sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Prosím pomoc, nedopatřením se video dostalo na internet...
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Řečičky, názory, etc.
View previous topic :: View next topic  
Author Message
LadyCroft
bojovnice!!!


Joined: 22 Jan 2007
Posts: 13356
Location: flight level over 195 (19500 ft)

PostPosted: Tue 5.6.2007 15:10    Post subject: Reply with quote

no tě pic Rolling Eyes
a žádný kalhotky jsem neprodávala a za tím si stojím,přeber si to jak chceš. koukam že tě ten můj (teď vlastně tvůj) seznámil s novým boardem. Laughing
a ohledně bratrance-pak mi někdy vysvětli kdo je tedy Láďa z Touškova Wink

a štětka jsi když se taháš s klukem kterýho jsem milovala.
neřešim, nehodlam se tu hádat. nazdar bazar a doufam že se s R. budete mít šťastně až do smrti.přeji ti to Laughing
_________________
women who behave rarely make history
Back to top
View user's profile Send private message  
Diana
Guest





PostPosted: Tue 5.6.2007 15:29    Post subject: Reply with quote

Tak to teda lžeš i sobě,dkyž tvrdíš,že jsi neprodávala kalhotky a pnožky,ale tvoje věc,tvoje svědomí.
"Láďa" jak ty říkáš je Vláďa když už a je to brácha mojí bývalé spolužačky ze střední,nevim jak jsi přišla na to,že je to můj bratranec,jsi k smíchu Very Happy
A já se s nikým netahám.A jestli tím myslíš,že občas zajdem na nějakou akci,tak to je fakt,ale nevim proč bych se svýma přátelama nemohla jednou za čas někam jít-kolikrát jdeme i s Máčenou a mým Martinem,se ho zeptej-číslo i meil máš,že? Wink Mimochodem...poslala jsi mu moc pěknou erotickou fotku,mému příteli Wink
Back to top
 
LadyCroft
bojovnice!!!


Joined: 22 Jan 2007
Posts: 13356
Location: flight level over 195 (19500 ft)

PostPosted: Tue 5.6.2007 15:34    Post subject: Reply with quote

víš dianko,na netu jsem měla fotky, ale hned za týden jsem se na to vysrala a nikdy jsem nikomu nic neposlala Wink
mně lada (jeho holka) říkala že jste nejspíš bratranec a sestřenice.
No já jsem slyšela co vy máte mezi sebou a už mi to fakt radši nezajímá. Je jedno moudrý rčení-nerýpej se v hovně protože bude ještě víc smrdět. a já fakt tebe už radši řešit nebudu protože pro mně jsi prostě štětka co mi přebrala mého milovaného přítele, na kterém jsem tolik visela.
A proč nemůžu tomu tvýmu posílat fotky když ty děláš s tim mým určitě to samý?prober se holka!!!!Když už máš svoje nahý fotky na amatérech tak to asi znamená to, že máš ráda pozornost chlapů a miluješ nejspíš komplimenty a když už ti je nikdo neskládá normálně, tak si posiluješ ego holt teda přes net. A tak bych se vůbec nedivila kdybych mu teď vzala mobil a našla u něj tvý fotky s roztaženýma nohama, protože ty komplimenty moc ráda posloucháš,co.a víš že rosta tě furt chce a furt se před nim nakrucuješ jak slepice na báni, jenom aby jsi měla ten krásný pocit že ON TĚ CHCE-ŽE JSI ŽÁDANÁ Wink tomuhle říkam vrcholová svině
_________________
women who behave rarely make history
Back to top
View user's profile Send private message  
Byzzy
kytky 8, meta: 19650
kytky 8, meta: 19650


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 19604

PostPosted: Tue 5.6.2007 15:46    Post subject: Reply with quote

Felicity wrote:
Chloe wrote:
Nechapu, proc tohle neresej soukrome, ponizeni obou.
Skryta reklama. Treba doufaji, ze tu najdou dalsi odbytiste na kalhotky Laughing


Oh málem jsem se zakuckala Laughing
Back to top
View user's profile Send private message  
LadyCroft
bojovnice!!!


Joined: 22 Jan 2007
Posts: 13356
Location: flight level over 195 (19500 ft)

PostPosted: Tue 5.6.2007 15:47    Post subject: Reply with quote

plís adminí promáznete to nebo nám to hoďte do žumpy kde se můžeme vesele hádat dál...ať to tu není jen o našich kecech
_________________
women who behave rarely make history
Back to top
View user's profile Send private message  
Diana
Guest





PostPosted: Tue 5.6.2007 15:47    Post subject: Reply with quote

Very Happy tak ten byl dobrej. Hlavně to jak ses chlubila ve škole s těma ponožkama... Very Happy
Tak já ti potvrzuju,že příbuzný fakt nejsme.Moji příbuzní žijou v Chebu a v Ústí.Já jsem ti R nepřebrala.Ty jsi ho půl roku podváděla-jakej chlap by zůstal?A kdo vás dával dohromady?-kdo ti předával jeho telefony,kerý ty jsi vzápětí típala?-JÁ!Byl z tebe nešťastnej a potřeboval si o tom popovídat,aby s tím trápením nebyl sám.A nikdo jiný ho nedokázal hodiny poslouchat. To,že jsme pak spolu trávili docela dost času bylo o tom,že jsme vymýšleli jak na to,abyste byli spolu!Vidíš jen to,že ve finále nejste spolu. Za tu dobu jsme se skamarádili a jsme přátele dodnes-co je na tom špatnýho?A když se nechceš rýpat v hovně,tak proč mě neustále řešíš?
Back to top
 
Alshwarya
kytky 8, meta: 21650
kytky 8, meta: 21650


Joined: 29 Apr 2007
Posts: 20994

PostPosted: Tue 5.6.2007 15:51    Post subject: Reply with quote

edit


Last edited by Alshwarya on Wed 10.3.2010 19:16; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Diana
Guest





PostPosted: Tue 5.6.2007 15:52    Post subject: Reply with quote

Já už z tebe fakt nemůžu Very Happy Na amatérech mám fotky pouze nahoře bez,což není nic špatného,protože většina holek si u vody paluej i hořejšek,takže nci novýho.Před nikým se nenakrucuju,nemám to zapotřebí.
Jsi vážně ubohá,nikdy jsme žádný "roztažený" fotky nefotila. To spíš víš jak se to dělá,když jsi striptérka a společnice,ne? Wink
A mému příteli fotky klidně posílej dál,skvěle se u toho bavíme Wink Já jsem abys ze sebe nedělala neviňátko,je tě dost až za roh.
Back to top
 
LadyCroft
bojovnice!!!


Joined: 22 Jan 2007
Posts: 13356
Location: flight level over 195 (19500 ft)

PostPosted: Tue 5.6.2007 15:52    Post subject: Reply with quote

tak mi řekni kdy Laughing Laughing Laughing

Jojo, tak to končí vždycky.ze začátku jsem ti za to byla moc vděčná že nám pomáháš a hrozně jsem tě měla ráda.opravdu jsem ti byla moc vděčná. do té doby než mi spadly růžové brýle tím že jsem se dozvěděla o té vaší líbačce na hracholuskách,a i tak jsem ti já kráva odpustila ale stejně jsi mi srala na hlavu a jeho jsi nenechala.Dobří kamarádi-jestli to bereš takhle tak já mam teda taky dobrýho kamaráda SmileSmileSmile
Nic na tom není špatnýho-akorát mazec bylo jak jste byli na těch kabátech, já na vás vidim a on ťuká smsku že je se samirem v hospodě Very HappyVery Happy.k tomu lhaní jsi ho dohnala ty, protože asi bezdůvodně by nelhal a přiznal by že je s kámoškou na koncíku.takže jeho i tvoje lhaní asi má nějaké příčiny Smile

Proč tě řeším?protože mi taky nebaví neustále poslouchat ty keci jak vás zase někdo viděl a jak jsme prý údajně moc šťastní.Bejvala jsi moje nejlepší kámoška a teď bych ti za to jak jsi mi (nejen ty ale i on) ublížila nejradši narvala kudlu do zad.A klidně ti tohle řeknu i do očí
_________________
women who behave rarely make history
Back to top
View user's profile Send private message  
Diana
Guest





PostPosted: Tue 5.6.2007 15:54    Post subject: Reply with quote

Jinak, nechcete si ty svy soukromy veci resit nekde jinde? Nebo Vam to dela tak dobre, kdyz si tady cizi lidi ctou o Ladce, Milade, Pepikovi, Borivojovi a podobne?[/quote]

Omlouvám se,není mi to příjemné,ale musím se bránit,když slečna Naďa na mě zaútočila první a sama to řeší na boardu a jinde říká jak mě má ráda a dělá se hodnou.
Back to top
 
LadyCroft
bojovnice!!!


Joined: 22 Jan 2007
Posts: 13356
Location: flight level over 195 (19500 ft)

PostPosted: Tue 5.6.2007 15:55    Post subject: Reply with quote

Diana wrote:
Já už z tebe fakt nemůžu Very Happy Na amatérech mám fotky pouze nahoře bez,což není nic špatného,protože většina holek si u vody paluej i hořejšek,takže nci novýho.Před nikým se nenakrucuju,nemám to zapotřebí.
Jsi vážně ubohá,nikdy jsme žádný "roztažený" fotky nefotila. To spíš víš jak se to dělá,když jsi striptérka a společnice,ne? Wink
A mému příteli fotky klidně posílej dál,skvěle se u toho bavíme Wink Já jsem abys ze sebe nedělala neviňátko,je tě dost až za roh.


já že jsem striptérka a společnice? Laughing Laughing Laughing Laughing
tak to máš nějaké asi špatné informace Very Happy.stripy jsem dělala,v německu a několikrát a pokud sis všimla tak už asi 5 měsíců netancuju, max. jednou za měsíc si střihnu goučko. Tak s tou společnicí a striptérkou jsi mi dostala,vážně tu padám na hubu. Jezdim s tágem v praze takže jestli budeš chtít někdy hodit do práce bordelu, udělam ti spešl cenu Wink
_________________
women who behave rarely make history
Back to top
View user's profile Send private message  
Alshwarya
kytky 8, meta: 21650
kytky 8, meta: 21650


Joined: 29 Apr 2007
Posts: 20994

PostPosted: Tue 5.6.2007 15:56    Post subject: Reply with quote

edit


Last edited by Alshwarya on Wed 10.3.2010 19:17; edited 2 times in total
Back to top
View user's profile Send private message  
LadyCroft
bojovnice!!!


Joined: 22 Jan 2007
Posts: 13356
Location: flight level over 195 (19500 ft)

PostPosted: Tue 5.6.2007 15:56    Post subject: Reply with quote

Diana wrote:
Jinak, nechcete si ty svy soukromy veci resit nekde jinde? Nebo Vam to dela tak dobre, kdyz si tady cizi lidi ctou o Ladce, Milade, Pepikovi, Borivojovi a podobne?


Omlouvám se,není mi to příjemné,ale musím se bránit,když slečna Naďa na mě zaútočila první a sama to řeší na boardu a jinde říká jak mě má ráda a dělá se hodnou.[/quote]

???no kurňa to snad ne Laughing Laughing Laughing

hele tohle vážně už fakt nejde Smile
co je ti vůbec diano po mně?tak tě nemam ráda a dávam to najevo a celkem si myslím že mám právo tě nesnášet tak se s tim smiř a neřeš mně ty, já si můžu psát co chci a kam chci a to že jsi sem vlezla a přečetla si to, je tvůj problém.
_________________
women who behave rarely make history
Back to top
View user's profile Send private message  
Diana
Guest





PostPosted: Tue 5.6.2007 15:59    Post subject: Reply with quote

Jsi asi hodně zoufalá,co? Crying or Very sad

Líbačak prej.Ano,dali jsme si na Hracholuskách pusu,měl narozky a trochu to ujelo.Přizanli jsme se,mrzí nás to a tečka.Ani ty nejsi neomylná-pořád lepší než spát s někým půl roku,ne? Wink

Na Kabátech jsme byli a co jako?-to kámoši nemůžou?To,že ti psal a lhal,tak o tom vůbec nevim,tak to na mě nesváděj.Pokud si pořád vymýšlí,tak ho fakt k tomu nevedu,je plnoletej a má svoji hlavu,tak dělá co uzná za vhodný-nevim proč neřekl že byl na konzertě. Myslik
To je fajn lichotka,ale jnevim jak jsi na to přišla...já tě jako kámošku nebrala...
Back to top
 
kecka
kytky 6, meta: 7850
kytky 6, meta: 7850


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 7778
Location: v moři čokolády

PostPosted: Tue 5.6.2007 16:01    Post subject: Reply with quote

Shocked Shocked Shocked

holky je fakt nutny tahat tu spinu takhle ven, nemuzete si to vyrikat mezi ctyrma ocima....nebo mezi sesti i s dotycnym
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Řečičky, názory, etc. All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
Page 3 of 5

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms