sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
berete vztahy závazně?
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti
View previous topic :: View next topic  
Author Message
terrynka
kytky 7, meta: 13150
kytky 7, meta: 13150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 13139

PostPosted: Tue 17.4.2007 11:08    Post subject: Reply with quote

Taky si myslim, ze ji asi vadi to, ze nezarlis a ze proste vidi, ze Ti je (uz) ukradena. A uprimne, nedivim se. Ale k takovemu chovani se snad snizuji holky ve veku 15 let, prijde mi to takove detinske a hloupe. A ta veta "že pro ni není žádný vztah natolik vážný aby se nemhohle dost pobavit na dovolené" asi mluvi za vse....
Back to top
View user's profile Send private message  
terrynka
kytky 7, meta: 13150
kytky 7, meta: 13150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 13139

PostPosted: Tue 17.4.2007 11:11    Post subject: Reply with quote

Theresa wrote:
libani je pdole me jeste pripustne

Pripustne? Jako jak pripustne, s jinym klukem omluvitelne? Shocked
Back to top
View user's profile Send private message  
waxeipahdeth
kytky 8, konec
kytky 8, konec


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 27125

PostPosted: Tue 17.4.2007 11:19    Post subject: Reply with quote

Podle mě je přípustné to, co člověku osobně přípustné přijde : ) Jak už jsem psala, záleží na povaze, přístupu i vztahu kždého. Pro někoho je něco už neomluvitelné, pro jinýho ještě v pohodě. Proto nemám ráda odsuzování.
Back to top
View user's profile Send private message  
terrynka
kytky 7, meta: 13150
kytky 7, meta: 13150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 13139

PostPosted: Tue 17.4.2007 11:21    Post subject: Reply with quote

E.x.i.l.i.a wrote:
Podle mě je přípustné to, co člověku osobně přípustné přijde : )

Tak to mas samozrejme pravdu. Je to vec nazoru, je to o povaze. Ja nikoho neodsuzuju, ale svuj nazor si udelam, tot vse Cool
Back to top
View user's profile Send private message  
Tornado_Lou
kytky 6, meta: 8250
kytky 6, meta: 8250


Joined: 12 Jan 2007
Posts: 7870

PostPosted: Tue 17.4.2007 12:32    Post subject: Reply with quote

Man of the world wrote:


,jde o to že oni se tím hrozně baví i když mají partnery a to obě dost čerstvě a mám pocit že kdyby to udělal jeden z nich tak je to dot rozhodí,což u R. vím z vlastní zkušenosti.
navíc ta věta kterou řekla R. že pro ni není žádný vztah natolik vážný aby se nemhohle dost pobavit na dovolené.


Ale ona je jeste docela mlada, ne?
Myslim, ze kazdy proste neni delany na takove ty "vazne" vztahy.
Nemuzou jet 2 kamaradky spolu na dovolenou jenom proto, ze maji obe dve partnera?
To, ze tam budou flirtovat s muzi jeste neznamena, ze s nima skoncí v posteli prece Rolling Eyes .
Vazny vztah prece neznamena to,ze budu mit partnera uvazanyho na retezu..naopak..pro me znamena i oboustrannou duveru...znamena to, ze se nebudu bat pustit partnera s kamosema na dovolenou, ze ho nebudu stihat a zakazovat mu kamarady(dky)
Back to top
View user's profile Send private message  
Koogi
can't ask why about love
kytky 8, meta: 25650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 24680

PostPosted: Tue 17.4.2007 12:47    Post subject: Reply with quote

Tornado_Lou wrote:
Man of the world wrote:


,jde o to že oni se tím hrozně baví i když mají partnery a to obě dost čerstvě a mám pocit že kdyby to udělal jeden z nich tak je to dot rozhodí,což u R. vím z vlastní zkušenosti.
navíc ta věta kterou řekla R. že pro ni není žádný vztah natolik vážný aby se nemhohle dost pobavit na dovolené.


Ale ona je jeste docela mlada, ne?
Myslim, ze kazdy proste neni delany na takove ty "vazne" vztahy.
Nemuzou jet 2 kamaradky spolu na dovolenou jenom proto, ze maji obe dve partnera?
To, ze tam budou flirtovat s muzi jeste neznamena, ze s nima skoncí v posteli prece Rolling Eyes .
Vazny vztah prece neznamena to,ze budu mit partnera uvazanyho na retezu..naopak..pro me znamena i oboustrannou duveru...znamena to, ze se nebudu bat pustit partnera s kamosema na dovolenou, ze ho nebudu stihat a zakazovat mu kamarady(dky)


Ale tak to je přece jasný. Jenže ony někoho mají a okatě si před Manem plánují jak si tam budou užívat. Řekla bych, že to je dost o něčem jiným než to co píšeš.
_________________
Look in the mirror and ask your soul if you're alright. Put out the glitter that your soul hides behind.
Back to top
View user's profile Send private message  
Tornado_Lou
kytky 6, meta: 8250
kytky 6, meta: 8250


Joined: 12 Jan 2007
Posts: 7870

PostPosted: Tue 17.4.2007 14:02    Post subject: Reply with quote

Man of the world wrote:

To samé že jdou na párty a vyhlížejí tam chlapy(tohle dělají)a jdou tam s tím už dopředu,ne jako že se jdou sami spolu bavit.

Ježíš neberte mě jako puritána,já jdu také někam a bavím se tam s holkama a asi i flirtuju aniž bych si to uvědomoval.Tohle nemyslím. Jde mi jen o tu myšlenku jet na dovolenou a nebo jít pařit s cílem balení cizích chlapů.e že třeba náhodou někoho potkají,to se mi prostě nějak nezdá a na místě jejich přítelů nevím jak bych tohle řešil...


napsala sem to hlavne v navaznosti na tento prispevek.
Navic me dost pobavila cervene zvyraznena veta...kazdej by si asi mel nejdriv zamest pred svym vlastnim prahem a pak kritizovat ostatni....myslim, ze v tomto pripade fakt plati pravidlo...podle sebe, soudim tebe (ale samozrejme vzdycky se to da omluvit tim, ze pokud flirtuju a neuvedomuji si to, tak to vlastne flirt neni Laughing )

Ja sem asi moc svobodomyslna, ale nevidim nic spatnyho na tom, kdyz 2 kamosky jedou na dovolenou a chteji si ji uzit (tim nemyslim zrovna sex).
Back to top
View user's profile Send private message  
Koogi
can't ask why about love
kytky 8, meta: 25650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 24680

PostPosted: Tue 17.4.2007 14:09    Post subject: Reply with quote

Tornado_Lou wrote:


Ja sem asi moc svobodomyslna, ale nevidim nic spatnyho na tom, kdyz 2 kamosky jedou na dovolenou a chteji si ji uzit (tim nemyslim zrovna sex).


To já taky ne, je to spíš naprosto přirozený Wink Ale říkat to před svým bývalým a ještě tímhle stylem Rolling Eyes Jinak s tím cos napsala naprosto souhlasim (i s tím prahem Wink )
_________________
Look in the mirror and ask your soul if you're alright. Put out the glitter that your soul hides behind.
Back to top
View user's profile Send private message  
Tornado_Lou
kytky 6, meta: 8250
kytky 6, meta: 8250


Joined: 12 Jan 2007
Posts: 7870

PostPosted: Tue 17.4.2007 14:16    Post subject: Reply with quote

Theresa wrote:
Asi ti poslu testik,aby sme zjisitli jaky mas mozecek Laughing jestli nemas jako ja



Shocked coze???Chces zjistit jestli mam mozek??? Laughing no tak mi to klidne posli...taky bych se to rada dozvedela
Back to top
View user's profile Send private message  
Tornado_Lou
kytky 6, meta: 8250
kytky 6, meta: 8250


Joined: 12 Jan 2007
Posts: 7870

PostPosted: Tue 17.4.2007 14:18    Post subject: Reply with quote

Koogi wrote:

Ale říkat to před svým bývalým a ještě tímhle stylem Rolling Eyes


myslim, ze ho chtely predevsim vytocit...a jak je videt, povedlo se Laughing
Back to top
View user's profile Send private message  
Tornado_Lou
kytky 6, meta: 8250
kytky 6, meta: 8250


Joined: 12 Jan 2007
Posts: 7870

PostPosted: Tue 17.4.2007 14:22    Post subject: Reply with quote

Theresa wrote:
ale ne jestli mas....to myslim ue ano,ale jaky mas Laughing


uf...tak to pak jo Wink tak mi to posli na sz...ja ted uz musim letet, udelam si ho zitra (omlouvam se za OT Embarassed )
Back to top
View user's profile Send private message  
sun Topic
kytky 7, meta: 14150
kytky 7, meta: 14150


Joined: 19 Jan 2007
Posts: 13939

PostPosted: Tue 17.4.2007 15:11    Post subject: Reply with quote

ja chcem tiez test Dogeyes
Back to top
View user's profile Send private message  
lidiana
kytky 1, meta: 125
kytky 1, meta: 125


Joined: 24 Feb 2007
Posts: 109

PostPosted: Tue 17.4.2007 20:58    Post subject: Reply with quote

podle mě je to klasický případ "syndromu křesťanského gymnázia"...kdo nezažil,nepochopí Cool
Back to top
View user's profile Send private message  
waxeipahdeth
kytky 8, konec
kytky 8, konec


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 27125

PostPosted: Tue 17.4.2007 21:01    Post subject: Reply with quote

sun Topic wrote:
ja chcem tiez test Dogeyes

Já taky. Jestli je to někde na netu, tak sem prosím hoď odkaz, Theres.
Back to top
View user's profile Send private message  
Man of the world
caballero


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 2846

PostPosted: Tue 17.4.2007 21:05    Post subject: Reply with quote

ona mi není úplně ukradená,ale začíná se tak stávat,což je ale způsobeno jejím chováním které je často trapné a nepochopitelné.
Když mi třeba lže o tom že jde s tím novým do kina(řekal že kvůli mamce musí být brzy doma),abych se asi nenaštval a na ten oběd(docela dost drahý) ji pozval.Tohle je už déle,ale fakt z toho na mě kouká hrozné prospěchářství...
Štve mě že se kvůli ní nemůžeme vídat tak jako dřív. Když jsem já začal chodit s jinou slečnou ve chvíli kdy jsem měl v hlavě že s R. je to konec tak jsem ji stále rád viděl i když jsem byl paf z někoho jiného.
Asi je to o lidech...

s tím že nemá sebevědomí,je to hrozně složité.Ona má podle mě jeden veliký problém který si sama vůbec neuvědomuje nebo si ho odmítá uvědomit.

k tomu flirtování.
Já se třeba bavím tak nějak většinou srdečně,otevřeně,ale já osobně to jako flirt neberu,ale pak od ostatních slyším že jsem támhle s někým flirtoval. Přitom to není pravda.
Mylsím že jsem si v poslední době dokázal už skoro vše v tomhle co jsem mohl(a to ne záměrně) a nemám zapotřebí flirtovat proto abych si dokazoval že na tu a tu holku prostě mám. Což mám občas u R. pocit že to tak je.A R. sopudím podle toho co mi o sobě kdy vyprávěla a co postupně vyplývalo napovrch.

samozřejmě že je normální že holky jedou na dovolenou a že tam asi nebudou izolovány a že když někam jdou tak se s někým budou bavit.
Nemám s tím problém.
Ale pokud si jako partner nějaké holky představím že ta holka několik měsíců plánuje jak pojede s kamarádkama pařit za chlapama a jak se na tohle těší a o vztahu mluví takhle,tak by mě to docela mrzelo a zklamalo.Nevím jak vás,ale mě prostě ano.

Ona je fajn a já jí měl pro určité věci moc rád,nechci jí tu hanět,sám mám určitě máslo na hlavě,ale cítím se tak trochu oklamaný i když si za to mohu sám
_________________
Miluj hluboce a vasnive. Muzes se pritom zranit, ale je to jediny zpusob,jak zit svuj zivot.
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
Page 6 of 7

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms