sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné jaro!
... BĚH ...=)
Goto page 1, 2, 3 ... 169, 170, 171  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Sport
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Laura
kytky 7, meta: 13150
kytky 7, meta: 13150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 13076

PostPosted: Sat 14.4.2007 21:03    Post subject: ... BĚH ...=) Reply with quote

tak zakládám téma o běhání (dát do názvu "běhání" mi ale znělo nějak divně=)
chtěla bych abyste tu psali (samozřejmě if chcete = ) třeba váš dnešní běh, dobu nebo vzdálenost, koho jste potkali nebo nepotkali, zážitky, tipy jak vydržet třeba píchání v boku, na potravinnové doplnky na klouby, postěžovat si co jste si zvrtli, namohli, na jaké písničky se vám nejlíp utíká apod Smile

jinak já sem byla letos běhat asi počtrtvé...sice se pořád dost často zastavuju, ale mám pocit že toho pokaždé uběhnu o trochu víc...chodím běhat do lesa, dneska sem si dala velký okruh...a nevím jesti se ze mě stává romantička nebo co, ale opravdu v 18h, když to slunko září tak večerně a zlatě tam bylo tak krásně! a byl to hrozně zvláštní pocit,když už jsem byla v hloub v lese, jakože sem úplně sama...není to stejné jako být sama v pokoji, prostě široko daleko nikdo,to se často nestává.. a i když si myslím že celkem umím být sama se sebou a svýma myšlenkama, připadla sem si dost zvláštně...(tak sem se do sebe a své samoty tak ponořila že mě zaskřípání kol a cyklista strašně vyděsil)..a o chvíli později jsem uviděla nějakého chlápka na cestě a vypadal jak pobuda, pak sem si všimla že má pušku Shocked (teda vypadala tak,naposledy sem viděla pušku ve Vinnetouovi=)) tak sem to poopravila, že to asi bude myslivec, no musím říct že poklid v duši se mi trochu vytratil a dala sem si záležet aby následující úsek běhu byl trochu delší....

mno musím říct, že ač je to vždycky zezačátku strašné,začínám tomu běhu přicházet na chut Smile ¨

doufám že se téma ujme Very Happy
_________________
The only way out is through

Advice is what we ask for when we already know the answer but wish we didn't
Back to top
View user's profile Send private message  
Geike
°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°


Joined: 19 Jan 2007
Posts: 12596
Location: Ostrava/Brno

PostPosted: Sat 14.4.2007 22:50    Post subject: Reply with quote

...=)))...tohle téma mě možná už konečně toto jaro vyžene z domu...na podzim jsem chodívala běhat za vesnici do polí, a taky jsem si strašně užívala to ticho, pravidelný rytmus, volný prostor kolem sebe a západy slunce... Love jediné narušení romantiky byla skládka hnoje a močůvky, která je asi v půlce mojí trati... Rolling Eyes Laughing a chápejte, při běhu se musí dýchat opravdu pořádně, a nejlíp nosem, aby mi do pusy nevletěla moucha, kterých je kolem požehnaně... Zvracik

jinak jedna technická, vy běháte se sluchátky v uších? a to máte normálně špunty? protože ty mi moc nedrží ani při chůzi, natož aby mi to vydrželo při běhu...
Back to top
View user's profile Send private message  
*Theuska*
Out of order
kytky 4, meta: 2150


Joined: 20 Jan 2007
Posts: 1984

PostPosted: Sat 14.4.2007 22:57    Post subject: Reply with quote

Tak doufám, že se od pondělí taky přidám. Chtěla jsem začít už teď, ale jsem trochu nastydlá, tak radši ještě do toho pondělka počkám. Jsem zvědavá, co napoprvé uběhnu Laughing . Ale když jsem chodila běhat kdysi, tak jsem se zlepšovala dost rychle, až jsem čuměla, kolik vydržím.
_________________
***Člověk nikdy nesmí přestat snít.***
Back to top
View user's profile Send private message  
Geike
°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°


Joined: 19 Jan 2007
Posts: 12596
Location: Ostrava/Brno

PostPosted: Sat 14.4.2007 23:30    Post subject: Reply with quote

jj, já taky, ve škole jsem byla na běh levá a kdybyste řekli někomu z mých bývalých spolužáků že jsem běhala tak by si klepali na čelo, ale když jsem příteli ukazovala kolik jsem běhala tak říkal že je to KUS ... Mr. Green

já chci jít zítra, fakt, jenže se zas vzbudím pozdě a večer jedu zas pryč, takže nemůžu ráno ani večer, a přes den je to blbé...vypadá to že celý svět je proti mě...a možná taky moje lenost...=)))
Back to top
View user's profile Send private message  
annysek
.


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 15447

PostPosted: Sun 15.4.2007 5:56    Post subject: Reply with quote

Geike wrote:

jinak jedna technická, vy běháte se sluchátky v uších? a to máte normálně špunty? protože ty mi moc nedrží ani při chůzi, natož aby mi to vydrželo při běhu...


ja musim behat s temi vetsimi sluchatky - plackami, co jsou na uchu.. jinak mi nic nedrzi.. mela jsem koss, ktere meli jeste ten drat okolo ucha slo to, i kdyz jsem to sluchatko nemela uplne v uchu.. ale rozbily se.. a ted musim vypadat jako ET s temi sluchatky..
Back to top
View user's profile Send private message  
Mo Cuishle
kytky 8, meta: 17650
kytky 8, meta: 17650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 17148

PostPosted: Sun 15.4.2007 6:08    Post subject: Reply with quote

edit
_________________
Bye
Back to top
View user's profile Send private message  
annysek
.


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 15447

PostPosted: Sun 15.4.2007 6:10    Post subject: Reply with quote

Mo, tak jestli mas zarucni list, tak na kossy je pry snad dozivotni zaruku, ze zaplatis asi 200 a spravi ti je, popr. snad i vymeni..
Back to top
View user's profile Send private message  
Mo Cuishle
kytky 8, meta: 17650
kytky 8, meta: 17650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 17148

PostPosted: Sun 15.4.2007 6:11    Post subject: Reply with quote

edit
_________________
Bye
Back to top
View user's profile Send private message  
sun Topic
kytky 7, meta: 14150
kytky 7, meta: 14150


Joined: 19 Jan 2007
Posts: 13939

PostPosted: Sun 15.4.2007 7:21    Post subject: Reply with quote

ja moc s behanim nemam ale ten "ujo s puskou" mohol byt kludne airsoftak Wink Oni behaju v plnej polnej, pri vycviku aj so zbranou
Back to top
View user's profile Send private message  
sl.megi
kytky 5, meta: 4650
kytky 5, meta: 4650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 4471

PostPosted: Sun 15.4.2007 8:25    Post subject: Reply with quote

Já se na běhání strašně dlouho chystám, ale pořád nám to s kámošem nemůže nějak vyjít. Buď se něco semele nebo minulý týden jsem neměla ani jeden den volnej. Doufám, že tento už vyrazíme Twisted Evil . On je teda zvyklý běhat, takže se bojím, že mě užene, protože já toho moc nevydržím. Jinak rady asi jenom to se moc nezastavovat a dostat se do svého tempa a to pak udržovat, teda nám to apsoň vdžycky radila tělocvikářka, když jsme běhali třeba 1500m apod. Nejhorší pro mě bylo, když jsem běžela po chvíli zastavila a jenom šla a potom se znovu rozběhla. Takže na tom tempu asi něco bude.

Lillian - můžem někdy i vyrazit spolu ne? Very Happy
_________________
Zmáknu to!
Back to top
View user's profile Send private message  
terka.23.k
kytky 4, meta: 4050
kytky 4, meta: 4050


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 3853

PostPosted: Sun 15.4.2007 8:26    Post subject: Reply with quote

Ja du dnes zase behat, nejakych 8km tusim, mozna ani ne Wink
Jinak ja bych sluchatka v usich mit nikdy nemohla, strasne rada pri behu posloucham prirodu, takze hudba nee Bojik
A nekdy me teda picha v boku, ale ted to zase nak prestava....tak se bud zastavim a zatlacim si rukou pod zebro Laughing anebo zacnu dychat uplne strasne moc hluboce a nekdy to prestane Wink
Jinak ja zboznuju behani v lese, po ceste mi to prijde takove nudne....v lese nekde vyplasim srnku, zajice Laughing a proste libi se mi to tam vic
_________________
hledám ticho co zastavím za chodu
za chodu ticha hledám svobodu
Back to top
View user's profile Send private message  
Geike
°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°


Joined: 19 Jan 2007
Posts: 12596
Location: Ostrava/Brno

PostPosted: Sun 15.4.2007 8:33    Post subject: Reply with quote

tak dneska ráno nic, přesně jak jsem čekala... Confused Embarassed ...=)...
Back to top
View user's profile Send private message  
terka.23.k
kytky 4, meta: 4050
kytky 4, meta: 4050


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 3853

PostPosted: Sun 15.4.2007 8:42    Post subject: Reply with quote

ja si taky vzdycky natahnu budim treba na 5 rano, ze pujdu behat, rano se vzbudim, reknu si, ze se mi nikam nechce a seru na to, spim dal....pak si du zabehat odpoledne Laughing
_________________
hledám ticho co zastavím za chodu
za chodu ticha hledám svobodu
Back to top
View user's profile Send private message  
Laura
kytky 7, meta: 13150
kytky 7, meta: 13150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 13076

PostPosted: Sun 15.4.2007 9:37    Post subject: Reply with quote

sun Topic wrote:
ja moc s behanim nemam ale ten "ujo s puskou" mohol byt kludne airsoftak Wink Oni behaju v plnej polnej, pri vycviku aj so zbranou

kdo to je "airsofták"?=))
terka Arrow já sem si vzala hudbu do lesa párkrát,ale víc mi to vyhovuje bez hudby sem zjistila...tak nějak se mi příčí ten pocit že sem široko daleko sama a nic neslyším...navíc mám ještě pořád funkčního discmana, takže je mi líto si kupovat mp3 i když prachy na to mám, a s discmanem se běhá blbě..
ed Arrow je možné aby mi z běhu "nabytněli" nohy? přijde mi že místo zeštíhlení a zpevnění se mi jen zpevnily a nabyly Confused
_________________
The only way out is through

Advice is what we ask for when we already know the answer but wish we didn't
Back to top
View user's profile Send private message  
Mo Cuishle
kytky 8, meta: 17650
kytky 8, meta: 17650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 17148

PostPosted: Sun 15.4.2007 10:29    Post subject: Reply with quote

edit
_________________
Bye
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Sport All times are GMT + 1 Hour
Goto page 1, 2, 3 ... 169, 170, 171  Next
Page 1 of 171

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms