sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
berete vztahy závazně?
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti
View previous topic :: View next topic  
Author Message
waxeipahdeth
kytky 8, konec
kytky 8, konec


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 27125

PostPosted: Wed 18.4.2007 11:23    Post subject: Reply with quote

Theres Arrow Díky, to budeš moc hodná Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message  
Lilith
:faitilhiér:


Joined: 04 Jan 2007
Posts: 11317

PostPosted: Wed 18.4.2007 11:44    Post subject: Reply with quote

Man of the world wrote:

Štve mě že se kvůli ní nemůžeme vídat tak jako dřív. Když jsem já začal chodit s jinou slečnou ve chvíli kdy jsem měl v hlavě že s R. je to konec tak jsem ji stále rád viděl i když jsem byl paf z někoho jiného.
Asi je to o lidech...


Když to je těžký. Já jsem se s žádným se svých bývalých nescházela po rozchodu jako dřív, prostě na to nebyl čas. Myslím, že i ona tě ráda uvidí, ale tak jako dřív to bude jen těžko. Myslik
_________________
Proč on? Protože se nám chtělo...
Back to top
View user's profile Send private message  
Rose Madder
kytky 4, meta: 2950
kytky 4, meta: 2950


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 2773

PostPosted: Wed 18.4.2007 15:38    Post subject: Reply with quote

...
_________________
Jakmile začne člověk přemýšlet, přestává žít...


Last edited by Rose Madder on Sun 22.4.2007 7:15; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Grapefruita
believes in a perfect love


Joined: 20 Feb 2007
Posts: 4244

PostPosted: Wed 18.4.2007 16:22    Post subject: Reply with quote

A co když člověk CHCE být oddaný, věrnost považuje za jednu z nejvyšších hodnot, a taky fakticky BYL a JE svému partnerovi po celou dobu vztahu věrný, a pak zjišťuje, že to za to nestojí, protože mu ten partner nedává žádné jistoty, dokonce ani NADĚJI na jistoty do budoucna? Co má pak takový člověk dělat?! Crying or Very sad
Samozřejmě píšu o sobě, bohužel Sad Nevěrná být nezačnu, flirtovat nebudu, protože to už ani neumím a bolí mě z toho srdce. Ale já potřebuju k někomu přilnout, o někoho se opřít, a když to přítel NENÍ a NEBUDE...tak nevím, jak mám žít, je mi ze všeho šoufl. Sad
Jasně, že se mi líbí jiní chlapi, ale nestojím o ně. Nikdy s nimi neflirtuji, maximálně prohodím pár slov a když po mně chtějí číslo, na něco se vymluvím a zdrhám...on žárlivý je, ale to je tak všechno. Když mi ani nedokáže říct, že by se mnou byl rád celý život...tak k čemu to je??? Omlouvám se, to sem asi nepatří, měla jsem to napsat do Depky, ale nemám chuť to nějak rozebírat Embarassed
Back to top
View user's profile Send private message  
sun Topic
kytky 7, meta: 14150
kytky 7, meta: 14150


Joined: 19 Jan 2007
Posts: 13939

PostPosted: Wed 18.4.2007 20:03    Post subject: Reply with quote

E.x.i.l.i.a wrote:
Theres Arrow Díky, to budeš moc hodná Very Happy


joo vdaka Wink
Back to top
View user's profile Send private message  
Lothórien
kytky 7, meta: 12150
kytky 7, meta: 12150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12074

PostPosted: Thu 19.4.2007 12:15    Post subject: Reply with quote

ed


Last edited by Lothórien on Fri 6.6.2008 20:25; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
LadyCroft
bojovnice!!!


Joined: 22 Jan 2007
Posts: 13356
Location: flight level over 195 (19500 ft)

PostPosted: Sat 19.5.2007 11:17    Post subject: Reply with quote

vždycky jsem brala, ale teď má vztah s člověkem, který to asi taky nevidí nějak do budoucnosti protože má jaksi ještě jednu holku, ale asi nám to tak zatím vyhovuje. jestli jí nechá tak to bude supr, jestli ne tak to potáhnem dál,no...je mi to už fuk hlavně že nejsem sama
_________________
women who behave rarely make history
Back to top
View user's profile Send private message  
Matylda
kytky 6, meta: 8650
kytky 6, meta: 8650


Joined: 23 Jan 2007
Posts: 8575

PostPosted: Mon 21.5.2007 8:37    Post subject: Reply with quote

Svůj vztah už beru závazně Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message  
Nayeli
kytky 3, meta: 1250
kytky 3, meta: 1250


Joined: 30 Apr 2007
Posts: 1152

PostPosted: Mon 21.5.2007 11:50    Post subject: Reply with quote

svuj vzah beru vazne a zavazne, kdybych nebrala nebyl by to pro mne vztah..
Back to top
View user's profile Send private message  
Guest






PostPosted: Tue 29.5.2007 10:47    Post subject: Reply with quote

bublinka111 wrote:
dobra tema..
man, neviem ale podla mna je to prejav istej nezrelosti
ako, ja som bola taka ista, ked som niekam sla { dovolenka, parba, chata| vzdy sme zabavu povazovali za kompletnu len ak tam bol niekto na "zbalenie", proste nas to nejak bavilo alebo co, vecer sa ratal, menili sme si cisla, ..lenze to sme mali 16-17, najviac 18 rokov a teraz ked s an to pozriem tak mi je trichu trapne, trochu smiesne a trochu zle..
mam dvojrocny vztah a prveho po roka sme boli boli len tak " neoficialne" a vtedy som ten vztah nebrala vazne, bol kratky, ja som nebola velmi " vztahovy" typ takze v tom case som este aj flirtovala, aj menila cisla, lenze po tom prisel sek, a ja som si uvedomila ze naco? som s tym clovekom stastna, spokojna, dava mi viac kot i vsetci predtym dokopy? tak naco? a nemam to tu potrebu. parit chodim uz menej, ale chodim, a nemam potrebu to hladat..
ako je ine, ked sme niekde v bare, klube a chlap so mnou ocividne flirtuje a trebars vyzera dobre, ok, tak sa na neho usmejem ale to je cele, nic si za tym nepredstavujem, a su chlapit ktori nemaju problem flirtovat so mnou pred priatelom, jemu to nevadi, povie mi ze mu to lichoti ze sa pacim aj inym..ale som jeho./. Wink
myslim ze flirtovanie existuje skoro v kazdej beznej konverzacii muza a zeny, v beznom zivote, v praci, skole a moze byt prijemne a ani jedna strana pritom nemusi mat postranne umysly ..
Back to top
 
v.anesse
kytky 1, meta: 150
kytky 1, meta: 150


Joined: 19 Jan 2007
Posts: 141

PostPosted: Sun 24.6.2007 20:07    Post subject: Reply with quote

Dříve jsem si myslela, že i když budu mít přítele, tak si neodpustim nějaký ten úlet, flirtík..., ale teď, když jsem konečně našla tu svou druhou polovičku, by mě tohle nikdy nenapadlo.
Ještě před půl rokem jsem dělala oči na každého pěkného kluka v mém okolí, flirtování bylo moje největší hobby a nenechala jsem si ujít jedinou party...
Teď jdu po městě a když jde okolo pěkný chlap, řeknu si: "Hm, docela hezkej, ale já už toho pravého mám a na něj nikdo nemá" místo "Hmm, ten by stál za hřích...zamrkám, usměju se a uvidíme..."
Myslím si, že když člověk opravdu miluje, tak..není co řešit Smile
Třeba jsem ještě v tom stadiu velké zamilovanosti a časem mě to přejde, ale teď jsem naprosto spokojená s tím, co mám a neměnila bych!
_________________
Lie here on the floor and cry on my shoulder,
I'm a friend.
Back to top
View user's profile Send private message  
missE
let's go


Joined: 26 Jun 2007
Posts: 464

PostPosted: Wed 27.6.2007 14:55    Post subject: Reply with quote

souhlasím s názorem, že je to o nezralosti, ale taky přidávám názor, že ten dotyčný není tak moc zamilovaný....Což vede k otázce, proč tedy s ním je, odpověď...nezralost....Takže výsledek je jasný a jednoduchý Rolling Eyes Smile
_________________
krása tkví v oku pozorovatele
Back to top
View user's profile Send private message  
Mari
addicted..
kytky 8, meta: 21650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 21241
Location: in my own time

PostPosted: Wed 27.6.2007 17:10    Post subject: Reply with quote

ed
_________________
♪♪♪


Last edited by Mari on Sat 5.4.2008 14:07; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
pip
kytky 5, meta: 5550
kytky 5, meta: 5550


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 5308

PostPosted: Wed 27.6.2007 17:14    Post subject: Reply with quote

missE wrote:
souhlasím s názorem, že je to o nezralosti, ale taky přidávám názor, že ten dotyčný není tak moc zamilovaný....Což vede k otázce, proč tedy s ním je, odpověď...nezralost....Takže výsledek je jasný a jednoduchý Rolling Eyes Smile


Ja bych teda nerekl, ze je to tak jednoduchy...ani zdaleka...
Back to top
View user's profile Send private message  
Man of the world
caballero


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 2846

PostPosted: Wed 27.6.2007 17:48    Post subject: Reply with quote

abych byl objektivní tak musím říci že po posledním setkání s R. cca před dvěma týdny na snídani mám pocit že se v tomhle změnila, uklidnila a tak nějak už nemá pocit si něco tolik dokazovat. Very Happy A moc jí to přeju,myslím že takhle bude šťastnější.
_________________
Miluj hluboce a vasnive. Muzes se pritom zranit, ale je to jediny zpusob,jak zit svuj zivot.
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Page 7 of 7

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms