sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné jaro!
krémy na opalování, betakaroten
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Krása
View previous topic :: View next topic  
Author Message
mexxie
kytky 5, meta: 5250
kytky 5, meta: 5250


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 5143

PostPosted: Sun 24.6.2007 18:05    Post subject: Reply with quote

Flowing_ wrote:
Betakaroten sem jedla loni, ale přišlo mně, že sem pak byla opálená tak jaksi do zlata a ne do hněda. A k mým světlým vlasům se mně to teda absolutně nelíbilo.

Mně se zdá, že to na různých místech opaluje různě Smile Nejhezčí barvu jsem měla z Kanárů, takovou tmavě hnědou, ale třeba z Itálie jsem přijela opálená jinak.

Holky, vy co používáte vysoký faktor, opálíte se i přes to, nebo je to jenom kec? Mně totiž paní z Vichy říkala, že bych měla mít na obličej 30 a na tělo 20, ale to mi přijde hrozně moc, jsem fototyp 4.
Letos si teda něco takového pořídím kvůli pigmentovým skvrnám, ale normálně používám 15 a je to v pohodě Shocked
Back to top
View user's profile Send private message  
Kačenka
&


Joined: 01 May 2007
Posts: 9983

PostPosted: Wed 27.6.2007 19:24    Post subject: Reply with quote

Damigella wrote:
Corbusier: a ten na jizvy a znamínka máš z drogerie nebo z lékárny?

JJ..za cca 160..myslím
Back to top
View user's profile Send private message  
*LEATITIA*
kytky 6, meta: 7450
kytky 6, meta: 7450


Joined: 19 Jan 2007
Posts: 7252
Location: USA

PostPosted: Wed 27.6.2007 20:13    Post subject: Reply with quote

na obličej pleťový krém SPF 20 od Vichy
na jizvičky tyčinku od Vichy SPF 50+
a na tělo Astrid (protože tomu jako jedinému věřím, a není ani tak drahý) a to většinou ze začátku 10, pak 8 a nakonec 4.

Od toho Astridu nejradši používám oleje, protože se pak víc opálím.
Back to top
View user's profile Send private message  
Sluníčko:-)
hu


Joined: 28 Jan 2007
Posts: 5386

PostPosted: Wed 27.6.2007 20:34    Post subject: Reply with quote

Já jsem letos začínala se Sundance-20,teď budu používat 12ku(taky Sundance)...Pak asi ještě snížim,tak na 6...

Já se vždycky spálim na tak divných místech...nespálim si záda,ani ramena...Mně se vždycky hrozně chytí nohy-kolena:zezadu...jestli je to tim,že je tam jemná kůže..já nevim.Pak taky dost u loktů zevnitř-zase v tom ohybu...
Back to top
View user's profile Send private message  
Flowing_
kytky 8, meta: 24650
kytky 8, meta: 24650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 24420

PostPosted: Thu 28.6.2007 16:40    Post subject: Reply with quote

mexxie wrote:
Mně se zdá, že to na různých místech opaluje různě Smile Nejhezčí barvu jsem měla z Kanárů, takovou tmavě hnědou, ale třeba z Itálie jsem přijela opálená jinak.


Nj, jenomže já sem loni u moře nebyla Smile
_________________
.
Back to top
View user's profile Send private message  
Snowy
pocketful of sunshine


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 23092

PostPosted: Fri 29.6.2007 13:19    Post subject: Reply with quote

Nemáte někdo ozkoušené krémy Garnier Ambre Solaire?
Jinak asi budu kupovat tenhle
_________________
▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲


Last edited by Snowy on Fri 29.6.2007 14:04; edited 2 times in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Rose Madder
kytky 4, meta: 2950
kytky 4, meta: 2950


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 2773

PostPosted: Fri 29.6.2007 13:56    Post subject: Reply with quote

Tento rok se chystam do Tuniska a mam z toho slunka docela strach. Mam na obliceji pihy a docela se bojim, jak budu vypadat po prijezdu Confused Jakou ochranu proti slunku byste mi doporucili? Na oblicej jsem si uz koupila krem od Avéne (faktor 50), takze to by snad melo stacit, ptz to je nejvyssi moznej faktor.

Ale ted nevim, co na telo. Mam docela citlivou kuzi, ale od te doby, co pouzivam beta karoten, se docela i opalim a vetsinou nezcervenam. A ted nevim, jakej faktor do toho Tuniska a jakou znacku. Uvazuju, ze bych par prvnich dni pouzivala treba az 30, 40 a pak to snizila treba na 20 nebo i min - podle toho, jak by kuze reagovala. Ale nevim, jakou znacku? Ty kremy od Avéne nebo od Vichy jsou pro me docela drahy, ale zase bych chtela opravdu kvalitu. Tak nevim.

A myslite, ze je lepsi krem nebo olej?
_________________
Jakmile začne člověk přemýšlet, přestává žít...
Back to top
View user's profile Send private message  
Ruth A.
sort of mental masturbation


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 18424

PostPosted: Fri 29.6.2007 15:14    Post subject: Reply with quote

Rose Madder wrote:
Tento rok se chystam do Tuniska a mam z toho slunka docela strach. Mam na obliceji pihy a docela se bojim, jak budu vypadat po prijezdu Confused Jakou ochranu proti slunku byste mi doporucili? Na oblicej jsem si uz koupila krem od Avéne (faktor 50), takze to by snad melo stacit, ptz to je nejvyssi moznej faktor.

Ale ted nevim, co na telo. Mam docela citlivou kuzi, ale od te doby, co pouzivam beta karoten, se docela i opalim a vetsinou nezcervenam. A ted nevim, jakej faktor do toho Tuniska a jakou znacku. Uvazuju, ze bych par prvnich dni pouzivala treba az 30, 40 a pak to snizila treba na 20 nebo i min - podle toho, jak by kuze reagovala. Ale nevim, jakou znacku? Ty kremy od Avéne nebo od Vichy jsou pro me docela drahy, ale zase bych chtela opravdu kvalitu. Tak nevim.

A myslite, ze je lepsi krem nebo olej?

Olej radši ne, ty mají nízké SPF a občas způsobují alergie (třeba mojí mamce), radši mlíko. Nejvíc se mi osvědčil Garnier Ambre Solaire.
Back to top
View user's profile Send private message  
E_w_e
ALLinALL,you´re just another brick in theWALL


Joined: 27 Jan 2007
Posts: 9287

PostPosted: Sat 30.6.2007 11:52    Post subject: Reply with quote

no tak já používám Nivea krém s rozprašovačem, faktor 20.... na jizvu mám Vichy, faktor 60

po opalování používám Nivea krém po opalování, taky rozprašovač, je to s panthenolem a je to moc fajn...

jinak na horách v zimě používám PizBuin (či jak nto je Smile )
_________________
I smile when I’m angry
I cheat and I lie...
I do what I have to do
To get by...
But I know what is wrong,
And I know what is right...
And I’d die for the truth
In My Secret Life...
Back to top
View user's profile Send private message  
Rose Madder
kytky 4, meta: 2950
kytky 4, meta: 2950


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 2773

PostPosted: Mon 2.7.2007 8:30    Post subject: Reply with quote

Tak co Nikky do jednoho tematu psala, ze v Egypte jsou az padesatky (coz se dalo predpokladat), tak me chytla docela blba nalada, ptz se chystam bud tam nebo do toho Tuniska a mam desnej strach, ze mi vyskoci pihy snad uplne vsude Sad A nejsem si jista, jestli me proti tomu vubec muze uchranit i krem s hodne vysokym faktorem Confused Doufam, ze kvuli dvema tydnum dovoleny nebudu pak vypadat jak.... Rolling Eyes Skoda mluvit.
_________________
Jakmile začne člověk přemýšlet, přestává žít...
Back to top
View user's profile Send private message  
Fantagiro
kytky 3, meta: 1950
kytky 3, meta: 1950


Joined: 21 Jan 2007
Posts: 1833
Location: Slovensko

PostPosted: Mon 2.7.2007 9:05    Post subject: Reply with quote

Rose ja chcem ist tiez do Egyptu a teda neviem, aky si tam mam zobrat faktor...v Grecku som mala minuly rok 15 pri 40 stupnov a dostala som alergiu na slnko, je mi jasne, ten faktor bol slaby...
_________________
Asi to tak funguje aj pri rozchodoch. Že aj keď bolia a keď vlastne vôbec nič nie je doriešené, stačí, aby padlo slovné spojenie definitívny rozchod a z kruhového objazdu sa zrazu objaví cesta, po ktorej sa dá výjsť. Je jedno či štvornožky, alebo vzpriamene po dvoch. Je jedno, že ju človek chvíľu ignoruje a stále sa vozí dookola. Je tam. Tá cesta. Človek sa môže nastaviť na nové zajtrajšky, stopne blúdenie emócií v krvnom obehu, celé je to iné. Lepšie.
Back to top
View user's profile Send private message  
Velveta
kytky 6, meta: 9450
kytky 6, meta: 9450


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 9423

PostPosted: Mon 2.7.2007 9:11    Post subject: Reply with quote

Snowy wrote:
Nemáte někdo ozkoušené krémy Garnier Ambre Solaire?


Jj, mám s nim dobrý zkušenosti. Měla jsem 15ku na vodě a spálila jsem se jen na nártech, kde jsem se zapomněla namazat Wink
Back to top
View user's profile Send private message  
Rose Madder
kytky 4, meta: 2950
kytky 4, meta: 2950


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 2773

PostPosted: Mon 2.7.2007 9:15    Post subject: Reply with quote

Fantagiro, 15 se mi zda fakt slaba. Zkus si na prvnich par dni poridit vyssi faktor - pokud mas citlivejsi kuzi, zkusila bych treba i 30. Vzala bych si s sebou ale i tu 15, ale treba na poslednich par dni, az si kuze trochu zvykne.

Ja uvazuju, ze bych si vzala i na telo 50 Confused Je to moc, ale k nizsimu faktoru muzu prejit vzdycky (podle toho, jak bude kuze reagovat). Fakt mam strach z toho, ze si zkazim dovcu kazdym pohledem do zrcadla Confused
_________________
Jakmile začne člověk přemýšlet, přestává žít...
Back to top
View user's profile Send private message  
Nikky
kytky 5, meta: 6650
kytky 5, meta: 6650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 6390

PostPosted: Mon 2.7.2007 9:16    Post subject: Reply with quote

Rose, jj v Egyptě je vedro, a pihy ti podle mě vyskočej, to je jasný, já se sice opaluju dobře, žádný problémy nemám, ale pihy mi taky vyskočej, ale dá se to přežít. Taky mi vyskočilo na zádech hodně pupínů, tak doufám, že rychle zmizej. Jinak já používala první dva dny v Egyptě faktor 20 a pak jen 12. Mě to prostě stačí. nespálila jsem se, a opálila jsem se taky dobře.
Back to top
View user's profile Send private message  
Rose Madder
kytky 4, meta: 2950
kytky 4, meta: 2950


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 2773

PostPosted: Mon 2.7.2007 9:21    Post subject: Reply with quote

Nikky, jako zas mi je jasny, ze mi ztmavnou a vsechno, spis si rikam, do jaky miry. A bojim se, aby se mi treba neosypaly ruce, zada a kdovi co vsechno. Na rukou mam ted takovy drobounky, ani to neni moc videt. Na ramenech pihy mam, coz mi nevadi, ale nerada bych, aby se to dal rozsirovalo.

Ach jo, tak ja fakt nevim...jestli vubec nekam jezdit. Fakt me to stve. Nebo zvolit jinou zemi, nevim. V Tunisku bude asi vedro dost...ale nevim, jestli bych si treba v Recku, Spanelsku nebo jinde pomohla.
_________________
Jakmile začne člověk přemýšlet, přestává žít...
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Krása All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
Page 3 of 5

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms