sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Vietnamci....
Goto page Previous  1, 2, 3, 4 ... 15, 16, 17  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Móda
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Matylda
kytky 6, meta: 8650
kytky 6, meta: 8650


Joined: 23 Jan 2007
Posts: 8575

PostPosted: Fri 13.4.2007 6:50    Post subject: Reply with quote

Nenakupuju. Kvalita dost špatná, vzhled většinou taky. A čim dál vyšší ceny.
Back to top
View user's profile Send private message  
vivi25
kytky 3, meta: 950
kytky 3, meta: 950


Joined: 09 Feb 2007
Posts: 852
Location: pod tou naší horou....

PostPosted: Fri 13.4.2007 6:54    Post subject: Reply with quote

Nevadí mi u nich nakupovat. Když mi u nich něco padne do oka, tak si to koupím. A ještě se mi snad nestalo, že by se mi to za chvíli nějak vytahalo nebo tak něco...tak bych řekla, že kvalita je dobrá.... Ale samozřejmě, jak u čeho. Stalo se mi, že jsem si kupovala tričko v Orsey za 600,- a skoro to samé tričko jsem viděla u vietnamců za 200,-. A to mě docela naštvalo. Evil or Very Mad
Back to top
View user's profile Send private message  
Mo Cuishle
kytky 8, meta: 17650
kytky 8, meta: 17650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 17148

PostPosted: Fri 13.4.2007 7:13    Post subject: Reply with quote

edit
_________________
Bye
Back to top
View user's profile Send private message  
mexxie
kytky 5, meta: 5250
kytky 5, meta: 5250


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 5143

PostPosted: Fri 13.4.2007 7:58    Post subject: Reply with quote

Lucrezia wrote:
nenakupuju, kdyz jdu obcas kolem, padam do mdlob z cen bundy 950kc, Rifle 850 atd...to si radsi vse koupim v obchode, kde to navic muzu vratit, kdyz se doma rozmyslim anebo mi na to plati nejaka zaruka.

No přesně, přijdou mi docela drazí Shocked
Nenakupuju u nich, protože mám ráda, když si můžu věc v klidu a teple vyzkoušet. Loni jsem ale s kamarádkou obíhala tržiště, sháněla plavky - a na ty ceny jsem jenom zírala. Ona si koupila plavky na tržišti za šest stovek, já ten sam týden ve slevě v Reserved za 260,-
_________________
Když si člověk postaví dům, vždycky zpozoruje, že se při tom naučil něčemu, co měl rozhodně znát, než začal stavět.
Back to top
View user's profile Send private message  
Rhiannon
Mrs. Bunny


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 10336
Location: Somewhere over the rainbow

PostPosted: Fri 13.4.2007 8:47    Post subject: Reply with quote

U Vietnamcu jsem nakupovavala kalhotky, ted uz ani to ne. Ale zas musim rict ze ty kalhotky vydrzely dost, jedny krajkove od nich mam asi uz tak 6 let a to je peru v pracce Shocked
_________________
I don't want to be your other half, I believe that 1 and 1 make 2
Back to top
View user's profile Send private message  
Lenka
kytky 3, meta: 1750
kytky 3, meta: 1750


Joined: 06 Jan 2007
Posts: 1677

PostPosted: Fri 13.4.2007 9:04    Post subject: Reply with quote

Nemám odnich nic....kvalita a vzhled je strašný a co slyším tak ceny zpořád zvyšujou.....to je lepší zajít do značkového obchodu.
Back to top
View user's profile Send private message  
Nereide
kytky 2, meta: 500
kytky 2, meta: 500


Joined: 16 Jan 2007
Posts: 463
Location: ve světě fantazie

PostPosted: Fri 13.4.2007 11:27    Post subject: Reply with quote

Já jsem k nim jednu domu moc nechodila, spíš nebyl čas a když jsem šla z práce, tak tam bylo zrovna hodně lidí, ale nedávno jsem se k jednim zašla podívat a musím říct, že měli fakt hodně pěknejch věcí, takže po vejplatě asi zajdu na nákupy...Smile
A je pravda, že ty ceny jsou docela vysoký (teda jak u kterýho zboží)...
Nedávno jsem si ale koupila jedno prodloužený triko (ale nosím to jako šaty) ani ne za 200, v obchodě, kde sice vietnamci neprodávávají, ale je to vietnamský zboží a když mě v tom viděli kámošky, tak typovali, že jsem si to koupila někde HM,Zara apod., nemohli uvěřit, že jsem to koupila, tak kde jsem to koupila...
_________________
Tak ty chceš umřít? A co já, lásko, a co já? Mám trčet na tomhle světě, který bez tebe je zpustlejší než chlív?
Back to top
View user's profile Send private message  
Fantagiro
kytky 3, meta: 1950
kytky 3, meta: 1950


Joined: 21 Jan 2007
Posts: 1833
Location: Slovensko

PostPosted: Fri 13.4.2007 11:34    Post subject: Reply with quote

Od vietnamcov nemam nic, nemozem to teda posudzovat, ale segra tam kupuje opasky, ponozky a spodne pradlo a co sa tyka opaskov, nie su zle ale asi by mi dost vadilo, keby som nosila rovnaky ako polovica 15tok vecer na diskoske...
Skor by som podotkla, ze aj v kvazi butikoch u nas maju pobobne veci a drahsie a co sa tyka terranovy, to je uz des, ta mi pride kvalitou horsia nez trznica...
_________________
Asi to tak funguje aj pri rozchodoch. Že aj keď bolia a keď vlastne vôbec nič nie je doriešené, stačí, aby padlo slovné spojenie definitívny rozchod a z kruhového objazdu sa zrazu objaví cesta, po ktorej sa dá výjsť. Je jedno či štvornožky, alebo vzpriamene po dvoch. Je jedno, že ju človek chvíľu ignoruje a stále sa vozí dookola. Je tam. Tá cesta. Človek sa môže nastaviť na nové zajtrajšky, stopne blúdenie emócií v krvnom obehu, celé je to iné. Lepšie.
Back to top
View user's profile Send private message  
kkaaa
kytky 1, meta: 250
kytky 1, meta: 250


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 248

PostPosted: Fri 13.4.2007 16:05    Post subject: Reply with quote

Já mám jedno tričko z terranovy myslim za stovku a pořád je hezké a střižené je rovně..

Podle mě spíš platí že člověk musí umět trošku nakupovat a vybírat si..Wink Stejně tak u vietnamců se dá něco dobrého splašit...záleží jen na vkusu
Back to top
View user's profile Send private message  
Theresa
I'm Brandy. The slutty cheerleader.


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 35514

PostPosted: Fri 13.4.2007 16:08    Post subject: Reply with quote

ed
_________________
Zhmotňujeme-li pochybnosti, pak se naše přání nenaplní, neboť se za ně nepostavíme, vlastně to ani nechceme. Jak myslíme, tak se stane.


Last edited by Theresa on Tue 14.8.2007 18:41; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
smouki
no fear


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 2578

PostPosted: Fri 13.4.2007 16:16    Post subject: Reply with quote

ed


Last edited by smouki on Thu 26.2.2009 13:13; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Ruth A.
sort of mental masturbation


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 18441

PostPosted: Fri 13.4.2007 17:43    Post subject: Reply with quote

dneska jsem si od nich odnesla 2 nádherný trička za 109 a 149kč, ti naši mají kabinky úplně suprový, mnohem lepší než v obyč krámech - velký, se zrcadlem a spoustou háčků
Back to top
View user's profile Send private message  
hope
Válenka Domácí


Joined: 18 Jan 2007
Posts: 29000

PostPosted: Fri 13.4.2007 20:20    Post subject: Reply with quote

já jsem si dneska koupila dvě super pohodlný podprdy, jednu sportovní a druhou normál..(vyrobeno v ČR, jedna 79,- a druhá 99,-)pak dvě takový tílka, za 119,- a na ty jsem hrdá, no a proužkovaný kotníkový ponožky multipack Laughing
_________________
Všechno jde když se chce? Dokud nemusí chtít taky někdo další...
Back to top
View user's profile Send private message  
Nymph of the woods
kytky 3, meta: 1050
kytky 3, meta: 1050


Joined: 15 Jan 2007
Posts: 989

PostPosted: Fri 13.4.2007 21:00    Post subject: Reply with quote

už jsem něco psala do tématu nehty...ale tak dnes jsem zašla po velmi dlouhé době se kouknout k vietnamcům a nakoupila jsem tam plno ozdůbek na nehty - 3D nálepky, droboučké flitry co se přimíchavají do laku nebo gelu, glitrové kytičky...vše v cenách od 5-25Kč...plno barev a druhů...

taky tam měli obrovskou stěnu plnou čelenek - snad 50 jich tam bylo na výběr...

Plno prodloužených trik a docela dost pěknýho oblečení..., koupila jsem si teda jen jedno růžové obyč tílko cca. za 160Kč, ale líbilo se mi tam toho fakt hodně...ale povětšinou tyhle obchody moc ráda nemám a ani tam nenakupuju, takže jsem po dlouhé době co jsem tam zašla opravdu koukala, co všechno tam mají..

ale je fakt, že ceny jsou srovnatelné s obchody jak např. NY, Orsay, HM....a kvalita podle mě taky...

jinak taky nemám ráda ty jejich kabinky...se skoro průhledným závěsem, kam si můžete vzít jen max. 3 věci a ještě vás tam hlídají jak ostříži...Sad...a taky když tam vietnamci čuměj po holkách...(teda spoň u nás...)
Back to top
View user's profile Send private message  
Theresa
I'm Brandy. The slutty cheerleader.


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 35514

PostPosted: Sat 14.4.2007 9:29    Post subject: Reply with quote

ed
_________________
Zhmotňujeme-li pochybnosti, pak se naše přání nenaplní, neboť se za ně nepostavíme, vlastně to ani nechceme. Jak myslíme, tak se stane.


Last edited by Theresa on Tue 14.8.2007 18:39; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Móda All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3, 4 ... 15, 16, 17  Next
Page 3 of 17

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms