sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Jak změnit své chování?
Goto page Previous  1, 2, 3, 4  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Velveta
kytky 6, meta: 9850
kytky 6, meta: 9850


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 9459

PostPosted: Wed 11.4.2007 20:04    Post subject: Reply with quote

Tange Arrow Mohla bych napsat úúúúúplně to samý (až na těch 20 let - je mi 18 ) Confused
Back to top
View user's profile Send private message  
Tangerine
kytky 5, meta: 6350
kytky 5, meta: 6350


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 6329

PostPosted: Wed 11.4.2007 20:16    Post subject: Reply with quote

Hm, kdybysme aspoň věděly, jak to můžeme změnit, tak bysme se mohly navzájem podporovat, ale já fakt nevím Sad
Back to top
View user's profile Send private message  
Velveta
kytky 6, meta: 9850
kytky 6, meta: 9850


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 9459

PostPosted: Wed 11.4.2007 20:19    Post subject: Reply with quote

Tange Arrow To já vůbec netuším Confused Bývalý mi říkal princezno a jak pak později přiznal, velmi to na mě sedělo a ne jen ve smyslu toho že jsem byla jeho krásná milovaná, ale taky v tom že jsem se tak prý chovala Embarassed Rozmazlená prostě. a urážení mu taky vadilo. A nebyl jediný. A taky to že jak něco neni přesně jak já chci, tak se vztekám.
Back to top
View user's profile Send private message  
Tangerine
kytky 5, meta: 6350
kytky 5, meta: 6350


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 6329

PostPosted: Wed 11.4.2007 20:43    Post subject: Reply with quote

Jj, když mi naši řeknou princezno, myslí to jedině v tom negativním Sad
Back to top
View user's profile Send private message  
waxeipahdeth
kytky 8, konec
kytky 8, konec


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 27125

PostPosted: Wed 11.4.2007 21:54    Post subject: Reply with quote

Jj, přesně tak Shocked Taky jsem taková rozmazlená princeznička, která chce aby vždycky bylo po jejím. A nejhnusněji se chovám právě k těm nejbližším Sad Moje motivace momentálně je aby nám s přítelem bylo pořád jen hezky, tzn. že se musím přestat urážet a dělat scény, snad mi to vydrží. A to jde aplikovat i na kamarády a okolí Wink
Back to top
View user's profile Send private message  
Tangerine
kytky 5, meta: 6350
kytky 5, meta: 6350


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 6329

PostPosted: Wed 11.4.2007 22:12    Post subject: Reply with quote

Můžu to začít praktikovat na rodičích, být na ně milejší. Ale přijde mi děsně těžký jim nějak normálně odpovědět v situaci, kdy mám sto chutí na ně nějak škaredě vyjet (i když třeba nemám důvod) Embarassed
Back to top
View user's profile Send private message  
Sluníčko:-)
hu


Joined: 28 Jan 2007
Posts: 5386

PostPosted: Thu 12.4.2007 5:55    Post subject: Reply with quote

Tangerine wrote:
Můžu to začít praktikovat na rodičích, být na ně milejší. Ale přijde mi děsně těžký jim nějak normálně odpovědět v situaci, kdy mám sto chutí na ně nějak škaredě vyjet (i když třeba nemám důvod) Embarassed


Jo,to je děs... Rolling Eyes Ale začínám se ovládat.Nejvíc mě štve,že mi tahle moje "rozmazlenost" hrozně komplikuje vztah... Stačí,aby přeletěl mráček a já už dělám z komára velblouda,říkám si,že to mezi náma "neni to ono" ,stáhnu se do sebe a už se pomalu chci rozcházet... Rolling Eyes Sad
Už sem normálně uvažovala i o psychologovi.Aby mě nějak přesvědčil o tom,že nic neni ideální a když se budu soustředit jen na negativa,tak mi to v životě moc nepřinese Rolling Eyes Hrozně si všechno komplikuju.
Back to top
View user's profile Send private message  
Matylda
kytky 6, meta: 8650
kytky 6, meta: 8650


Joined: 23 Jan 2007
Posts: 8575

PostPosted: Thu 12.4.2007 7:45    Post subject: Reply with quote

No, mam to malinko podobný. Jak neni po mym, jsem nepříjemná a hrozně do něho reju Embarassed Řikám fakt nepříjemný narážky a on se pak naštve.. Ale on to se mnou už docela umí, umí mě rázně upozornit, že se chovám blbě. Tak to snad bude dobrý Wink
Back to top
View user's profile Send private message  
waxeipahdeth
kytky 8, konec
kytky 8, konec


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 27125

PostPosted: Thu 12.4.2007 11:10    Post subject: Reply with quote

To ten můj právě neumí. Nikdy ještě na mě hlas nezvýšil (a to i když jsem byla pěkně zlá, úplně se mu divím Embarassed ), naopak-stáhne se do sebe a je strašně moc smutný Sad Ale bývalý když jsem začala dělat scény tak vždycky řekl:když se ti furt něco nelíbí tak se můžem rozejít anebo se naštval a ignoroval mě. Takové reakce bych už ale taky nechtěla. Stačilo by prostě to upozornění, když nedokážu zavřít zobák sama od sebe.
Back to top
View user's profile Send private message  
Matylda
kytky 6, meta: 8650
kytky 6, meta: 8650


Joined: 23 Jan 2007
Posts: 8575

PostPosted: Thu 12.4.2007 11:14    Post subject: Reply with quote

Exi, tak mu to řekni. Neni nic jednoduššího Wink Když tě vždycky upozorní, třeba se to zlepší Wink
Back to top
View user's profile Send private message  
Sluníčko:-)
hu


Joined: 28 Jan 2007
Posts: 5386

PostPosted: Thu 12.4.2007 16:59    Post subject: Reply with quote

Matylda wrote:
Exi, tak mu to řekni. Neni nic jednoduššího Wink Když tě vždycky upozorní, třeba se to zlepší Wink


Jo,jasně,když na tebe bude pořád jen "hodnej",asi se nic moc nezmění...Tak mu sděl,ať se s tebou tak nemazlí Laughing Twisted Evil Bicovnik Vrazdik Já si taky všechno začala víc uvědomovat až ve chvíli,kdy mi do očí vmet to "krutou" pravdu...

Určitě ti to hodně pomůže.Hlavně ať je přítel opravdu nemilosrdnej!! Laughing (dělám si srandu,nic se nemá přehánět... Laughing )
Back to top
View user's profile Send private message  
Tangerine
kytky 5, meta: 6350
kytky 5, meta: 6350


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 6329

PostPosted: Thu 12.4.2007 18:44    Post subject: Reply with quote

Jj, souhlasím s holkama. Vysvětli mu, že ti to (teda vlastně vám oběma) pomůže.
Back to top
View user's profile Send private message  
waxeipahdeth
kytky 8, konec
kytky 8, konec


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 27125

PostPosted: Thu 19.4.2007 20:39    Post subject: Reply with quote

Tak jsem to asi 2 týdny vydržela, všechno bylo moc fajn, ale dnes jsem se s ním asi na hodinu rozešla Embarassed Připadám si jak debil. Strašně mě zklamalo, že nám tenhle víkend zase nevyjde, když jsem ho navštívila tak jsem mu řekla pár hnusných věcí a pak, že jdu domů. Místo toho jsem se procházela po jeho sídlišti a napsala mu, ať si konečně uvědomí, že má na lepší holku a že bude lešpí když to ukončíme. Chtěl vědět proč tak jsem šla zas za ním a něco ze sebe vymáčkla a on, že jsem sobecká a jestli už teda jdu, když jsem mu všechno řekla. No samozřejmě jsem začala strašně brečet, lehla si k němu do postele, objímala ho a řekla, že nemůžu, že je nejhodnější kluk, kterýho jsem kdy měla a za 5 minut jsme byli usmíření. Zítra mu chci všechno vynahradit, donést mu něco dobrého na papů, nějaké dývka, pomoct mu udělat pizzu a strávit hezký den a noc, ale všechno mě to strašně mrzí Crying or Very sad Proč jsou vztahy tak složité a neumím si vážit toho, že mám konečně někoho hodného???NEQUOT.
Back to top
View user's profile Send private message  
Tangerine
kytky 5, meta: 6350
kytky 5, meta: 6350


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 6329

PostPosted: Fri 20.4.2007 8:44    Post subject: Reply with quote

Exi, ještě že už je to dobrý. Tyjo, ale fakt nevím, co ti poradit Sad Jediný, co mě napadá je počítat si do deseti než něco vypustiš z pusy, ale na mě to nikdy nefungovalo... v afektu si prostě člověk nevzpomene, že zrovna teď by měl počítat Embarassed
Back to top
View user's profile Send private message  
mariposa
kytky 6, meta: 8650
kytky 6, meta: 8650


Joined: 04 Jan 2007
Posts: 8306
Location: u něho...

PostPosted: Fri 20.4.2007 13:50    Post subject: Reply with quote

*Velveta* wrote:
Tange Arrow To já vůbec netuším Confused Bývalý mi říkal princezno a jak pak později přiznal, velmi to na mě sedělo a ne jen ve smyslu toho že jsem byla jeho krásná milovaná, ale taky v tom že jsem se tak prý chovala Embarassed Rozmazlená prostě. a urážení mu taky vadilo. A nebyl jediný. A taky to že jak něco neni přesně jak já chci, tak se vztekám.


Já sem se zezačátku vztahu s přítelem taky pořád urážela, za každou blbost, při které nebylo po mém. Přítel nikdy nezvýšil hlas, nechal si to líbit. Až jednou, když sem to asi fakt přehnala, se mu uplně změnily oči. Něco mi řekl (teď už nevím přesně co to bylo) a já sem si najednou uvědomila že bych ho taky mohla ztratit a co by to pro mě bylo. jasně, celou dobu vím že bych ho mohla ztratit, ale najednou sem tomu stála tváří v tvář. Od té doby se snažím neurážet, jenom když na to mám fakt právo (a to fakt není často) Snažím se nechovat se jako princezna, protože to mi taky často říkal. Zezačátku to bylo těžké, sem hodně rozmazlená..ale teď je to uplná harmonie a ten vztah je tak o 1000% lepší! Nevím,něco se ve mně zlomilo
_________________
věřím
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3, 4  Next
Page 3 of 4

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms