sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Šatník, vkus, styl, kombinování...
Goto page Previous  1, 2, 3  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Móda
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Nikky
kytky 5, meta: 6650
kytky 5, meta: 6650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 6390

PostPosted: Tue 17.4.2007 17:17    Post subject: Reply with quote

máte svůj styl? Jak dlouho jste ho budovaly?
Nemám, jednou jsem jako princeznička podruhý jako sportovkyně
jste kreativní, upravujete si třeba i koupené oblečení k obrazu svému?
Nebo přijdete a nakoupíte podle figuríny ve výloze s jistotou, že to bude ladit?
Ani jedno, to první mě moc nebaví, to druhé zase nemá nápaditost
jak jste se naučily nakupovat věci tak, aby se vám ke všemu hodily?
Já tak nenakupuju....když v době nákupu mám oranžový kalhoty, koupim si oranžovej šátek, i když potřebuju modrej Embarassed
nebo něco koupíte a vzápětí si nadáváte, že se vám to k ničemu nehodí?
viz výš
jak moc vás ovlivňují trendy a nosíte ty věci i poté, co přestanou být módní, když se vám třeba líbí?
Ani moc ne, i když párkrát se nechám unýst
máte šatník narvaný k prasknutí nebo pár věcí, které se dají skvěle kombinovat a vypadá to, že máte na sobě pokaždé jiný model?
mám plnou skřín a postrádám originalitu a nápaditost
ujíždíte na něčem (kalhotky, pásky, bižu...)?
na bižuterii, na kabelkách
Back to top
View user's profile Send private message  
bublinka111
never satisfied


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 7448

PostPosted: Tue 17.4.2007 17:27    Post subject: Re: Šatník, vkus, styl, kombinování... Reply with quote

Tak mě napadlo:
:arrow: máte svůj styl? Jak dlouho jste ho budovaly?moj styl je skor sportovy ale nemozem povedat ze som vyslovene jednostylova osoba trebars ako ked je niekto skejtak, punkac a pod. obcas mam chut vymenit botasky za opatky...par kuskov mam teda aj elegantnych alebo teda skor sporotovo elegantnych
:arrow: jste kreativní, upravujete si třeba i koupené oblečení k obrazu svému? Nebo přijdete a nakoupíte podle figuríny ve výloze s jistotou, že to bude ladit? Arrow jak jste se naučily nakupovat věci tak, aby se vám ke všemu hodily?oblecenie si neupravujem nijak, co kupim to nosim ak si mala na mysli ochu nejake presitie, prilepesenie na to nemam zrrucnosti ani fantaziu .mam ten isty problem niektore veci najma tie co so si kupila dabnejsie mi velmi neladia a mam len par veci ku ktorym ich mozem nosit/ trebars nemam take boty co by mi k tomu isli, kabelu, tasku
:arrow: nebo něco koupíte a vzápětí si nadáváte, že se vám to k ničemu nehodí? stava sa mi to ale teraz uz viac uvazujem nad tym k comu to budem nosit, cize sa mi stava ze vidim krasny kusok ale zial musela by som si kupit 3 dalsie veci aby som ho mala s cim nosit Confused Arrow jak moc vás ovlivňují trendy a nosíte ty věci i poté, co přestanou být módní, když se vám třeba líbí? trendy ma ovplyvnuje tak, ze si z nich vyberam to co sa mi paci a mozem si to na svoju postavu i penazenku dovolit..darmo sa mi mozu pacit leginy alebo kratke riflove sukne ked si ich nemozem obliect..balerinky ako trend mi pridu ok, su pohodlne a mozu byt sportove, lezerne ale aj elegantnejsie... mam par veci ktore nosim aj ked uz niesu uplne trendy a nevadi mi to ak sa v nich citim ok a pacia sa mi :arrow: máte šatník narvaný k prasknutí nebo pár věcí, které se dají skvěle kombinovat a vypadá to, že máte na sobě pokaždé jiný model?:zial mam narvany satnik ale nikdy nic na seba, trebars nosim jednz rifle a pokazde ine triko, ale su to skor lacne trika ktore dalsiu sezonu uz nenosim :oops: arrow: ujíždíte na něčem (kalhotky, pásky, bižu...)?spodne pradlo..to nakupujem vo velkom.mala som obdobie tanga, sortiek, cipkovaneho pradla, pradla s napismi... Rolling Eyes jj, a este opasky aj ked nie vzdy je lahke najst take co maju viac nez 75 cm Wink takze ked uz nejaky najdem tak ho kupim
_________________
all i wanna do is have some fun....)
Back to top
View user's profile Send private message  
Suga
kytky 5, meta: 4950
kytky 5, meta: 4950


Joined: 08 Jan 2007
Posts: 4897
Location: Kde mám ty fialový kytky?!

PostPosted: Tue 17.4.2007 17:42    Post subject: Re: Šatník, vkus, styl, kombinování... Reply with quote

Arrow máte svůj styl? Jak dlouho jste ho budovaly? Nemám ráda spojení "svůj styl", jelikož nás tu žije tolik, že se všichni stejně oblíkáme podobně. Akorát má každý vymezeno co by si vzal na sebe a co ne.
Arrow jste kreativní, upravujete si třeba i koupené oblečení k obrazu svému? Nebo přijdete a nakoupíte podle figuríny ve výloze s jistotou, že to bude ladit? Kupuju jednotlivé kousky, ne všechno podle figuríny
Arrow jak jste se naučily nakupovat věci tak, aby se vám ke všemu hodily? nejde o to to tak kupovat, spíš kombinovat. Já se bojím zkombinovat i lehce jinej odstín dvou barev, jsem v tom opatrná docela. Nikdy bych nešla nějak totálně barevná. Vždy s černou nebo bílou.
Arrow nebo něco koupíte a vzápětí si nadáváte, že se vám to k ničemu nehodí? To nikdy.
Arrow jak moc vás ovlivňují trendy a nosíte ty věci i poté, co přestanou být módní, když se vám třeba líbí? Je dobré mít čich na to co ještě bude nositelné za pár let. Většinou když je něčeho už moc, nekoupím to.
Arrow máte šatník narvaný k prasknutí nebo pár věcí, které se dají skvěle kombinovat a vypadá to, že máte na sobě pokaždé jiný model? Mám věcí dost, kombinací by šlo vymyslet jistě víc než používám.
Arrow ujíždíte na něčem (kalhotky, pásky, bižu...)? Ne.

+++ cokoli, co vás k tomu napadne Smile[/quote]
_________________
To mi chutná Razz
Back to top
View user's profile Send private message  
corona
kytky 2, meta: 450
kytky 2, meta: 450


Joined: 18 Jan 2007
Posts: 405

PostPosted: Tue 17.4.2007 18:15    Post subject: Reply with quote

Arrow máte svůj styl? Jak dlouho jste ho budovaly?[/b]
Mám - do práce elegance (kalhoty,sáčko,brýle) a k tomu vždy nějaký "odvážnější" kousek. Třeba kabelka Oillily nebo výrazná bižuterie nebo originální tričko nebo metalické rudé boty Smile
Styl "chytrá holčička pracuje" Laughing

Arrow jste kreativní, upravujete si třeba i koupené oblečení k obrazu
svému? Nebo přijdete a nakoupíte podle figuríny ve výloze s jistotou, že to bude ladit?
Někdy jsem kreativní. Obyčejné tričko jsem pošila korálky. Na kabelku připínám přívěšky nebo brože... Nesnáším tuctovost.

Arrow jak jste se naučily nakupovat věci tak, aby se vám ke všemu hodily?
No, já to nakupuju naopak - strašně se mi líbí jedna výstřední věc barvy,která se mi k ničemu nehodí. Koupím ji a pak k ní něco...

Arrow nebo něco koupíte a vzápětí si nadáváte, že se vám to k ničemu nehodí?
Ne, já to vždycky zachráním barevně sladěnýma doplňkama - třeba korálema.

Arrow ak moc vás ovlivňují trendy a nosíte ty věci i poté, co přestanou být módní, když se vám třeba líbí?
Manžel mi říkal (kupodivu si všiml), že nosím "trendové" věci zhruba rok předtím, než začnou být "in" v ČR. Laughing Nakoupím v cizině co se mi líbí, pak na mně tady koukají jako na exota (se zlatou kabelkou, s balerínama , s výraznou bižu) j... a za rok to nosí půl Prahy. Ovšem já už ne.

Arrow máte šatník narvaný k prasknutí nebo pár věcí, které se dají skvěle kombinovat a vypadá to, že máte na sobě pokaždé jiný model?
Narvaný k prasknutí ho nemám, protože věci průběžně vyhazuju a kupuju nové,neokoukané.

Arrow ujíždíte na něčem (kalhotky, pásky, bižu...)? [/b][/b]
Kabelky, originální doplňky a lak na nehty sladěný s oblečením nebo s kabelkou Cool
Back to top
View user's profile Send private message  
Mo Cuishle
kytky 8, meta: 17650
kytky 8, meta: 17650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 17148

PostPosted: Tue 17.4.2007 18:24    Post subject: Re: Šatník, vkus, styl, kombinování... Reply with quote

edit
_________________
Bye
Back to top
View user's profile Send private message  
maxmiliana
kytky 8, konec
kytky 8, konec


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 30684

PostPosted: Tue 17.4.2007 18:36    Post subject: Re: Šatník, vkus, styl, kombinování... Reply with quote

nemáte právo číst tento příspěvek


Last edited by maxmiliana on Tue 17.4.2007 18:42; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
terrynka
kytky 7, meta: 13150
kytky 7, meta: 13150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 13139

PostPosted: Tue 17.4.2007 18:36    Post subject: Re: Šatník, vkus, styl, kombinování... Reply with quote

Arrow máte svůj styl? Jak dlouho jste ho budovaly?
Nosim vsechno, co se mi libi. Ale spis je to sportovni styl, nedbala elegance. Nebudovala jsem ho, proste si koupim a nosim to, co se mi zalibi.

Arrow jste kreativní, upravujete si třeba i koupené oblečení k obrazu svému? Nebo přijdete a nakoupíte podle figuríny ve výloze s jistotou, že to bude ladit?
Moc kreativni nejsem.... A jestli to bude ladit - ja kupuju vetsinou sportovni hadriky a ty ladi vzdycky Smile

Arrow jak jste se naučily nakupovat věci tak, aby se vám ke všemu hodily?
Nijak, neucila jsem se to. Proste to vidim na prvni pohled Mr. Green

Arrow nebo něco koupíte a vzápětí si nadáváte, že se vám to k ničemu nehodí?
Ne, to se mi nikdy nestalo.

Arrow jak moc vás ovlivňují trendy a nosíte ty věci i poté, co přestanou být módní, když se vám třeba líbí?
Neovlivnuji me, nenosim to protoze je to ted in, ale proto, ze se mi to libi. Nikdy bych na sebe nevzala sebevic modni vec, kdybych se v ni necitila. Nemusim byt za kazdou cenu in.

Arrow máte šatník narvaný k prasknutí nebo pár věcí, které se dají skvěle kombinovat a vypadá to, že máte na sobě pokaždé jiný model?
Mam satnik narvany k prasknuti a vic Embarassed Pritel mi za to nadava, ale kdyz ja nemam vecne co na sebe Mr. Green

Arrow ujíždíte na něčem (kalhotky, pásky, bižu...)?
Ujizdim na stribre a kabelkach, to je moje Embarassed A taky mam uchylku na dziny a tricka Smile


Last edited by terrynka on Wed 18.4.2007 8:05; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Suny
..........................


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12995

PostPosted: Tue 17.4.2007 18:41    Post subject: Re: Šatník, vkus, styl, kombinování... Reply with quote

Arrow máte svůj styl? Jak dlouho jste ho budovaly? Myslím že mám a v podstatě jsem ho nebudovala, nikdy se mi nic jinýho nelíbilo
Arrow jste kreativní, upravujete si třeba i koupené oblečení k obrazu svému? Nebo přijdete a nakoupíte podle figuríny ve výloze s jistotou, že to bude ladit? Zásadně nic neupravuju, protože mě to nebaví a ani to neumím, ale že bych přišla k figuríně a koupila co je na ní, to taky ne, prostě koupím, co se mi líbí, co mi sluší a co vím, že mám k čemu nosit (nebo že se k tomu bude moct něco dokoupit)
Arrow jak jste se naučily nakupovat věci tak, aby se vám ke všemu hodily? Nevím
Arrow nebo něco koupíte a vzápětí si nadáváte, že se vám to k ničemu nehodí? To jsem dělala dost jako mladší, že jsem se pro něco nadchla a po půl roce to našla ve skříni a nevěděla jsem, kde se to tam vzalo, ted už to nedělám
Arrow jak moc vás ovlivňují trendy a nosíte ty věci i poté, co přestanou být módní, když se vám třeba líbí? Trendy mě ovlivňují částečně a samozřejmě nosím i to, co se mi líbí a in to zrovna není
Arrow máte šatník narvaný k prasknutí nebo pár věcí, které se dají skvěle kombinovat a vypadá to, že máte na sobě pokaždé jiný model? Napraný šatník nemám, ale málo věcí taky ne (spíš zjišťuju, že nemám skoro nic, co bych mohla vzít třeba na zahradu, nebo k ohni atd, hrozně věcí jsem ted vyházela)
Arrow ujíždíte na něčem (kalhotky, pásky, bižu...)? Jo, ujíždím na kalhotkách, na tílkách, na stříbrných doplňcích (sice na nich ujíždím, ale mám svých 5 oblíbených a neměním je) a pak docela na mikinách a svetrech (s výstřihem nebo na zip)
_________________

If you want to make God laugh, tell him about your plans.

-Woody Allen-
Back to top
View user's profile Send private message  
lisette
kytky 3, meta: 1750
kytky 3, meta: 1750


Joined: 10 Jan 2007
Posts: 1675
Location: Apollo

PostPosted: Tue 17.4.2007 19:47    Post subject: Re: Šatník, vkus, styl, kombinování... Reply with quote

Arrow máte svůj styl? Jak dlouho jste ho budovaly? Rada kombinujem a nakupujem, ale jednoliatym štýlom by som to rozhodne nenazvala. Tak ako teraz sa obliekam zhruba rok. Predtým som nosila len čierne tričká Smile
Arrow jste kreativní, upravujete si třeba i koupené oblečení k obrazu svému? Nebo přijdete a nakoupíte podle figuríny ve výloze s jistotou, že to bude ladit? Neupravujem, nemám na to talent. Podľa figurín sa tiež neobliekam, veci čo sa mi páčia sú väčšinou zastrčené niekde v kúte, nie na figuríne Cool
Arrow jak jste se naučily nakupovat věci tak, aby se vám ke všemu hodily? Väčšinou kupujem jednoduché jednofarebné veci, ktoré sa hodia takmer ku všetkému, ale nemám problém navliecť na seba niečo čo sa k sebe vôbec nehodí Very Happy
Arrow nebo něco koupíte a vzápětí si nadáváte, že se vám to k ničemu nehodí? To sa mi stávalo v minulosti celkom často, ked som nosila len čierne veci, potom som nemala odavhu dať na seba niečo farebné Laughing
Arrow jak moc vás ovlivňují trendy a nosíte ty věci i poté, co přestanou být módní, když se vám třeba líbí? neviem čo sa dá nazvať trendom, ak lebky, tak sa trendom určite neriadim...Nosím hlavne to, čo sa mi páči a je mi v zásade fuk, či to je módne alebo nie
Arrow máte šatník narvaný k prasknutí nebo pár věcí, které se dají skvěle kombinovat a vypadá to, že máte na sobě pokaždé jiný model? beznádejne narvaný Laughing
Arrow ujíždíte na něčem (kalhotky, pásky, bižu...)? šedá a čierna farba, baleríny, obrovské kabely a veľké náušnice Razz a šály Love
Back to top
View user's profile Send private message  
Damigella
kytky 2, meta: 600
kytky 2, meta: 600


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 583

PostPosted: Tue 17.4.2007 20:07    Post subject: Re: Šatník, vkus, styl, kombinování... Reply with quote

Tak mě napadlo:
Arrow máte svůj styl? Jak dlouho jste ho budovaly?
přijde mi že každej rok ho mám jinej...
Arrow jste kreativní, upravujete si třeba i koupené oblečení k obrazu svému? Nebo přijdete a nakoupíte podle figuríny ve výloze s jistotou, že to bude ladit?
Nic nepředělávám, nedopadlo by to dobře
Arrow jak jste se naučily nakupovat věci tak, aby se vám ke všemu hodily?
no zatim ještě ne...vždycky pak něco shánim k tomu novýmu.. Smile ale kupuju si určitej styl, buď sportovní nebo sportovně elegantní...
Arrow nebo něco koupíte a vzápětí si nadáváte, že se vám to k ničemu nehodí?
no pak k tomu spíš něco shánim
Arrow jak moc vás ovlivňují trendy a nosíte ty věci i poté, co přestanou být módní, když se vám třeba líbí?
no většinou se mi to i přestane líbit když to přestane "frčet"Embarassed asi bych si na sebe prostě nevzala kalhoty střihu, co se nosily před 2 lety..
Arrow máte šatník narvaný k prasknutí nebo pár věcí, které se dají skvěle kombinovat a vypadá to, že máte na sobě pokaždé jiný model?
narvaný k prasknutí a něco z toho ani nenosim Rolling Eyes
Arrow ujíždíte na něčem (kalhotky, pásky, bižu...)?
jo, na tom ujíždim dost..jak spodní prádlo, tak pásky a jiný doplňky...Smile

+++ cokoli, co vás k tomu napadne Smile


Last edited by Damigella on Tue 17.4.2007 20:31; edited 2 times in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Tangerine
kytky 5, meta: 6350
kytky 5, meta: 6350


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 6329

PostPosted: Tue 17.4.2007 20:13    Post subject: Re: Šatník, vkus, styl, kombinování... Reply with quote

Jéé, zrovna dneska jsem nad něčím podobným uvažovala a najednou je tu takový téma Shocked

Arrow máte svůj styl? Jak dlouho jste ho budovaly?
Připadá, že nemám jeden přísně vyhraněný styl, který bych "nosila" pořád... spíš se oblíkám i nakupuju podle toho, jak se zrovna cítím, takže jednou jsem oblečená spíš sportovně, pak pokus o něco ženského, jindy jako hippík nebo něco "hravého". Ne, že bych neměla svůj názor, ale mám pocit, že bych ani nemohla mít jeden sjednocený styl oblékání, prostě mi sedí všechny, ale každý jindy Myslik Samozřejmě jsou styly, s kterýma se neztotožňuju.

Arrow jste kreativní, upravujete si třeba i koupené oblečení k obrazu svému? Nebo přijdete a nakoupíte podle figuríny ve výloze s jistotou, že to bude ladit?
Občas upravuju, ale jen v detailech - obrázek na tričko, nápis na boty atd.

Arrow jak jste se naučily nakupovat věci tak, aby se vám ke všemu hodily?
Myslím, že pro tohle mám docela cit, jedinej problém je, že těch stylů mám víc, takže je mezi sebou nemůžu až tak kombinovat.

Arrow nebo něco koupíte a vzápětí si nadáváte, že se vám to k ničemu nehodí?
stává se Cool

Arrow jak moc vás ovlivňují trendy a nosíte ty věci i poté, co přestanou být módní, když se vám třeba líbí?
Neřeším, co je "in" a nosím kdeco Cool

Arrow máte šatník narvaný k prasknutí nebo pár věcí, které se dají skvěle kombinovat a vypadá to, že máte na sobě pokaždé jiný model?
spíš ten narvanej, aspoň mám pak věští možnost výběru Wink

Arrow ujíždíte na něčem (kalhotky, pásky, bižu...)?
momentálně mě nic nenapadá, asi na ničem neujíždím moc výrazně
Back to top
View user's profile Send private message  
greenwood
seja feliz, menina


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 28435

PostPosted: Wed 18.4.2007 7:33    Post subject: Re: Šatník, vkus, styl, kombinování... Reply with quote

Tak mě napadlo:
Arrow máte svůj styl? Jak dlouho jste ho budovaly?
dalo by se rict asi, ze jo...ale nemuzu rict,ze bych ho nejak budovala, proste to tak nejak prislo casem, neco podobnyho jako psala Gilthoniel...
Arrow jste kreativní, upravujete si třeba i koupené oblečení k obrazu svému? Nebo přijdete a nakoupíte podle figuríny ve výloze s jistotou, že to bude ladit?
tak teda nic nepresivam nebo tak, to ne...kdyz si neco koupim, tak se mi to musi libit, ne ze se mi to bude libit, az si to predelam...a stejne tak bych si asi nekoupila cely komplet z figuriny...
Arrow jak jste se naučily nakupovat věci tak, aby se vám ke všemu hodily? studentska penezenka me naucila Laughing ,ne rozhodne se mi vsechno nehodi ke vsemu...nez si neco koupim,tak premyslim,jestli to mam k cemu nosit, pak zjistim aspon jednu vec, koupim si to a pak prijdu na dalsich x veci, ke kterym by to slo...
Arrow nebo něco koupíte a vzápětí si nadáváte, že se vám to k ničemu nehodí? prave,ze vetsinou ne...
Arrow jak moc vás ovlivňují trendy a nosíte ty věci i poté, co přestanou být módní, když se vám třeba líbí? ano,nosim ty veci i pote,co prestanou byt modni, zrovna to co je in a co ne mi nezabrani nosit neco,co se mi libi a co mi slusi Twisted Evil
Arrow máte šatník narvaný k prasknutí nebo pár věcí, které se dají skvěle kombinovat a vypadá to, že máte na sobě pokaždé jiný model? ehm, skrin nejak v posledni dobe nemuzu zavrit, takze asi tak (ale omlouva me, ze mame skrin se segrou Laughing )
Arrow ujíždíte na něčem (kalhotky, pásky, bižu...)? ujizdim na kabelkach, balerinach, sukynkach, pyzamkach,...
_________________
"Valeu a pena? Tudo vale a pena se a alma não é pequena" ~ Fernando Pessoa, Mensagem, Mar Português

“It’s dark because you are trying too hard.
Lightly child, lightly. Learn to do everything lightly.
Yes, feel lightly even though you’re feeling deeply.
Just lightly let things happen and lightly cope with them."
Back to top
View user's profile Send private message  
Lilith
:faitilhiér:


Joined: 04 Jan 2007
Posts: 11317

PostPosted: Wed 18.4.2007 10:42    Post subject: Reply with quote

Arrow máte svůj styl? Jak dlouho jste ho budovaly?
Mám. Buduju ho průběžně a mám ráda věci něčím zvláštní, ujeté kabelky (barevné, vyšívané, kytkaté, to je moje) a ulítávám na sladěnosti, když si třeba koupím top, tak si k němu hned vyberu korále/náramek/pásek/kabelku, je to jednodušší, než to shánět dodatečně a odhadovat barvu atd.

Arrow jste kreativní, upravujete si třeba i koupené oblečení k obrazu svému? Nebo přijdete a nakoupíte podle figuríny ve výloze s jistotou, že to bude ladit?
No já nikdy nenakupuju podle figuríny Laughing Jednou mi to hodně slušelo a můj ex řekl, že jsem to určitě zkombinovala podle figuríny.. pěkně mě naštval.

Arrow jak jste se naučily nakupovat věci tak, aby se vám ke všemu hodily?
Asi mám takový styl nakupování - buď vím dopředu, co potřebuju (třeba top k určité sukni) a to sháním, nebo když se mi něco líbí, tak si promítnu, co mám ve skříni a pokud se mi to nehodí, tak to radši nekupuju. Hodně se řídím podle toho, jestli tu kterou věc unosím i do práce (tam trávím většinu času a styl tenisky + džíny máme zakázaný).

Arrow nebo něco koupíte a vzápětí si nadáváte, že se vám to k ničemu nehodí?
To se mi dlouho nestalo a když náhodou ano, sjedu to hned vrátit/vyměnit.

Arrow jak moc vás ovlivňují trendy a nosíte ty věci i poté, co přestanou být módní, když se vám třeba líbí?
No jasně. Opravdu "trendy" věcí mám málo, takže třeba růžové legíny a tuniku s minisukní nevedu. Spíš si vybírám trendy doplňky, kabelky, korále, náramky, maximálně topy, styl bot. Prostě věci, které jsou tak na jednu sezónu. Málem jsem si letos v zimě koupila růžový zimní kabát ve stylu 60. let, ale nakonec zvítězil tmavohnědý, protože je to klasika, ke všemu se hodí a budu ho mít na pár let.

Arrow máte šatník narvaný k prasknutí nebo pár věcí, které se dají skvěle kombinovat a vypadá to, že máte na sobě pokaždé jiný model?
Mám skříně narvané hadrama, ale to jsou věci, které jsou už vyřazené. Skříň mám malou a snažím se, aby všechno z ní bylo nositelné. Jakmile to delší čas nevezmu na sebe, vyřazuju.

Arrow ujíždíte na něčem (kalhotky, pásky, bižu...)?
Ujíždím na kabelkách (hrozná závislost, nejhorší je, že nakoupím plno fakt šílených tašek, pak stejně tahám jednu nebo maximálně dvě z nich) a náramcích/korálech. Nebaví mě nakupování prádla, to sháním až když už to staré letí do koše. Embarassed
_________________
Proč on? Protože se nám chtělo...
Back to top
View user's profile Send private message  
Guest






PostPosted: Thu 19.4.2007 11:51    Post subject: Reply with quote

Arrow máte svůj styl? Jak dlouho jste ho budovaly?
No, nevím jestli je to vyloženě můj styl, ale jestli znáte obchod Calliope, tak takhle nějak se oblékám Wink
Arrow jste kreativní, upravujete si třeba i koupené oblečení k obrazu svému? Nebo přijdete a nakoupíte podle figuríny ve výloze s jistotou, že to bude ladit?
Ne, nepředělávám si sama oblečení. Ale jednou jsem si našila na saténové tílko zlatý flitrový proužek, aby mi ladilo k lodičkám a ... povedlo se!
Arrow jak jste se naučily nakupovat věci tak, aby se vám ke všemu hodily?
K džínům, kraťáskům nebo džínové sukni se hodí cokoliv. Stačí mít pár kousků v neutrálních barvách a k nim potom "dolaďovat" ostatní. Např. bílé kraťásky: můžeš být sportovní, když si k nim vezmeš třeba bílo modré námořnické tričko, žabky a velkou kabelu nebo elegantní s balerínkama, hnědým tričkem a zlatým páskem...to jsou příklady, ale tak nějak z toho vycházím...Wink
Arrow nebo něco koupíte a vzápětí si nadáváte, že se vám to k ničemu nehodí?
To se mi nestává, jak říkám, k džínům jde prakticky všechno...
Arrow jak moc vás ovlivňují trendy a nosíte ty věci i poté, co přestanou být módní, když se vám třeba líbí?
No, abych byla upřímná, módní trendy mě ovlivňují (hodně), ale nevím, jestli je to dobře...
Arrow máte šatník narvaný k prasknutí nebo pár věcí, které se dají skvěle kombinovat a vypadá to, že máte na sobě pokaždé jiný model?
Spíš pár kousků...mám hodně triček a doplňků, ale jen pár kalhot...
Arrow ujíždíte na něčem (kalhotky, pásky, bižu...)?
Ano ujíždím...kabelky, pásky a trička, to je moje Wink
Back to top
 
Grapefruita
believes in a perfect love


Joined: 20 Feb 2007
Posts: 4244

PostPosted: Thu 19.4.2007 14:10    Post subject: Reply with quote

Gueste Arrow a ty jsi kdo? Smile
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Móda All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3  Next
Page 2 of 3

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms