sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Jak změnit své chování?
Goto page Previous  1, 2, 3, 4  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti
View previous topic :: View next topic  
Author Message
jannie
SMALL CRIME


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 1959
Location: ARCHER reality

PostPosted: Mon 9.4.2007 13:04    Post subject: Reply with quote

Exi, rikalas o tom psychologovi nebo psychiatrovi, ke kterymu ted chodis?
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website  
waxeipahdeth
kytky 8, konec
kytky 8, konec


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 27125

PostPosted: Mon 9.4.2007 13:44    Post subject: Reply with quote

Tange Arrow To je dobrý nápad, aby mě někdo upozornil...anebo abych si to uvědomila já a kousla se třeba do rtů až to přijde nebo tak...
Loth Arrow Jo, to je docela možný Confused
Mija Arrow Já nad tím přemýšlím už dlouho a fakt nevím čím to je. Asi tím, že s kamarádkama se známe už od 1. třídy ZŠ a probíráme spolu úplně jiné věci než s klukem...prostě máme úplně jiný vztah (to je jasný) a proto se takhle nechovám.
honey Arrow Já se s přítelem nenudím, naopak je to strašně zajímavej člověk se zajímavými zálibami, prostě v tomhle mu bývalí nešahají ani po kotníky. A jeho kamarádi to samé, zajímavé osobnosti, nikdy jsem s takovýma lidma volný čas netrávila. Ale jak do toho máme přidat víc ztřeštěnosti, když se tady v tom zapadákově nedá nic dělat? Confused
jannie Arrow Říkala a ona myslí, že je to tím, že potřebuju aby bylo po mém (ptž někdy to dělám, když chci dělat něco jiného než partner-ale to spíš s bývalým, se současným ne, s tímhle problémy-že jeden by chtěl dělat něco jiného než druhý-většinou nemáme) a taky tím, že si nevěřím-tedy něco jak napadlo Loth. Zkusím to s ní příště probrat víc a říct jí, že se to nelepší.
Back to top
View user's profile Send private message  
strawberry
kytky 4, meta: 2950
kytky 4, meta: 2950


Joined: 09 Jan 2007
Posts: 2782

PostPosted: Mon 9.4.2007 15:07    Post subject: Reply with quote

..


Last edited by strawberry on Thu 13.3.2008 21:11; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
jannie
SMALL CRIME


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 1959
Location: ARCHER reality

PostPosted: Mon 9.4.2007 15:21    Post subject: Reply with quote

Hlavne si nedelej hlavu z toho, ze by se s tebou rozesel, kdyby to chtel udelat, udelal by to hned na miste, kdy mu to bylo lito, cim od ty udalosti ubehne vic casu, tim je vetsi pravdepodobnost, ze se nerozejde a z toho co pises, co ti rikal, se s tebou urcite rozejit nechce Cool

spis by bylo na miste neco udelat s tim chovanim, ale vim, ze se to lehko rika a tezko dela. S tim brecenim to znam, takze se tez snazim mirnit, aby to nedopadlo jako s mym byvalym, kterej si na to neustaly breceni zvyk a uz mi jen rikal, at "nervu". Wink

Me prijde, ze mozna nad nim potrebujes mit trochu navrch. Ze on te okrikne a ty uz ho k sobe nepustis Wink

dnes nemam zrovna spisovatelskej a intelektualskej den, tak se omlouvam, za my nesrozumitelny vylevy Laughing
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website  
Tangerine
kytky 5, meta: 6350
kytky 5, meta: 6350


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 6329

PostPosted: Mon 9.4.2007 17:46    Post subject: Reply with quote

E.x.i.l.i.a wrote:
Tange Arrow To je dobrý nápad, aby mě někdo upozornil...


Jj a budeš muset přestat, protože je to vaše "domluva" Wink
Back to top
View user's profile Send private message  
Baracudas
kytky 2, meta: 400
kytky 2, meta: 400


Joined: 26 Feb 2007
Posts: 355

PostPosted: Mon 9.4.2007 18:17    Post subject: Reply with quote

Já jsem měla podobný problém a zakopaný pes byl v minulém vztahu, kdy muj bývalý hodně pil. Hooooodně a pak jsme se hádali a když jsem byla připitá i já tak to bylo kolikrát hodně ošklivé.
S novým přítelem se mi stávalo, že pod vlivem jsem mu řekla hodně kruté věci, které jsem samozdřejmě ani nemyslela vážně. Asi mi chyběl ten "vzruch" předchozího vztahu nebo co. Bylo mi to vždycky strašně líto a mám debilní povahu v tom, že se strašně nerada omlouvám i když je očividně chyba na mé straně.
Od té doby co jsem si to uvědomila, tak buď nepiju vůbec a nebo tak abych si byla schopna říct "neblbni a mlč" U tebe exi nevím, píšeš, že se tvé stavy projevují za střízliva takže bude chyba taky někde, musíš příjít na to kde a vyvarovat se takových výbuchů, jednou by mu mohly přetéct nervy.
_________________
Není čas ztrácet čas.
Back to top
View user's profile Send private message  
waxeipahdeth
kytky 8, konec
kytky 8, konec


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 27125

PostPosted: Tue 10.4.2007 12:26    Post subject: Reply with quote

kostra Arrow To nevím, je to možný, už si nepamatuju co všechno se mi honilo hlavou za blbosti když jsem byla s bývalým, ale tuším, že i něco o tom, že když se ke mně taky celej svět chová hnusně tak já se můžu chovat taky hnusně. Ale na současného to neplatí, ten se ke mně NIKDY hnusně nechová.

Včera jsem s ním byla, od večera celou noc až do dnešního rána a bylo to úplně super, ani chvilinku jsem na něj nebyla protivná. Takže je to jasný-když chci aby nám bylo spolu krásně tak už se nikdy protivně nechovat...a vydržet to Confused
Back to top
View user's profile Send private message  
Tangerine
kytky 5, meta: 6350
kytky 5, meta: 6350


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 6329

PostPosted: Tue 10.4.2007 13:25    Post subject: Reply with quote

Když už jsme u té změny chování, taky bych to potřebovala. Dneska mi kamarád řekl, že jestli se nezměním, tak se mnou nikdo nevydrží, to samý do mě hučela celej víkend matka... a mají pravdu Crying or Very sad
Back to top
View user's profile Send private message  
Guest






PostPosted: Tue 10.4.2007 17:00    Post subject: Reply with quote

Tange Arrow a v cem se podle nich mas zmenit?
Back to top
 
Velveta
kytky 6, meta: 9850
kytky 6, meta: 9850


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 9459

PostPosted: Tue 10.4.2007 17:01    Post subject: Reply with quote

Tangerine wrote:
Když už jsme u té změny chování, taky bych to potřebovala. Dneska mi kamarád řekl, že jestli se nezměním, tak se mnou nikdo nevydrží, to samý do mě hučela celej víkend matka... a mají pravdu Crying or Very sad


Přesně to samý do mě hučí moji rodiče... Confused A mě to štve, ale já vím že jsem fakt hrozná.
Back to top
View user's profile Send private message  
melly
:-)


Joined: 07 Jan 2007
Posts: 2770

PostPosted: Tue 10.4.2007 17:24    Post subject: Reply with quote

Exi, prepac, necitala som to uplne cele. Urcite by som spolu s psychologom alebo psychiatrom (nepamatam ku ktoremu chodis Embarassed ) hladala pricinu tvojho spravania, ktora moze byt naozaj v byvalych vztahoch, ale aj niekde dalej v minulosti. A tiez by som sa o tom porozpravala s priatelom vo chvilke, ked sa citis ok, priznala, ze sa obcas spravas tak a tak, ze to vidis a usilujes sa na tom pracovat, nech je trpezlivy. Proste mu ukazat, ze to reflektujes.
Back to top
View user's profile Send private message  
Shar-
kytky 3, meta: 950
kytky 3, meta: 950


Joined: 18 Jan 2007
Posts: 940

PostPosted: Tue 10.4.2007 17:35    Post subject: Reply with quote

Já jsem na tom stejně Confused Taky jsem kolikrát na přítele hnusná a pak mě to mrzí, ale v tu chvíli se prostě nemůžu zastavit. A taky už mi to řikala i máma, že ho OBDIVUJE, že se mnou ještě je Laughing Confused Nečetla jsem to úplně celý, tak jsem se chtěla zeptat, jestli s tím chodíte někdo k psychologovi?Já se pořád odhodlávám že půjdu..
Back to top
View user's profile Send private message  
waxeipahdeth
kytky 8, konec
kytky 8, konec


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 27125

PostPosted: Tue 10.4.2007 17:38    Post subject: Reply with quote

melly Arrow Chodím k obojímu, ale k psycholožce častěji. Už jsem mu něco v tom smyslu řekla a taky že když příště nebudu mít náladu se pořád držet a líbat tak mu to jemně řeknu nebo naznačím ať mě chvilku nechá dokud se na to zas nebudu cítit. Jen se bojím, že z toho bude smutný i tak...no, snad ne Sad

Tange Arrow Co se děje a jak se to u tebe projevuje? Z boardu i fotek na mě vždy působíš jako milý a pozitivní človíček Myslik
Back to top
View user's profile Send private message  
Sluníčko:-)
hu


Joined: 28 Jan 2007
Posts: 5386

PostPosted: Tue 10.4.2007 19:30    Post subject: Reply with quote

...Taky občas vyjíždim.Strašně mě to štve,ale v tu chvíli se nedokážu ovládnout a sem bezdůvodně protivná.Nevim,co s tim,snažim se to v sobě krotit a bejt příjemná,když to na mě přijde...teď už to je lepší,ale jen díky mýmu příteli,kterej mi moje nemožný chování vždycky vmete do tváře tak,že se opravdu začnu stydět,vyčítám si to a dojde mi,že sem se chovala uplně hnusně...Bojuju s tim docela dlouho,dělala sem to i rodičům,to byly pak hádky Rolling Eyes ...asi sem někde uvnitř sobec nebo nevim.Možná je to taky tim,že sem jedináček a tim pádem bylo vždycky po mym...a když tak neni,tak sem podrážděná...ale díky příteli se opravdu lepšim. Vždycky mě donutí se nad sebou zamyslet..jsem za to moc ráda...Dalo by se říct,že ze mě dělá lepší bytost Very Happy ( Pusnik )
Back to top
View user's profile Send private message  
Tangerine
kytky 5, meta: 6350
kytky 5, meta: 6350


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 6329

PostPosted: Wed 11.4.2007 18:20    Post subject: Reply with quote

Exi Arrow Řekla bych, že základ je v tom, že jsem rozmazlená a odmalička často bývalo po mým a já si na to moc zvykla Embarassed Stydím se za to, že se ve dvaceti chovám jak malý děcko a často myslím jen na sebe a hlavně jsem nejvíc hnusná na lidi, na kterých mi záleží nejvíc Embarassed Ve vztazích to bylo pro změnu zase spíš to, že jsem vztahovačná a dotkne se mě jakákoliv blbost, pak se urazím, jsem smutná, nemluvím a chce se mi brečet... Takže asi něco jako ty, viď Exi?
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3, 4  Next
Page 2 of 4

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms