sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Podle čeho jste si vybrali vaši vysokou školu+bud.uplatnění
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Škola
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Lenore
___________________


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 29922

PostPosted: Sat 28.4.2007 19:30    Post subject: Reply with quote

A kdo říká, že každý student psychologie se musí po škole věnovat psychoterapii? Existuje přece spousta jiných uplatnění.
_________________
queerer than we can suppose
Back to top
View user's profile Send private message  
la fraise
.


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 26039
Location: back in town

PostPosted: Thu 3.5.2007 20:44    Post subject: Reply with quote

Vcera jsem si koupilaLN a docela me vydesila podoba prijmacek na prava, nevedela jsem skoro nic a to jsem ve tretaku, budu muset zacit makat. Bicovnik

Muzu se zeptat tech co prava delaji/delali, jakym zpusobem se na ne pripravovali? Embarassed
_________________
We're happy free confused and lonely in the best way. It's miserable and magical, oh, yeah.
Back to top
View user's profile Send private message  
Janeira
.


Joined: 22 Jan 2007
Posts: 42006

PostPosted: Thu 3.5.2007 21:25    Post subject: Reply with quote

la fraise wrote:
Vcera jsem si koupilaLN a docela me vydesila podoba prijmacek na prava, nevedela jsem skoro nic a to jsem ve tretaku, budu muset zacit makat. Bicovnik

Muzu se zeptat tech co prava delaji/delali, jakym zpusobem se na ne pripravovali? Embarassed


asi tak. Confused

při představě našeho ročního práva v prváku se mi protočily panenky.
_________________
We can be heroes just for one day.
Back to top
View user's profile Send private message  
Crazy girl
kytky 6, meta: 7450
kytky 6, meta: 7450


Joined: 04 Jan 2007
Posts: 7214

PostPosted: Thu 3.5.2007 21:54    Post subject: Reply with quote

Tak ja se hlasim na ekonomku,na Fakultu Finance a Ucetnictvi a mam z toho strach..Vybirala jsem podle toho,ze mam rada matiku a chtela bych ji studovat i pozdeji..chodila jsem i na pripravne kurzy a je to pro me tezke,proto mam strach z neprijeti..
a taky mam strach,ze se tam dostanu a vubec me to nebude bavit..jdu z gymplu,tudiz ty finance vubec neznam jako lidi z obchodky,kteri trosku vedi.. Confused
Back to top
View user's profile Send private message  
Lily Water
....................


Joined: 25 Feb 2007
Posts: 1324

PostPosted: Mon 4.2.2008 18:52    Post subject: Reply with quote

mexxie wrote:


Znáte takový ten test? Jak máte deset fotek lidí a máte říct, který je vám nejvíc nesympatický? Podle toho se určí, čeho se u sebe nejvíc bojíte, kterou svou vlastnost nejvíc nenávidíte. Je tam agresivní typ, schozofrenik, žena v depresi... A vy vlastně mimoděk ukazujete na to, jak byste nechtěli nechtěli dopadnout. I když třeba nevíte, co ten který konkrétní výraz značí, ten člověk vám přijde v nepohodě a proto ho označíte. A stejně je to v reálu. Nonverbální komunikace.


To zní zajímavě, není to někde na netu? Razz
Back to top
View user's profile Send private message  
synapse

kytky 4, meta: 2750


Joined: 16 Jan 2007
Posts: 2695
Location: země Pána Koblih a jeho tupých voličů

PostPosted: Mon 4.2.2008 19:23    Post subject: Reply with quote

Theresa wrote:
ja nevim,ale takovej psycholog co mel nekdy nejaky problemy a vy jaky je citit nic te pri tve zpovedi pochopi mnohem lip nez nekdo kdo to ma jen z knizek..

no to jo, ale může být právě kvůli tomu zaujatý Wink
Back to top
View user's profile Send private message  
LadyCroft
bojovnice!!!


Joined: 22 Jan 2007
Posts: 13356
Location: flight level over 195 (19500 ft)

PostPosted: Mon 4.2.2008 19:56    Post subject: Reply with quote

mám ráda auta a tuning. tak jsem šla na Management dorpavy. a šla tam i moje nejlepší kámoška ze základky
_________________
women who behave rarely make history
Back to top
View user's profile Send private message  
Mishaaa
Love dogs <3


Joined: 21 Jan 2007
Posts: 9016

PostPosted: Mon 4.2.2008 19:59    Post subject: Reply with quote

od malicka ziju psama...tak sem sla na kynologii...prekvapive Laughing uplatneni v budoucnu asi velice zadne..ale tak kdo rika ze je to moje posledni skola ze Mr. Green
_________________
Pokud je láska nesmrtelná,potom pevně věřím,že se po smrti setkám se všemi psy mého života,když pro nic jiné,tak pro to moře lásky,které nás spojovalo.... Love
Back to top
View user's profile Send private message  
Lenore
___________________


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 29922

PostPosted: Mon 4.2.2008 20:09    Post subject: Reply with quote

Mně náhodou kynologie přijde jako dobrý obor. Vždyť kolik lidí má psa a spousta z nich je ochotných do mazlíčků rvát hodně peněz.
_________________
queerer than we can suppose
Back to top
View user's profile Send private message  
Suny
..........................


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12995

PostPosted: Mon 4.2.2008 20:12    Post subject: Reply with quote

Mishoo a s tím můžeš třeba cvičit psy na hledání drog apod? Mně to nepřijde tak špatný, navíc když tě to baví Wink
_________________

If you want to make God laugh, tell him about your plans.

-Woody Allen-
Back to top
View user's profile Send private message  
Mishaaa
Love dogs <3


Joined: 21 Jan 2007
Posts: 9016

PostPosted: Mon 4.2.2008 20:19    Post subject: Reply with quote

Lenore: to zase jo...ale urcite bych se tim asi neuzivila jen jako jedinym Confused

Suny: jj muzu..vsechno-slepectvi,asistencni,zachranarsti,drogovi atd atd proste uplne vsecko se psama (od vycviku az po salony)..ale zas-kolik lidi se dostane k policii (hlavne ti drogovi)..ale trebas dobrovolneho zachranare by me delat bavilo

ale jako nestezuju si..studuju to co miluju od maleho decka..a mozna to ma budoucnost..kdyz to tak sleduju

ed: vzhledem k tomu ze se z kynologie stava neuveritelny byznys...tak titul casem na skodu nebude..protoze v dnesni dobe uz se na tituly hledi Laughing
_________________
Pokud je láska nesmrtelná,potom pevně věřím,že se po smrti setkám se všemi psy mého života,když pro nic jiné,tak pro to moře lásky,které nás spojovalo.... Love
Back to top
View user's profile Send private message  
ephelides
*louloute*


Joined: 04 Jan 2007
Posts: 15244

PostPosted: Mon 4.2.2008 20:40    Post subject: Reply with quote

mishaa Arrow a myslim si ze k nam taky brzo dojde napriklad trenovani psu doma, coz je si myslim slusny byznys
Back to top
View user's profile Send private message  
Rokkan
kytky 7, meta: 11650
kytky 7, meta: 11650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 11530

PostPosted: Mon 4.2.2008 21:27    Post subject: Reply with quote

Biochemie rulezz, věřím, že s ní uplatnění najdu. Na rozdíl od politologie Laughing


Last edited by Rokkan on Sat 24.5.2008 14:52; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
chewing_cow
kytky 4, meta: 2350
kytky 4, meta: 2350


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 2155
Location: ano

PostPosted: Mon 4.2.2008 21:47    Post subject: Reply with quote

Tak já sem si vybírala školu tak, že sem po maturitě nemohla sehnat místo, překvapivě zaměstnavatelé absolventům obchodních akademií ruce zrovna nervou. Brala bych cokoliv. Takovou trochu náhodou sem dostala místo sociální pracovnice, kde sem byla dva roky a docela sem se v tom našla. Pak sem nějak zešílela a řekla si že bych přecijenom chtěla na VŠ, takže to teď studuju. Teď po skoro třech letech už z toho zas tak urvaná nejsem, některý věci jsou v tý škole spíš odstrašující příklady, ale stejně si neumim představit že bych v budoucnu dělala něco jinýho. I když sem dycky chtěla studovat spíš jazyky nebo tak.. Teď jen musim vymyslet jestli chci bejt i Mgr. nebo ne.

No a uplatnění...já sem optimista no. Laughing
_________________
No moc nekoukejte. Chci zpátky olymp.
Back to top
View user's profile Send private message  
TarTar
Who knew:-)


Joined: 11 Oct 2007
Posts: 1819

PostPosted: Mon 4.2.2008 21:54    Post subject: Reply with quote

Mishaaa wrote:
Lenore: to zase jo...ale urcite bych se tim asi neuzivila jen jako jedinym Confused

Suny: jj muzu..vsechno-slepectvi,asistencni,zachranarsti,drogovi atd atd proste uplne vsecko se psama (od vycviku az po salony)..ale zas-kolik lidi se dostane k policii (hlavne ti drogovi)..ale trebas dobrovolneho zachranare by me delat bavilo

ale jako nestezuju si..studuju to co miluju od maleho decka..a mozna to ma budoucnost..kdyz to tak sleduju

ed: vzhledem k tomu ze se z kynologie stava neuveritelny byznys...tak titul casem na skodu nebude..protoze v dnesni dobe uz se na tituly hledi Laughing


můžeš dělat psího psychologa, to bude slušnej vejvar

já a moje studium..no u mě je jakákoliv škola už od základky náhoda, momentálně studuju management sportu.. no upřímně, uplatnění jako je.. s mojí postavou za velmi nízký plat Laughing Prostě nepředpokládám, že se zrovna timhle budu živit.. jsem si tak řekla, že na to pujdu že mě to prostě zajímá..Možná se hecnu a až najdu práci a byt přihlásim se na něco dálkově..ale uvidíme
_________________
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Škola All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13  Next
Page 9 of 13

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms