sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
berete vztahy závazně?
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti
View previous topic :: View next topic  
Author Message
la fraise
.


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 26039
Location: back in town

PostPosted: Mon 16.4.2007 19:03    Post subject: Reply with quote

Theresa wrote:
libani je pdole me jeste pripustne


jo, libani se obcas jeste da (horsi by bylo, kdyby te k tomu klukovi neco tahlo a treba byste se jeste ke vsemu libali)
_________________
We're happy free confused and lonely in the best way. It's miserable and magical, oh, yeah.
Back to top
View user's profile Send private message  
Sluníčko:-)
hu


Joined: 28 Jan 2007
Posts: 5386

PostPosted: Mon 16.4.2007 19:05    Post subject: Reply with quote

la fraise wrote:
jo, libani se obcas jeste da (horsi by bylo, kdyby te k tomu klukovi neco tahlo a treba byste se jeste ke vsemu libali)


no...já bych neskousla ani to líbání...musela bych se pak propadnout.
Back to top
View user's profile Send private message  
la fraise
.


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 26039
Location: back in town

PostPosted: Mon 16.4.2007 19:08    Post subject: Reply with quote

No ja nevim, i kdyz jsem treba zamilovana tak tim spis se mi stane, ze mi nekdo uplne pomota hlavu, proste me okouzli, trebas jen na jeden vecer a pak na nej myslim a rikam si proc ziju v takove nude? Rolling Eyes
_________________
We're happy free confused and lonely in the best way. It's miserable and magical, oh, yeah.
Back to top
View user's profile Send private message  
Zenoa
25.9.2002


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 1333
Location: ...in crazy town...

PostPosted: Mon 16.4.2007 19:10    Post subject: Reply with quote

Já bych hlavně řekla, že A. a R. jsou naprosto odlišnej vzorek ženský populace než je tady na boardu. To jak to Man napsal vyznělo fakt divně, ale já třeba s kámoškou (Mane, s K.) chodíme pařit hodně často a taky máme silný řeči, jak někoho sbalíme a tak, ale ve skutečnosti nejde o balení jako takový. Spíš si užít pozornosti, tancovat s klukama, svádět je, flirtovat.... Ne s nima jít hned někam za roh..
_________________
" ‘Cause what we are is victims of fun, come on, come on, the fun has just begun! "
Back to top
View user's profile Send private message  
Sluníčko:-)
hu


Joined: 28 Jan 2007
Posts: 5386

PostPosted: Mon 16.4.2007 19:11    Post subject: Reply with quote

la fraise wrote:
No ja nevim, i kdyz jsem treba zamilovana tak tim spis se mi stane, ze mi nekdo uplne pomota hlavu, proste me okouzli, trebas jen na jeden vecer a pak na nej myslim a rikam si proc ziju v takove nude? Rolling Eyes


to teď řešila kámoška,chodí se skvělým klukem,pak jí na jeden večer okouzlil někdo jinej,její kluk si toho všim,rozešel se s ní s tim,že jestli si myslí,že pro ní ten druhej bude lepší,tak jí v tom nebude bránit...ani ne po 24 hodinách si uvědomila,jakou udělala kravinu a vrátila se ke svýmu stávajícímu.
Back to top
View user's profile Send private message  
Sluníčko:-)
hu


Joined: 28 Jan 2007
Posts: 5386

PostPosted: Mon 16.4.2007 19:12    Post subject: Reply with quote

Theresa wrote:
slunick:Predcim?Sama pred sebou?
Nevim pokud neco delam tak jsem si toho vedoma vim jake tomuze mit nasledky. a pokud vim,ze bych neprenesla pres srdce takovyhle svoje selhani tak to proste nedelam.


jo,před sebou i před nim.Navíc-když sem zamilovaná,tak na nikoho jinýho ani nemyslim.Rozhodně ne v tom smyslu,že bych s nim chtěla něco mít...
Back to top
View user's profile Send private message  
waxeipahdeth
kytky 8, konec
kytky 8, konec


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 27125

PostPosted: Mon 16.4.2007 19:17    Post subject: Reply with quote

Theres Arrow Mám to úplně stejně jak ty Shocked Sice jsem psala před chvílí, že za hranicí flirtu je pro mě i líbání, ale jen s cizíma. S kámošema jsem se už líbala (co jsem se sooučasným), on to ví a bere to v poho. Prostě záleží na tom jak ti lidi mají nastavený hranice a jakou povahu a postoj.
A přesto ho miluju! Prostě nejsem svatoušek, no. (Ale jak už jsem psala, číslo na cizího kluka bych si nevzala, o to zájem nemám. Ale polibek s kamarádem na pařbě, proč ne.)
Back to top
View user's profile Send private message  
Sluníčko:-)
hu


Joined: 28 Jan 2007
Posts: 5386

PostPosted: Mon 16.4.2007 19:17    Post subject: Reply with quote

Theresa-tak to jsi asi dobrá na matiku..?? Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message  
Man of the world
caballero


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 2846

PostPosted: Mon 16.4.2007 19:33    Post subject: Reply with quote

Zenoa wrote:
Já bych hlavně řekla, že A. a R. jsou naprosto odlišnej vzorek ženský populace než je tady na boardu. To jak to Man napsal vyznělo fakt divně, ale já třeba s kámoškou (Mane, s K.) chodíme pařit hodně často a taky máme silný řeči, jak někoho sbalíme a tak, ale ve skutečnosti nejde o balení jako takový. Spíš si užít pozornosti, tancovat s klukama, svádět je, flirtovat.... Ne s nima jít hned někam za roh..


no ona A.ještě není až taková,a u ní to jsou také spíš řeči,i když občas pk dělá pěkné blbsti,ale je z toho pak občas docela mimo.Ale R. v tomhle docela chladně kalkuluje.
Jako takhle neříkám že se tohle děje úplně vždy,ale já si prostě pamatuju to co mi kdy R. vyprávěla hlavně o sobě.

A hlavně nejde o to že ty s K. tohle děláte,na tom není nic špatného,jde o to že oni se tím hrozně baví i když mají partnery a to obě dost čerstvě a mám pocit že kdyby to udělal jeden z nich tak je to dot rozhodí,což u R. vím z vlastní zkušenosti.
navíc ta věta kterou řekla R. že pro ni není žádný vztah natolik vážný aby se nemhohle dost pobavit na dovolené.
jo možná si přede mnou honila R. triko,občas mám pocit že jí štve že nějak nežárlím a nebo ji nechci zpět(její bývalý pořád ano a já ho nechápu),ale čím víc tohle dělá tak tím jsme k ní lhostejnější
_________________
Miluj hluboce a vasnive. Muzes se pritom zranit, ale je to jediny zpusob,jak zit svuj zivot.
Back to top
View user's profile Send private message  
Man of the world
caballero


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 2846

PostPosted: Mon 16.4.2007 19:44    Post subject: Reply with quote

Zenoa wrote:
Já bych hlavně řekla, že A. a R. jsou naprosto odlišnej vzorek ženský populace než je tady na boardu.


a proč si mylsíš třeba tohle? já nevím jak je znáš,ale já se na obě dvě koukám z jiného pohledu než ty,nevím jak se znáš nebo já nevím. KLidně mi písni sz.díky
_________________
Miluj hluboce a vasnive. Muzes se pritom zranit, ale je to jediny zpusob,jak zit svuj zivot.
Back to top
View user's profile Send private message  
Guest






PostPosted: Mon 16.4.2007 20:28    Post subject: Reply with quote

Zezačátku vztahu, když jsem šla někam s kamarádkama, tak jsem si kluků taky moc nevšímala. Teď když někam vyrážíme tak tam nejdeme s tím přítele podvést, ale rozhodně si nenecháme ujít příležitost pěkný kluky okomentovat, bavit se s nimi, nechat se pozvat na panáka a výjimečně jim dát číslo. Asi to není moc hezký, ale iluze o příteli si nedělám, že by se taky s nikým nebavil. Přítele miluju, ale nevím proč bych si měla odpírat tyhle "radosti", když si je on třeba (možná) neodpírá. Možná to zavání oplácením, ale tak to není. Když bych to nedělala tak jen z toho důvodu, abych někomu neublížila, ne proto, že bych ani nechtěla.
Back to top
 
Zenoa
25.9.2002


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 1333
Location: ...in crazy town...

PostPosted: Mon 16.4.2007 20:31    Post subject: Reply with quote

Man of the world wrote:

navíc ta věta kterou řekla R. že pro ni není žádný vztah natolik vážný aby se nemhohle dost pobavit na dovolené.
jo možná si přede mnou honila R. triko,občas mám pocit že jí štve že nějak nežárlím a nebo ji nechci zpět(její bývalý pořád ano a já ho nechápu),ale čím víc tohle dělá tak tím jsme k ní lhostejnější

no je fakt, že tohle je trochu zvláštní...
Víš co, člověk vždycky chce, co nemá. Zřejmě potřebuje mít pocit, že by stačilo lusknout a mohla by tě mít zpátky.
_________________
" ‘Cause what we are is victims of fun, come on, come on, the fun has just begun! "
Back to top
View user's profile Send private message  
Man of the world
caballero


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 2846

PostPosted: Mon 16.4.2007 20:39    Post subject: Reply with quote

Zenoa wrote:
Man of the world wrote:

navíc ta věta kterou řekla R. že pro ni není žádný vztah natolik vážný aby se nemhohle dost pobavit na dovolené.
jo možná si přede mnou honila R. triko,občas mám pocit že jí štve že nějak nežárlím a nebo ji nechci zpět(její bývalý pořád ano a já ho nechápu),ale čím víc tohle dělá tak tím jsme k ní lhostejnější

no je fakt, že tohle je trochu zvláštní...
Víš co, člověk vždycky chce, co nemá. Zřejmě potřebuje mít pocit, že by stačilo lusknout a mohla by tě mít zpátky.


což u bývalého má...

a je díky tomu na koni
_________________
Miluj hluboce a vasnive. Muzes se pritom zranit, ale je to jediny zpusob,jak zit svuj zivot.
Back to top
View user's profile Send private message  
hope
Válenka Domácí


Joined: 18 Jan 2007
Posts: 29000

PostPosted: Mon 16.4.2007 21:46    Post subject: Reply with quote

ona asi vážně trpí nedostatkem sebevědomí..já nevim, já jsem s nad s kamarádkama takovýhle řeči ani nevedla..
_________________
Všechno jde když se chce? Dokud nemusí chtít taky někdo další...
Back to top
View user's profile Send private message  
Koogi
can't ask why about love
kytky 8, meta: 25650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 24680

PostPosted: Tue 17.4.2007 9:03    Post subject: Reply with quote

hope wrote:
ona asi vážně trpí nedostatkem sebevědomí..já nevim, já jsem s nad s kamarádkama takovýhle řeči ani nevedla..


no přesně Mane, ona se furt tváří jako hrozně v pohodě, ale přitom mi přijde, že opak je pravdou (viz to, cos tu o ní kdy psal...)

"normální" tohle chování u člověka co si toho druhého váží samo není, jak už psali všichni
_________________
Look in the mirror and ask your soul if you're alright. Put out the glitter that your soul hides behind.
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
Page 5 of 7

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms