequena" ~ Fernando Pessoa, Mensagem, Mar Português

“It’s dark because you are trying too hard.
Lightly child, lightly. Learn to do everything lightly.
Yes, feel lightly even though you’re feeling deeply.
Just lightly let things happen and lightly cope with them."
Back to top
View user's profile Send private message  
Laura
kytky 7, meta: 13650
kytky 7, meta: 13650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 13155

PostPosted: Thu 26.4.2007 18:53    Post subject: Reply with quote

nic takového nemám..nikdy jsem nechápala holky na táborech nebo zápasech jak měli ty "svoje jediné plyšáky bez kterých prostě neusnou!!!" co to je za blbost? Embarassed ...když nad tím tak přemýšlím, jestli mám citová vztah k nějakým věcem..no snad jen nekdy k oblečení, if je to vůbec možný, prostě tohle triko nebo mikinu mám fakt ráda, ted nevím jeslti je to tím, ,že se v tom sama sobě líbím nebo prostě že to nosím často.....ale jo, mám moc ráda svuj pokoj, notebook a postel a mobil=)) prostě věci, se kterýma se denně v kontaktu..a mám ráda svý tenisky hrozně moc!..

jo a ještě mám citový vztah k jedné krabičce doutníků polovypálenejch a krabičce sirek, vážou se mi k ní nejhezčí vzpomínky.


tak co vlastně kecám Embarassed Laughing
_________________
The only way out is through

Advice is what we ask for when we already know the answer but wish we didn't
Back to top
View user's profile Send private message  
Suga
kytky 5, meta: 4950
kytky 5, meta: 4950


Joined: 08 Jan 2007
Posts: 4897
Location: Kde mám ty fialový kytky?!

PostPosted: Thu 26.4.2007 19:02    Post subject: Reply with quote

Nemám.
_________________
To mi chutná Razz
Back to top
View user's profile Send private message  
Dellores
kytky 6, meta: 8250
kytky 6, meta: 8250


Joined: 21 Mar 2007
Posts: 8193

PostPosted: Thu 26.4.2007 21:07    Post subject: Reply with quote

Mám takovou starou odrbanou plyšovou opičku, kterou nikdy nedám pryč. Dostala jsem ji snad ve třech letech. Myslela jsem, že už ji nemám. Ale nedávno jsem ji našla a hned se mi vybavily krásné vzpomínky z dětství Smile. Takže k téhle opičce mám opravdu silný citový vztah Embarassed. Jo a taky si pamatuju, že jako malá jsem zbožňovala jedny svoje tenisky. Pořád jsem je nosila i když byly staré a polorozpadlé, jednou mi je mamka tajně vyhodila. A já si pamatuju, že jsem jela venku na kole a šli takoví cikáni od pudlic a vezli si na vozíku ty moje tenisky Evil or Very Mad. No, tak jsem si je vzala zpátky Laughing.
Back to top
View user's profile Send private message  
chewing_cow
kytky 4, meta: 2350
kytky 4, meta: 2350


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 2155
Location: ano

PostPosted: Thu 26.4.2007 21:12    Post subject: Reply with quote

Sugababe wrote:
Nemám.
Ani já. A už vůbec ne plyšáka.
Teď nevim jestli sem nebyla nějaký divný dítě.. Laughing

Edit...ale teď mě napadlo že sem asi byla fixovaná na starou koupelnu a kuchyň, když jí při přestavbě dělníci vyhazovali tak sem se na to nemohla dívat, bylo to jako kdyby mi vyhazovali do popelnic moje dětství.
_________________
No moc nekoukejte. Chci zpátky olymp.
Back to top
View user's profile Send private message  
*Theuska*
Out of order
kytky 4, meta: 2150


Joined: 20 Jan 2007
Posts: 1984

PostPosted: Thu 26.4.2007 23:04    Post subject: Reply with quote

Já mám akorát jednu takovou malou asi 10cm figurku - je to chlapeček od kravičky v pruhovaným triku a kalhotách s laclem Love . Já jsem mu v dětsví trochu okousala ty rohy (ale jen malinko Embarassed ) a taky mi jednou spadnul do talíře s omáčkou Laughing .
Jo a jmenuje se Hrůšek (asi jsem si pletla hrocha s krávou Mr. Green ).

Jinak si moc na takovýhle věci nepotrpím.
_________________
***Člověk nikdy nesmí přestat snít.***
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Řečičky, názory, etc. All times are GMT + 1 Hour
Goto page 1, 2  Next
Page 1 of 2

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms