sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
váš první sex
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Sex
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Suny
..........................


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12995

PostPosted: Mon 5.11.2007 19:34    Post subject: Reply with quote

já s tím až tak moc nesouhlasím (co napsal badhans)
Mám kamaráda, je to strašně hodnej kluk a ted chodí s 19ti letou holkou, která je panna. Jsou spolu půl roku, co se sexu týče, dělají spolu všechno, jen nejde o styk. On prostě nechce. A nejde vůbec o to, že by ho to nebavilo nebo tak něco. Jde o to, že on je docela "na holky" a bojí se, že jí ublíží, že se s ní vyspí a pak ji třeba po 2 měsících opustí ... a to nechce. Prý má o tom svoje představy (ona) a on je toho názoru, že by ten první měl být někdo jiný.
_________________

If you want to make God laugh, tell him about your plans.

-Woody Allen-
Back to top
View user's profile Send private message  
Lilith
:faitilhiér:


Joined: 04 Jan 2007
Posts: 11317

PostPosted: Mon 5.11.2007 19:40    Post subject: Reply with quote

Já nevím, ale myslím, že první sex není zas tak dramatický, aby se to takhle řešilo - obvzlášť když té holce je 19, to už je dospělá baba. A když on s ní půl roku chodí a dělají všechno kromě toho sexu jako takového.. a pak by ji opustil, protože je "na holky", tak je to u mě úplně stejný jako kdyby s ní ten půlrok spal. Jaký je v tom rozdíl? Citově jí to ublíží úplně stejně Rolling Eyes

A je jasný, že se dva lidi můžou rozejít, když on to ale tak dopředu čeká a nechce jí ublížit, tak proč jí blbne hlavu a chodí s ní?
_________________
Proč on? Protože se nám chtělo...
Back to top
View user's profile Send private message  
BadHans
Nejstarší rebelka


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 4471

PostPosted: Mon 5.11.2007 20:06    Post subject: Reply with quote

Suny, tak jsem to samozřejmě nemyslel. Měl jsem na mysli takový ty machýrky, co mávnou rukou a plácaj něco o tom, že nemaj chuť někoho "zacvičovat" a podobně... místo, aby si vážili toho, že se ta holka rozhodla svůj první sex zažít s nimi. Když nějaká dala poprvé jim, tak by jim takové řeči taky nebyly dvakrát po chuti.

Ten případ co píšeš ty je samozřejmě něco jiného, ale musím říct, že naprosto souhlasím s tím, co napsala Lilith.

Kdyby mě osobně nějaká slečna požádala o první sex ve svém životě (byť je to pravděpodobně jen čistě teoretické - v mém věku! Laughing ) považoval bych to za obrovskou poctu a výraz maximální důvěry. A sakra bych se snažil... Wink
_________________
I like pleasure spiked with pain and music is my aeroplane

Pro lásku bych třeba zemřel... ale pro život jsem se narodil.


(melouny, pochopitelně)


Last edited by BadHans on Mon 5.11.2007 20:18; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website  
Nocturmas
_____________


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 6700

PostPosted: Mon 5.11.2007 20:14    Post subject: Reply with quote

...
_________________
Píše do sněhu, bez použití rukou.


Last edited by Nocturmas on Sun 5.7.2009 17:34; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Lilith
:faitilhiér:


Joined: 04 Jan 2007
Posts: 11317

PostPosted: Mon 5.11.2007 20:19    Post subject: Reply with quote

BadHans wrote:
Když nějaká dala poprvé jim, tak by jim takové řeči taky nebyly dvakrát po chuti.


Přesně Wink Jenže tihle "machři" se považují za mistry světa už od prvního zásunu Laughing

A ještě bych chtěla říct, že takové týpky, jak o tom píše Suny, znám taky - vedou tyhle řečičky hlavně proto, aby ulevili svému případnému svědomí a kdyby se něco nepovedlo (třeba se holka zamilovala nebo po nich něco chtěla), tak aby byli z obliga.
_________________
Proč on? Protože se nám chtělo...
Back to top
View user's profile Send private message  
Suny
..........................


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12995

PostPosted: Mon 5.11.2007 20:27    Post subject: Reply with quote

Nocturmas: opravdu nevím, co je na tom " Cvoknik " Rolling Eyes

Lilith: jenže jsou lidi, co tomu poprvé dávají docela velký význam a jsou třeba i tak vychovaní. A to je ona. Ona měla dost kluků, je strašně příjemná, hezká, chytrá...ale prostě kdyby měla sex až po svatbě, tak to podle ní bude v pohodě. A on si to nechce "vzít na triko" a není to o tom, že by ji neměl rád, jinak by s ní nebyl, že. Ale ví, že se asi ženit nebude a ví, že by jí to ublížilo daleko víc, než kdyby spolu nic neměli. Ale neříkám, že se to nemůže změnit (jeho postoj).

BadHans: no jo, jenže ty jsi rozumnej chlap, nemůžeš počítat s tím, že pro každýho chlapa je panna pocta Smile Když nám bylo 15, kamarádka chodila s klukem, který ji na férovku řekl, ať se mu ozve, až to někdo oddře za něj. A to je spíš takový "mírnější" příklad. Přitom to byl 22 letej kluk, člověk by si myslel, že už by mohl mít rozum, že.
_________________

If you want to make God laugh, tell him about your plans.

-Woody Allen-
Back to top
View user's profile Send private message  
Nocturmas
_____________


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 6700

PostPosted: Mon 5.11.2007 20:35    Post subject: Reply with quote

Tím myslím to, že s ní chodí přesto že to s ní nejspíše nemyslí vážně... soudě podle toho, že to chce nechat na někoho jiného.
_________________
Píše do sněhu, bez použití rukou.
Back to top
View user's profile Send private message  
Lilith
:faitilhiér:


Joined: 04 Jan 2007
Posts: 11317

PostPosted: Mon 5.11.2007 20:38    Post subject: Reply with quote

Nocturmas wrote:
Tím myslím to, že s ní chodí přesto že to s ní nejspíše nemyslí vážně... soudě podle toho, že to chce nechat na někoho jiného.


Ano, takový pocit z toho mám taky.
_________________
Proč on? Protože se nám chtělo...
Back to top
View user's profile Send private message  
Lilith
:faitilhiér:


Joined: 04 Jan 2007
Posts: 11317

PostPosted: Mon 5.11.2007 20:40    Post subject: Reply with quote

Suny wrote:
Lilith: jenže jsou lidi, co tomu poprvé dávají docela velký význam a jsou třeba i tak vychovaní. A to je ona. Ona měla dost kluků, je strašně příjemná, hezká, chytrá...ale prostě kdyby měla sex až po svatbě, tak to podle ní bude v pohodě. A on si to nechce "vzít na triko" a není to o tom, že by ji neměl rád, jinak by s ní nebyl, že. Ale ví, že se asi ženit nebude a ví, že by jí to ublížilo daleko víc, než kdyby spolu nic neměli. Ale neříkám, že se to nemůže změnit (jeho postoj).


A ona s ním spát chce?
Já na tom nechápu hlavně to, že když už spolu dělají všechno kromě toho styku, tak už je to přece jedno, ne? Já teda nevím, jak hodně daleko zašli, ale třeba orální sex je pro mě mnohem intimnější než styk jako takový.
_________________
Proč on? Protože se nám chtělo...
Back to top
View user's profile Send private message  
Suny
..........................


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12995

PostPosted: Mon 5.11.2007 20:42    Post subject: Reply with quote

Otázka je, co je vážně Wink Já nevím jak vy, ale já ještě před rokem taky chodila s klukama, a veděla jsem, že to není navždycky, přesto jsem je měla ráda a nešlo o nějaký vzplanutí.
_________________

If you want to make God laugh, tell him about your plans.

-Woody Allen-
Back to top
View user's profile Send private message  
Suny
..........................


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12995

PostPosted: Mon 5.11.2007 20:45    Post subject: Reply with quote

Lilith, to pro mě taky. Ale pro ni asi ne, ona s ním spát nechtěla, ale teď už by chtěla, jenže k tomu vždycky dodá, že to takhle přesně chtěla, svůj první sex prožít s někým, s kým bude do konce života Rolling Eyes Confused Takže ačkoliv vám to přijde divný, tak já ho naprosto chápu, taky bych do toho nešla, když bych si nebyla jistá tím, že ona je ta pravá ... a to asi po půl roce nemůže vědět nikdo.
_________________

If you want to make God laugh, tell him about your plans.

-Woody Allen-
Back to top
View user's profile Send private message  
Nocturmas
_____________


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 6700

PostPosted: Mon 5.11.2007 20:46    Post subject: Reply with quote

Do budoucnosti ale nikdo nevidí, to přeci neznamená že si ji bude každý přehazovat jako horký brambor, aby s ní nemusel případně zůstat na celý život... ta holka přece taky nemůže očekávát celoživotní závazek po tom, komu to dovolí, nikdo neví co se stane.
_________________
Píše do sněhu, bez použití rukou.
Back to top
View user's profile Send private message  
Janeira
.


Joined: 22 Jan 2007
Posts: 42006

PostPosted: Mon 5.11.2007 21:01    Post subject: Reply with quote

Suny, a nechodi nahodou se mnou? Laughing
Ne, zase takovej radikalni pohled nemam, abych cekala na jednoho prince se kterym proziju zbytek zivota,ale jinak ..jinak tomu poprve asi prikladam mnohem vetsi vyznam nez by se sluselo. Rolling Eyes
_________________
We can be heroes just for one day.
Back to top
View user's profile Send private message  
Lilith
:faitilhiér:


Joined: 04 Jan 2007
Posts: 11317

PostPosted: Mon 5.11.2007 21:06    Post subject: Reply with quote

Hmm, já už si ani nepamatuju, jak moc jsem kdysi přikládala význam prvnímu sexu (ne že by to teda bylo až taaak dávno Embarassed , ale spíš už dneska řeším ve vztazích jiné věci), ale vím, že jsem do toho šla bez rozmýšlení, když jsem potkala JEHO.

Ne že bych od toho čekala, že s ním budu do konce života (to člověk nezjistí někdy ani po pár letech), ale prostě se mi podlomily nohy a najednou jsem byla kvůli někomu hrozně šťastná.. a ten sex byl přirozenou součástí toho všeho Twisted Evil
_________________
Proč on? Protože se nám chtělo...
Back to top
View user's profile Send private message  
Janeira
.


Joined: 22 Jan 2007
Posts: 42006

PostPosted: Mon 5.11.2007 21:08    Post subject: Reply with quote

Jo, tak takovy pocity co popisujes jsem uz taky mela /mam ale bohuzel pozde a jen tak s nekym do toho nejdu.
_________________
We can be heroes just for one day.
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Sex All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19  Next
Page 15 of 19

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms