sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
berete vztahy závazně?
Goto page 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Man of the world
caballero


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 2846

PostPosted: Sun 15.4.2007 19:19    Post subject: berete vztahy závazně? Reply with quote

Předevčírem jsem se stal svědkem dost zajímavé diskuze jedné mé kamarádky a mé bývalé přítelkyně.
My tři jsme byli na večeři a holky nějak diskutovali o zábavě,klukách,flirtování atd. Když pominu fakt že ta jedna byla holka která mě ještě před 2 měsíci milovala a chtěla se mnou bydlet a druhá je moje spřízněná duše,hodně citlivá křehká holka se kterou se máme moc rádi.

A: TAk pojedeme do toho Chorvatska na dovolenou?
R: No jasně,já s tím počítám.Ale musíme někam kde se dá pařit.
A: No to je jasné,hlavně aby tam, byli nějací pěkní chlapi.
R: Určitě.
A: Nesmíš ten svůj vztah brát moc vážně,abychom si to mohli užít.
R: Neboj,nic není tak vážné abychom si to tam neužili.V tom není žádný problém. Už se těším


Asi to ještě nezní až tolik jako v danné chvíli,kdy se celou dobu bavili podobně. Obě mají partnera,docela čerstvě,říkají jak jsou ze svých partnerů nadšené..., obě jsou mladé,považují se za hrozně dospělé,uvědomělé a inteligentní holky.
Pominu to jak jsem se cítil já,ale když jako kluk který je sám tohle slyším tak mít vztah je opravdu to poslední.

Taky to máte tak že máte vztah ale chodíte s holkama pařit,tam flirtujete s klukama,bavíte se o tom jak tamten kluk se úžasný a jak byste ho chtěli?Dáte jim pak třeba i telefonní číslo a píšete si s nima?
Je třeba i možné že by se mohlo stát i něco víc? Líbání a i třeba sex? Plánujete dovolené taky s podobným "cílem"?

zajímá mě každý váš názor,zkušenost a nebo pohled na tuhle událost.
_________________
Miluj hluboce a vasnive. Muzes se pritom zranit, ale je to jediny zpusob,jak zit svuj zivot.


Last edited by Man of the world on Sun 15.4.2007 19:24; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
alishka
kytky 7, meta: 12150
kytky 7, meta: 12150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 11964

PostPosted: Sun 15.4.2007 19:22    Post subject: Reply with quote

ja kdyz nekoho mam, beru to zavazne, treba ted si klidne rikam, ze bych s nim chtela zestarnout.. neexistuje u me, abych myslela na to, ze mimo pritele pujdu do jineho.,
jasne, pisnu si treba na chatu s klukama, ale to je takove nevinne nezavazne flirtovani, nikdy nemyslim na to, ze bych byla neverna..
Back to top
View user's profile Send private message  
edit_no_90
kytky 4, meta: 4050
kytky 4, meta: 4050


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 3765

PostPosted: Sun 15.4.2007 19:24    Post subject: ed Reply with quote

edit
Back to top
View user's profile Send private message  
alishka
kytky 7, meta: 12150
kytky 7, meta: 12150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 11964

PostPosted: Sun 15.4.2007 19:25    Post subject: Reply with quote

Ochu wrote:
Ne, jsem věrná.

(ale já jsem jak z minulého století, asi nebudu reprezentativní vzorek Mr. Green )

tak v tom pripade nejsem reprez. vzorky dve.. Wink
Back to top
View user's profile Send private message  
sun Topic
kytky 7, meta: 14150
kytky 7, meta: 14150


Joined: 19 Jan 2007
Posts: 13939

PostPosted: Sun 15.4.2007 19:29    Post subject: Reply with quote

A ty by si chcel mat vo vztahu 150%tnu istotu ze ta ten druhy neopusti? Rolling Eyes Samozrejme, istota vo vztahu musi byt, ze tomu druhemu doverujes, ze mu veris, ze ta nepodvedie (na co aj, ked je clovek vo vztahu spokojny, ze), ale kebyze sa NIKDY nemusis o toho drruheho strachovat ani rozmyslat co robi s kym je atd. je to nuda Razz

Nie, ja ti tak poviem, ked niekoho (priatela) mam, tak spravim vsetko pre to, aby bol ten druhy stastny, snazim sa, aj prisposobujem, dokazem si zariadit veci tak aby to vyhovovalo jemu aj nam obom, snazim sa a dam do tej lasky vsetko. Nikdy by som ho nepodviedla. A zaroven to neznamena, ze nemam chut sa ist dakam zabavit. Zeny potrebuju flirtovat s muzmi, aby vedeli, ze su stale pritazlive a chcene. A potom prijdu za priatelom, vidia, ze su pritazlive a chcene a su stastne Wink
Back to top
View user's profile Send private message  
Man of the world
caballero


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 2846

PostPosted: Sun 15.4.2007 19:32    Post subject: Reply with quote

sun Topic wrote:
A ty by si chcel mat vo vztahu 150%tnu istotu ze ta ten druhy neopusti? Rolling Eyes Samozrejme, istota vo vztahu musi byt, ze tomu druhemu doverujes, ze mu veris, ze ta nepodvedie (na co aj, ked je clovek vo vztahu spokojny, ze), ale kebyze sa NIKDY nemusis o toho drruheho strachovat ani rozmyslat co robi s kym je atd. je to nuda Razz



ale ne,já to neberu nějak tragicky,ale tohle mi přišlo silné kafe,když R. říká že ten vztah o kterém mluví jinak jako o vážném vztahu s někým kdo je super dokáže pak i říci že pro ni není překážkou jet na dovolenou a tam si to užít... Spíš tohle mě zajímá.
_________________
Miluj hluboce a vasnive. Muzes se pritom zranit, ale je to jediny zpusob,jak zit svuj zivot.
Back to top
View user's profile Send private message  
strawberry
kytky 4, meta: 2950
kytky 4, meta: 2950


Joined: 09 Jan 2007
Posts: 2782

PostPosted: Sun 15.4.2007 19:34    Post subject: Reply with quote

..


Last edited by strawberry on Thu 13.3.2008 21:55; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
strawberry
kytky 4, meta: 2950
kytky 4, meta: 2950


Joined: 09 Jan 2007
Posts: 2782

PostPosted: Sun 15.4.2007 19:36    Post subject: Reply with quote

..


Last edited by strawberry on Thu 13.3.2008 21:55; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
terrynka
kytky 7, meta: 13150
kytky 7, meta: 13150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 13139

PostPosted: Sun 15.4.2007 19:37    Post subject: Re: berete vztahy závazně? Reply with quote

Man of the world wrote:
Taky to máte tak že máte vztah ale chodíte s holkama pařit,tam flirtujete s klukama,bavíte se o tom jak tamten kluk se úžasný a jak byste ho chtěli?Dáte jim pak třeba i telefonní číslo a píšete si s nima?
Je třeba i možné že by se mohlo stát i něco víc? Líbání a i třeba sex? Plánujete dovolené taky s podobným "cílem"?


Ja svuj vztah (ted uz 2 a pul lety) beru vazne. Nikdy bych nemohla jit nekam a flirtovat s jinyma klukama, davat jim na sebe cislo.... Jasne, i jini kluci se mi libi. Ale nemohla bych s nimi flirtovat, natoz se libat nebo i neco vic. To nikdy, mela bych silene vycitky, nemohla bych se mu podivat do oci. Uz i ty flirty beru trochu jako takovou neveru. Jsem v tomhle docela uzkoprsa.
Vadilo by mi, kdyz uz to tady bylo nakousnute, i flirty a chaty na netu. A taky bych to sama nikdy nedelala. Prijde mi to pekne podle.... Podle me nevinne a nezavazne flirtovani neexistuje.
Back to top
View user's profile Send private message  
sun Topic
kytky 7, meta: 14150
kytky 7, meta: 14150


Joined: 19 Jan 2007
Posts: 13939

PostPosted: Sun 15.4.2007 19:38    Post subject: Reply with quote

ale prosimta. zeny toho nakecaju Razz
to aj ja poviem hlavne nech tam su pekni chalani..a co s nimi robim-? uzivam si? tancujem a rozpravam sa. to nie je o tom podviest. vacisnou si tie zeny aj tak uvedomia, ze ich priatel je pre nich vo vaznom vztahu dolezity a ze im to za to nestoji. a myslim, ze to vobec nie je o tom.. proste len.. ako ked chlap povie: ta ma ale kozy bral by som.. alebo jaka jebacka. v skutocnosti maju doma priatelku, ktora take prsia nema a pacia sa im omnoho viac ako tie velke prsia nejakej inej zeny.. je to nieco podobne.
Samozrejme to nejde skatulkovat ze vsetky su take. Ale ked ma clovek vztah, v ktorom je spokojny a ten druhy ma v nom istotu (a nejako si ju aj vybudoval samozrejme), tak to o tom vazne nie je...
Back to top
View user's profile Send private message  
Man of the world
caballero


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 2846

PostPosted: Sun 15.4.2007 19:38    Post subject: Reply with quote

kostra wrote:


mane a ted dovol otazku ty, predstavuji si muzu kdyz jsu zadani sex s jinymi devcaty?


ptáš se fakt špatného chlapa asi Laughing

já spíš ne,neměl jsem ještě vztah ve kterém bych si to připustil a nebo poznal takovou holku se s kterou bych o tom uvažoval...
_________________
Miluj hluboce a vasnive. Muzes se pritom zranit, ale je to jediny zpusob,jak zit svuj zivot.
Back to top
View user's profile Send private message  
terrynka
kytky 7, meta: 13150
kytky 7, meta: 13150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 13139

PostPosted: Sun 15.4.2007 19:39    Post subject: Reply with quote

kostra to vyjadrila dobre, temer ve vsem souhlasim.
Back to top
View user's profile Send private message  
alishka
kytky 7, meta: 12150
kytky 7, meta: 12150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 11964

PostPosted: Sun 15.4.2007 19:41    Post subject: Reply with quote

k tem chatum, jako ja to beru v mezich slusnosti- nikdy bych si nepsala o sexu a tak, jak to dela ten muj Evil or Very Mad . Proste to beru tak, ze se s tim klukem nikdy neuvidim, tak si vychutnam, kdyz mi pise hezky veci, treba ze sem hezka nebo tak..
ale to je vse..
vic bych nemohla, uz bych to brala jako "neveru"..
Back to top
View user's profile Send private message  
terrynka
kytky 7, meta: 13150
kytky 7, meta: 13150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 13139

PostPosted: Sun 15.4.2007 19:49    Post subject: Reply with quote

Alishko, jasne, je to vec nazoru. Uprimne se divim, ze mu to tolerujes, ale to bych asi opakovala stokrat omilane. Ja bych proste nemohla, mela bych vycitky i z toho. Proste to je o povaze.
Theres, nerikam, ze se s nikym jinym nebavim, na nikoho jineho nekoukam. Ale pod pojmem flirt si predstavuju neco trochu jineho...
Back to top
View user's profile Send private message  
E_w_e
ALLinALL,you´re just another brick in theWALL


Joined: 27 Jan 2007
Posts: 9287

PostPosted: Sun 15.4.2007 19:50    Post subject: Reply with quote

když s někým už začnu chodit, tak to beru vážně a jsem věrná...


(ale když s nikým nechodím, tak flirty a taaak Laughing )
_________________
I smile when I’m angry
I cheat and I lie...
I do what I have to do
To get by...
But I know what is wrong,
And I know what is right...
And I’d die for the truth
In My Secret Life...
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti All times are GMT + 1 Hour
Goto page 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
Page 1 of 7

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms