sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Šatník, vkus, styl, kombinování...
Goto page Previous  1, 2, 3
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Móda
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Guest






PostPosted: Thu 26.4.2007 10:24    Post subject: Reply with quote

Grapefruita wrote:
Gueste Arrow a ty jsi kdo? Smile


Jsem v.anesse, ale ve škole se nemůžu přihlašovat (jsou tady zastaralé počítače a když se přihlásim, celé to spadne Smile) Embarassed Laughing
Back to top
 
BaBetka
není svatá, je jen žena


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 5928
Location: Forbidden Planet

PostPosted: Thu 26.4.2007 12:38    Post subject: Reply with quote

máte svůj styl? Jak dlouho jste ho budovaly?
Svůj rozpoznatelný styl mám, ale neustále se formuje, vytváří a přetváří..
Tak jak se oblékám nyní to může být asi rok a mám radost z toho, že se konečně začínám 100% nacházet(i když se svým stylem jsem spokojená nějaké 4 roky?) Razz

jste kreativní, upravujete si třeba i koupené oblečení k obrazu svému? Nebo přijdete a nakoupíte podle figuríny ve výloze s jistotou, že to bude ladit?
Přešívám minimálně, to když po nějaké věci toužím tolik, že si ji musím koupit, i když třeba úplně nesedí, něco má utrhnuté, něco ji schází k dokonalosti.. Podle figurín rozhodně nenakupuju, i když se mi to jednou stalo, když jsem kupovala ve spěchu oblečení k maturitě-platím u kasy a vidím, že figurína má to moje oblečení Laughing
jak jste se naučily nakupovat věci tak, aby se vám ke všemu hodily?
Miluju, když se k sobě věci na první pohled zdánlivě nehodí, takže takové věci záměrně vyhledávám.
nebo něco koupíte a vzápětí si nadáváte, že se vám to k ničemu nehodí?
Nenadávám, kombinuju. Smile
jak moc vás ovlivňují trendy a nosíte ty věci i poté, co přestanou být módní, když se vám třeba líbí?
Trendy mě asi ovlivňují, to je pravda, ale rozhodně ne takové laciné masové věci, které jsou oblíbené v česku.
máte šatník narvaný k prasknutí nebo pár věcí, které se dají skvěle kombinovat a vypadá to, že máte na sobě pokaždé jiný model?
Mám šatník narvaný k prasknutí, ale to je tím, že ho mám na privátě malý Laughing .. a s chutí kombinovat je to různé, někdy mám vyloženě chuť vytvořit na sobě nějakou šílenost, ale poslední období bylo pod heslem Jednoduchost a nenápadnost, takže jsem navlékla jedno se svých deseti býlých tílek, hromadu cingrlátek na krk, úzké rifle, conversky a koženou bundu a bylo.
ujíždíte na něčem (kalhotky, pásky, bižu...)?
Na converskách, každopádně. Závislost na doplňcích je čím dál silnější.. a taky šály, šátky a kabelky, těch mám hromadu. A bílá tílka Laughing
Back to top
View user's profile Send private message  
mamba
Alexithymia


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 14844

PostPosted: Thu 26.4.2007 16:13    Post subject: ed Reply with quote

edit
Back to top
View user's profile Send private message  
Bea
kytky 1, meta: 300
kytky 1, meta: 300


Joined: 21 Jan 2007
Posts: 254

PostPosted: Thu 26.4.2007 17:40    Post subject: Reply with quote


máte svůj styl? Jak dlouho jste ho budovaly?


nemozem povedat ze mam nejaky styl co sa da zaskatulkovat, je skor nekonvencny, hlavne nech je pohodlny a rafinovany

jste kreativní, upravujete si třeba i koupené oblečení k obrazu svému? Nebo přijdete a nakoupíte podle figuríny ve výloze s jistotou, že to bude ladit?

kupujem oblecenie ktore mi padne do oka na 100% takze potom uz niet na nom co vylepsovat, ked mam chut vylepsit nieco co mi uz pripada obycajne radsej kombinujem ako prerabam

jak jste se naučily nakupovat věci tak, aby se vám ke všemu hodily?

s trochou kreativity sa da skombinovat vsetko

jak moc vás ovlivňují trendy a nosíte ty věci i poté, co přestanou být módní, když se vám třeba líbí?

vobec sa nezaoberam trendami, ked sa mi nieco lubi kupim to preto, ze to ku mne pasuje, bez ohladu na to ci je to modna vlna alebo nie. a, navyse, neznasam ked vsetky holky co stretnem su na jedno kopyto pretoze vsetky chcu byt trendy. potom skor zapadaju len do davu, v ziadnom rpiapde sa neda vraviet o originalite.

máte šatník narvaný k prasknutí nebo pár věcí, které se dají skvěle kombinovat a vypadá to, že máte na sobě pokaždé jiný model?

myslim, ze ci je ten satnik "narvany k prasknuti" je skor otazka velkosti skrine Twisted Evil pre niekoho je akurat dvoje dziny,dvoje tilka,dvoje tricka,dvoje bundicky a par doplnkov a ma styl. pre niekoho nestaci ani mala fabrika a vravi, ze nema co na seba. takze to je individualne. a napokon, vacsine zien nikdy nebude dost toho co maju v skrini Smile

ujíždíte na něčem (kalhotky, pásky, bižu?)

z kazdeho mam nieco, ale neorientujem sa na nic specialne
_________________
Nemrač se, že nemáš nic. Máš úsměv, s tím zvládneš víc
Back to top
View user's profile Send private message  
henessy
to je vsetko


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 1712
Location: vetrak:)))

PostPosted: Thu 26.4.2007 17:44    Post subject: Re: Šatník, vkus, styl, kombinování... Reply with quote

Arrow máte svůj styl? Jak dlouho jste ho budovaly?urcite mam,ale nejako to neriesim.:
arrow: jste kreativní, upravujete si třeba i koupené oblečení k obrazu svému? Nebo přijdete a nakoupíte podle figuríny ve výloze s jistotou, že to bude ladit?kupim si to co mi v obchode padne do oka a neriadim sa ziadnou figurinou ani tym,co prave ,,leti"
Arrow jak jste se naučily nakupovat věci tak, aby se vám ke všemu hodily?jednoducho, predstavila som si co mam v skrini a podla toho som vyberala farby, strihy...
Arrow nebo něco koupíte a vzápětí si nadáváte, že se vám to k ničemu nehodí?ani nie,ze sa mi to nehodi,ale ze som to kupila nadarmo koli tomu,ze sa mi to nepaci. napriklad minule som si kupila jedno tricko a ani raz som ho nemala na sebe.
Arrow jak moc vás ovlivňují trendy a nosíte ty věci i poté, co přestanou být módní, když se vám třeba líbí? trendy ma VOBEC neovplyvnuju.
Arrow máte šatník narvaný k prasknutí nebo pár věcí, které se dají skvěle kombinovat a vypadá to, že máte na sobě pokaždé jiný model?skor par veci,ktore kombinujem.tak zlaty stred
Arrow ujíždíte na něčem (kalhotky, pásky, bižu...)?ani nie, mozno na opaskoch,tych mam dost a na mikinach s kapucou
_________________
mejk sam faking noiz
-----Memento-----
lesik:)
Back to top
View user's profile Send private message  
*jiva*
kytky 6, meta: 9050
kytky 6, meta: 9050


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 8875

PostPosted: Thu 26.4.2007 19:44    Post subject: Reply with quote

máte svůj styl? Jak dlouho jste ho budovaly?
Jo, myslím že mám styl... oblékám se podle nálady. někdy všechno do tmava, někdy (když mám deprese) tak používám divoké barevné kombinace, abych ten smutek přebila. ale celkově ..nemám moc ráda sportovní oblečení.

jste kreativní, upravujete si třeba i koupené oblečení k obrazu svému? Nebo přijdete a nakoupíte podle figuríny ve výloze s jistotou, že to bude ladit?
upravuju, ale poslední dobou nemám už moc času.

jak jste se naučily nakupovat věci tak, aby se vám ke všemu hodily?
nebo něco koupíte a vzápětí si nadáváte, že se vám to k ničemu nehodí?
máte šatník narvaný k prasknutí nebo pár věcí, které se dají skvěle kombinovat a vypadá to, že máte na sobě pokaždé jiný model?
no, když jsem schopná nosit bílou,fialovou, žlutou a červenou najednou, tak určité problémy mizí Wink (A šatník narvaný mám.)

jak moc vás ovlivňují trendy a nosíte ty věci i poté, co přestanou být módní, když se vám třeba líbí?
někdy si připadám o krok napřed.( vytáhnu nějakej starej nápad a za měsíc se o něm dočtu tady jako o novince atp)...trendy trochu sleduju, ale nedělá mi problém nosit něco, co je mimo.

ujíždíte na něčem (kalhotky, pásky, bižu...)?
Kdysi hodně bižu, teď už to není takový.
Když mě chytne nálada, tak ráda nosím upnutý džíny a pánský "pytlovitý" trika.
a taky mám ráda barevný boty (kecky anebo střevíčky)
_________________
_
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website  
Nikolaos
Agent Provocateur


Joined: 26 Jan 2007
Posts: 2820
Location: Circus of damned

PostPosted: Sun 29.4.2007 14:45    Post subject: Re: Šatník, vkus, styl, kombinování... Reply with quote

Ochu wrote:
Tak mě napadlo:
Arrow máte svůj styl? Jak dlouho jste ho budovaly? Mám a budujem ho už niekoľko rokov.
Arrow jste kreativní, upravujete si třeba i koupené oblečení k obrazu svému? Nebo přijdete a nakoupíte podle figuríny ve výloze s jistotou, že to bude ladit? Upravovať oblečenie neviem som na to antitalent. Niekedy sa nechám inšpirovať tou figurínou čo sa stáva málo ale niektoré čo som videla stáli za to "ten človek" čo to aranžoval mal vkus. Čo sa týka ladenia v tom si dokážem pomôcť aj sama. Inšpirácie ale aj hľadám .
Arrow jak jste se naučily nakupovat věci tak, aby se vám ke všemu hodily? Nenakupujem veci len preto aby sa mi k všetkému hodili, nakupujem to čo sa mi páči a to čo potrebujem. Pár kúskov tzv.univerzálov si ale kupujem.
Arrow nebo něco koupíte a vzápětí si nadáváte, že se vám to k ničemu nehodí? Občas sa stáva.
Arrow jak moc vás ovlivňují trendy a nosíte ty věci i poté, co přestanou být módní, když se vám třeba líbí? Určité trendy ma ovplivňujú, určité vôbec nie nechávajú ma chladnou záleží ako sa hodia do môjho štýlu a vkusu. Nosím veci aj keď prestanú byť "módne" ktoré sa mi páčia.
Arrow máte šatník narvaný k prasknutí nebo pár věcí, které se dají skvěle kombinovat a vypadá to, že máte na sobě pokaždé jiný model?
Arrow ujíždíte na něčem (kalhotky, pásky, bižu...)?
Mám ho narvaný k prasknutiu.
Ulietavam na mikinách, bundách,topánkach, sukniach, doplnkoch čo ladia k môjmu štýlu, pančuchách a podkolienkach. V poslednej dobe na šatách ale krátkych alebo kratších ale nie spoločenských ale na bežné nosenie či športové reps. športovo-elegantné. /nepáčia sa mi ale romantické s kvetinami ani dlhé/

+++ cokoli, co vás k tomu napadne Smile
_________________
Vykašli se na to zlato, Ty nemůžeš za to, že mi je, tak jak mi je, nejsi to Ty, je to jen chemie.
Back to top
View user's profile Send private message  
strawberry
kytky 4, meta: 2950
kytky 4, meta: 2950


Joined: 09 Jan 2007
Posts: 2782

PostPosted: Sun 29.4.2007 21:55    Post subject: Re: Šatník, vkus, styl, kombinování... Reply with quote

Tak mě napadlo:
Arrow máte svůj styl? Jak dlouho jste ho budovaly? jo, mam styl, ale "budovaly" neni ten pravy vyraz. proste uz se tri roky ubira nejakym smerem a urcite se to jeste nezastavilo. ted mam treba v kurzu spartakiadni mikinky, leopardi motiv a uzke kelahoty
Arrow jste kreativní, upravujete si třeba i koupené oblečení k obrazu svému? Nebo přijdete a nakoupíte podle figuríny ve výloze s jistotou, že to bude ladit? tak vetsinou upravuju, ale v tuhle chvili mi nefunguje sici stroj. obvykle si zuzuju trika, kalhoty a zkracuju sukne nahore i dole, ze vznikne jen takovy pruh latky. nebo neco nasivam
Arrow jak jste se naučily nakupovat věci tak, aby se vám ke všemu hodily? nehodi se mi ke vsemu, nakupuju cokoli, mam v satniku celou skalu barev, tak k tomu vzdy neco najduArrow
Arrow jak moc vás ovlivňují trendy a nosíte ty věci i poté, co přestanou být módní, když se vám třeba líbí? nijak. nosim veci, dokud se mi libi
Arrow máte šatník narvaný k prasknutí nebo pár věcí, které se dají skvěle kombinovat a vypadá to, že máte na sobě pokaždé jiný model? mam ho narvany k prasknuti ale nosim max. tretinu toho
Arrow ujíždíte na něčem: spis ne nez jo
Back to top
View user's profile Send private message  
Laura
kytky 7, meta: 13150
kytky 7, meta: 13150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 13144

PostPosted: Mon 30.4.2007 6:37    Post subject: Reply with quote

Máte svůj styl? Jak dlouho jste ho budovaly? asi mám, ale pořád se to trochu mění..takovej mišmas sportovnosti-elegantnosti
Jste kreativní, upravujete si třeba i koupené oblečení k obrazu svému?to teda fakt ne, maximálně si zkrátím tepláky nebo džíny=) a když sem byla menší psala jsem si savem na trika=)
Nebo přijdete a nakoupíte podle figuríny ve výloze s jistotou, že to bude ladit? no podle figuríny fakt nenakupuju, většinou se mi líbí jen jedna vec na ní
Jak jste se naučily nakupovat věci tak, aby se vám ke všemu hodily? nijak, já to neumím,když se mi neco líbí tak to koupím a k džínám se to bude hodit vždycky=))
nebo něco koupíte a vzápětí si nadáváte, že se vám to k ničemu nehodí? ne, sice nehodí, ale já to nepoznám=))
jak moc vás ovlivňují trendy a nosíte ty věci i poté, co přestanou být módní, když se vám třeba líbí? trendy mě moc neovlivnují, nemám ráda ten pocit, že bych chodila v tehotenských trikách jako vetšina,potom jsme spolu všechny kolektivně nosily legíny se sukní, potom kratasy nad kolena....zas nenosím neco staromodního Laughing ale mám ráda spíš jednoduché věci které v mode zustavávají
máte šatník narvaný k prasknutí nebo pár věcí, které se dají skvěle kombinovat a vypadá to, že máte na sobě pokaždé jiný model? mám ho tak normálně plnej... a s tím modelem..já nevím, já o tom nepřemýšlím jako o modelu, celku..neladím korálne s teniskama a proužek na kabelce a s proužkem na trice.....a vůbec nenosím doplnky
ujíždíte na něčem (kalhotky, pásky, bižu...)?
na krajkových kalhotkách=)..ale moc neujíždím že bych kupovala v větším nepotřebným množství=)
když to shrnu tak moda jde dost mimo mě, mám ráda jednoduchost
_________________
The only way out is through

Advice is what we ask for when we already know the answer but wish we didn't
Back to top
View user's profile Send private message  
pam
kytky 7, meta: 12650
kytky 7, meta: 12650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12166

PostPosted: Mon 30.4.2007 8:42    Post subject: Re: Šatník, vkus, styl, kombinování... Reply with quote

...


Last edited by pam on Mon 22.6.2009 10:49; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Rose Madder
kytky 4, meta: 2950
kytky 4, meta: 2950


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 2773

PostPosted: Mon 30.4.2007 9:41    Post subject: Reply with quote

Tak mě napadlo:
- máte svůj styl? Jak dlouho jste ho budovaly?
Myslim, ze mam svuj styl, ale je tezky ho popsat..spis takovej elegantnejsi, zenskej...hodne si ulitavam treba na suknich

- jste kreativní, upravujete si třeba i koupené oblečení k obrazu svému? Nebo přijdete a nakoupíte podle figuríny ve výloze s jistotou, že to bude ladit?
Kreativni moc nejsem a veci neupravuju, to by me nebavilo. Na druhou stranu podle figurin taky nenakupuju.

- jak jste se naučily nakupovat věci tak, aby se vám ke všemu hodily?
Tezko rict. Vzdycky premyslim nad tim, jestli ta vec bude k necemu pasovat a podle toho se rozhoduju.

- jak moc vás ovlivňují trendy a nosíte ty věci i poté, co přestanou být módní, když se vám třeba líbí?
Ovlivnuji me tak, ze jsou jimi vsechny obchody preplnene. Jinak ani moc nesleduju, co je modni a co ne. A pochopitelne nosim veci i pote, co uz nejsou modni, pokud se mi libi.

- máte šatník narvaný k prasknutí nebo pár věcí, které se dají skvěle kombinovat a vypadá to, že máte na sobě pokaždé jiný model?
Mam neskutecne malo veci a ano...mam z toho depky Laughing Nicmene budu konecne vydelavat vic nez kdykoli predtim, takze planuju, ze si vsechno potrebne dokoupim a ze se v nasledujicich mesicich budu hyckat Cool

- ujíždíte na něčem (kalhotky, pásky, bižu...)?
Na bizu si cekem ulitavam a vubec na doplncich, ptz dokazi obleceni krasne ozivit. Taky miluju krasne spodni pradlo a sukne, jak uz jsem psala vyse.
_________________
Jakmile začne člověk přemýšlet, přestává žít...
Back to top
View user's profile Send private message  
Velveta
kytky 6, meta: 9850
kytky 6, meta: 9850


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 9459

PostPosted: Mon 30.4.2007 16:13    Post subject: Reply with quote

- máte svůj styl? Jak dlouho jste ho budovaly?
Jj, já mám svůj styl, pro normální lidi možná nepřijatelnej nebo tak...

- jste kreativní, upravujete si třeba i koupené oblečení k obrazu svému? Nebo přijdete a nakoupíte podle figuríny ve výloze s jistotou, že to bude ladit?
Kreativní nejsem, jsem nešika Smile

- jak jste se naučily nakupovat věci tak, aby se vám ke všemu hodily?
Lehce když mám všechno černý Laughing Ne, sranda, taky se to musí hodit. Nenaučila jsem se to nijak. Prostě to vím. Mám na to oko co k čemu jde.

- jak moc vás ovlivňují trendy a nosíte ty věci i poté, co přestanou být módní, když se vám třeba líbí?
Trendy mě neovlivňujou ani trošku. Já totiž nic módního nenosím.

- máte šatník narvaný k prasknutí nebo pár věcí, které se dají skvěle kombinovat a vypadá to, že máte na sobě pokaždé jiný model?
Mám dost oblečení, ale nosím míň než půlku.

- ujíždíte na něčem (kalhotky, pásky, bižu...)?
Síťovaný punčochy a punčocháče, síťovaný rukavičky, stahováky, řetězy a tak...
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Móda All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3
Page 3 of 3

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms