sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Svět, kde se nežebrá
Goto page Previous  1, 2, 3, 4  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Řečičky, názory, etc.
View previous topic :: View next topic  
Author Message
shuki
Open Your Eyes


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 23826

PostPosted: Thu 12.4.2007 17:47    Post subject: Reply with quote

Jednou u nas u Plusu byl bezdomovec a mel vedle sebe 3 stenatka malinkaty. Tak jsme s mamkou koupily konzervy a hned jsme je tam vykydly tem hafikum..

Nelibi se mi to citovy vydirani pres zvirata, maly miminka..
_________________
I don't care what you think about me, James Blunt thinks I'm beautiful ^^
Back to top
View user's profile Send private message  
mexxie
kytky 5, meta: 5250
kytky 5, meta: 5250


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 5143

PostPosted: Thu 12.4.2007 17:57    Post subject: Reply with quote

Občas přispěju na nějakou sbírku, ale to fakt jenom občas, ono je to docela náročné. Stane se, že když jdu po městě, zastaví mě i 4x, 5x, a přispívat takhle každému a vždycky, je nad mé finanční možnosti Confused

Přiznám se, že bezdomovce moc neregistruju. Komu bych ale nepřispěla nikdy, jsou mladí lidi, co somrujou o drobné. Mladí, zdraví lidi si mají peníze vydělat, ne vyžebrat Confused
_________________
Když si člověk postaví dům, vždycky zpozoruje, že se při tom naučil něčemu, co měl rozhodně znát, než začal stavět.
Back to top
View user's profile Send private message  
terrynka
kytky 7, meta: 13150
kytky 7, meta: 13150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 13139

PostPosted: Thu 12.4.2007 18:26    Post subject: Reply with quote

Spis prispivam na ruzne sbirky a organizace. Nekterych je mi lito. Ale tady v Brne u Tesca je plno takovych tech typickych ozralu, kteri si za ty prachy jdou koupit krabicovy vino a cigara. Tem nedavam nikdy, vetsinou je ignoruju.
Back to top
View user's profile Send private message  
Man of the world
caballero


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 2846

PostPosted: Thu 12.4.2007 18:39    Post subject: Reply with quote

přispívám na různé akce,ale žebrákům nedávám nic
_________________
Miluj hluboce a vasnive. Muzes se pritom zranit, ale je to jediny zpusob,jak zit svuj zivot.
Back to top
View user's profile Send private message  
Kess
kytky 5, meta: 7050
kytky 5, meta: 7050


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 6825

PostPosted: Thu 12.4.2007 18:53    Post subject: Reply with quote

a kupujete si třeba Nový prostor?
_________________
Jen lidská mysl dokáže udělat z nebe peklo a z pekla nebe.
"Největším štěstím člověka je, když může žít pro to, zač by byl ochoten zemřít." Honoré de Balzac
Back to top
View user's profile Send private message  
terrynka
kytky 7, meta: 13150
kytky 7, meta: 13150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 13139

PostPosted: Thu 12.4.2007 19:00    Post subject: Reply with quote

Ja ne.
Back to top
View user's profile Send private message  
Man of the world
caballero


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 2846

PostPosted: Thu 12.4.2007 19:03    Post subject: Reply with quote

Kess wrote:
a kupujete si třeba Nový prostor?


pravdidělně potkávám týpka který si vždy koupí jendo číslo a když jsme mu jednou řkel že si ten časopis koupím,tak mi řekl že se to nekupuje a jen se na to přispívá...
takže ne
_________________
Miluj hluboce a vasnive. Muzes se pritom zranit, ale je to jediny zpusob,jak zit svuj zivot.
Back to top
View user's profile Send private message  
Merykara
point of no return


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 17711
Location: VePř

PostPosted: Thu 12.4.2007 19:10    Post subject: Reply with quote

ja si novy prostor kupuju, ne uplne pravidelne. mame moc sympatickeho pana na dejvicke, pred vanocemi vzdycky dava takova krasna pranicka.

kdyz je nekde pejsek, tak spis koupim neco jemu a pak mu to dam, penize se mi moc davat nechce. ale obcas mam naladu, ze vysypu drobne z penezenky, kdyz je venku hezky.

mane, moc jsem to nepochopila Myslik.
_________________
Every now and then the stars align, boy and girl meet by the great design.
Could it be that you and me are the lucky ones?
Back to top
View user's profile Send private message  
Kess
kytky 5, meta: 7050
kytky 5, meta: 7050


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 6825

PostPosted: Thu 12.4.2007 19:17    Post subject: Reply with quote

mana jsem taky moc nepochopila Embarassed

mery - takze si asi myslis, ze to ma smysl, vid? do me kamoska hucela tak dlouho, az jsem nevedela. kazdopadne je to pro me prijatelnejsi, nez normalni zebrani. a kolik to stoji, prosimte?

jinak se vetsinou delim o svaciny. je to sranda, jak pak ostatni lidi cumeji, ale pro me je to prijatelnejsi, nez jim davat penize (i kdyz i tak davam, v tomhle jsem slaba, je mi tech lidi lito). ale squoterum nedavam nikdy nic, ty nesnasim a bojim se jich (mam mezi nima jednoho "obdivovatele" a kdyz ho potkam samotnyho, ach boze).

mimochodem jednou jsem potkala hrozne milyho bezdomovce, ktery mel i penize, a porad mi chtel kupovat cokoladu nebo tatranku nebo neco Laughing ja proste porad nechapu, jak tak muze nekdo skoncit. Sad

ale jelikoz k tomu jednou mela moje teta velmi blizko, tak to neodsuzuju, tim vic, je mi jich lito, protoze to je tak snadny spadnout na dno Confused
_________________
Jen lidská mysl dokáže udělat z nebe peklo a z pekla nebe.
"Největším štěstím člověka je, když může žít pro to, zač by byl ochoten zemřít." Honoré de Balzac
Back to top
View user's profile Send private message  
Man of the world
caballero


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 2846

PostPosted: Thu 12.4.2007 19:21    Post subject: Reply with quote

ten typ,je mu tak do 30ti,si prostě od někoho asi koupí jedno číslo Np a pka s ním chodí a chce aby mu na ten časopis jakoby přispívali,oni mu dají peníze ale on jim žádný časopis nedá,jen si vezme peníze a tvrdí že se jen přispívá.Prostě švindl


podle jendé paní co se pomocí bezdomovcům zabývá jich tak 2/3 dopadlo takto protože se dostali do vězení a pak se nedokázali znovu začlenit do společnosti
_________________
Miluj hluboce a vasnive. Muzes se pritom zranit, ale je to jediny zpusob,jak zit svuj zivot.
Back to top
View user's profile Send private message  
Kess
kytky 5, meta: 7050
kytky 5, meta: 7050


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 6825

PostPosted: Thu 12.4.2007 19:23    Post subject: Reply with quote

man - nooo a proč nekupuješ u někoho, kdo těch NP ma vic, protože je fakt prodava?Smile

jinak to je zajimavy, ja bych taky chtěla znat někoho, kdo se tim zabyva, jelikoz me to dost zajima a tech otazek mam hodne..no snad nekdy poznam:)
_________________
Jen lidská mysl dokáže udělat z nebe peklo a z pekla nebe.
"Největším štěstím člověka je, když může žít pro to, zač by byl ochoten zemřít." Honoré de Balzac
Back to top
View user's profile Send private message  
Merykara
point of no return


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 17711
Location: VePř

PostPosted: Thu 12.4.2007 19:24    Post subject: Reply with quote

kess - naposled myslim stal 30 korun. mne je to sympaticke tim, ze se snazi neco delat. a ten obsah taky neni k zahozeni.
nicmene si ho kupuju vyhradne od toho "meho" pana; treba kdyz me zastavi nekdo dole v metru na nastupisti a "otravuje", tak je mi to hodne neprijemne a rikam, ze nemam. dokonce jsem se i setkala s tim, ze na me ty lidi potom byli protivni, ze na to tak vypadam, ze nemam penize nazbyt. to mi fakt sympaticke neni.
_________________
Every now and then the stars align, boy and girl meet by the great design.
Could it be that you and me are the lucky ones?
Back to top
View user's profile Send private message  
gigli
kytky 7, meta: 14150
kytky 7, meta: 14150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 14087

PostPosted: Thu 12.4.2007 19:25    Post subject: Reply with quote

shuki wrote:
Nelibi se mi to citovy vydirani pres zvirata, maly miminka..


mně to vždycky hrozně naštve. fakt to nesnášim, takže těmhle lidem nic.

jinak nový prostor kupuju v takových vlnách. když jsem pracovala v novym smíchově, tak tam je u bočního vchodu strašně milej prodejce, tak jsem kupovala každý týden u něj. teď už nějak nepotkávám nikoho, kdo by mi padl do oka, nebo nejezdim těma trasama, kde jsou. btw. je ještě ten bourák na palmovce? ten byl skvělej. Laughing
některý ty prodejci mě strašně štvou přesně tim citovym vydíránim "kupte, jsem hroznej chudák, prosim, pani..." od těch nekupuju nikdy. kupuju jen od těch, co to berou jako práci, ne jako žebrání.
Back to top
View user's profile Send private message  
annysek
.


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 15447

PostPosted: Thu 12.4.2007 19:25    Post subject: Reply with quote

man, tak ten patri mezi ty podvodniky, nevim, jak se jim rika, tedko.. ale normalni prodavac to neni..
nejlepsi prodavac prostoru je na palmovce - honzik Smile
Back to top
View user's profile Send private message  
Man of the world
caballero


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 2846

PostPosted: Thu 12.4.2007 19:27    Post subject: Reply with quote

Kess wrote:
man - nooo a proč nekupuješ u někoho, kdo těch NP ma vic, protože je fakt prodava?Smile

jinak to je zajimavy, ja bych taky chtěla znat někoho, kdo se tim zabyva, jelikoz me to dost zajima a tech otazek mam hodne..no snad nekdy poznam:)


já vím že je podvodník,vím že jsem si asi tak vě čísla koupil,ale prostě spíš přispívám na akce jako je pastelka atd.
_________________
Miluj hluboce a vasnive. Muzes se pritom zranit, ale je to jediny zpusob,jak zit svuj zivot.
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Řečičky, názory, etc. All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3, 4  Next
Page 2 of 4

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms