sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Ženy vs. muži
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Řečičky, názory, etc.
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Man of the world
caballero


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 2846

PostPosted: Mon 7.5.2007 12:52    Post subject: Reply with quote

největší věc jsem udělal já.
v zimě jsem jel do Prahy vyzvednout přítelkyni a že si užijeme víkend u nás doma sami, naši odjeli autem a já ještě neměl auto takže jsem musel vzít Transita. Což je už samo o sobě trochu nezvyk prootže si v něm trochu připadám jako řidič autobusu.
Navíc příšerně sněžil oa všude jsem cestou potkával auta v příkopech,vážně super,lae jí jsme vyzvednul všechno zvkládnul a byl na sebe pyšný.
Dojel jsem před dům,otevřel vrata a že se rozjedu,ale ono to nejelo.Říkal jsem si že je to tím že je namrznuto a tak jsme se pořád snažil,snažil jsme se asi 15-20 minut všelijak podkládal kola a dělal úplně vše a ono to pořád nejelo,respektive vždy jen o kousíček a dalo to hodně práce a nejelo to už ani dozadu a byl jsme už úplně zoufalý,doma roztoužená přítelkyně u zapáleného krbu a já nemohu zajet s autem.fakt situace. No a pak koukám a já mám celou dobu zataženou ruční brzdu... Ty jo to bylo nadávek na mou vlastní blbost
_________________
Miluj hluboce a vasnive. Muzes se pritom zranit, ale je to jediny zpusob,jak zit svuj zivot.
Back to top
View user's profile Send private message  
Dellores
kytky 6, meta: 8250
kytky 6, meta: 8250


Joined: 21 Mar 2007
Posts: 8193

PostPosted: Mon 7.5.2007 13:03    Post subject: Reply with quote

To se stává Laughing. Já jednou ujela na ruční brzdu docela dálku, akorát mi pořád bylo divné, že mi to nějak špatně řadí Embarassed. No jo, to jsou ty začátky Pisknik.
Back to top
View user's profile Send private message  
Byzzy
kytky 8, meta: 19650
kytky 8, meta: 19650


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 19598

PostPosted: Mon 7.5.2007 13:07    Post subject: Reply with quote

Dellores wrote:
To se stává Laughing. Já jednou ujela na ruční brzdu docela dálku, akorát mi pořád bylo divné, že mi to nějak špatně řadí Embarassed. No jo, to jsou ty začátky Pisknik.


a jak to pak krásně smrdělo že? Smile já taky jednou jela na ručku, naštěstí nefungovala tak jak by měla. Fakt jsem měla strach, že jsem zničila auto - bože já taky byla tele Laughing
Back to top
View user's profile Send private message  
Dellores
kytky 6, meta: 8250
kytky 6, meta: 8250


Joined: 21 Mar 2007
Posts: 8193

PostPosted: Mon 7.5.2007 13:20    Post subject: Reply with quote

No já měla více takových podobných úletů Embarassed Laughing. Dodneška to přítel neví, bylo to jeho auto. Jéje, ten by mi dal Vrazdik.
Back to top
View user's profile Send private message  
Lenka
kytky 3, meta: 1750
kytky 3, meta: 1750


Joined: 06 Jan 2007
Posts: 1677

PostPosted: Mon 7.5.2007 16:13    Post subject: Reply with quote

Mane-já jednou jela na ruční brzdu 4 km a pořád si říkala že to je nějaké mrtvé to auto Laughing ......zanedlouho se nám nějak vysypala a já jako že nic nevím....zatloukat,zatloukat,zatloukat.
Back to top
View user's profile Send private message  
Lilith
:faitilhiér:


Joined: 04 Jan 2007
Posts: 11317

PostPosted: Fri 11.5.2007 21:59    Post subject: Reply with quote

Man of the world wrote:
No a pak koukám a já mám celou dobu zataženou ruční brzdu... Ty jo to bylo nadávek na mou vlastní blbost


Arrow Roflnik Roflnik Roflnik

Tohle mi nedelej, prave jsem malem spadla ze zidle Laughing

Neco podobneho se mi ale stalo taky jeste kdyz jsem mela renaulta, ten uz mel chudak neco za sebou a ta rucni brzda moc nefungovala, takze jsem na ni jednou jela celou Evropskou z Dejvic az na letiste Embarassed
_________________
Proč on? Protože se nám chtělo...
Back to top
View user's profile Send private message  
corona
kytky 2, meta: 450
kytky 2, meta: 450


Joined: 18 Jan 2007
Posts: 405

PostPosted: Sat 12.5.2007 10:22    Post subject: Reply with quote

Jak vnímáte roli muže, jak roli ženy.
Jak to je v reálu? Jak moc je možné vycházet z toho "že to je žena" a naopak?
I v blbý škole nám říkali muž to a žena to. Kde je důraz na jedince v naší společnosti?
Můžete třeba přihodit přímo biologické rozdíly žen a mužů (třeba struktura mozku a tak Cool )
A jak moc se vy osobně cítite být ženou/mužem? Které předsudky splňujete, v kterých jste vyjímkou?


Arrow Dnes myslím už neexistuje (v našich podmínkách a u lidí mladších 40ti let) tradiční rozdělení "mužxžena". Ženská, aby obstála, musí mít spoustu vlastností dřív přisuzovaným mužům... Z toho taky logicky vyplývá, že ženy už nekladou (nemohou) takový důraz na roli mateřskou a roli manželky-strážkyně tepla domova,že. Cool Spíš mi připadá, že jsou nuceny bojovat s muži o místo na slunci (práce,společenské postavení) a tak se mu mnohých třicátnic docela ztrácí ženská jemnost (a to navzdory tomu, že jsou udržovanější,upravenější a víc sexy oblečené než jejich matky).

Arrow Jak moc se cítím být ženou? Z 80% - jsem myslím docela roztomilá, náladová a hravá holka,co umí péct i domácí chleba Laughing Mužem jsem z 20%, v práci, při jednáních: neústupná, tvrdá,cílevědomá. Myslím, že ještě ale nejsem úplně "hotová" - to,jestli budu víc ženská nebo chlapská se ukáže spíš před třicítkou, jestli budu mít dětičky nebo big kariéru.
Back to top
View user's profile Send private message  
Lilith
:faitilhiér:


Joined: 04 Jan 2007
Posts: 11317

PostPosted: Sat 12.5.2007 20:38    Post subject: Reply with quote

ted koukam na Stepfordske panicky, jestli si takhle chlapi predstavujou idealni manzelku, tak se mam na co tesit Roflnik
_________________
Proč on? Protože se nám chtělo...
Back to top
View user's profile Send private message  
Flowing_
kytky 8, meta: 24650
kytky 8, meta: 24650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 24420

PostPosted: Mon 14.5.2007 16:50    Post subject: Reply with quote

Lilith, to bylo hodně ujetý. Musela by to být fakt strašná nuda.
_________________
.
Back to top
View user's profile Send private message  
Theresa
I'm Brandy. The slutty cheerleader.


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 35499

PostPosted: Mon 14.5.2007 16:52    Post subject: Reply with quote

ed
_________________
Zhmotňujeme-li pochybnosti, pak se naše přání nenaplní, neboť se za ně nepostavíme, vlastně to ani nechceme. Jak myslíme, tak se stane.


Last edited by Theresa on Tue 21.8.2007 14:10; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Lilith
:faitilhiér:


Joined: 04 Jan 2007
Posts: 11317

PostPosted: Mon 14.5.2007 20:33    Post subject: Reply with quote

Theresa wrote:
takovy ot,ale ten film skoncil pekne blbe.Takovejtypickej americkej konec Rolling Eyes


jeste jeden OT (omlouvam se, ale neda mi to Embarassed )
Arrow ten film VUBEC nema nic spolecneho s vybornou knizkou, pekne me to otravilo.
_________________
Proč on? Protože se nám chtělo...
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Řečičky, názory, etc. All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
Page 9 of 9

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms