sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Ženy vs. muži
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Řečičky, názory, etc.
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Court
kytky 4, meta: 3350
kytky 4, meta: 3350


Joined: 04 Jan 2007
Posts: 3269
Location: Klub rváčů

PostPosted: Thu 3.5.2007 21:16    Post subject: ed Reply with quote

edit
_________________
Never complain. Never explain.
Back to top
View user's profile Send private message  
Lilith
:faitilhiér:


Joined: 04 Jan 2007
Posts: 11317

PostPosted: Thu 3.5.2007 21:18    Post subject: Reply with quote

Nejlepsi je zkouset podelne parkovani v jednosmerce, kdyz ta vama stoji kolona a nekdo zacne troubit. To je neco na moje nervy Laughing Laughing
_________________
Proč on? Protože se nám chtělo...
Back to top
View user's profile Send private message  
Rhiannon
Mrs. Bunny


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 10336
Location: Somewhere over the rainbow

PostPosted: Thu 3.5.2007 21:22    Post subject: Reply with quote

Lilith jj, to je okamzik kdy vystupuju z auta a jdou ze me takove nadavky ze bych si nemyslela ze podobna slova znam, natoz ze je vyslovim Laughing
_________________
I don't want to be your other half, I believe that 1 and 1 make 2
Back to top
View user's profile Send private message  
Fantagiro
kytky 3, meta: 1950
kytky 3, meta: 1950


Joined: 21 Jan 2007
Posts: 1833
Location: Slovensko

PostPosted: Thu 3.5.2007 21:27    Post subject: Reply with quote

no ja a parkovanie...pokial je miesto pre 2 auta, nie je problem
raz vedla mna zaparkovalo ttcko vo vzdialenosti 5 cm, no mala som ine nervy
inak som citala, ze nove citroeny maju parkovacieho asistenta takeho, ze iba drzis plyn a na zaklade kamier sa pohybuje auto, kym neukoncis parkovanie, ale to uz je asi privelky vydobytok doby....
_________________
Asi to tak funguje aj pri rozchodoch. Že aj keď bolia a keď vlastne vôbec nič nie je doriešené, stačí, aby padlo slovné spojenie definitívny rozchod a z kruhového objazdu sa zrazu objaví cesta, po ktorej sa dá výjsť. Je jedno či štvornožky, alebo vzpriamene po dvoch. Je jedno, že ju človek chvíľu ignoruje a stále sa vozí dookola. Je tam. Tá cesta. Človek sa môže nastaviť na nové zajtrajšky, stopne blúdenie emócií v krvnom obehu, celé je to iné. Lepšie.
Back to top
View user's profile Send private message  
Efendy
kytky 3, meta: 1050
kytky 3, meta: 1050


Joined: 24 Jan 2007
Posts: 1004
Location: naplavenina v Praze

PostPosted: Thu 3.5.2007 21:29    Post subject: Reply with quote

Man of the world wrote:
Lilith wrote:
Man of the world wrote:
já mám veliké potíže když mám zaparkovat podélně,jinak myslím s řízením,řešením nečekaných situací na silnici a dalších věcí nemám žádný problém,ale prostě zaparkovat podélně i když tam bude o 1,5m více místa je obrovský problém.štve mě to,ale tahle věc mi prostě nejde Rolling Eyes


Jj, tak presne s timhle mam taky velky problem, ale stydim se trenovat, takze se toho asi nezbavim Mr. Green


no to je ono,začarovaný kruh,navíc mám na autě i taková pípátka která různě pípají podle toho v jaké vzdálenosti je nějaký předmět se kterým by mohla nastat kolize.a stejně mi ot nepomáhá.ať žije kolmé parkování Laughing
navíc s autem rodičů,což je vectra kombi, docela veliké auto se mi občas podaří zaparkovat spíš... Rolling Eyes


podélný, kdybych parkoval v Praze, tak bych s tím měl taky problém, parkovat na těsno, ale zas pak třeba někdo tzv. umí parkovat na těsno, ale kolikrát odře druhému auto, já mám radši rezervu, pokud je fakt málo místa, prostě pomalu, pomalu.
_________________
www.andelslev.cz
Back to top
View user's profile Send private message  
Lucrezia
kytky 5, meta: 7050
kytky 5, meta: 7050


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 6667

PostPosted: Sat 5.5.2007 11:11    Post subject: Reply with quote

ja podelne parkuju v pohode(teda snad, ted nemam cas jezdit), ale co mi dela problem je zaparkovat na sidlisti. Tam je to totiz presne vypocitany snad na centimetr Rolling Eyes Laughing
navic jsem se vzdycky bala, ze odru auto Confused

no neni nad parkovaciho asistenta pri couvani Laughing
Back to top
View user's profile Send private message  
Dellores
kytky 6, meta: 8250
kytky 6, meta: 8250


Joined: 21 Mar 2007
Posts: 8193

PostPosted: Sun 6.5.2007 15:31    Post subject: Reply with quote

Já jsem podélně snad parkovala naposledy v autoškole. Záměrně se takovým místům vyhýbám Embarassed. To si radši zajedu dál, zaparkuju v pohodě a pak to dojdu. Mám z toho strach, že bych tam šaškovala hodiny a byla všem pro smích Bojik.
Back to top
View user's profile Send private message  
Lucrezia
kytky 5, meta: 7050
kytky 5, meta: 7050


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 6667

PostPosted: Sun 6.5.2007 19:25    Post subject: Reply with quote

Dellores wrote:
Mám z toho strach, že bych tam šaškovala hodiny a byla všem pro smích Bojik.

to je presne ten pripad se sidlistem, mam takovou utkvelou predstavu, ze se zrovna vsichni divaji z okna na to moje saskovani Embarassed Laughing a ja jsem z toho jeste vic nervozni.
(pritel vzdycky ceka u okna, diva se, a vetsinou mi za 5minut zvoni mobil, ze prijde dolu zaparkovat - anebo posle "tchana" Embarassed )
Back to top
View user's profile Send private message  
Byzzy
kytky 8, meta: 19650
kytky 8, meta: 19650


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 19598

PostPosted: Sun 6.5.2007 19:36    Post subject: Reply with quote

Já teda podélne taky nemusím, ale trénuju Smile Když se mi podaří napoprvé autíčko někde dostat tak mám radost na celý den Smile

Mám sice malé auto (Saxo) ale nemám posilovač, takže to není žádná sranda, někdy mám problém vyjet i z normálního stání, když se za mě postaní další auta a mám jen málo místa.

A s tím, že když parkuju podelně tak někdy šaškuju docela dlouho - jednou na mě jeden pán koukal jak se trápím a když jsem vystoupila, tak mi řekl, že by mi tam vjel. Jo, ale nejdřív na mě pět minut civěl Smile Většinou, když mi to nejde, sedím nasupeně v autě, někdy třískám do volantu - ani bych se nedivila, kdyby mě někdo natáčel Laughing

Ale zase některé ty videa, nad tím zůstává fakt rozum stát Smile
Back to top
View user's profile Send private message  
kecka
kytky 6, meta: 7850
kytky 6, meta: 7850


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 7778
Location: v moři čokolády

PostPosted: Sun 6.5.2007 19:38    Post subject: Reply with quote

já takhle jednou parkovala tak dlouho až se jednomu pánovi zželelo a šel mi ukázat Embarassed ne podélně parkovat se starou škodárnou stovkou opravdu není pro mě, když není zbytí tak taky šaškuju
Back to top
View user's profile Send private message  
Man of the world
caballero


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 2846

PostPosted: Sun 6.5.2007 19:48    Post subject: Reply with quote

http://www.youtube.com/watch?v=7RMLt28n0-M&mode=related&search=
_________________
Miluj hluboce a vasnive. Muzes se pritom zranit, ale je to jediny zpusob,jak zit svuj zivot.
Back to top
View user's profile Send private message  
Dellores
kytky 6, meta: 8250
kytky 6, meta: 8250


Joined: 21 Mar 2007
Posts: 8193

PostPosted: Sun 6.5.2007 21:30    Post subject: Reply with quote

Lucrezia - no právě, když na mě někdo civí, tak jsem z toho ještě více nervózní Laughing, takže si radši zajedu dál no Embarassed

Byzzy - docela ráda bych tě viděla jak třískáš do toho volantu Roflnik
Back to top
View user's profile Send private message  
Byzzy
kytky 8, meta: 19650
kytky 8, meta: 19650


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 19598

PostPosted: Sun 6.5.2007 21:36    Post subject: Reply with quote

Dellores - to se mi stávalo hlavně když jsem měla favorita a spěchala jsem a zaboha jsem třeba neuměla odněkud vyjet - to je pro ještě větší zoufalství než neumět zaparkovat Smile Seděla jsem v autě a střídavě jsem se ukldňovala a bouchala do volatu a nadávala na auto. Většinou to bylo v létě, byla jsem upocená a musel na mě být vskutku zábavný pohled. Já někoho takhle vidět, tak neodolám a civím Smile
Back to top
View user's profile Send private message  
Dellores
kytky 6, meta: 8250
kytky 6, meta: 8250


Joined: 21 Mar 2007
Posts: 8193

PostPosted: Sun 6.5.2007 21:40    Post subject: Reply with quote

Byzzy - tak to musel být fakt super pohled Laughing . To já se tak smála když byla jednou u nás sněhová kalamita a přítel se snažil vyjet od nás z parkoviště, pořád se snažil a snažil ... Ale nešlo. Za chvíli vylezl z auta a začal do něho kopat, to jsem se u toho okna málem počůrala smíchy Roflnik.
Back to top
View user's profile Send private message  
Lilith
:faitilhiér:


Joined: 04 Jan 2007
Posts: 11317

PostPosted: Mon 7.5.2007 12:01    Post subject: Reply with quote

Dellores wrote:
Byzzy - tak to musel být fakt super pohled Laughing . To já se tak smála když byla jednou u nás sněhová kalamita a přítel se snažil vyjet od nás z parkoviště, pořád se snažil a snažil ... Ale nešlo. Za chvíli vylezl z auta a začal do něho kopat, to jsem se u toho okna málem počůrala smíchy Roflnik.


Ty jo, to se mi stalo letos v zime taky - ten jediny den, kdy byla snehova kalamita, mela jsem uz starsi zimni pneumatiky (letos musim koupit nove)a proste jsem nebyla schopna vyjet z parkovaciho mista. Sousedi akorat vychazeli z domu a nenapadlo je nic lepsiho, nez stat a civet na me. Nakonec jsem to vzdala, vratila jsem se do baráku pro lopatu a jeste chvili odhazovala, pak dalsi pokus, chvile odhazovani... no nakonec jsem odjela, ale byla jsme uplne vyklepana Embarassed Laughing
_________________
Proč on? Protože se nám chtělo...
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Řečičky, názory, etc. All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Page 8 of 9

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms