sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
kosmetika na problematickou plet
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 37, 38, 39, 40, 41  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Krása
View previous topic :: View next topic  
Author Message
josie
Chcem sa smiať navždy!
kytky 6, meta: 9050


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 9012

PostPosted: Fri 16.11.2007 22:07    Post subject: Reply with quote

loth- dakujem, ty s tym mas skusenost? ja si to asi zazelam pod stromcek
Back to top
View user's profile Send private message  
*LEATITIA*
kytky 6, meta: 7450
kytky 6, meta: 7450


Joined: 19 Jan 2007
Posts: 7252
Location: USA

PostPosted: Fri 16.11.2007 22:10    Post subject: Reply with quote

mýdlo Arrow viz. předešlý příspěvek
pleťová voda Arrow taky super, teď mám sice LRP, ale vrátím se k ní. Jo a taky hodně dlouho vydrží, měla jsem ji při denním používání asi 2 měsíce?
krém pod makeup Arrow používám Cleanance, ten rozhodně měnit nebudu, krásně se totiž na něj nanáší makeup, nedělá žmolky, fakt velká spokojenost. Narozdíl od krémů, např. LRP, není ani drahý - něco kolem 295 Kč. I když si moje pleť hodně rychle zvyká, už mám asi čtvrtý po sobě..
krém ,,na noc" - Cleanance K Arrow alespoň podle mě, i když jej někdo užívá i na den, ale tady byla moje první nespokojenost s Avéne, blbě se na něj nanáší makeup - žmolkuje se. Slyšela jsem, že se s ním nedoporučuje chodit na slunko, má v sobě totiž nějaké látky, které ti pak můžou udělat v kombinaci se slunkem neplechu na obličeji. Sice jsem ho používala na noc, ale už se k němu nevrátím.
Lokální přípravek - Diacnéal Arrow taky špatná zkušenost. Na boláčky a údajně má i pomoci na jizvičky po akné. Mě teda absolutně nepomohl ani v jednom. Mamka jak šla ke kosmetičce, tak vzala s sebou krabičku a kosmetička jí řekla, že při tomto složení, to nikdy nemůže ty jizvičky zahojit.. Podle mě, vyhozené peníze.
Termální voda Arrow ze všech lékárenských značek - nejlepší zkušenost, krásně rozprašuje, tak rovnoměrně. I holky tady s ní mají dobré zkušenosti.

Tady je stránka, kde jsou výrobky + popisky:
http://www.i-lekarna.cz/kat/problematicka-a-mastna-plet-akne?art_listfrom=20
Back to top
View user's profile Send private message  
la fraise
.


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 26039
Location: back in town

PostPosted: Mon 26.11.2007 19:38    Post subject: Reply with quote

Me ted vyhovuje Bioderma Sébium, co mi doporučila Ruth je to fakt bezva Smile Smile už teď pozoruju zlepšení a to jsem vlastníkem od pátku Smile
_________________
We're happy free confused and lonely in the best way. It's miserable and magical, oh, yeah.
Back to top
View user's profile Send private message  
LittleMonster
anything else..?


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 3305

PostPosted: Mon 3.12.2007 21:11    Post subject: Reply with quote

Měli jste někdo Aknepur?

http://www.i-lekarna.cz/zbozi/aknepur-zasyp-20g
_________________
Já milenec
něžně brutálních krás
a můžeš se dívat a vstupné si nech
jen když mé tělo orosí dech...


I got soul but I´m not a soldier...
The Killers
Back to top
View user's profile Send private message  
Potvurka
kytky 1, meta: 175
kytky 1, meta: 175


Joined: 19 Jan 2007
Posts: 165
Location: Brno

PostPosted: Mon 3.12.2007 21:42    Post subject: Reply with quote

LittleMonster wrote:
Měli jste někdo Aknepur?

http://www.i-lekarna.cz/zbozi/aknepur-zasyp-20g


ja jo. je to normalni, nic moc.
Back to top
View user's profile Send private message  
alien
Guest





PostPosted: Thu 15.1.2009 9:16    Post subject: Reply with quote

Nemate niekto skusenosti s liecbou akne Roaccutanom?
Back to top
 
*LEATITIA*
kytky 6, meta: 7450
kytky 6, meta: 7450


Joined: 19 Jan 2007
Posts: 7252
Location: USA

PostPosted: Thu 15.1.2009 9:27    Post subject: Reply with quote

Já, a to dvakrát Laughing Embarassed
Back to top
View user's profile Send private message  
alien
Guest





PostPosted: Thu 15.1.2009 9:34    Post subject: Reply with quote

A zabralo to? Asi po akem case si videla prve vysledky?
A doslo k velkemu presuseniu?
Back to top
 
*LEATITIA*
kytky 6, meta: 7450
kytky 6, meta: 7450


Joined: 19 Jan 2007
Posts: 7252
Location: USA

PostPosted: Thu 15.1.2009 9:44    Post subject: Reply with quote

Tak já třeba zrovna patřím mezi ty pacienty, kterým to zabere, třeba jako teď po 5 měsících, jinak by to mělo zabrat v průměru kolem 2 měsíců, já už minule jsem s tím měla problémy, nějak to na mě neúčinkuje... Mírné zlepšení samozřejmě bylo, ale pupínky se mi pořád dělaly Confused a dalo by se říci, že až teď mám zepředu krásnou pleť, takovou jsem v životě neměla, akorát z boku mám nějaké.. Tím chci tedy říci, že je to hrozně individuální, někomu stačí dobrat krabičku a je vyléčený a někdo to má jako já...
Co se týče přesušení, tak to jsem a moc.. Sad Já i mimo léčbu trpím atopickým ekzémem a teď se mi to hrozně zhoršilo. Hlavně na rukách, tričko s krátkým rukávem u mě nepřipadá v úvahu, na hřbetech ruk, nohy atd.. taky asi hrozně individuální.. Ale obličej a rty si myslím, že se loupe každému. Bohužel třeba mě, na to nic nepomáhá. A myslím, že k léčbě je dobré používat krém od La roche posay - Effaclar H. Obsahuje prý Isotretinoin, co má v sobě i ten prášek. Fakt pomáhá.

A ty o něm přemýšlíš, že jej budeš brát? Nebo už jsi uživatelka?? Smile
Back to top
View user's profile Send private message  
*LEATITIA*
kytky 6, meta: 7450
kytky 6, meta: 7450


Joined: 19 Jan 2007
Posts: 7252
Location: USA

PostPosted: Thu 15.1.2009 9:45    Post subject: Reply with quote

Jo a musíš u toho užívat antikoncepční pilulky, pokud si tedy děvče Laughing
Back to top
View user's profile Send private message  
alien
Guest





PostPosted: Thu 15.1.2009 9:54    Post subject: Reply with quote

Dakujem za odpoved. Smile

Dnes som zacala s prvou tabletkou,tak brusim po internete a nieco o tom hladam,pretoze doktorka mi nedala moc dostacujucich informacii.

Ten Effaclar H mam doma,tak to asi hned zacnem preventivne pouzivat.

Dufam,ze mne sa teda neobjavi nejaky ekzem alebo velke presusenie na rukach a nohach,mam tam pokozku velmi mastnu.
A na pery asi zacnem tiez nieco preventivne patlat. Smile
Back to top
 
*LEATITIA*
kytky 6, meta: 7450
kytky 6, meta: 7450


Joined: 19 Jan 2007
Posts: 7252
Location: USA

PostPosted: Thu 15.1.2009 10:04    Post subject: Reply with quote

Je to běh na dlouhou trať, hlavně se moc nepozoruj v zrcadle, jako jsem to dělala já každý večer, a pak jsem z toho byla tak akorát vystresovaná, jaké blafy do sebe hážu a stejně nepomáhají Laughing Embarassed Teď už to užívám jako nějaké vitámíny každý den automaticky a začalo se to zlepšovat, takže na to moc nemysli.. Na rty si určitě něco kup - dobrý je bílý Blistex, má balení, které vypadá jak zubní pasta, ten mi pomáhal hrozně při první léčbě, a teď používám růžový Bebe od Johnsons&Johnsons, ale každému vyhovuje něco jiného, tudíž než jsem přišla na ten ,,svůj", tak jsem vyzkoušela asi deset balzámů.. Ten krém používej, je fakt fajn. Jo a ještě, já mám teda dost vysušené vlasy ještě.. tak jsem třeba investovala i do dobrého šamponu, kondicioneru a masky na vlasy - např. modrá řada od Schwarzkopf - koupíš ho jen v kadeřnických potřebách nebo u kadeřnice, ne v drogérii. Je to speciální řada, na hodně poškozené vlasy. A teď jsem začala používat i placentu do vlasů, na jejich růst a výživu, a dalo by se říci, že ta mi pomohla nejvíc.. Prostě už ani nevím, že nějaké prášky užívám, předtím to šlo docela poznat, byla jsem taková zničená (vlasy, pleť,...) ale teď už je to dobrý. Jediné co mě nejvíce trápí, jsou kruhy pod očima... Na jedné diskuzi jsem četla, že s tím má problém více lidí, ale s tím se asi nebude dát nic dělat.. Sad
Back to top
View user's profile Send private message  
*LEATITIA*
kytky 6, meta: 7450
kytky 6, meta: 7450


Joined: 19 Jan 2007
Posts: 7252
Location: USA

PostPosted: Thu 15.1.2009 10:06    Post subject: Reply with quote

Jo a hlavně by jsi měla chodit pravidelně na krevní testy, ale to ti určitě říkala.. Pravděpodobně se ti zvedne cholesterol a tuky, takže by jsi měla dodržovat nějakou dietu. Mě teda pravidelně vycházejí dost špatně Mad
Back to top
View user's profile Send private message  
alien
Guest





PostPosted: Thu 15.1.2009 10:08    Post subject: Reply with quote

No, to som zvedava, co to urobi so mnou.

Diky za rady.

Nastali u teba aj nej zmeny hmotnosti?
Back to top
 
*LEATITIA*
kytky 6, meta: 7450
kytky 6, meta: 7450


Joined: 19 Jan 2007
Posts: 7252
Location: USA

PostPosted: Thu 15.1.2009 10:38    Post subject: Reply with quote

No tak při první léčbě jsem lehce shodila, ale to je 5 let zpátky, byla jsem na takový dryák ještě fakt moc mladá - bylo 14 let, tak jsem si třeba vzala prášek a pak už pomalu nemusela nic jíst Laughing Ale teď mám váhu skoro stejnou, určitě jsem neshodila Mr. Green spíš naopak Laughing Ale já jsem chtěla přibrat, aby mi zvýšila dávku Embarassed ale nepodařilo se mi to, přibrala jsem jen 2 kila a na větší dávku jsem podle ní moc hubená a nedělalo by to dobrotu Sad
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Krása All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 37, 38, 39, 40, 41  Next
Page 38 of 41

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms