sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Bradavička na stydkém pysku

 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Zdraví
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Kitty
Guest





PostPosted: Wed 25.4.2007 20:45    Post subject: Bradavička na stydkém pysku Reply with quote

Mám problém, po opakovaných zánětech se mi udělala bradavička na malém stydkém pysku. Bradavička je taková podlouhlá a dost nápadná, co s tím??? Stydím se jít ke gynekologovi... mám na to dát něco na bradavice, nebo myslíte že by pomohlo pevně ji podvázat, aby odumřela sama???
Back to top
 
mariposa
kytky 6, meta: 8650
kytky 6, meta: 8650


Joined: 04 Jan 2007
Posts: 8306
Location: u něho...

PostPosted: Wed 25.4.2007 21:00    Post subject: Reply with quote

Ke gynekologovi bych se být tebou vůbec nestyděla jít. Je to jeho práce! Od toho tady je - On už si s tím poradí a řekne ti co s tím máš dělat. Já bych se sama bála něco podnikat.
_________________
věřím
Back to top
View user's profile Send private message  
pam
kytky 7, meta: 12650
kytky 7, meta: 12650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12166

PostPosted: Thu 26.4.2007 8:18    Post subject: Reply with quote

...


Last edited by pam on Mon 22.6.2009 10:48; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Johanka
kytky 3, meta: 1350
kytky 3, meta: 1350


Joined: 20 Jan 2007
Posts: 1264
Location: z Arku

PostPosted: Thu 26.4.2007 9:55    Post subject: Reply with quote

A neni to spíš vřídek? Já bych k němu pro jistotu šla, nikdy nevíš, co to je. A jestli to neni třeba nějaká pohlavní horoba. Třeba syfilis.
_________________
27.10.2010 - Těhotenská poradna
23.11.2010 - TP

Back to top
View user's profile Send private message  
luckaa
Guest





PostPosted: Thu 26.4.2007 13:59    Post subject: Reply with quote

Tak ja mam zase od holeni (zrejme) jak se holi ty chloupky po stranach, jak se rika do bikin, naky maly patvar, mam dojem, ze kdyz se obcas riznu ziletkou, tak pak po dni treba se mi tam udela takovy maly "cucek", pak jak se holim dal tak to povyrostlo no a uz to mam asi rok furt stejny, je to jakoby kousek visaci kuze, nevite, co s tim? kdyz se mi udelalo minule neco podobnyho, tak sem to zkousela ustrihnout nuzkama, bylo to teda takovy divne neprijemny ale zvladla sem to a znovu se neobjevil. ale s timhle nevim co, tohle by asi nuzkama moc bolelo a nechce s emi to strihat ale zaroven to tam nemusim mit..
Back to top
 
Lala
kytky 2, meta: 450
kytky 2, meta: 450


Joined: 16 Jan 2007
Posts: 446

PostPosted: Thu 26.4.2007 15:52    Post subject: Reply with quote

pokud máš píše vřídek, mám s tím mám zkušenosti, pekelně to bolelo, dostala jsem hodně silná antibiotika,a po 3 dnech jsem už o ničem nevěděla. Jinak kámoška měla drobné bradavičky a dal jí na to nějakou vodičku, kterou to měla každý večer potírat a to týdne to bylo ok, ale být tebou radši si na gyndu skočím!
_________________
*Jen proto, že tě někdo nemiluje tak, jak bys chtěl, neznamená, že tě nemiluje jak nejvíc umí.*
Back to top
View user's profile Send private message  
Shannon
where no man has gone before


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 5086

PostPosted: Thu 26.4.2007 19:02    Post subject: Reply with quote

no rozhodně bych to neléčila jako klasickou bradavici Mad - to mě tehdy ten přípravek pálil - na noze. doporučuju doktora.
_________________

SIC TRANSIT GLORIA MUNDI.
Back to top
View user's profile Send private message  
Kitty01
Guest





PostPosted: Sun 13.5.2007 12:46    Post subject: Reply with quote

Tak jsem byla minulý týden na gynekologii s tou bradavičkou, museli mi to odstranit chirurgicky, dostala jsem umrtvovací injekci do malého stydkého pysku hodně blízko k poštěváčku, protože bradavička byla hodně blízko toho nejcitlivějšího místa Confused byla to hrůza!!! Ale přežila jsem to a vše už je ok Smile Výsledky histologie budou do dvou týdnů...

Díky že jste mne všechny jednohlasně poslaly na gyndu Smile
Back to top
 
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Zdraví All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms