sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Šatník, vkus, styl, kombinování...
Goto page 1, 2, 3  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Móda
View previous topic :: View next topic  
Author Message
edit_no_90
kytky 4, meta: 4050
kytky 4, meta: 4050


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 3765

PostPosted: Tue 17.4.2007 12:42    Post subject: Šatník, vkus, styl, kombinování... Reply with quote

Dneska jsem se koukla do skříně (neměla jsem to dělat Confused ). Že je mi půlka věcí malá a půlka velká, to neřeším, ale zjistila jsem, že se mi nic k ničemu nehodí.
Prostě neumím nakupovat, kombinovat..
Jestli se mi podaří dorazit do cíle, budu měnit celý šatník, tak bych se ráda poučila od vás, je tady hodně zdatných holek, co se oblíkání týče Smile

Tak mě napadlo:
Arrow máte svůj styl? Jak dlouho jste ho budovaly?
Arrow jste kreativní, upravujete si třeba i koupené oblečení k obrazu svému? Nebo přijdete a nakoupíte podle figuríny ve výloze s jistotou, že to bude ladit?
Arrow jak jste se naučily nakupovat věci tak, aby se vám ke všemu hodily?
Arrow nebo něco koupíte a vzápětí si nadáváte, že se vám to k ničemu nehodí?
Arrow jak moc vás ovlivňují trendy a nosíte ty věci i poté, co přestanou být módní, když se vám třeba líbí?
Arrow máte šatník narvaný k prasknutí nebo pár věcí, které se dají skvěle kombinovat a vypadá to, že máte na sobě pokaždé jiný model?
Arrow ujíždíte na něčem (kalhotky, pásky, bižu...)?

+++ cokoli, co vás k tomu napadne Smile
Back to top
View user's profile Send private message  
lucuska
kytky 4, meta: 2750
kytky 4, meta: 2750


Joined: 11 Jan 2007
Posts: 2735

PostPosted: Tue 17.4.2007 12:50    Post subject: Re: Šatník, vkus, styl, kombinování... Reply with quote

Arrow máte svůj styl? Jak dlouho jste ho budovaly?
jednou jsem oblečená jak princeyna a podruhý jak úplnej houmlesák, tak nevim
Arrow jste kreativní, upravujete si třeba i koupené oblečení k obrazu svému? Nebo přijdete a nakoupíte podle figuríny ve výloze s jistotou, že to bude ladit?
kreativní nejsem, jsem na to levá a figuríny mají trochu jiný rozměry než já, takže koupim co se mi zrovna líbí, jestli to k sobě jde neřešim, to se pozná až když k tomu ve skříni něco najdu
Arrow jak jste se naučily nakupovat věci tak, aby se vám ke všemu hodily?
mám plnou skříň hadrů, takže něco se k tomu hodid určitě bude
Arrow nebo něco koupíte a vzápětí si nadáváte, že se vám to k ničemu nehodí?
vždycky se něco najde
Arrow jak moc vás ovlivňují trendy a nosíte ty věci i poté, co přestanou být módní, když se vám třeba líbí?
nosím to dokud se do toho vejdu nebo se to nezačne trhat nebo to přesunu na domácí hadry
Arrow máte šatník narvaný k prasknutí nebo pár věcí, které se dají skvěle kombinovat a vypadá to, že máte na sobě pokaždé jiný model?
skříň je narvaná, že jí sotva zavřu, taky je to tam už pěkně naházený, jelikož na rovnání neni místo
Arrow ujíždíte na něčem (kalhotky, pásky, bižu...)?
teď už na ničem, neni to kam dávat, dle dřív hodně na tílkách, sukních a náušnicích
Back to top
View user's profile Send private message  
hope
Válenka Domácí


Joined: 18 Jan 2007
Posts: 29000

PostPosted: Tue 17.4.2007 13:02    Post subject: Reply with quote

Arrow máte svůj styl? Jak dlouho jste ho budovaly?Mám, jákýkoliv džíny triko a tenisky
Arrowjste kreativní, upravujete si třeba i koupené oblečení k obrazu svému? Nebo přijdete a nakoupíte podle figuríny ve výloze s jistotou, že to bude ladit? Nakupuju tak aby to ladilo a by se to dalo kombinovat
Arrow jak jste se naučily nakupovat věci tak, aby se vám ke všemu hodily?jednodušše, černá jde ke všemu
Arrow nebo něco koupíte a vzápětí si nadáváte, že se vám to k ničemu nehodí? tak stane se
Arrow jak moc vás ovlivňují trendy a nosíte ty věci i poté, co přestanou být módní, když se vám třeba líbí?moda jde mimo mě..
Arrow máte šatník narvaný k prasknutí nebo pár věcí, které se dají skvěle kombinovat a vypadá to, že máte na sobě pokaždé jiný model? Laughing myslim, že nad mým šatníkem by každá jiná zaplakala, i já nad nim pláču, pár triček, dvoje džíny a dvě mikiny
Arrow ujíždíte na něčem (kalhotky, pásky, bižu...)?na kotníkových ponožkách
_________________
Všechno jde když se chce? Dokud nemusí chtít taky někdo další...


Last edited by hope on Tue 17.4.2007 13:07; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
chewing_cow
kytky 4, meta: 2350
kytky 4, meta: 2350


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 2155
Location: ano

PostPosted: Tue 17.4.2007 13:04    Post subject: Reply with quote

Arrow máte svůj styl? Jak dlouho jste ho budovaly? Nevim jestli se to dá nazvat stylem. Jak dlouho? No nikdy sem nebyla nějak moc odlišná, ale řekněme tak od 18 se mi líběj podobný věci...
Arrow jste kreativní, upravujete si třeba i koupené oblečení k obrazu svému? Nebo přijdete a nakoupíte podle figuríny ve výloze s jistotou, že to bude ladit? Ani jedno, doma jsem si udělala jen pár nápisů na trička. Ale ani nenakupuju podle figurín.
Arrow jak jste se naučily nakupovat věci tak, aby se vám ke všemu hodily? Kdo řiká že se hoděj? Laughing Ale tak s mojí postavou kupuju spíš tmavý jednobarevný věci, ty se daj kombinovat dobře. Nehodící jsou pak doplňky třeba..
Arrow nebo něco koupíte a vzápětí si nadáváte, že se vám to k ničemu nehodí? To se mi nestává. Nevadí mi když něco neladí.
Arrow jak moc vás ovlivňují trendy a nosíte ty věci i poté, co přestanou být módní, když se vám třeba líbí? No když něco přestane bejt módní tak to možná na chvíli odložim, ale třeba to co eště neni v módě nebo nikdy nebylo Laughing mi nevadí nosit.
Arrow máte šatník narvaný k prasknutí nebo pár věcí, které se dají skvěle kombinovat a vypadá to, že máte na sobě pokaždé jiný model? K prasknutí.
Arrow ujíždíte na něčem (kalhotky, pásky, bižu...)? Na obrázkovejch tričkách a studenejch barvách jestli se to počítá.
_________________
No moc nekoukejte. Chci zpátky olymp.
Back to top
View user's profile Send private message  
Matylda
kytky 6, meta: 8650
kytky 6, meta: 8650


Joined: 23 Jan 2007
Posts: 8575

PostPosted: Tue 17.4.2007 13:11    Post subject: Reply with quote

máte svůj styl? Jak dlouho jste ho budovaly?
mam svůj styl od 17ti, s občasnejma úletama jinam Smile
jste kreativní, upravujete si třeba i koupené oblečení k obrazu svému?
maximálně ho barvim, když časem vybledne, jinak ne
Nebo přijdete a nakoupíte podle figuríny ve výloze s jistotou, že to bude ladit?
to ne
jak jste se naučily nakupovat věci tak, aby se vám ke všemu hodily?
vim, co mam doma, a podle toho nakupuju kombinace
nebo něco koupíte a vzápětí si nadáváte, že se vám to k ničemu nehodí?
to se taky občas stane, ale řešim to tak, že si přikoupim něco, k čemu se mi to hodí Twisted Evil
jak moc vás ovlivňují trendy a nosíte ty věci i poté, co přestanou být módní, když se vám třeba líbí?
trendy mě částečně ovlivnujou, ale jsem věrná jednomu stylu, a starší věci tohohle stylu nosim pořád
máte šatník narvaný k prasknutí nebo pár věcí, které se dají skvěle kombinovat a vypadá to, že máte na sobě pokaždé jiný model?
to druhý
ujíždíte na něčem (kalhotky, pásky, bižu...)?
na kalhotách, celej život
_________________
Back to top
View user's profile Send private message  
edit_no_90
kytky 4, meta: 4050
kytky 4, meta: 4050


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 3765

PostPosted: Tue 17.4.2007 13:50    Post subject: Re: Šatník, vkus, styl, kombinování... Reply with quote

Theresa wrote:
Arrow máte svůj styl? Jak dlouho jste ho budovaly?
JA jsem ho zbudovala behem jednoho nakupu. Mela jsem asi 10tisickc a pulka padla na budovani.Driv jsem byla hroznej hastros.

To je dobrej nápad, takhle by to šlo, vyčlenit tomu dva dni a prostě nakupovat, než zapomenu, co to vlastně v té skříni mám Laughing

Mělas někoho s sebou, třeba kamarádku, aby ti radila?
Back to top
View user's profile Send private message  
Court
kytky 4, meta: 3350
kytky 4, meta: 3350


Joined: 04 Jan 2007
Posts: 3269
Location: Klub rváčů

PostPosted: Tue 17.4.2007 14:26    Post subject: ed Reply with quote

edit
_________________
Never complain. Never explain.
Back to top
View user's profile Send private message  
Flowing_
kytky 8, meta: 24650
kytky 8, meta: 24650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 24420

PostPosted: Tue 17.4.2007 14:32    Post subject: Reply with quote

máte svůj styl? Jak dlouho jste ho budovaly? myslim si, že každej má nějakej svůj styl Smile ten co mám momentálně já sem "budovala" asi 2,5 roku
jste kreativní, upravujete si třeba i koupené oblečení k obrazu svému? Nebo přijdete a nakoupíte podle figuríny ve výloze s jistotou, že to bude ladit? nic neupravuju
jak jste se naučily nakupovat věci tak, aby se vám ke všemu hodily? nenakupuju nic tak, že bych šla do obchodu a koupila si co se mně líbí, všechno co si kupuju mám předem namyšlený a do obchodu du s přesnou představou, je teda pár výjimek, ale vždycky než si něco koupím, tak musím vědět, že se mně k tomu bude hodit dost věcí
nebo něco koupíte a vzápětí si nadáváte, že se vám to k ničemu nehodí? to se mně snad nikdy nestalo
jak moc vás ovlivňují trendy a nosíte ty věci i poté, co přestanou být módní, když se vám třeba líbí? myslim, že trendy mně ovlivňujou hodně, ale zase nemusím být od hlavy k patě podle poslední módy, co se týče druhé otázky, tak ano
máte šatník narvaný k prasknutí nebo pár věcí, které se dají skvěle kombinovat a vypadá to, že máte na sobě pokaždé jiný model? tak narvaný k prasknutí určitě ne, ale možná sem si mohla pár věcí odpustit
ujíždíte na něčem (kalhotky, pásky, bižu...)? Na kalhotkách - krajkový tanga, který musí ladit s oblečením, pak na páskách - nesmí být látkový a měly by být zajímavý Smile pak na svetříkách a nakonec topy s výstřihem, ty miluju Smile
_________________
.
Back to top
View user's profile Send private message  
Jana
kytky 5, meta: 4650
kytky 5, meta: 4650


Joined: 18 Jan 2007
Posts: 4639

PostPosted: Tue 17.4.2007 14:48    Post subject: Reply with quote

Cool


Last edited by Jana on Wed 30.5.2007 0:40; edited 2 times in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Grapefruita
believes in a perfect love


Joined: 20 Feb 2007
Posts: 4244

PostPosted: Tue 17.4.2007 14:51    Post subject: Re: Šatník, vkus, styl, kombinování... Reply with quote

Arrow máte svůj styl? Jak dlouho jste ho budovaly?
Nevím, jestli mám styl, ale máma tvrdí, že prý jo Very Happy Myslím, že nosím spíš elegantní, "ženské" věci, prostě mi to ke mně nejvíc sedne, nenosím nic sportovního, v mikině a teniskách se prostě necítím, nepatří to ke mně. Nosím džíny, sukně, svetříky, twinsety, trička a tílka, hodně pastelové barvy. Z bot balerínky, na podpatku a v zimě kozačky (většinou taky na podpatku).
Arrow jste kreativní, upravujete si třeba i koupené oblečení k obrazu svému? Nebo přijdete a nakoupíte podle figuríny ve výloze s jistotou, že to bude ladit?
Šít neumím, takže si nic neupravuju. Ale kombinuju podle toho, jak se mi to líbí, klidně starší věci s novými. Jsem moc ráda, když se mi podaří vyrobit nějakou novou kombinaci.
Arrow jak jste se naučily nakupovat věci tak, aby se vám ke všemu hodily?
Nemám nic, co by se mi hodilo ke všemu, zvlášť proto, že nemusím černou. Nemám teď ani jedny černé "klasické" kalhoty a vůbec mi to nechybí. Mám pár oblíbených barev, které kombinuju: teď v zimě to byla hnědá, pak hodně ty pastely, mám ráda taky bílou (na tričkách, ne na kalhotách Laughing ), dřív červenou. Teď nově pruhy a stříbrnou.
Arrow nebo něco koupíte a vzápětí si nadáváte, že se vám to k ničemu nehodí?
To se mi stávalo dřív, teď se vždycky snažím přemýšlet, co se mi k tomu bude hodit, a když dojdu k názoru, že ta věc je sice krásná, ale musela bych si k ní dokoupit nejmíň tři další, aby to ladilo, oželím to Cool
Arrow jak moc vás ovlivňují trendy a nosíte ty věci i poté, co přestanou být módní, když se vám třeba líbí?
Trendy mě poslední dobou ovlivňují BOHUŽEL dost...třeba ty balerínky, už jsem si koupila dvoje. Mám docela strach, jestli je budu nosit, až "vyjdou" z módy, ale pak si zase říkám, že určitě budu muset, tolik peněz zas nemám, abych si kupovala každý půlrok troje nové boty a pak je vyhazovala...nikdy jsem to takhle neřešila, ale teď je to taky tím, že jsem v Praze, koukám kolem sebe a toužím se hezky oblékat. To je normální, myslím, že to ale udržím ve svých rozumných mezích.
Arrow máte šatník narvaný k prasknutí nebo pár věcí, které se dají skvěle kombinovat a vypadá to, že máte na sobě pokaždé jiný model?
Zas tolik věcí nemám, dám spíš na kvalitu než na kvantitu, radši si koupím jednou za dva měsíce jeden značkový svetr než každý týden od Vietnamců...přijde mi, že víceméně tahám a kombinuji pořád to samé, ale okolí mi už řeklo, že se hezky a nápaditě oblékám, takže to zatím neřeším. Až si budu vydělávat (a jestli dobře Embarassed ), budu samozřejmě utrácet za oblečení dost. Chtěla bych mít takový univerzální šatník pro každou příležitost. Ale to, co teď mám, mi zatím stačí.
Arrow ujíždíte na něčem (kalhotky, pásky, bižu...)?
Kabelky a tašky. Jsem hrozná, mohla bych mít každou chvíli jinou. Pak taky doplňky, v poslední době čelenky.Prádlu moc nedám, koupím si tak dvě drahé značkové soupravy za rok, pár levnějších kalhotek u HM apod., občas mi máma koupí bavlněné u Vietnamců (ty nosím, když mám "svoje dny"), moc to nehrotím. Pár podprsenek mi stačí.

Zatím mě nic jiného nenapadá, až napadne, dopíšu.
Back to top
View user's profile Send private message  
sun Topic
kytky 7, meta: 14150
kytky 7, meta: 14150


Joined: 19 Jan 2007
Posts: 13939

PostPosted: Tue 17.4.2007 15:02    Post subject: Re: Šatník, vkus, styl, kombinování... Reply with quote

Veci si kupujem, ked mam peniaze. Predtym som mala take po sesterniciach a tak (to viete, ked nas je 30 Rolling Eyes ) takze som si vytvorila vlastny styl az teraz neskor. Hneda+modra, to su moje farby. Tricka, nohavice, tielka, opasky. Topanky kupujem zasadne sk8ove tenisky alebo cizmy na zimu.
Nikdy sa neda kombinovat vsetko a ku vsetkemu. Ale vacsinu evci mam takych viac.menej univerzalnych (dzinsy, kosele, cierne tricka atd).
Obcas sa stane, ze kupim blbost-teda stavalo sa. Teraz uz nikdy, neobjednavam cez katalogy ale chodim si veci kupovat do obchodov (hoci nakupovanie nenavidim, takze tak raz za pol roka.. a ked mam peniaze to padne naraz Rolling Eyes )
Nenosim veci, ktore ostatni. Aspon teda... dnes mi mama doniesla leginy ze to je modne. Ja som to dala bratovej zene. Nechcem to. Nepaci sa mi to a nebudem to nosit. A basta. Evil or Very Mad Laughing
Satnik mam plny. Ale polovicku veci by som menila. Mam aj par oblubenych veci, ktore periem a nosim dokola... som taky ten normal by som povedala.
Back to top
View user's profile Send private message  
Ruth A.
sort of mental masturbation


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 18433

PostPosted: Tue 17.4.2007 15:05    Post subject: Re: Šatník, vkus, styl, kombinování... Reply with quote

Arrow máte svůj styl? Jak dlouho jste ho budovaly? Nemám, dřív jsem z toho měla docela mindrák, dneska je mi to nějak jedno...
Arrow jste kreativní, upravujete si třeba i koupené oblečení k obrazu svému? Nebo přijdete a nakoupíte podle figuríny ve výloze s jistotou, že to bude ladit? tak jak se "oblékají" figuríny bych to určitě nenakombinovala, protože mám úplně jinou postavu, vkus...
Arrow jak jste se naučily nakupovat věci tak, aby se vám ke všemu hodily? kouzelné nadčasové kousky jsou malý zázrak Wink
Arrow nebo něco koupíte a vzápětí si nadáváte, že se vám to k ničemu nehodí? tak spíš se mi stane, že mi to nesedí než že mi to neladí
Arrow jak moc vás ovlivňují trendy a nosíte ty věci i poté, co přestanou být módní, když se vám třeba líbí? zásadně se neřídím módními trendy, spíš nosím to, co je "out", ale líbí se mi to - nikoliv však schválně Laughing
Arrow máte šatník narvaný k prasknutí nebo pár věcí, které se dají skvěle kombinovat a vypadá to, že máte na sobě pokaždé jiný model? nemám moc oblečení, ale ty kousky jsou dost neutrální, takže nabízí hodně možností
Arrow ujíždíte na něčem (kalhotky, pásky, bižu...)? náušnice, trička s krát.rokávem, kabelky
Back to top
View user's profile Send private message  
Gilthoniel
Dancing in the moonlight


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 4952

PostPosted: Tue 17.4.2007 15:14    Post subject: Reply with quote

Arrow máte svůj styl? Jak dlouho jste ho budovaly? Vlastni styl asi mam, nerekla bych ze si ho buduju, spis se vyvyji a ja snim, a to uz nekolik let.
Arrow jste kreativní, upravujete si třeba i koupené oblečení k obrazu svému? Nebo přijdete a nakoupíte podle figuríny ve výloze s jistotou, že to bude ladit? Kreativni moc nejsem, neni to tim, ze bych nemela napday, spis ze na tyhle veci nejsem moc sikovna Embarassed Podle figurin sem nikdy nenakupovala, kdyz si neco kouim, musim si byt jista ze je to to prave orechove a ze mi to sedi.
Arrow jak jste se naučily nakupovat věci tak, aby se vám ke všemu hodily? To sem se asi jeste nenaucila Laughing ale obcas uz to docela zvladam, pokud drzim v rukou nejakou vec co se mi libi, snazim se uz v obchode premyslet k cemu a hlavne kam ji budu nosit, mnohdy zjistim, ze je sice krasan, ale k nicemu se mi nehodi nebo ji neunosim. Urcite se vyplati mit v satniku zakladny jednoduchy veci jako cerny sacko, cerny kalhoty, jednoduchy rifle, jednobarevny tilka-a potom si muzu dovolit koupit i neco sileneho a nebat se, ze mi to k nicemu nepujde.
Arrow jak moc vás ovlivňují trendy a nosíte ty věci i poté, co přestanou být módní, když se vám třeba líbí? Nosim jen to co se mi libi, trendy sleduju rada, ale neridim se tim striktne, vyberu si ztoho co mi vyhovuje
Arrow máte šatník narvaný k prasknutí nebo pár věcí, které se dají skvěle kombinovat a vypadá to, že máte na sobě pokaždé jiný model?
snazim se dopracovat k verzi cislo 2-zatim bych rekla tak neco mezi. Ale moje skrin rozhodne neni nijak zavratne nacpana.
Arrow ujíždíte na něčem (kalhotky, pásky, bižu...)?
rifle. (ale toho uz ste si urcite vsimli Laughing )
_________________
Victim is another name for lover.

Mé srdce děsící se prázdna, vánice
sní o minulosti a o příznivém klima!
Vrak slunce utonul v své krvi, která dýmá.
Ty ve mě zůstáváš jak zlatá monstrance!
(Baudelaire)
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website  
*Theuska*
Out of order
kytky 4, meta: 2150


Joined: 20 Jan 2007
Posts: 1984

PostPosted: Tue 17.4.2007 15:51    Post subject: Re: Šatník, vkus, styl, kombinování... Reply with quote

Arrow máte svůj styl? Jak dlouho jste ho budovaly?
ani nevím, jestli to, co nosím je styl Laughing , prostě nosím to, co se mi líbí a co si myslím, že mi alespoň trochu sluší a hotovo Twisted Evil. Štník buduju tak nějak průběžně pořád - nedokážu se zastavit s tím, že už je jako hotovo Embarassed.
Arrow jste kreativní, upravujete si třeba i koupené oblečení k obrazu svému? Nebo přijdete a nakoupíte podle figuríny ve výloze s jistotou, že to bude ladit?
Nic neupravuju, protože by to asi dopadlo hodně zle, max. si nechám třeba něco zkrátit nebo zúžit. Když nakupuju, tak se trochu zamýšlím nad tím, jestli to mám alespoň k čemu nosit. Ale pokud se mi ta věc zalíbí hodně moc, tak ji beru i za cenu toho, že např. kvůli jednomu topu musím dokoupit kalhoty, bižu i boty Laughing
Arrow jak jste se naučily nakupovat věci tak, aby se vám ke všemu hodily?
snažím se mít v šatníku prá základních věcí v neutrálních barvách a pak už k tomu můžu dokupovat barevné a nesourodé věci, protože se to pak dá vždycky s něčím nakombinovat.
Arrow nebo něco koupíte a vzápětí si nadáváte, že se vám to k ničemu nehodí?
to se mi občas taky stane, tomu se asi nevyhne nikdo
Arrow jak moc vás ovlivňují trendy a nosíte ty věci i poté, co přestanou být módní, když se vám třeba líbí?
Nejsem moc na výstřelky a nekupuju si trendy věci za každou cenu. Koupím si je jen v případě, že se mi opravdu líbí a ne proto, že se to právě nosí. A oblečení nosím tak dlouho, dokud se mi líbí, je v dobrém stavu a stále mi sedí.
Arrow máte šatník narvaný k prasknutí nebo pár věcí, které se dají skvěle kombinovat a vypadá to, že máte na sobě pokaždé jiný model?
Řekla bych, že hadrů mám hodně, ale otázka je, co všechno z toho nosím. O některých věcech ani nevím, že je mám. Takže občas objevím ve skříni nějaký pěkný nový kousek Wink .
Arrow ujíždíte na něčem (kalhotky, pásky, bižu...)?
Asi vyloženě neujíždím na ničem, ale oblíbila jsem si barvy. Jo a vlastně kabelek a tašek mám docela dost, ale vyloženě závislost to není.
_________________
***Člověk nikdy nesmí přestat snít.***
Back to top
View user's profile Send private message  
Lucrezia
kytky 5, meta: 7050
kytky 5, meta: 7050


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 6667

PostPosted: Tue 17.4.2007 16:10    Post subject: Re: Šatník, vkus, styl, kombinování... Reply with quote

Arrow máte svůj styl? Jak dlouho jste ho budovaly? ne asi zadny nemam, kamaradka mi jednou rekla, ze mam takovy zvlastni styl, co nezapada do zadneho stylu Laughing ale spis jednodussi, nemam ve skrini nejake zvlastnosti nebo trhle kousky a tak
Arrow jste kreativní, upravujete si třeba i koupené oblečení k obrazu svému? Nebo přijdete a nakoupíte podle figuríny ve výloze s jistotou, že to bude ladit? ne kreativni moc nejsem, mam treba rada doplnky, ale presivat a upravovat - to nedelam...ale figuriny taky nekupuju Laughing myslim, ze aspon trochu dokazu odhadnout, co k sobe jde a co ne
Arrow jak jste se naučily nakupovat věci tak, aby se vám ke všemu hodily? mam same jednoduche a vetsinou jednobarevne veci - a to pak jde samo Laughing
Arrow nebo něco koupíte a vzápětí si nadáváte, že se vám to k ničemu nehodí? to se mi stava malokdy..
Arrow jak moc vás ovlivňují trendy a nosíte ty věci i poté, co přestanou být módní, když se vám třeba líbí? trendy nesleduju, tudiz muj satnik moc z mody nevychazi
Arrow máte šatník narvaný k prasknutí nebo pár věcí, které se dají skvěle kombinovat a vypadá to, že máte na sobě pokaždé jiný model?
stale mi nejake veci schazi, ale vubec si nestezuju. Kazdy den v jinem chodit fakt nemusim Very Happy
Arrow ujíždíte na něčem (kalhotky, pásky, bižu...)?
ano spravne, kalhotky a doplnky(nausnice, nahrdelniky, broze) Razz
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Móda All times are GMT + 1 Hour
Goto page 1, 2, 3  Next
Page 1 of 3

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms