sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Jak změnit své chování?
Goto page 1, 2, 3, 4  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti
View previous topic :: View next topic  
Author Message
waxeipahdeth
kytky 8, konec
kytky 8, konec


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 27125

PostPosted: Mon 9.4.2007 10:28    Post subject: Jak změnit své chování? Reply with quote

E.x.i.l.i.a si zakládá téma Mr. Green (Nechci zaplácávat depku). Já už fakt nevím, co mám dělat. Včera to s přítelem konečně bylo super, celou dobu jsme se líbali, hladili, mazlili, říkali si krásné věci (seděli jsme v restauraci). No a pak jsem začala dělat blbosti, pošťuchovat ho a tak a on ať se klidním (řekl to úplně normálně, nenaštvaně), ale já se naštvala-nebylo to kvůli tomu, prostě jen tak nebo já nevím a řekla jsem mu: Fajn tak na mě už nesahej. A on nechápal tak jsem mu to ještě párkrát zopakovala a nakonec ho odstrčila a vyštěkla na něj: Musíš na mě furt makat?! Byl hrozně smutný Crying or Very sad Nakonec jsme se usmířili, šel mě doprovodit domů a tam jsem se jako tradičně strašně rozbrečela, nechtěla ho od sebe pustit, omlouvala jsem se a prosila ať mě neopouští (ne, že by chtěl udělat! ale vzala jsem si do hlavy, že až odejde domů tak se mu všechno rozleží v hlavě a už se nikdy neuvidíme Crying or Very sad ). Teď je u babičky, dnes se neuvidíme a já jsem úplně na dně, že už se neuvidíme nikdy i když jsme si v noci ještě psali na dobrou noc a říkal mi, ať neblázním a nebrečím, že se nic nestalo a že se nezlobí. A takhle to bývá normálně-naštvu se kvůli blbosti, říkám zlé věci, odstrkuju ho a pak brečím Confused Já už nevím co s tím dělat. Vím, že se NESMÍM takhle chovat, ale v té chvíli mám v hlavě temno Confused

MÉ PŘÍSPĚVKY V TOMTO TÉMATU PLS NEQUOTUJTE Exclamation
Back to top
View user's profile Send private message  
Rose Madder
kytky 4, meta: 2950
kytky 4, meta: 2950


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 2773

PostPosted: Mon 9.4.2007 10:32    Post subject: Reply with quote

A vis, proc to delas? Co te k tomu v tu chvili vede?

Ja podobny blbosti delam, kdyz je vsechno az moc ok a ja mam potrebu trochu rozbourit klidny vody (nebo aspon si myslim, ze pro to to delam) - proste potreba zazit drama.

Jinak tipy jsem ti hazela do depky:
- nechlastat (pokud to delas zvlaste po alkoholu)
- zamestnat se natolik, aby te nedrazdily hovadiny

Ale kazdopadne se toho zbavit - proste si rict v tu chvili stop - nebo ho jednou definitivne otravis.
_________________
Jakmile začne člověk přemýšlet, přestává žít...
Back to top
View user's profile Send private message  
Lothórien
kytky 7, meta: 12150
kytky 7, meta: 12150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12074

PostPosted: Mon 9.4.2007 10:35    Post subject: Reply with quote

ed


Last edited by Lothórien on Fri 6.6.2008 19:29; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
bublinka111
never satisfied


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 7448

PostPosted: Mon 9.4.2007 10:35    Post subject: Re: Jak změnit své chování? Reply with quote

edit
_________________
all i wanna do is have some fun....)


Last edited by bublinka111 on Mon 9.4.2007 21:08; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Mija
kytky 2, meta: 700
kytky 2, meta: 700


Joined: 17 Jan 2007
Posts: 696

PostPosted: Mon 9.4.2007 10:56    Post subject: Reply with quote

E.x.i. - a chovala ses takhle i v předchozích vztazích? Jsi takhle "urážlivá" třeba i s kamarády nebo jen ve vztahu?
Back to top
View user's profile Send private message  
waxeipahdeth
kytky 8, konec
kytky 8, konec


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 27125

PostPosted: Mon 9.4.2007 10:59    Post subject: Reply with quote

Rose Arrow Já fakt nevím. Někdy mám úplně jakoby zvrácenou chuť být "zlá". A zažít drama taky. Ale za jakou cenu, že? Sad Jinak je divný, že já to spíš dělám za střízliva, po alkoholu jsem veselá a v pohodě a vůbec mě tohle nenapadá Embarassed

Loth Arrow Já asi mám tak hnusnou povahu o přírody, obávám se Sad Jinak si to fakt neumím vysvětlit a to i přesto, že na tom krachly i předchozí vztahy, např. s R. Ale s tím jsem byla ještě horší, chovala jsem se jak psychopat. Možná potřebuju ventilovat nějaké své napětí, které pořád cítím, nevím.
Back to top
View user's profile Send private message  
waxeipahdeth
kytky 8, konec
kytky 8, konec


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 27125

PostPosted: Mon 9.4.2007 11:00    Post subject: Reply with quote

Mija Arrow I v předchozích vztazích. A ke kamarádkám a kamarádům taková nejsem, k nim bych si to nedovolila a ani mě to nenapadá když s nima jsem. Divný.
Back to top
View user's profile Send private message  
Suga
kytky 5, meta: 4950
kytky 5, meta: 4950


Joined: 08 Jan 2007
Posts: 4897
Location: Kde mám ty fialový kytky?!

PostPosted: Mon 9.4.2007 11:04    Post subject: Reply with quote

Co no, taky když mě nasere jsem zlá a pak si to vyčítám. Kolikrát ho i bouchnu víc než sem chtěla. Jenže já se narozdíl od tebe neumím moc omluvit, když vidím že ho to trochu šokovalo rychle řeknu promin. Ty to máš aspon jinak, ale možná to pak zase přehnaně řešíš. A navíc spolu jste kratší dobu tak máš strach aby to neskončilo. Na tvůj problém se nedá napsat nic jiného než aby ses zkusila ovládat, jinak nevím Confused
_________________
To mi chutná Razz
Back to top
View user's profile Send private message  
Mija
kytky 2, meta: 700
kytky 2, meta: 700


Joined: 17 Jan 2007
Posts: 696

PostPosted: Mon 9.4.2007 11:05    Post subject: Reply with quote

E.x.i. - napadá mě otázka, proč si to dovolíš k příteli, když ke kamarádům by sis to nedovolila nebo by tě to ani nepadlo..., ale na to si musíš odpovědět sama Confused
Back to top
View user's profile Send private message  
honey
kytky 7, meta: 13150
kytky 7, meta: 13150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12750

PostPosted: Mon 9.4.2007 11:07    Post subject: Reply with quote

Exi, nemůže to být třeba tím, že vážně jsi s ním docela často a ten vztah je pořád na stejným bodě? Když jsme měli my takové období, kdy jsme dělali pořád to samý, tak jsem už (z nudy) hledala různé chybičky ... mimojiné i taky proto, že jsem neměla nic jiného na práci než přítele, a tak jsem hold drbala a hledala mouchy i tam, kde by normální lidé viděli dokonalost. Chce to víc endorfinů do žil - jít se s kamarádkou bavit na diskoteku (diskoteka nemusí být jen loviště chlapů na sex...), jít se někde vybít do tělocvičny (to je můj oblíbenej zbavovač stresu), vzít pár kamarádů a jít na víkend obhlídnout hrady, zámky, .....

edit, ještě přidávám: neřekla bych, že máš zlou povahu od přírody, spíš bych řekla, že máš ráda "život" a ne strnulost a takové lidi může vyloženě štvát, že ten druhý je "ňuňu" .. možná taky na to nejsi zvyklá, přeci jen (co vím) tak předchozí vztahy byly (jak to říct) hlučné (?).... ale neřešila bych to tím, že na něj budu zlá, ale právě tím, že bych do toho vztahu dala trochu víc života, střeštěnosti ...
Back to top
View user's profile Send private message  
Tangerine
kytky 5, meta: 6350
kytky 5, meta: 6350


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 6329

PostPosted: Mon 9.4.2007 11:21    Post subject: Reply with quote

Exi a nejde, že by sis našla něco jinýho, kde bys to napětí vybila? Boxovat do polštáře, pustit si nahlas hudbu a skákat po posteli, malovat...

Na mě občas platilo, že jsem měla s přítelem nebo s kamarády dohodu, že mi řeknou, když se začnu chovat jako megera a já jsem pak dokázala přestat. A s přítelem jsme si pak řekli, že už "dobrý a pusu na to" a bylo to fajn Smile
Back to top
View user's profile Send private message  
Lothórien
kytky 7, meta: 12150
kytky 7, meta: 12150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12074

PostPosted: Mon 9.4.2007 11:22    Post subject: Reply with quote

ed


Last edited by Lothórien on Fri 6.6.2008 19:29; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
honey
kytky 7, meta: 13150
kytky 7, meta: 13150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12750

PostPosted: Mon 9.4.2007 11:24    Post subject: Reply with quote

Lothórien wrote:
treba chces podvedome, aby te taky urazel?


tahle myšlenka je hodně chytrá (to je jako když moje kamarádka pořád někoho chválí jen proto ,aby ji taky někdo pochvalil)
Back to top
View user's profile Send private message  
Velveta
kytky 6, meta: 9850
kytky 6, meta: 9850


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 9459

PostPosted: Mon 9.4.2007 11:36    Post subject: Reply with quote

Já jsem si takhle zničila krásnej vztah. A stejně s tím neumím nic udělat. Dostala jsem i další šance, ale nezměnila jsem to, nejde mi to. Pořád hledám ten způsob jak tohle nedělat. A pořád ho budu hledat dokud ho nenajdu...
Back to top
View user's profile Send private message  
Crazy girl
kytky 6, meta: 7450
kytky 6, meta: 7450


Joined: 04 Jan 2007
Posts: 7214

PostPosted: Mon 9.4.2007 12:48    Post subject: Reply with quote

Exi,ja si spis myslim,ze ty i kdyz mas vsechno,co podvedome chces,tak stejne nebudes spokojena a kdyz to nemas tak taky ne.V danou situaci si neumis vazit toho okamziku a toho,ze v tu chvili je ti hezky.Jo,taky tohle delam a s velvetkou jsme se o tom uz bavili,ze mame stejny problem..ale ted posledni dobou se dokazu v danou chvili ovladnout a predejit slovum,ktera rikam a nemyslim je tak.
Neni to v tobe,ale po vsech tech vztazich a smutku by sis mela vazit toho,co mas a neresit takove blbsti.Kazdy je nejaky,ale ty jsi spokojena..ano,asi je to v tom,ze jste spolu porad,tak se mene videjte a najdete si taky jine plany krome toho byt porad spolu..
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti All times are GMT + 1 Hour
Goto page 1, 2, 3, 4  Next
Page 1 of 4

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms