sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Dojmy ze srazů
Goto page Previous  1, 2, 3, 4 ... 30, 31, 32  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srazy
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Man of the world
caballero


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 2846

PostPosted: Sat 23.6.2007 17:39    Post subject: Reply with quote

villete wrote:
Tiassia de Vries wrote:
Jo, ze Suny jsem čistě nadšená, sice chvilku vypadala vyděšeně, ale nejenže úžasně hrála fotbálek a šipky, čímžto jsem donutily Mana líbat Cheho, ale navíc s náma opilcema zevlila venku a smála se a smála....a to i když jsem jí uměla do výstřihu.


tak tohle nemelo prijit. ja vedela, ze jsem na neco zapomnela.. a to ze nejen Man libal Cheho Shocked ja to vidim pred sebou jakoby to bylo vcera Laughing


no jasně,takhle si mě všichni zapamatujte,to jsem zase jednou přistoupil na pěkně blbou sázku.

přes 3 měsíce jsem se s nikým nelíbal,ale on ten dotyčný pak musí být zrovna che,teda nic proti chemu,jde spíš o ot že on je chlap,já jsem chlap...no nic moc,ale hlavně že si mě takhle budete všichni pamatovat Vzteklik
_________________
Miluj hluboce a vasnive. Muzes se pritom zranit, ale je to jediny zpusob,jak zit svuj zivot.
Back to top
View user's profile Send private message  
Suny
..........................


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12995

PostPosted: Sat 23.6.2007 17:51    Post subject: Reply with quote

tak jsem teď dorazila domů a musím se vám přiznat, že jsem celý zbytek večera myslela na vás, takže "EM S TEČKOU" byl pěkně nasraný Embarassed Laughing

A dojmy, všechny jsme vás viděl poprvé, ale připadala jsem si, jako že vás znám už dááávno /taky že znám že jo Smile/

Absolutně uchvácená jsem byla z trojky Tiassia, Dannny a Villete, nevím kdo kdysi psal, že z Canty přímo "stříká charisma" ... ale to uplně vystihuje moje pocity, já být chlap, tak se z ní fakt uplně ale uplně zblázním.

Umělá a profesionální Dannny Laughing je uplně jiná, než sem si představovala, přišla mi jako úplný sluníčko, s neuvěřitelně nakažlivým smíchem Smile

A Villetka mě dojala hned nazačátku a prostě mi přišla uplně úžasná.

No a Kess s Corey mi přišly hrozně roztomilý a Kess jmenovitě mi přišla taková hrozně hodná, když jsem s ní mluvila, měla jsem takovej pocit bezpečí Laughing Embarassed Nevím jak to popsat Smile

Takže holky, fakt jste mě dostaly, byly jste super a hrozně hrozně ráda vás znovu uvidím.

Jinak celkově mi to přišlo fajn, nebudu tu psát každýho, protože na mě každej působil fakt v pohodě, ale k těmhle jsme se chtěla vyjádřit zvlášť Smile
_________________

If you want to make God laugh, tell him about your plans.

-Woody Allen-
Back to top
View user's profile Send private message  
Suny
..........................


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12995

PostPosted: Sat 23.6.2007 17:54    Post subject: Reply with quote

A ještě chci poděkovat Manovi, který mě vzal po "svá křídla" Laughing a že mě tam vůbec dovedl (protože popravdě než jsem se sešla s Manem jsem se teda moc netěšila, ale pak to ze mě uplně opadlo)
_________________

If you want to make God laugh, tell him about your plans.

-Woody Allen-
Back to top
View user's profile Send private message  
Man of the world
caballero


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 2846

PostPosted: Sat 23.6.2007 18:00    Post subject: Reply with quote

Suny wrote:
A ještě chci poděkovat Manovi, který mě vzal po "svá křídla" Laughing a že mě tam vůbec dovedl (protože popravdě než jsem se sešla s Manem jsem se teda moc netěšila, ale pak to ze mě uplně opadlo)


ale,nemáš za co děkovat,já jsem tě moc rád poznal,bylo to fajn a víš jak jsem ti dopředu říkal že to bude super. A bylo to super
_________________
Miluj hluboce a vasnive. Muzes se pritom zranit, ale je to jediny zpusob,jak zit svuj zivot.
Back to top
View user's profile Send private message  
Nicky...
kytky 5, meta: 7050
kytky 5, meta: 7050


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 6943
Location: FUČ

PostPosted: Sat 23.6.2007 18:06    Post subject: Reply with quote

Uááááá, jak to tady čtu, tak mám úplný srazový absťák Vrazdik

Jinak mám radost, že se vám sraz vydařil. Cool
Back to top
View user's profile Send private message  
Man of the world
caballero


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 2846

PostPosted: Sat 23.6.2007 18:15    Post subject: Reply with quote

a ještě jednu věc, ano mě se svým způsobem líbí když na mě někdo sahá a navíc takové okouzlující slečny,jenže já mám často v poslední době pocit že nikoho nezajímá to jaký jsem,jak přemýšlím. Nemyslím to na včerejšek ,ale kdykoliv se mě někdo dotkne tak mi v hlavě vyskočí tahle otázka,měl bych za tuhle věc R. proklít na věčné časy protože ona mi řekla že mě lidé mají rádi často z úplně jiných důvodů než si myslím já a já tuhle věc nedokážu dostat z hlavy a neumím se v danných chvílích chovat normálně a chovám se úplně schizofrenně. Jen jsme chtěl objasnit mé chovaní aby si o mě všichni nemysleli že jsem blázen.
_________________
Miluj hluboce a vasnive. Muzes se pritom zranit, ale je to jediny zpusob,jak zit svuj zivot.
Back to top
View user's profile Send private message  
villete
vrrrr raf raf


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 28804

PostPosted: Sat 23.6.2007 19:11    Post subject: ed Reply with quote

edit


Last edited by villete on Sat 23.6.2007 19:21; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Man of the world
caballero


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 2846

PostPosted: Sat 23.6.2007 19:17    Post subject: Reply with quote

villete wrote:
Honzi, nikdo si nemysli, ze jsi blazen. A nevim, jake jine duvody by mel nekdo mit, nez ze te maproste rad. Tak to vidim ja. Jsi slunicko a jsem rada, ze jsem te zase videla a ze jsem ti povedela to, co jsem chtela.
A promin mi tu akci brisko, rozhodne jsem te nechtela privest do neprijemne situace.
Tesim se do posilky, kdyz se mi nebudes smat:)


ne ona to nebyla nepříjemná situace,o to nešlo a jestli někdo někoho rád viděl byl jsme to já tebe.
dnešek je takový pěkně naprd víš, včera jsme byl pořád s někým a bylo mi hrozně,hrozně moc hezky a fajn,nejdřív jsem byl v práci,pak jsem vyzvednul suny , a nakonec přišel na sraz kde jsem vážně všechyn znovu po takové dlouhé době moc rád viděl a potěšilo mě že ten můj pocit že jsem na boardu tak nějak navíc,byl neoprávněný a jsme připravený víc než napravit naše nevídání se Wink A dneska když jsem celý den víceméně sám odma,tak je to takové nepříjemné,jsem rád ve společnosti lidí


smát se ti nebudu,nesmál jsem se nikdy nikomu a tobě určitě nebude třeba a už se těším,že po tak dlouhé době,protože o tom mluvíme vážně dlouho, to vyjde a půjdeme cvičit
_________________
Miluj hluboce a vasnive. Muzes se pritom zranit, ale je to jediny zpusob,jak zit svuj zivot.
Back to top
View user's profile Send private message  
villete
vrrrr raf raf


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 28804

PostPosted: Sat 23.6.2007 19:28    Post subject: ed Reply with quote

edit
Back to top
View user's profile Send private message  
Kess
kytky 5, meta: 7050
kytky 5, meta: 7050


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 6825

PostPosted: Sat 23.6.2007 19:31    Post subject: Reply with quote

ja jsem to vcera Manovi asi nakonec nerekla, ale hlas ma fakt dobrej Cool (jeste jednou se omlouvam za vetu "tak mi neco rekni" Laughing ale fakt me to zajimalo:))

suny - diky, sice jsme toho spolu moc nenamluvily, nekdy to musime napravit jeste:) a jsi prvni clovek, co se mnou ma pocit bezpeci Laughing (nebo aspon prvni, kdo mi to rika:)) u tebe a annyska to pro me bylo takovy to "wau oni fakt existuji", bylo to docela neuveritelny vas videt:).

vsichni na me pusobili super, ale proste Loth Love btw uz jsem DEFINITIVNE rozhodnuta pro Prahu, dneska jsem premyslenim nad tim stravila cely den:)) jak jsme byly venku (omlouvam se vsem co nas hledali jeste jednou:), to tak uteklo, fakt jako kdybychom se znali uz leta a doufam, ze to tak jednou fakt bude! Cool

suga je hrozne moc roztomila:) skoda ze jsem ji nestihla vic, snad priste:)
a corey taky...sice ji znam nejvic z vas vsech, ale vcera to zas bylo z jinyho uhlu:) hrozne se mi libilo to shaneni BeBe o pulnoci, dekuju:) a nebo ta neduvera, ze ja nevim, kam mame jet metrem a kazdy nafrneny prazak okolo to vi lip Laughing (ne ze by vsichni prazaci byli namysleni, ale ten koho vybrala corey zrovna byl:)

flambelle ma u me velke plus za to s jakou gracii dokaze ustat me pripitomele a nevhodne dotazy:) kenzie me trosku znervonovala tim prohlizenim, jinak byla presne takova, jak jsem si myslela...skoda ze jsme spolu nemluvily vic, snad taky nekdy priste:))

to je asi tak vse, nikoho jinyho jsem moc nestihla, vill jsem videla asi tak pet minut (vlastne jen pri rozhovoru s loth a ten se holkam fakt povedl:)), tiassiu taky a danny...danny byla vcera proste nej:)

rozhodne to aspon pro me byl lepsi sraz jak ten minulej:)
_________________
Jen lidská mysl dokáže udělat z nebe peklo a z pekla nebe.
"Největším štěstím člověka je, když může žít pro to, zač by byl ochoten zemřít." Honoré de Balzac
Back to top
View user's profile Send private message  
villete
vrrrr raf raf


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 28804

PostPosted: Sat 23.6.2007 19:39    Post subject: ed Reply with quote

edit
Back to top
View user's profile Send private message  
Kess
kytky 5, meta: 7050
kytky 5, meta: 7050


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 6825

PostPosted: Sat 23.6.2007 19:43    Post subject: Reply with quote

vill - presne ten:)
tak si napisem sz, ale napis ty mne, ja tobe prvni nenapisu.
tak mi dej cislo ted, ja te prozvonim.
dobre, ale nevim jestli je to ono. tak me prozvon.
(nic nezvoni) tak to asi neni ono, pockej, ja se teda podivam na to cislo do mobilu.
tak ja te teda prozvonim, pockej Laughing

to bylo tak pekny:))
_________________
Jen lidská mysl dokáže udělat z nebe peklo a z pekla nebe.
"Největším štěstím člověka je, když může žít pro to, zač by byl ochoten zemřít." Honoré de Balzac
Back to top
View user's profile Send private message  
Corey
@ng3


Joined: 03 Feb 2007
Posts: 2348

PostPosted: Sat 23.6.2007 20:04    Post subject: Reply with quote

jee lidi,m ja se ted vzbudila....dekuju za pár poklon,...taky bych neco stvořila ,ale ted su vycucla a miřim na bečku( Cvoknik ) jestli to nák přežiju tak zejtra napišuSmile)

...jinak se musim přoznat, že si konec srazu moc nepamatuju Embarassed ... a tohle me dostalo :::kess :::::
Quote:
ne ze by vsichni prazaci byli namysleni, ale ten koho vybrala corey zrovna byl:)
na tyhle veci sem uplne zapomela a matne si to pamatuju,..... nebo jak sme se zamkli v kupé s cizim kufrem Laughing ježiššiSmile) - ja musim kess moc podekovat, že byla takova hezky střizliva a odvedla nas pekne až do vlaku Love tak já mažu a zejtra vam pošlu fotky z myho křusaku a doufám, že už budou od cheho:) Wink
_________________
lepší shořet než vyhasnout..
Back to top
View user's profile Send private message  
Loth*
Guest





PostPosted: Sat 23.6.2007 21:16    Post subject: Reply with quote

Kess, to je super, ja jsem doufala, ze se rozhodnes pro Prahu!!! Ikdyz jsou tam bezdomovci a tak Paranoidnik Cool

Jinak doufam, ze nam konecne pojede doma net, takze zajdem na icq a taky zopaknem ten sraz! Bylo to dokonaly Love

No, teda...rozhovor s Vill, takhle cerny na bilym, tahle cast je husta...ale ja fakt nic nepila Nevinnik

Abych taky rozepsala trochu o nekom jinym...tak flambelle jsem uz znala, a je fakt zkazena ikdyz se vubec nezda Twisted Evil
Kenzie je presne podle mych predstav, takova snehurka Cool Bude urcite moc hodna, kouka ji to z oci!
Corey- taky presne jako jsem si ji predstavovala Razz Sice jsme se spolu moc nebavily, ale to se da snad napravit. Je takova spravne prastena.
Suga- takovy slunicko, moc sympaticka...skoda ze byl ten zaver vecera takovy jaky byl Confused
Danny- ta je proste zlaticko, ikdyz je namol...fakt jsem se bavila Laughing
No, Villete uz jsem psala, ze dojmy super, doufam ze teda domluva plati, kdyz uz jsme si teda vymenily po tech eskapadach cisla Cool
u Tiassie se priznam, ze jsem trochu nevedela, jak se k ni mam chovat Confused a jestli vubec oceni nejaky projevy ucasti od nekoho prakticky ciziho
A Annysek je fakt hezka a prijemna.

Mrzi me, ze jsem nestihla Suny, tak snad priste...ale prekvapilo me, jak je drobna a mala:)
Back to top
 
Man of the world
caballero


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 2846

PostPosted: Sat 23.6.2007 21:35    Post subject: Reply with quote

villete wrote:
Jo, snad se to po roce konecne podari:)
Jsem strasne rada, ze jsi vcera prisel a ze jsme se zase videli! Nekdy az budes mit po zkouskovem, tak musime poradne zaparit Twisted Evil


upřímně,včerejší sraz mě tak nadchnul a a lidé co tam byli,ty, cantarella,suny,annysek, danny, corey, a další že jsme se dnes skoro vůbec neučil...
ale beru tě za slovo,pařit vyrazíme rozhodně

kess Arrow ten tvůj požadavek abych něco řeknul mě vážně odzbrojil Laughing ,ale děkuju
_________________
Miluj hluboce a vasnive. Muzes se pritom zranit, ale je to jediny zpusob,jak zit svuj zivot.
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srazy All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3, 4 ... 30, 31, 32  Next
Page 3 of 32

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms