sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Křečové žíly
Goto page 1, 2, 3  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Zdraví
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Nicky...
kytky 5, meta: 7050
kytky 5, meta: 7050


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 6943
Location: FUČ

PostPosted: Sat 14.4.2007 18:24    Post subject: Křečové žíly Reply with quote

Nevíte co dělat proti křečovým žilám? Já mám teď na obou stehnech takové ošklivé, ne že by byly z dálky víc vidět, ale vím, že jsou viditelnější než dřív. Navíc se mi začaly dělat pod kolenama takové krátké tenké červené, ale zdá se mi, že někdy nejdou skoro vidět a pak zase vylezou. Takže se budu muset rozloučit se sukněma, kraťasama a koupáním v létě. Brecik

Nevíte, jestli se dají eliminovat i jinak než operativně? Na netu jsem našla dost přípravků, ale nechci za ně zbytečně vyhazovat peníze, tak by mě zajímalo, jestli s tím máte nějaké zkušenosti. Ráda bych zafixovala aspoň ten současný stav, ať se mi ještě nezhoršují. Hrozím se toho, jak budu vypadat v takových čtyřiceti letech, když mám tyhle "krasavice" už v devatenácti. Confused
Back to top
View user's profile Send private message  
Laura
kytky 7, meta: 13150
kytky 7, meta: 13150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 13144

PostPosted: Sat 14.4.2007 19:07    Post subject: Reply with quote

j se toho taky celkem bojím, vím že je to dědičné, máma je má, já objevila jednu maličkou ale jinak nic...
.znám jen obecný rady jako - moc dlouho nestát, nesedět, nebo když to jinak nejde se jít aspon projít, nedávat nohu přes nohu a hlavně pohyb Arrow třeba kolo je hodně doporučované...
_________________
The only way out is through

Advice is what we ask for when we already know the answer but wish we didn't
Back to top
View user's profile Send private message  
Lucrezia
kytky 5, meta: 7050
kytky 5, meta: 7050


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 6667

PostPosted: Sat 14.4.2007 19:08    Post subject: Reply with quote

ja si davam kazdej vecer nohy nahoru a to pomaha, ale jen kdyz to delam pravidelne Smile
Back to top
View user's profile Send private message  
hope
Válenka Domácí


Joined: 18 Jan 2007
Posts: 29000

PostPosted: Sat 14.4.2007 19:09    Post subject: Reply with quote

já už je mám od 15ti, teda křečáky doufám ne, ale ty povrchový žilky..no ono je to dědičný, ale myslim, že se s tim nedá dělat nic..
_________________
Všechno jde když se chce? Dokud nemusí chtít taky někdo další...
Back to top
View user's profile Send private message  
evianek
kytky 7, meta: 11650
kytky 7, meta: 11650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 11252

PostPosted: Sat 14.4.2007 19:13    Post subject: Reply with quote

odmazano na prani. --che
Back to top
View user's profile Send private message  
Nicky...
kytky 5, meta: 7050
kytky 5, meta: 7050


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 6943
Location: FUČ

PostPosted: Sat 14.4.2007 19:29    Post subject: Reply with quote

No právě nad tím laserovým odstraněním jsem přemýšlela, ale to je pěkně mastné, co? Confused Taky se bojím, že kdybych si nechala odstranit těch pár žilek už teď, tak to nezabrání tomu, že se mi udělají za pár let zase na jiných místech a bylo by to v podstatě k ničemu.

Jinak já si dávám nohy nahoru pořád, už u počítače neumím sedět jinak než s nohama na stole. Laughing
Nohu přes nohu si nedávám už nějakou dobu, i když je mi to strašně pohodlné. Embarassed Snažím se dlouho nestát a nesedět, ale to moc neovlivním, když mám třeba cviko, přednášku, nebo jedu dlouho autobusem. Na kolo se chystám, ale nevím, jestli to bude mít nějaký efekt.

Myslíte, že se to dá nějak zlepšit (jiným způsobem než operací), nebo se to bude už jen zhoršovat? Sad
Back to top
View user's profile Send private message  
evianek
kytky 7, meta: 11650
kytky 7, meta: 11650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 11252

PostPosted: Sat 14.4.2007 19:58    Post subject: Reply with quote

odmazano na prani. --che
Back to top
View user's profile Send private message  
terrynka
kytky 7, meta: 13150
kytky 7, meta: 13150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 13139

PostPosted: Sat 14.4.2007 20:07    Post subject: Reply with quote

Taky to mam pojistene geneticky. Uvazovala jsem o tom Varixinalu, myslim, ze bude dobry.
Ale ja strasne rada a porad sedim s nohou pres nohu Embarassed A v praci holt musim sedet 8 i vic hodin denne na prdeli, tam behat nemuzu. Ale kdyz jdu nahoru, snazim se aspon po schodech, i kdyz mi da zabrat je vubec vylezt Laughing Stat v tramvaji denne minimalne hodinu je u me normalni pri mem cestovani Rolling Eyes
Back to top
View user's profile Send private message  
Geike
°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°


Joined: 19 Jan 2007
Posts: 12596
Location: Ostrava/Brno

PostPosted: Sat 14.4.2007 22:40    Post subject: Reply with quote

Moc se v tomhle nevyznám, ale jsou takové ty malé nevystouplé žilky nějací "předchůdci" křečových žil? Někde na netu jsem našla že jsou to "pavoučkové névy ", ale obrázek bohužel ne, je to jakoby tenoučká žilka ale červená, takže jde vidět, a pozoruju že čím jsem starší tím jich mám na nohách víc, souvisí to nějak s křečovými žilami a dá se to nějak odstranit?
Back to top
View user's profile Send private message  
terrynka
kytky 7, meta: 13150
kytky 7, meta: 13150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 13139

PostPosted: Sun 15.4.2007 8:24    Post subject: Reply with quote

Geike, jo, myslim, ze z tohode se case delaji krecaky, vystoupnou, ztmavnou Confused Evil or Very Mad
Back to top
View user's profile Send private message  
Geike
°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°


Joined: 19 Jan 2007
Posts: 12596
Location: Ostrava/Brno

PostPosted: Sun 15.4.2007 8:31    Post subject: Reply with quote

a sakra... Sad ...ono to nevypadá hezky už takhle, ale křečáky fakt nechci...mám to asi po mamce, ona to má taky, ale je jí 45 a křečáky nemá, tak můžu akorát doufat, že to budu mít podobně jak ona...

jinak jsem se na to kdysi ptala kožní, a ona říkala že se s tím snad nic dělat nedá, jen jíst nějaké potravinové doplňky (možná rutin?), ale že to nemusí fungovat a asi ani nefunguje... Confused

jinak, v případě tohohle, stejně jako v případě vrásek a podobných kosmetických nedostatků spoléhám na to, že kdyby byla fakt krize, tak si holt našetřím a šup někde na kliniku...
Back to top
View user's profile Send private message  
Hanicka
kytky 2, meta: 350
kytky 2, meta: 350


Joined: 16 Apr 2007
Posts: 327
Location: Pitín ;) , Olomouc, Luhačovice

PostPosted: Mon 14.5.2007 19:05    Post subject: Reply with quote

to buďte rády,že neděláte třeba servírky,když jsem chodila skoro celý den,tak mi vyskákaly křečáky úplně rychle...jestli je budu mít po babičce,tak to potěš Rolling Eyes
Back to top
View user's profile Send private message  
Nicky...
kytky 5, meta: 7050
kytky 5, meta: 7050


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 6943
Location: FUČ

PostPosted: Mon 14.5.2007 19:34    Post subject: Reply with quote

Hmm, já jsem byla dnes dopoledne asi 3 hodiny na nohách a ještě teďka mě z toho jedna žíla jakoby bolí. Confused

Myslíte že ty různý vitamínový doplňky a nějaké ty masti k něčemu jsou? Že to ty křečáky aspoň trochu potlačí? Já nechci mít ve dvaceti nohy jak sedmdesátiletá babička.Brecik
Back to top
View user's profile Send private message  
Theresa
I'm Brandy. The slutty cheerleader.


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 35483

PostPosted: Mon 14.5.2007 19:37    Post subject: Reply with quote

ed
_________________
Zhmotňujeme-li pochybnosti, pak se naše přání nenaplní, neboť se za ně nepostavíme, vlastně to ani nechceme. Jak myslíme, tak se stane.


Last edited by Theresa on Tue 21.8.2007 13:50; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Hanicka
kytky 2, meta: 350
kytky 2, meta: 350


Joined: 16 Apr 2007
Posts: 327
Location: Pitín ;) , Olomouc, Luhačovice

PostPosted: Mon 14.5.2007 19:41    Post subject: Reply with quote

ono se to i nějak vyřezává nebo ne?myslím,že jsem o tom něco slyšela,ale jen to pak zhorší než polepší,ale nevím to jistě,to bych kecala
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Zdraví All times are GMT + 1 Hour
Goto page 1, 2, 3  Next
Page 1 of 3

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms