sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné jaro!
Sexualne forum
Goto page 1, 2, 3 ... 120, 121, 122  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Sex
View previous topic :: View next topic  
Author Message
sun Topic
kytky 7, meta: 14150
kytky 7, meta: 14150


Joined: 19 Jan 2007
Posts: 13939

PostPosted: Tue 24.7.2007 21:42    Post subject: Sexualne forum Reply with quote

Tak napadlo mi par veci, ktore by ma zaujimali, ale neviem kam to zaradit.. rozmyslam a prislo mi, ze je tu viac takych tem, o ktorych sa da rozpravat (a v niektorych temach sa aj rozprava), aj ked tam tak celkom nepatria. Proste toto by malo byt akesi sexualne forum na riesenie otazok ohladom tohoto...

Ak sa to ujme, tak mam teda prvu otazku - uplne NEZMYSELNE mi napadlo, ze co ak bola niektora v posteli predo mnou lepsia nez ja. Proste.. viem ze to nema zmysel riesit, len sa to viac poserie a tak.. viem, ze chlapi premyslaju nad inymi zenami, nad byvalymi, nad vselickym a vselikym.. nevadi mi to... Viem, ze ked miluje mna, tak sa mu to so mnou paci viac ako sex bez lasky s byvalymi... ale neviem, nieco vo mne hloda proste tu otazku ze co ak som horsia ako ony. Co mu ony dali a ja nie a ci vobec.. Neviem. Opytala som sa ho na to a bol dost neurcity Confused (asi teda nechce povedat pravdu lebo vie ze by ma bolela). Neviem ako to rpestat riesit a vobec - co je pricinou toho ze som to vobec riesit zacala? Shocked


Last edited by sun Topic on Tue 24.7.2007 21:43; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
sun Topic
kytky 7, meta: 14150
kytky 7, meta: 14150


Joined: 19 Jan 2007
Posts: 13939

PostPosted: Tue 24.7.2007 21:43    Post subject: Reply with quote

inak, pridavajte aj vy otazky popr dake problemy alebo co vas zaujima Wink
Back to top
View user's profile Send private message  
Mo Cuishle
kytky 8, meta: 17650
kytky 8, meta: 17650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 17148

PostPosted: Tue 24.7.2007 21:47    Post subject: Reply with quote

edit
_________________
Bye
Back to top
View user's profile Send private message  
Mo Cuishle
kytky 8, meta: 17650
kytky 8, meta: 17650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 17148

PostPosted: Tue 24.7.2007 21:48    Post subject: Reply with quote

edit
_________________
Bye
Back to top
View user's profile Send private message  
sun Topic
kytky 7, meta: 14150
kytky 7, meta: 14150


Joined: 19 Jan 2007
Posts: 13939

PostPosted: Tue 24.7.2007 21:59    Post subject: Reply with quote

Mo Cuishle wrote:
když ti to řekne... co s tím zmůžeš? Stejně se "nezlepšíš". Akorát to může vést k problémům než k užitku. Spíš bych se ho zeptala, jak se mu to líbí nebo tak. Aleurčitě žádné otázky na bývalé.

to viem aj sama, ale preco mi to vobec napadlo? Confused
Back to top
View user's profile Send private message  
snoopyys
kytky 3, meta: 1450
kytky 3, meta: 1450


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 1383

PostPosted: Tue 24.7.2007 22:10    Post subject: Reply with quote

Víš že já o tom taky přemýšlela? Sice s tím klukem chodím 2 dny, ale známe se 3 roky. Předemnou už měl celkem dost holek a i s hodně spal ale já spala zatím jen s jedním a jednou... Laughing Tak mam trošku obavy. Jsem ráda když je kluk zkušenější ale zas aby si pak o mě neřekl že jsem dřevo. Smile
Back to top
View user's profile Send private message  
bublinka111
never satisfied


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 7448

PostPosted: Tue 24.7.2007 22:29    Post subject: Reply with quote

sun, xzu
_________________
all i wanna do is have some fun....)


Last edited by bublinka111 on Tue 3.2.2009 1:03; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
sun Topic
kytky 7, meta: 14150
kytky 7, meta: 14150


Joined: 19 Jan 2007
Posts: 13939

PostPosted: Tue 24.7.2007 22:35    Post subject: Reply with quote

bubli no vynadaj mi za to Laughing
nie, nic v zlom.

Inak, mne nejde ani tak o to, ci bola daka lepsia, to je mi v podstate uz jedno (dako to samo preslo). Bola, bola, co spravim, aj tak nejde hodnotit lepsia/horsia. Proste to bolo ine. Sam mi povedal veci, z ktorych chapem, ze sa mu to so mnou paci, ma ma rad.. tak preco to dalej rozpitvavat. Skor mi napadol ten dovod, preco som nad tym zacala premyslat.
Strach? Ziarlivost? Alebo zenska marnivost? Nuda? Posrata psychika z detstva "vdaka" ktorej mozem ist doprdele? Rolling Eyes
Back to top
View user's profile Send private message  
bublinka111
never satisfied


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 7448

PostPosted: Tue 24.7.2007 22:37    Post subject: Reply with quote

neviem ako u mna ale u mna je to ziarlivost a moj blok v hlave ze sa JEJ nikdy nevyrovnam a ze ona bude stale nieco viac lebo bola prva.. Sad som psychopat viem
_________________
all i wanna do is have some fun....)
Back to top
View user's profile Send private message  
Mishaaa
Love dogs <3


Joined: 21 Jan 2007
Posts: 9016

PostPosted: Tue 24.7.2007 22:45    Post subject: Reply with quote

tak neco podobneho mam taky...sam od sebe me jednou proste povykladal proc se chova tak a tak,co je toho pricinou...samozrejme ze jeho prvni holka,s kterou byl pres 3 roky...takze neustale premyslim jestli me s ni nesrovnava,pac byla fakt nadherna,postava dokonala atd...a nekdy mu vsecko pri hadce vmetu do xichtu Rolling Eyes Confused
proste taky premyslim,jestli byla lepsi...taky byla prvni ze jo,uz enom to Rolling Eyes a taky porad premyslam,proste jak je mozne ze je se mnou,kdyz secky holky predemnu mely dokonalu postavu a vzhled a mely prsa na ktere je on tak uchylny a ja je nemam...
vim,sou to blbosti,nejlepsi je neresit a kdyz je secko ok tak neresim..je se mnou? je..a kdyby me nemiloval a neco by se mu nelibilo tak by se mnu nebyl....ale beda jak se objevi cervicek pochybnosti,pak je to v prdeli.. Rolling Eyes
_________________
Pokud je láska nesmrtelná,potom pevně věřím,že se po smrti setkám se všemi psy mého života,když pro nic jiné,tak pro to moře lásky,které nás spojovalo.... Love
Back to top
View user's profile Send private message  
bublinka111
never satisfied


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 7448

PostPosted: Tue 24.7.2007 22:47    Post subject: Reply with quote

jak to tak citam este ze neviem aku mala postavu,.... Confused to by ma dorazilo...
su teraz ale s nami mishaa tak snad su spokojni nie? aj ked moje paranoje nezastavi nic
_________________
all i wanna do is have some fun....)
Back to top
View user's profile Send private message  
Mishaaa
Love dogs <3


Joined: 21 Jan 2007
Posts: 9016

PostPosted: Tue 24.7.2007 22:52    Post subject: Reply with quote

no prave,ja znam temer fakt kazdu jeho byvalu...to je hrozne Sad
no,je to pravda bubli,inac by s nama nebyli...ale v tomto sme na tom stejne,jedine sa fakt jit lecit Cvoknik
_________________
Pokud je láska nesmrtelná,potom pevně věřím,že se po smrti setkám se všemi psy mého života,když pro nic jiné,tak pro to moře lásky,které nás spojovalo.... Love
Back to top
View user's profile Send private message  
Man of the world
caballero


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 2846

PostPosted: Wed 25.7.2007 11:05    Post subject: Reply with quote

na tohle se prostě neptej,bud ti to řekne sám a nebo ne,každopádně kdyby mu to hodně nevyhovovalo tak ti to dá nějak najevo.
navíc s přirozenou chlapskou ješitností jsou na tom muži mnohem hůř Laughing
_________________
Miluj hluboce a vasnive. Muzes se pritom zranit, ale je to jediny zpusob,jak zit svuj zivot.
Back to top
View user's profile Send private message  
sun Topic
kytky 7, meta: 14150
kytky 7, meta: 14150


Joined: 19 Jan 2007
Posts: 13939

PostPosted: Wed 25.7.2007 12:58    Post subject: Reply with quote

man: rozpravaj mi o tom, prosim Twisted Evil
Back to top
View user's profile Send private message  
little_B
...malá bosorka...


Joined: 04 Jan 2007
Posts: 4904

PostPosted: Wed 25.7.2007 13:39    Post subject: Reply with quote

Bubli Arrow ja viem, že toho chrobáčika máš stále v hlave (a určite odtiaľ tak skoro nezmizne), ALE: to, že má niekto PRVÉHO sexuálneho partnera ešte nič neznamená Wink . Ja sa na to vždy snažím pozerať asi takto: KAŽDÝ má niekoho PRVÉHO, že jo. Ale skús sa zamyslieť nad tým, či bol aj Tvoj prvý priateľ ten NAJ v sexe? U mňa určite nebol Wink . Dokonca aj tí ďalší boli fajn, ale najviac si v tejto oblasti rozumiem s mojim súčasným priateľom. Čo na tom, že sme isté veci robievali LEN s bývalým (pretože súčasného by som na to nenahovorila)? Jo, niekedy ma to tak trochu mrzí, ale prieteľ mi tieto veci vynahrádza iným spôsobom Smile. Tiež som sa párkrát zamýšľala nad tým, aké mohli byť priateľove ex v posteli, ale nikdy som to nejako hlboko neanalyzovala.. Načo? Je to minulosť a žijeme pre prítomnosť. Myslím, že sa priateľ so mnou v posteli nenudí, snažíme sa do toho vkladať vždy niečo nové, takže si nelámem hlavu nad tým, či som lepšia alebo horšia ako jeho ex-ky.. Cool
_________________
Prax ukazuje, že žena vydrží ešte desaťkrát toľko vo chvíli, keď vyhlasuje, že už nevydrží. Niektoré typy aj dvadsaťkrát.
Je to dobré. Zachráni to mnohé vzťahy, ktoré stoja za to.
Je to zlé. Udržiava pri živote aj vzťahy, ktoré stoja za hovno už dávno.
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Sex All times are GMT + 1 Hour
Goto page 1, 2, 3 ... 120, 121, 122  Next
Page 1 of 122

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms